Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ніхто не хоче ГМО :S

Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

Давай коротко - як вакцинація та гмо вплинули на твоє здоровʼя - маю на увазі фізичне

Ну, якщо коротко - негативно.
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S
Ale

Нічого нового не скажу. В часи телебачення з телевізорами не боряться, їх просто не купують.
Так само і з ГМО, коли ми живемо в епоху ГМО, а це комусь не подобається, то хай просто не купують його. А для того щоб не купувати ГМО, то треба перейматися виключно маркуванням товарів, які без ГМО.
Оскільки видавати сертифікацію на те чого нема є складно, а іноді неможливо, то має бути не так сертифікація, як сертифіковний СОП (Стандартний Операційний Протокол).  Умовно кажучи, треба якось забезпечити людей ринком продукції вільної від ГМО і якщо попит буде, то пропозиція точно появиться.
Так у нас на всіх товарах стоїть «без гмо» - тут проблема знайти з гмо)
Хоча на пляшці з водою не написано - то мабуть з гмо точно)
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S
Ale

Ну, якщо коротко - негативно.
Що саме?)
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

Так у нас на всіх товарах стоїть «без гмо»

Брехати - погана риса.
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

Що саме?)

цікавлять подробиці?

Заходь - читай:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1103863.0
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S
Ale

Так методи кацапські, примус. Але то нічого підготували мене не боятись наступних примусів.
Так вже все - ти вколотий генетично модифікованою мрнк вакциною - в тобі вже все змінилося - на рівні ДНК)
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S
Ale

Брехати - погана риса.
Хто тобі це сказав - голоси у твоїй голові?)
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S
PAL

Так у нас на всіх товарах стоїть «без гмо» - тут проблема знайти з гмо)
Хоча на пляшці з водою не написано - то мабуть з гмо точно)

ти не повіриш!
Маркували й на воді й на харчовій солі, коли почалася та дурна істерія
Весь інет реготав
нарешті до когось дійшло й з подібних товарів прибрали позначки

   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S
Ale

цікавлять подробиці?

Заходь - читай:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1103863.0
Там 700 сторінок)
Давай коротко - колір шкіри, довжина хвоста, блиск волосся ю, наявність всіх зубів - це основний критерій)
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

ГМО це спосіб ввести число Звіра в організм і закодувати його на молекулярному рівні
якщо порахувати нуклеотиди в порядку розташування в рекомбінантних ділянках генів, то ви отримуєте це число
фахівці з центру вивчення трансцендентних явищ зробили такий розрахунок ще до появи ГМО на ринку
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S
Ale

ти не повіриш!
Маркували й на воді й на харчовій солі, коли почалася та дурна істерія
Весь інет реготав
нарешті до когось дійшло й з подібних товарів прибрали позначки
Ну тепер все - ми всі - мутанти)
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S
Ale

ГМО це спосіб ввести число Звіра в організм і закодувати його на молекулярному рівні
якщо порахувати нуклеотиди в порядку розташування в рекомбінантних ділянках генів, то ви отримуєте це число
фахівці з центру вивчення трансцендентних явищ зробили такий розрахунок ще до появи ГМО на ринку
Ні - це спосіб всіх увести в матрицю - я бачив код гмо - нулі і одиниці, думаєте чим буде займатись ШІ що створюється і чому програмістам багато платять? - за мовчання)
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S
PAL

Ні - це спосіб всіх увести в матрицю - я бачив код гмо - нулі і одиниці, думаєте чим буде займатись ШІ що створюється і чому програмістам багато платять? - за мовчання)

там чотирирічна система, чотири білки кодують
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

Ні - це спосіб всіх увести в матрицю - я бачив код гмо - нулі і одиниці, думаєте чим буде займатись ШІ що створюється і чому програмістам багато платять? - за мовчання)
всі експерти це знають
після примусового чіпування Сороса-Гейтса мозок нещасних віддалено підключається до хмари ШІ і працює на благо змови ілюмінатів
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S
Ale

там чотирирічна система, чотири білки кодують
Точно - а зараз рік високосний - це неспроста)
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

Абсолютно. Але трохи не так:

Генети́чно модифіко́ваний органі́зм (ГМО) — організм, генотип якого було змінено за допомогою методів генної інженерії. Генетична модифікація відрізняється від природного та штучного мутагенезу саме направленою зміною генотипу. При цьому генетичний матеріал переносять з одного організму в інший, використовуючи технологію рекомбінантних ДНК.
Історія ГМО починається в 1970-ті роки, коли формується нова галузь науки — генетична інженерія. Перші рекомбінантні бактерії було створено у 1973; це була вже існуюча бактерія E. coli, яка експресувала ген Сальмонелли.

Це вікі? Вікі то забор, на заборі пише хто хоче і що хоче.
Як мінімум пропущено одне слово. Штучно генно модифікований організм. Оте слово штучно. 
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S
Ale

всі експерти це знають
після примусового чіпування Сороса-Гейтса мозок нещасних віддалено підключається до хмари ШІ і працює на благо змови ілюмінатів
А мережі 6 G вже в розробці)
Нам всім хана - гмо будуть мікрохвилями хєрачити прямо в наші гени)
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S
Ale

Показати зображення...
А де тут гереги?)
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

А де тут гереги?)
мабуть кацапи малювали
де тим вбогим жебракам до наших герег
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S
Ale

Куди пропав наш борець з гмо? Повісився? Шкода)
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

Це вікі? Вікі то забор, на заборі пише хто хоче і що хоче.
Як мінімум пропущено одне слово. Штучно генно модифікований організм. Оте слово штучно.
Типу, вікі - забор, а Ви - знаний генетик. Рівень аргументації вражає!  (tu)

Як мінімум, нічого не пропущено. Організм, генотип якого було змінено за допомогою методів генної інженерії. Оті п'ять слів за допомогою методів генної інженерії.
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

Так у нас на всіх товарах стоїть «без гмо» - тут проблема знайти з гмо)
Хоча на пляшці з водою не написано - то мабуть з гмо точно)
Проблема, що закон прописали невігласи. Видати дійсний сертифікат про те продукт не містить ГМО складно або неможливо. Справа в тому, що ГМО не так легко виявити, а іноді неможливо і не завжди можливо доказати що то є ГМО. Але є організми, які точно відомо що вони не ГМО, тому можна брати з них насіння і по певній процедурі-протоколу сіяти і вирощувати, далі по протоколу випікати хліб чи що там інше робити і на виході буде точно продукт БЕЗ ГМО. Такий продукт мав би мати спеціальне маркування, попадати в окремі магазини чи на окремі полиці магазинів або бути в спеціальній упаковці і так далі. І тут якраз потрібна сертифікація виробництва і сертифікація протоколів по всьому ланцюжку від насіння до готового продукту. Хто видаватиме сертифікат? Напевно має бути якась авторитетна компанія, бажано приватна (державні торгують довідками), може міжнародна, може від вітчизняної асоціації виробників продуктів без ГМО. Покупець на свій розсуд вирішує наскільки довіряти сертифікату.
Всі інші продукти, які поза цими вимогами апріорі вважаються як такі що або ГМО або можуть містити ГМО чи невідомо чи ГМО.

 
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

Можете мене закопати ногами, але навтіь якщо на мінеральній воді написано, що вона Без ГМО, то це не означає, що в ній нема ГМО. Правильно мало бути написано, що воду зроблено згідно такого то протоколу, який забезпечує мінімальну ймовірність того що в ній є ГМО. Справа в тому, що навіть у мінеральній воді є спори, дріжджі чи бактерії. Нема гарантії, що серед тих спор, дріжджів чи бактерій не трапиться ГМО з якоїсь лабораторії.
Коли я геннноінженерив ГМО в лабораторії, то мав справу з мільярдами рідних видів ГМО бактерій. Звісно, що все це літало в повітрі, сиділо на одязі, на руках і так далі. Вважається, що від лабораторії, цеху, пивзаводу чи винарні в радіусі до півкілометра можна впіймати з повітря бактерію чи дріжджі. Тобто, якщо хтось йшов на роботу розливати мінералку, а його доріжка недалеко від винарні чи пивзаводу, то ан собі він приносить сотні тисяч ГМО-мікроорганізмів. І з цієї людини все це сиплеться направо і наліво і попадає в пляшки. І якщо халати, бахили, рукавиці і маска затримують 99%, все одно тисяча організмів залишається. Якщо робота кожен день, робочих в цеху десятки, то шанс купити пляшку мінералки без ГМО майже нереальний.
Тому все решта містить ГМО безперечно, не тільки мінералка.
Кожна свіжа виноградинка містить від 1000 до 100,000 клітин дріжджів на своїй поверхні.
Ну і щоб вам краще спалось, то в 1 мілілітрі коров*ячого молока є щонайменше 100,000 живих клітин епітелію корови, а може бути і 500,000 і ще більше. З кожним горнятком молока ви випиваєте десятки мільйонів клітин корови, які виходять з коров*ячого вимені разом з молоком.
Смачного.
Тепер живіть з цим і поменше переймайтесь ГМО.
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S
PAL

Якщо робота кожен день, робочих в цеху десятки, то шанс купити пляшку мінералки без ГМО майже нереальний.

але є нюанс
вода стерилізується, бо інакше вона б не могла зберігатися стільки часу
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

Так вже все - ти вколотий генетично модифікованою мрнк вакциною

що ж ви постійно брешите? не коловся я ні мрнк, ні векторною.
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

але є нюанс
вода стерилізується, бо інакше вона б не могла зберігатися стільки часу
Як і ковбаса з гмошною соєю, хліб з гмошною пшениці, напої з гмошною полуницею чи помідорою. Стерилізація не розщеплює ДНК.
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S
Ale

що ж ви постійно брешите? не коловся я ні мрнк, ні векторною.
Не бреши, жертва експерименту)
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

Не бреши, жертва експерименту)

пишу правду на форумі правди. На відміну від вас. Тому все що ви бажали мені - мине мене а вас може не оминути.
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S
Ale

пишу правду на форумі правди. На відміну від вас. Тому все що ви бажали мені - мине мене а вас може не оминути.
Хвіст вже відпав?
Що ще тебе не омине, дебіл?
Ти вже бідний бездітний, хворий олігофрен - що поганого може з тобою статися?)
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S
Ale

Ну, якщо коротко - негативно.
Доречі обізяна, чому ти досі на цьому світі? Ти ж писав ще до ковіду

sergyj
24 жовтня 2016 22:47:08
IP/Host: 46.119.141.---
так. Іншим разом думаю, може буде не так погано, якщо помру молодим


Підказати де купувати мило та мотузку?)
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

Підказати де купувати мило та мотузку?)

Перу пральними засобами а не милом.

А ти по совєцьки і досі звичок не змінив?
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

Типу, вікі - забор, а Ви - знаний генетик. Рівень аргументації вражає!  (tu)

Як мінімум, нічого не пропущено. Організм, генотип якого було змінено за допомогою методів генної інженерії. Оті п'ять слів за допомогою методів генної інженерії.
Вікі дійсно забор. Я не генетик.
Але.
Твій геном результат генної модифікації геномів твоїх батьків. Через сперматозоїд та яйцеклітину. Все живе на землі є результатом генної модифікації. На цьому побудована теорія еволюції.
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S
Ale

Перу пральними засобами а не милом.

А ти по совєцьки і досі звичок не змінив?
Пральними засобами теж можеш натерти мотузку - спрацює)
Доречі в пральних засобах хімія і гмо - тож не дивуйся якщо звіст відпаде)
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

Пральними засобами .. спрацює

Звичайно працює. Теж мені відкриття зробили. Одяг чистий.
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

Доречі в пральних засобах хімія і гмо - тож не дивуйся якщо звіст відпаде)

Я здогадувався що ти зелена міль. Не їж одяг, одяг для того, щоб його вдягали.
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

Вікі дійсно забор. Я не генетик.
Але.
Твій геном результат генної модифікації геномів твоїх батьків. Через сперматозоїд та яйцеклітину. Все живе на землі є результатом генної модифікації. На цьому побудована теорія еволюції.

Вікі не забор. І ти, дійсно - не генетик. Бо "генна модифікація геномів батьків" - ще та ахінея. Так само, як "генна модифікація є основа теорії еволюції". :D

Втикай "матричне копіювання РНК/ДНК", "генетична рекомбінація", "природний добір".
І не на заборі, а хоча б на вікі. (tu)
 
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

Вікі не забор. І ти, дійсно - не генетик. Бо "генна модифікація геномів батьків" - ще та ахінея. Так само, як "генна модифікація є основа теорії еволюції". :D

Втикай "матричне копіювання РНК/ДНК", "генетична рекомбінація", "природний добір".
І не на заборі, а хоча б на вікі. (tu)

 (tu)

Тут багато хто пише навіть не розуміючи про що.
   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

Вікі не забор. І ти, дійсно - не генетик. Бо "генна модифікація геномів батьків" - ще та ахінея. Так само, як "генна модифікація є основа теорії еволюції". :D

Втикай "матричне копіювання РНК/ДНК", "генетична рекомбінація", "природний добір".
І не на заборі, а хоча б на вікі. (tu)
Вікі це забор. Але на тобі з неї.

Мутація - зміна генотипу, що передається у спадок
Слова зміна і модифікація є синонімами.
Мутації розглядаються як рушійна сила еволюції, де менш сприятливі (або шкідливі) мутації видаляються з генофонду природним добором, тоді як сприятливі (вигідні) мутації прагнуть накопичуватися. 

   
Re: Ніхто не хоче ГМО  :S

Зкотився до дитячої демагогії.
Кацапський шаблон поведінки, до речі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія