Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Фото Австрії

Re: Фото Австрії

Чего доебались, качество исходное норм, он просто выложил с низким разрешением.

Так ты посмотри,кто критиковал... исключительно стая форумных неадекватов... я не собираюсь искать ресурс, где можно выложить в исходном разрешении имиджи. Зачем? Я не на фотовыставку отсылаю, а просто показал виды 3 -х городов Австрии тем, кто просил об этом.
   
Re: Фото Австрії

дались вам ті фотки
невже ви їх потім ще дивитеся?
   
Re: Фото Австрії

дались вам ті фотки
невже ви їх потім ще дивитеся?

Сам дивуюсь. Я їх навіть  і зберігати не буду довго. Покажу, хто цікавився, а потім я ніколи не передивляюсь ніякі фотографії.
Картини - виключення, це я залишив собі на жорсткому диску.
   
Re: Фото Австрії


Головне на фото людина. Фото без людини на ньому - то фуйня.


Чекайте—чекайте(((
Це що ж людоньки коіться?——
Це коли я викладав фотки де "головне на фото людина"—— то писали що мене забагато на фото(((
Я зібрав в кулак всю Силу Волі і викладаю фоточки де мене небагато——— а тепер виявляється що
"Головне на фото—людина"?((((((
   
Re: Фото Австрії

Кожна фотографіями забирає частину душі (ц)
   
Re: Фото Австрії

паша, то ьи на фотках?
   
Re: Фото Австрії

паша, то ьи на фотках?
Мабуть ні, то якийсь старий поц з пузом. Павло каже що він виглядає так, що його питають чи закінчив він школу. Павло не може брехати.
   
Re: Фото Австрії

паша, то ьи на фотках?

Ну а кого я міг викласти? Дуже багато фоток просив робити батько, вважав, що це допоможе йому потім згадати минулі роки, які він забув повністю через хворобу, але я такі не викладав, лише кілька, де дальні плани.
   
Re: Фото Австрії

Мабуть ні, то якийсь старий поц з пузом. Павло каже що він виглядає так, що його питають чи закінчив він школу. Павло не може брехати.
е там пузо ,малий пивний живіт
хлоп без пуза каліка
   
Re: Фото Австрії

Ну а кого я міг викласти? Дуже багато фоток просив робити батько, вважав, що це допоможе йому потім згадати минулі роки, які він забув повністю через хворобу, але я такі не викладав, лише кілька, де дальні плани.
а що з ним сталося? в сенсі чим захворів?
   
Re: Фото Австрії

Чего доебались, качество исходное норм, он просто выложил с низким разрешением.
качество таки не очень. даже славик на свой катерпиллер куда более отпадный материал увековечивал.
   
Re: Фото Австрії

хлоп без пуза каліка

 :D згоден!
   
Re: Фото Австрії

:D згоден!
після сорока кажи солідний мущіна має пузіко :laugh:
   
Re: Фото Австрії

а що з ним сталося? в сенсі чим захворів?
Викладач, стреси... 3 інфаркти та 2 інсульти. Останній був після 13-годинної операції на серці в Ємця. 20 хвилин до мозоку не поступав кисень, хоча був під крапельницею, під моніторами, але  медсестра вийшла по мобільному балакати, а черговий  з мого боку вийшов до магазину на ті ж самі 20 хвилин. В іншій країні ми би виграли мильонні відшкодування, але не тут...
   
Re: Фото Австрії

Викладач, стреси... 3 інфаркти та 2 інсульти. Останній був після 13-годинної операції на серці в Ємця. 20 хвилин до мозоку не поступав кисень, хоча був під крапельницею, під моніторами, але  медсестра вийшла по мобільному балакати, а черговий  з мого боку вийшов до магазину на ті ж самі 20 хвилин. В іншій країні ми би виграли мильонні відшкодування, але не тут...
ого
я думав в них лайт лайф ,студентів на екзаменах на гроші кроїти
   
Re: Фото Австрії

ого
я думав в них лайт лайф ,студентів на екзаменах на гроші кроїти

Там стреси іншого плану, плюс з 2008 по 2014 він викладав ще в 4-х ВУЗах в інших містах України (Ужгород, Черкаси, Полтава та Суми). І за 47 років викладання не взяв жодної  копійки хабаря, як і 99% відсотків інших викладачів, а не навпаки. А 1% тварюк є всюди...
   
Re: Фото Австрії

Там стреси іншого плану, плюс з 2008 по 2014 він викладав ще в 4-х ВУЗах в інших містах України (Ужгород, Черкаси, Полтава та Суми). І за 47 років викладання не взяв жодної  копійки хабаря, як і 99% відсотків інших викладачів, а не навпаки. А 1% тварюк є всюди...
та перестань
1% може і не бере
   
Re: Фото Австрії

та перестань
1% може і не бере

Я і кажу, що навпаки, 1% може і бере. Може, менше, 0.5%. Я-то знаю це з іншого боку, з 6-ти років вже був присутній на видачі дипломів. Знаю весь-весь-весь викладацький склад, як дядь "Толь" та тіток "Наташ".
   
Re: Фото Австрії

Я і кажу, що навпаки, 1% може і бере. Може, менше, 0.5%. Я-то знаю це з іншого боку, з 6-ти років вже був присутній на видачі дипломів. Знаю весь-весь-весь викладацький склад, як дядь "Толь" та тіток "Наташ".
не розказуй ,моя донька зараз вчиться в мед то знаю як беруть ,майже поголовно
оцінки просто купують і ті люди будуть вас колись лікувати
   
Re: Фото Австрії

це прямо не днепр, це прямо - море ))
фото -СУПЕР (tu)
аж душа співає, дивлячись на наш Днепр

красота! люблю дніпро! ми на річці все літо майже проводили, коли я не на морі була.
   
Re: Фото Австрії

паша, то ьи на фотках?

і мені цікаво. такий нарцистичний мужчіна. це ж треба було кожного разу просити себе фотографувати.
   
Re: Фото Австрії

Чекайте—чекайте(((
Це що ж людоньки коіться?——
Це коли я викладав фотки де "головне на фото людина"—— то писали що мене забагато на фото(((
Я зібрав в кулак всю Силу Волі і викладаю фоточки де мене небагато——— а тепер виявляється що
"Головне на фото—людина"?((((((


ти цілком симпатичний, тільки не блюдеш техніку безпеки.
   
Re: Фото Австрії

:D згоден!

не згодна. можна накачати прес і не буде пуза.
   
Re: Фото Австрії

і мені цікаво. такий нарцистичний мужчіна. це ж треба було кожного разу просити себе фотографувати.

Що таке просити? Що мається на увазі? Я дійсно намагаюсь з 2-х причин фотографуватись мінімум, але до чого тут просити? Я частіше відмовлявся від постійних пропозицій, якщо чесно. Тільки фото, де були місця в Австрії,  які для мене багато що значили.
   
Re: Фото Австрії

не згодна. можна накачати прес і не буде пуза.
вєрка ,власне шоб корєнь був здоровий і хлоп голу сраку мав чим прикрити :laugh:
   
Re: Фото Австрії

вєрка ,власне шоб корєнь був здоровий і хлоп голу сраку мав чим прикрити :laugh:

Верці нада хлоп!
Бо скоро аліменти від ІванІванича закінчацця ;)
   
Re: Фото Австрії

Сам дивуюсь. Я їх навіть  і зберігати не буду довго. Покажу, хто цікавився, а потім я ніколи не передивляюсь ніякі фотографії.
Картини - виключення, це я залишив собі на жорсткому диску.

молодець. я теж люблю картини зберігати.
   
Re: Фото Австрії

Верці нада хлоп!
Бо скоро аліменти від ІванІванича закінчацця ;)

 :weep:

ридайу. ви бачили коли-небудь того ванью? а ще й аліменти від нього?  :facepalm:
   
Re: Фото Австрії

вєрка ,власне шоб корєнь був здоровий і хлоп голу сраку мав чим прикрити :laugh:

нє, я люблю, шоб усе було естетично. срака, якщо вона красива, може бути і гола. так легше любуватися.
   
Re: Фото Австрії

Що таке просити? Що мається на увазі? Я дійсно намагаюсь з 2-х причин фотографуватись мінімум, але до чого тут просити? Я частіше відмовлявся від постійних пропозицій, якщо чесно. Тільки фото, де були місця в Австрії,  які для мене багато що значили.

а ти значить просто сам камеру встановлював і біг у кадр? чи як то ти себе запечатлив на різних фонах? а ти про які пропозиції мову ведеш? цікаво.

Останнє редагування: 8 червня 2019 23:40:07 від Vera
   
Re: Фото Австрії

:weep:

ридайу. ви бачили коли-небудь того ванью? а ще й аліменти від нього?  :facepalm:

Ну нормально! А від кого? Від СерьогиСаніна?
   
Re: Фото Австрії

а ти значить просто сам камеру встановлював і біг у кадр? чи як то ти себе запечатлив на різних фонах?

Так я з батьком був. Він як раз полюбляє фотографувати. Я - ні. Я запам'ятовую гарно. Музеї тільки виключення, там я завжди багато чого фотаю.
Те, що я виклав, 70% батько знімав. Він такі речі говорить, що я навіть не в курсі: виставити кадр, підібрати експозицію, стати так, щоб світло було ідеальне. Я далекий від цього...
   
Re: Фото Австрії

Ну нормально! А від кого? Від СерьогиСаніна?

це просто якийсь жах. то той ванья ще й під іншим ніком писав? ой яке ж воно жалке. твій подєльнічєк?
   
Re: Фото Австрії

Так я з батьком був. Він як раз полюбляє фотографувати. Я - ні. Я запам'ятовую гарно. Музеї тільки виключення, там я завжди багато чого фотаю.
Те, що я виклав, 70% батько знімав. Він такі речі говорить, що я навіть не в курсі: виставити кадр, підібрати експозицію, стати так, щоб світло було ідеальне. Я далекий від цього...

ясно. може батько не має достатньо досвіду фотографувати на нових приладах. або ти. фотки не дуже такі шоб гарні деякі.
   
Re: Фото Австрії

Це - не Міжнародний центр ООН

Про якість інших фото - без коментарів
 :facepalm:

оон там тільки зліва частина споруди. оця чорна будівля - це новий хмарочос. там різні бюро всяких фірм, я там ще кілька років тому з друзяками була на самому верху, навіть і фотів наробили теж.

Останнє редагування: 9 червня 2019 00:24:15 від Vera
   
Re: Фото Австрії

оон там тільки зліва частина споруди. оця чорна будівля - це новий хмарочос. там різні бюро всяких фірм, я там ще кілька років тому з друзяками була на самому верху, навіть і фотів наробили теж.

Так я про це далі і написав. Просто 2 рази був у Відні, до цього берегу Дунаю не добирався, а маю багато фоток з цього центру 81-88, коли він був Центром ООН.
   
Re: Фото Австрії

оон там тільки зліва частина споруди. оця чорна будівля - це новий хмарочос. там різні бюро всяких фірм, я там ще кілька років тому з друзяками була на самому верху, навіть і фотів наробили теж.

І щоб зрозуміла про ступінь нашого подвигу, від Ренвегу до Центру ООН ми через Пратер йшли пішки!!!!! В кінці ледве не повзала літня людина, але потім був у захваті та подякував за таку Авантюру. Назад доїхали до ФоргаттенШтрассе вже на метро.  Воно там не 4.50, і навіть не 8 гривень. 1.5 Євро для літніх, 2.5 для пересічного туриста.
   
Re: Фото Австрії

І щоб зрозуміла про ступінь нашого подвигу, від Ренвегу до Центру ООН ми через Пратер йшли пішки!!!!!
Оце економія  (tu)
   
Re: Фото Австрії

не згодна. можна накачати прес і не буде пуза.

  :laugh: як в анекдоті - Знаєш що таке "прес" у мущини?
   
Re: Фото Австрії

Фотки пылесосом делали?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія