Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В поточному році РФ припинить своє існування. От побачите.

Про це чудово знає все оточення ..утіна. Нинішні смикання і кочевряження -передсмертні судоми цього недолугого конгламерату, який виявився нездатним прогодувати сам себе навіть при наявності неймовірного ресурсного потенціалу.
Це агноія пані та панове.
Аналітична доповідь ЦРУ опублікована ще в 2002 році виявилась доволі фундаментальним дослідженням, як що не сказати епохальним та пророчим.
   
Твої би слова ...
   
Твої би слова ...
Слова не мої. Нажаль. Хотів би бути автором цього пророцтва.
   
Россия тихо не изчезнет...
   
В поточному році РФ припинить своє існування. От побачите
Сильно сомневаюсь :(
Я думаю, что лучше рассчитывать на свои силы, чем на то, что противник исчезнет  :weep:
   
Читаю с 2008 года, про развал РФ.
Только и остается ну-ну.
   
Не надоїло ще Росію ховати? Як там кажуть... поки товстий схудне, худий здохне.  :-o
   
Главное чтоб нас в покое оставили)

Это расплата за грехи, если нагрешил, но грехи не перед социумом, а перед космосом, то есть формально, хуйло  будут наказывать не за нарушение социальных законов, а за нарушение космического ритма.
В апреле 2015 года Плутон будто бы делает квадратуру с  хуйло Прозерпиной, и потом откатывается назад,    скорее всего это попа, плавно трансформирующаяся в жопу.

http://azartxxx.livejournal.com/86191.html
   
" Ключник
Россия тихо не изчезнет... "

Исчезнет, как и СССР, тихо.
   
Читаю с 2008 года, про развал РФ.
Только и остается ну-ну.
З 2002 року. Ти запізнився на 6 років.
   
" Ключник
Россия тихо не изчезнет... "

Исчезнет, как и СССР, тихо.
Згоден.
   
" Ключник
Россия тихо не изчезнет... "

Исчезнет, как и СССР, тихо.
=====================================================================
Возможно сейчас все для ентого делается,
Как ЭСЕСЕР не исчезнет. В этом и проблемма.
   
Плешивого долбаеба для этого и вскармливали ...... утилизировать остатки совка .....
   
Сильно сомневаюсь :(
Я думаю, что лучше рассчитывать на свои силы, чем на то, что противник исчезнет  :weep:

Мати сумніви завжди корисно. Але коли сумніви виникають в таких моментах, чи настане після ночі день - можуть показатись дещо надто нездоровими.
Нічого дивного закат імперій серед яких опинилась і москвоська співставима саме із появою дня після ночі.

Стосовно сподівань.
Наші сподівання це лише спостереження за сходом сонця після ночі.
   
КОД крассавчик.. умеет оптимизма влелить))
   
из разряда:
И че
Ну-ну
И че
   
тьфу... вселить
   
Не надоїло ще Росію ховати? Як там кажуть... поки товстий схудне, худий здохне.  :-o
Не надоїло. Тим більше що вона сама себе ховає. Пямо зараз. На очях всього світу.Онлайн.
   
В поточному році РФ припинить своє існування.


России больше не будет (с) КОД 14 травня 2005

РФ оканчательно распадается (с) КОД 11 червня 2006

Вітер змін вже набирає сил. Він переросте в нищивний буревій, який знищить московщину. (с) КОД 11 вересня 2008

   
из разряда:
И че
Ну-ну
И че
Ось в цьому вислові і криється вся московщина. Це показова характеристика. Це показник що нарід цього конгламерати ВЖЕ остаточно гтовий до трагічної долі.
   
Вітер змін вже набирає сил. Він переросте в нищивний буревій, який знищить московщину
Эта музыка будет вечной (с)  :lol:
   
России больше не будет (с) КОД 14 травня 2005
РФ оканчательно распадается (с) КОД 11 червня 2006
Вітер змін вже набирає сил. Він переросте в нищивний буревій, який знищить московщину. (с) КОД 11 вересня 2008
2002 рік. можете погуглити про славнозвісну доповідь ЦРУ.
   
Эф, извини, пойду против своих принципов и заговорю первым с вами .... Но, согласись, что терпеть существование таких мудаков, как ваш народ, мир уже просто не в состоянии))
   
России больше не будет (с) КОД 14 травня 2005
РФ оканчательно распадается (с) КОД 11 червня 2006
Вітер змін вже набирає сил. Він переросте в нищивний буревій, який знищить московщину. (с) КОД 11 вересня 2008

Код послідовний.
   
Эта музыка будет вечной (с)  :lol:
Ви можеите сміятись з своїм чеським айпішником. але нічого вічного на світі не існує. Так само як і ця пісня дойде фіналу вже в поточному році.
   
Ось в цьому вислові і криється вся московщина. Це показова характеристика. Це показник що нарід цього конгламерати ВЖЕ остаточно гтовий до трагічної долі.

Як зреагує  кацапська 5-та колона в Україні на розвал рашки?
   
Не надоїло. Тим більше що вона сама себе ховає. Пямо зараз. На очях всього світу.Онлайн.
=======================================================
По поводу похорон.
Всю сознательную жисть я убалтывал жену взять "хату", в Полтаве.
Нужно, там всегда будет болото, они всегда будут воевать между собой,
от сцуко не вовсем угадал.
   
Як зреагує  кацапська 5-та колона в Україні на розвал рашки?
А ніяк. От просто ніяк.
   
Код послідовний.
Дякую за комплімент.
Це ж комплімент?
   
Главное чтоб нас в покое оставили)

Это расплата за грехи, если нагрешил, но грехи не перед социумом, а перед космосом, то есть формально, хуйло  будут наказывать не за нарушение социальных законов, а за нарушение космического ритма.
В апреле 2015 года Плутон будто бы делает квадратуру с  хуйло Прозерпиной, и потом откатывается назад,    скорее всего это попа, плавно трансформирующаяся в жопу.

http://azartxxx.livejournal.com/86191.html
зямля налетить на нябесную ось...  :facepalm1:  :crazy_pil:
   
Кацапська доля.
Від долі не втечеш.
   
Та й   не бачу я  результатів дії третього Закону Ньютона у його балансуванні.
   
зямля налетить на нябесную ось...  :facepalm1:  :crazy_pil:
Нічого нікуди не налетить. Просто припинить своє існування деградована імперія. Це об"єктивний процес, під який підлаштовують всякі гороскопи , пророцтва всяких ванг і пр. пр.пр.
   
Но, согласись, что терпеть существование таких мудаков, как ваш народ, мир уже просто не в состоянии))
Да ладно, вот прикинь как в третьем мире к США относятся?  :lol:
И что теперь им, принимать их мнение во внимание?  ;)
Также и Россия, никуда не денется, будет чуть хуже, чуть лучше, может совсем плохо, но мриять о распаде - это неадекватное восприятие реальности  ;)
   
Дякую за комплімент.
Це ж комплімент?
На ваш розсуд.
   
Эта музыка будет вечной (с)
Утешьте меня как россиянина. Обоснуйте за счёт чего она сможет выжить. Я , например, не вижу вариантов.
   
Да ладно, вот прикинь как в третьем мире к США относятся?  :lol:
И что теперь им, принимать их мнение во внимание?  ;)
Также и Россия, никуда не денется, будет чуть хуже, чуть лучше, может совсем плохо, но мриять о распаде - это неадекватное восприятие реальности  ;)
В третьому мірє чи не кожна істота мріє отримати хоча б грін карту на проживання в США, або навіть нелегалом. Не кажучі вже про громадянство. І це ФАКТ неспростовний. Між іншим в США таки приймають до уваги мнєніє навіть громадян третого міра (ви кацапи з+++ли всіх своїми мірами)
А ось стосовно москвощин все виглядає саме так як би все перевернути з ніг на голову. Все у викривленому зображенні. Я би сказав , що московщина це конгломерат викривлених дзеркал де мешканці ходять на головах, у вивернутому наізнанку одязі, а то і зодо наперед ходять.
   
Обоснуйте за счёт чего она сможет выжить. Я , например, не вижу вариантов
Я вот, например, предпосылок к исчезновению не вижу  :blush2: По-крайней мере с финансовой точки зрения - все вполне неплохо.
Может, поясните ваши аргументы, почему вы не видите вариантов сохранения, может вам виднее  :)
   
Утешьте меня как россиянина. Обоснуйте за счёт чего она сможет выжить. Я , например, не вижу вариантов.
На щастя вже всі шанси змарновані. Ситуація дійшла вже до такого абсурду, коли природні багатсва стали прокляттям.
Між іншим історія вже знає подібні випадки. Але біда московщини (перед усим) полягає в остаточній деградації ВСЬОГО населення. Я підкреслюю ВСЬОГО!!!
   
Эф, извини, пойду против своих принципов и заговорю первым с вами .... Но, согласись, что терпеть существование таких мудаков, как ваш народ, мир уже просто не в состоянии))


"Мир" должен быть толерантным, как он сам себя позиционирует.
Но, к сожалению, толерантность "мира" заканчивается у границ России.
"Мир" в очередной раз перетопчется, ибо у России есть два союзника, которые не предадут.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія