Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кого образив Вимушений Киянин, Зеленського? Вимагаю розбану!

Це за цю тему його забанили?
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1112413.0
То хай Зеленський сам на себе ображається, за правду не банять.
   
+1 за розбан, бо то вже дичина якась північнокорейська
   
Вимагаю  розбану!
   
 Вія за Вимушеного.
 Дивина. B-)
   
Через неделю ерусалимукого козарлюгу разбанят. Не успеешь и соскучиться, Вия.  :gigi:
   
Вія за Вимушеного.
 Дивина. B-)
Вія за свободу слова.
   
Вия, шо ты ото тень на плетень наводишь, не зная конкретно - де и шо? Они с Дж. Юзом конкретно поцапались, вот им двоим и "связали лапти"
   
Вия, шо ты ото тень на плетень наводишь, не зная конкретно - де и шо? Они с Дж. Юзом конкретно поцапались, вот им двоим и "связали лапти"
Перечитала і Джони і Вимушеного, не бачу значущих порушень правил.
   
Перечитала і Джони і Вимушеного, не бачу значущих порушень правил.

Не может быть значительного или незначительного нарушения правил. Правила нарушил? Есть два ответа - да или нет. Нарушил - огрёбся, не нарушил - кросавчиг.  Это раз.
И два - а я вижу нарушения правил. Надеюсь, начинать бессмысленный спор не будем.  :snoozer1:
   

И два - а я вижу нарушения правил.

а ти хто? Суддя з дредами??
   
Не может быть значительного или незначительного нарушения правил. Правила нарушил? Есть два ответа - да или нет. Нарушил - огрёбся, не нарушил - кросавчиг.  Это раз.
И два - а я вижу нарушения правил. Надеюсь, начинать бессмысленный спор не будем.  :snoozer1:
Незначительное, это когда нет причин для стука, перекинулись парой фраз и все. Все разошлись спокойно, никакого срача.
   
Перечитала і Джони і Вимушеного, не бачу значущих порушень правил.
І всім покажи, де та тема?
   
Вія за Вимушеного.
 Дивина. B-)
яка  дивина? Спонсор
   
Вия, шо ты ото тень на плетень наводишь, не зная конкретно - де и шо? Они с Дж. Юзом конкретно поцапались, вот им двоим и "связали лапти"
В этой ветке?
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1112429.msg26012042#msg26012042
   
В этой ветке?
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1112429.msg26012042#msg26012042

Да, именно в ней.
   
Да, именно в ней.
Там что-то подчистили или это полная версия?
   
Да, именно в ней.
І що там такого трагічного? Звичайний срач, бана на добу достатньо.
   
яка  дивина? Спонсор
Он як.
Тоді зрозуміло.
Вія безробітна, а ВК має гроші, виставляє напоказ на форумі фото з баблішком,  і Вія, не в тім'я бита, здогадалась, хто може пробашляти ура-патріотичні кричалки..
   
Он як.
Тоді зрозуміло.
Вія безробітна, а ВК має гроші, виставляє напоказ на форумі фото з баблішком,  і Вія, не в тім'я бита, здогадалась, хто може пробашляти ура-патріотичні кричалки..

Ви відповідаєте за свої слова, щоб кидати такі пред'яви обом фупчекам?
   
Ви відповідаєте за свої слова, щоб кидати такі пред'яви обом фупчекам?
Та вона не в собі, не звертай уваги
   
Ви відповідаєте за свої слова, щоб кидати такі пред'яви обом фупчекам?
Пред'яви обом?
Тут хіба тільки до Вії, причому не пред'яви, а доконані факти : безробітна, підлещується до ВК, постійно бігає по акціях потрібних і непотрібних.
   
Пред'яви обом?
Тут хіба тільки до Вії, причому не пред'яви, а доконані факти : безробітна, підлещується до ВК, постійно бігає по акціях потрібних і непотрібних.

А чого Ви раптом почали совати довгого носа та копирсатися у приватному житті інших фупчеків?  Може, трохи охолонути не заважає?

Чи, за совдепівською звичкою, ще й сльозницю на Вію в партком напишете - так і так, Вія ніде не працює, прийміть мєри, дарагая партія! :facepalm1:

Тоді, наскільки я пам'ятаю, навіть срок можна було отримати за тунєядство?





   
А чого Ви раптом почали совати довгого носа та копирсатися у приватному житті інших фупчеків?  Може, трохи охолонути не заважає?

Чи, за совдепівською звичкою, ще й сльозницю на Вію в партком напишете - так і так, Вія ніде не працює, прийміть мєри, дарагая партія! :facepalm1:

Тоді, наскільки я пам'ятаю, навіть срок можна було отримати за тунєядство?
Випийте холодної води.
Глибоко вдихніть..видихніть ..
Подивіться на календар.
   
Лусьтрація, не зважай на Вію - вона реально останніми днями якась неадекватно-осатаніла.
Прикинь, аби мені раптом вислухати від неї купу різноманітної бридоти - причому ні сіло, ні впало, буквально на порожньому місці - треба було всього лише вказати одному адептові, що нема сенсу перетворювати гілку Пам"яті Жертв Голодомору на черговий майданчик, де свиноадепти можуть роздирати сорочки на грудях, через те що не їхнє божество на троні, і як їм погано ведеться на цьому світі від усвідомлення цього факту.
І справа тут навіть не у тому, що колись ми з Вією досить приязно спілкувалися (навіть у приваті) на фДД, дивно тут те, що я взагалі ніколи не бачила аби вона через того шокоолігарха настільки осатаніло на когось кидалася. В принципі раніше такого від неї не бачила на будь-чию адресу.
Ну і далі сценарій відпрацьований - одне зі зграї починає брудно чіплятися, свинозграя напоготові, ти їх посилаєш немовчки - і вуаля! - ти у бані, свинозграя задоволена.
Хай так і буде.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія