Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Схеми - Зе в омані зустрічався з ... [M]

Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Ні мене це... абсолютно не цікавить  тому, що я впевнений, що нікуа у них не вийде, якщо і сторгувались...!

ваші слова б та Богу у вуха
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

І коли ви побачит той результат? Коли вас в теплушках будуть везти до Сибіру?

ага, самі себе лякаємо, самі потім і боїмося. я розумію, що історично ми так навчені, що рефлекторно дмухаєм на холодне, що не є погано, але коли це робиться з параноїдальною впертістю, це вже нажаль діагноз
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Не забываем, что Патрушев - это тот, кто в 1999 взрывал дома в РФ.

Вечный второй после хуйло, самое доверенное к нему лицо.

Даже Медведева сейчас отправили по сути к нему в заместители.

Они нашего торчка разведут так, что тот будет жалеть об этих встречах всю свою оставшуюся недолгую жизнь.
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

тому ж і тлумачу особливо впертим, треба дивитись на результат, а не бігти поперед батька в пекло  :laugh:

А як гадаєте, чому зустріч була (якщо була) таємною?
Чому Зе не хотів, щоб про цю зустріч знали громадяни України?
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

я вже п'ятий раз питаю в гілці, хто буде шити болєзному державну зраду

відповіді нема  :(
парламент для початку повинен ворухнути це питання.
Якшо про перемовини звісно правда.
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

я вже п'ятий раз питаю в гілці, хто буде шити болєзному державну зраду

відповіді нема  :(

є відповідь - НІХТО, більше не питайте
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

прихильники певної політсили кинули на амбразуру упоротого Came Tak.

Скоро выйдут методички и тогда в ветку подтянутся дымеки с саусблядями.

не упортий, просто маю час і натхнення, причому за зе навіть не голосував, але ж курва мать, свинофіли навіть такого помірного противсіха як я заставляють захищати, і головне кого, зеленського?  :weep:
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

от підар зелений  :X  :X  :X
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]
den

вільні демократичні країни послали культурно україну нах,
Хто?
Коли?
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Не забываем, что Патрушев - это тот, кто в 1999 взрывал дома в РФ.

Вечный второй после хуйло, самое доверенное к нему лицо.

Даже Медведева сейчас отправили по сути к нему в заместители.

Они нашего торчка разведут так, что тот будет жалеть об этих встречах всю свою оставшуюся недолгую жизнь.

   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

А як гадаєте, чому зустріч була (якщо була) таємною?
Чому Зе не хотів, щоб про цю зустріч знали громадяни України?

тобто в нас навіть думки не виникає, що таємність це була умова іншої сторони?
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Для таємних зустрічей з ворогами існують не офіційні посланці

А не президенти
это такая блажь кацапов. Посланцы хуйло должны встречается непосредственно с самим президентом Украины. Что бы лишний раз подчеркнуть кто есть кто. Если его темнейшество решит встретиться лично он сначала к байкерам заедет и часа на 2 опоздает
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

тобто в нас навіть думки не виникає, що таємність це була умова іншої сторони?

нема різниці.
Сам факт перемовин, це держ :zrada:
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Хто?
Коли?

історію з безкінечними діпконсернами під час кримських подій і пізніше забули? нічо гугл памятає...
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

тобто в нас навіть думки не виникає, що таємність це була умова іншої сторони?
а навіщо погоджуватись на такі умови особливо після того як в мережу злили фото зеленського в бейсболці?
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Зустрічався в омані, чи в Омані?
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

а навіщо погоджуватись на такі умови особливо після того як в мережу злили фото зеленського в бейсболці?

нє, ну можна звичайно і послати нах, але ж всі вимагають якийсь результат, а як його досягти якщо посилати всіх подалі, кого треба і не треба?
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

тобто в нас навіть думки не виникає, що таємність це була умова іншої сторони?
Оскільки він погодився, то його це цілком влаштовувало.
А значить -- питання залишається.
   
Бутусов намекает, шо инфу журикам слили америкосы

"Радио Свобода", некоммерческое средство массовой информации, которое официально финансирует Конгресс США, опубликовало информацию со ссылкой на свои неназванные источники, якобы о тайной встрече президента Украины Владимира Зеленского с главой Совета безопасности РФ Николаем Патрушевым в январе в Омане.

Сегодня это, безусловно, главная проблема национальной безопасности, и эта история может глобально обрушить доверие к руководству Украины.

Скандал грандиозен, потому что Зеленский ранее публично отрицал любые тайные встречи с представителями хуйло. Более того, офис президента публично опроверг факт встречи и сейчас, и заявил, что будет подавать в суд против "Радио Свободы" за распространение дезинформации. И в ситуации с любым другим СМИ это выглядело было вполне достаточно для того, чтобы объяснить свою позицию. Но только не сейчас.

"Радио Свобода" - это не только СМИ, но и фактически информационное представительство американской внешней политики. И в случае нарушения каких-либо стандартов работы - контроль сохраняется в руках Вашингтона.

Таким образом, в глазах всего мира, тайные источники "Радио Свобода" о встрече с Патрушевым Зеленского и мэра Харькова Кернеса - это либо американские официальные лица, либо те, кого редакторы считают заслуживающими доверия согласно американским стандартам.

Можно оштрафовать "Радио Свободы" в суде - и заставить Конгресс США  заплатить большие деньги за распространение дезинформации о президенте Украины. Но прежде всего, надо хорошо взвесить последствия суда, и силу своих аргументов.

Пока выглядит так - США, пока неофициально, через свое СМИ, дискредитировали заявления президента Украины и его администрации, и вынесли подозрение Зеленскому в ведении тайной дипломатии с руководством РФ, за спиной наших американских союзников.

Если Офис президента адекватно оценивает ситуацию, то сегодня там никто не будет спать, и все дипломатические и политические каналы будут работать над подготовкой публичного разъяснения.

Не хочу спешить с оценками, очень хочу услышать официальную публичную реакцию президента и его офиса после публикации сенсационного расследования. Это слишком серьезная тема для легковесных комментариев.

Почему важно увидеть официальную реакцию? Потому что в ответ на заявление Киева относительно "Радио Свободы" обязательно будут вынуждены ответить американские дипломаты и государственный департамент. Ситуация беспрецедентная.

Сегодня Оман - это не просто информационная волна.

Это вопрос доверия к украинской власти.

Это авторитет Украины на международной арене.

Эта информационная волна может вызвать глубочайший системный кризис.
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Бутусов намекает, шо инфу журикам слили америкосы

"Радио Свобода", некоммерческое средство массовой информации, которое официально финансирует Конгресс США, опубликовало информацию со ссылкой на свои неназванные источники, якобы о тайной встрече президента Украины Владимира Зеленского с главой Совета безопасности РФ Николаем Патрушевым в январе в Омане.

Сегодня это, безусловно, главная проблема национальной безопасности, и эта история может глобально обрушить доверие к руководству Украины.

Скандал грандиозен, потому что Зеленский ранее публично отрицал любые тайные встречи с представителями хуйло. Более того, офис президента публично опроверг факт встречи и сейчас, и заявил, что будет подавать в суд против "Радио Свободы" за распространение дезинформации. И в ситуации с любым другим СМИ это выглядело было вполне достаточно для того, чтобы объяснить свою позицию. Но только не сейчас.

"Радио Свобода" - это не только СМИ, но и фактически информационное представительство американской внешней политики. И в случае нарушения каких-либо стандартов работы - контроль сохраняется в руках Вашингтона.

Таким образом, в глазах всего мира, тайные источники "Радио Свобода" о встрече с Патрушевым Зеленского и мэра Харькова Кернеса - это либо американские официальные лица, либо те, кого редакторы считают заслуживающими доверия согласно американским стандартам.

Можно оштрафовать "Радио Свободы" в суде - и заставить Конгресс США  заплатить большие деньги за распространение дезинформации о президенте Украины. Но прежде всего, надо хорошо взвесить последствия суда, и силу своих аргументов.

Пока выглядит так - США, пока неофициально, через свое СМИ, дискредитировали заявления президента Украины и его администрации, и вынесли подозрение Зеленскому в ведении тайной дипломатии с руководством РФ, за спиной наших американских союзников.

Если Офис президента адекватно оценивает ситуацию, то сегодня там никто не будет спать, и все дипломатические и политические каналы будут работать над подготовкой публичного разъяснения.

Не хочу спешить с оценками, очень хочу услышать официальную публичную реакцию президента и его офиса после публикации сенсационного расследования. Это слишком серьезная тема для легковесных комментариев.

Почему важно увидеть официальную реакцию? Потому что в ответ на заявление Киева относительно "Радио Свободы" обязательно будут вынуждены ответить американские дипломаты и государственный департамент. Ситуация беспрецедентная.

Сегодня Оман - это не просто информационная волна.

Это вопрос доверия к украинской власти.

Это авторитет Украины на международной арене.

Эта информационная волна может вызвать глубочайший системный кризис.
ну то понятно, що самі вони не змогли роздобути інфу
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

хуйло дає своєму другу зе підказку :)

   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

чойта?

хто и  шо ему сделает?

после того, как вы ему отдали вообще всю, абсолютную, неограниченную власть в стране?

каким образом зеле писта?

може рабошапка дело заведет? или Ирочка из ДБР? или сивоха с нотахой каралевской из СНБО озаботятся? Или мож арсенборисычь рукзакян? ну или монобильшисть импичмент организует?

развивайте мысль, не стесняйтесь.

плюшевыми жабками закидают.
Если не побоятся
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Оскільки він погодився, то його це цілком влаштовувало.
А значить -- питання залишається.

а він мав на фуп іти питати, погоджуватись чи ні. раз було прийняте рішення про зустріч значить були якісь причини діяти саме так. я розумію що загал цікавлять ті причини, але і про державну таємницю в інтересах держави теж не треба забувати...
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Ні, Схеми зробили припущення стосовно Патрушева. Але ніяких доказів нема.
Натомість в мене є 100% докази що його там не було. Я не можу все розголошувати, хоча вже писав, хто саме там летів.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1064702.msg23590930#msg23590930

Зараз мені цікаво, - це помилка, або Схеми навмисно це зробили.
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Зельки! За кого ви проголосували, ідіоти?
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

прихильники певної політсили, і хто тепер шокоблядь?
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

нє, ну можна звичайно і послати нах, але ж всі вимагають якийсь результат, а як його досягти якщо посилати всіх подалі, кого треба і не треба?
який результат? Умови капітуляції? Тоді навіщо утаємничувати зустріч про яку все одно всі дуже скоро дізнаються? Дімці будуть полюбасу в захваті фінікси полюбасу клацать зубами. але зеленський хоч гівна не наїсться
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]
LSD

Дякуючи Богові, не всі бандерівці такої думки!
(tu)
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Зельки! За кого ви проголосували, ідіоти?

Клоун олігархам  пообіцяв - мир любою ціною

От і виконує
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Ні, Схеми зробили припущення стосовно Патрушева. Але ніяких доказів нема.
Натомість в мене є 100% докази що його там не було. Я не можу все розголошувати, хоча вже писав, хто саме там летів.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1064702.msg23590930#msg23590930

Зараз мені цікаво, - це помилка, або Схеми навмисно це зробили.
схеми ствержуют що в них є офіційне підтвердження що патрушев в цей день перетинав кордон росії якщо його не було в омані то де він був?
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

То-то я смотрю сегодлня прихильники певної політсили зашлись в особенно сильніх конвульсиях, проклиная Петра ! Вон оно чо, Михалыч....
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Зельки! За кого ви проголосували, ідіоти?

почекайте, це всього лиш проміжний етап, скоро вони за Медведчука/Бойка проголосують, і знову будуть казати що їх не попереджали, і #абинепетро
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Ого. Патрушев это серьёзно

ИМХО - это не уровень нашего придурка...Максимум - козак или сурков.
Патрушев - этттттт почти само хуйло. страшный человек....
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Думаю Зеле писта. Это уже не смешно.

Запомните этот твит  :lol:
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

я бачу проблема не в тому, що президент провів якісь там таємні переговори, а те що це був власне зеленський, був би на його місці петро, всіх би все влаштувало, бо петро державник, йому можна вірити, а зе, паяц і зрадник, тому давайте зачморимо, якраз і привід відповідний.
а чи ці перемовини були корисними для держави чи ні, нікого це вже не цікавить, бо зрада вже є за визначенням і крапка

от в тому БИ вся проблема.
Якби "був би" ви б на гуано вже зiйшли.
Он вам вище показали, що ви про Порошенка писали.
Але не "був" вiн, от бiда..
Тому доводиться таку хуцпу лiпити.
Сам придумав, сам рiшуче засудив))
А бубочку трогать нємагi.
Бо Порошенко "був би".
Правда СамеТак рiшуче гнав на Пороха,
що при ньому Медведчук в Рашу їздить..
ДоколєБлєадь!!
А бубочка хароший,
перемовини ма'ть кориснi ж для держави..
Пофiг, що на ничку i пофiг, що з главефесбешником.
- Хто там сцить, як корова!
- Це я, мамо.
- Пiсяй-пiсяй, доню..
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

який результат? Умови капітуляції? Тоді навіщо утаємничувати зустріч про яку все одно всі дуже скоро дізнаються? Дімці будуть полюбасу в захваті фінікси полюбасу клацать зубами. але зеленський хоч гівна не наїсться

звідки взялась теза, що обговорювались власне умови капітуляції, знову ж самі домислюємо, самі віримо, самі потім обурюємось
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія