Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Флуд новинами?

Флуд новинами?

На  нібито політичному форумі юзера банять за флуд - який? Новинами!!
Це ще  що ?
Модери, це ви нове правило з нудьги придумали, чи вам політики забагато, а теми про кросівки і вино - саме те на політфорумі?
   
Re: Флуд новинами?

На  нібито політичному форумі юзера банять за флуд - який? Новинами!!
Це ще  що ?
Модери, це ви нове правило з нудьги придумали, чи вам політики забагато, а теми про кросівки і вино - саме те на політфорумі?

Можливо йдеться про флуд штабними новинами з Банкової?
   
Re: Флуд новинами?

Можливо йдеться про флуд штабними новинами з Банкової?
дедушка вхаркив думаю исправится :)
   
Re: Флуд новинами?

Можливо йдеться про флуд штабними новинами з Банкової?
та ні, це просто бот 24 телеканалу. дуже тупий, бо постить битий лінк і далі простирадло, в якому новина перемежується з «рецептами» чи ще якоюсь хернею.
   
Re: Флуд новинами?

та ні, це просто бот 24 телеканалу. дуже тупий, бо постить битий лінк і далі простирадло, в якому новина перемежується з «рецептами» чи ще якоюсь хернею.
Він пише у всіх темах де проти християнства, з ненавистю не властивій боту пише.

А те що він так копірує, багато хто так робить... Нічого дивного.
   
Re: Флуд новинами?

Він пише у всіх темах де проти християнства, з ненавистю не властивій боту пише.

А те що він так копірує, багато хто так робить... Нічого дивного.
Вкхавр просто запальний в усіх темах, а не те щоб саме християнство він ненавидить. Але хоч би й ненависть  - то його право відчувати будь-які емоції до будь-якої релігії.
Ти ж, Тимко апостольський, боїшся юльків до такої міри, що вони аж ввижаються тобі в кожному, хто проти По. Ну не будемо про це, бо тебе зараз понесе. Тема не про тебе.
А Вкхавра не ображайте.
   
Re: Флуд новинами?

Вкхавр просто запальний в усіх темах, а не те щоб саме християнство він ненавидить. Але хоч би й ненависть  - то його право відчувати будь-які емоції до будь-якої релігії.
Ти ж, Тимко апостольський, боїшся юльків до такої міри, що вони аж ввижаються тобі в кожному, хто проти По. Ну не будемо про це, бо тебе зараз понесе. Тема не про тебе.
А Вкхавра не ображайте.
Ха- ніяк не забудеш що тобі навели цитату де ти безпідставно захищаєш варовку))))

Добро що помниш, ФУП помнить все. :lol:
   
Re: Флуд новинами?

Ха- ніяк не забудеш що тобі навели цитату де ти безпідставно захищаєш варовку))))

Добро що помниш, ФУП помнить все. :lol:
Тимко, то все в твоїй уяві ...
 :laugh:
   
Re: Флуд новинами?

Тимко, то все в твоїй уяві ...
 :laugh:

Тимко просто не любить забувати, те що інші забувають за 6 місяців.

Останнє редагування: 26 листопада 2021 19:57:28 від TimmiApostolMS
   
Re: Флуд новинами?

Тимко просто не любить забувати, те що інші забувають за 6 місяців.
Тимкові брехло , та й годі.
Тимко на всіх ліпить тавро " юльки" бездоказово.
Боїшся Юльку? Чи може,палко бажаєш , але ж лячно навіть подумати , бо вона така доросла і неприступна, і в мами тобі годиться?
   
Re: Флуд новинами?

А Вкхавра не ображайте.

Та він і сам ображає, аж гай шумить!


   
Re: Флуд новинами?

Та він і сам ображає, аж гай шумить!
Ну трошки запальний, то є таке. Не треба на всі випади опонентів відповідати, бо розмова перетворюється часом у брудні розборки..
Ну але ж і ті, хто намагається спеціально роздраконити Вкхавра, винуваті не менше, якщо не більше
   
Re: Флуд новинами?

Тимкові брехло , та й годі.
Тимко на всіх ліпить тавро " юльки" бездоказово.
Боїшся Юльку? Чи може,палко бажаєш , але ж лячно навіть подумати , бо вона така доросла і неприступна, і в мами тобі годиться?
Уже як герой РФ такий собі гебешник, ваші докази не докази.)))

Є конкретний список Юльків які ніколи не міняли орієнтації і були скритими прихильниками весь час.

Нажаль Люстраці ти одна з них... Не розумію чого ти соромишся своєї кумирки? )))) Мабуть розумію що це щось хворобливе.

та не переживай, вас завжди видно.

Вакхар запостить пусту новину з прекрученням і нізким в тій гілці не дискутує... Це як?
   
Re: Флуд новинами?

Уже як герой РФ такий собі гебешник, ваші докази не докази.)))

Є конкретний список Юльків які ніколи не міняли орієнтації і були скритими прихильниками весь час.

Нажаль Люстраці ти одна з них... Не розумію чого ти соромишся своєї кумирки? )))) Мабуть розумію що це щось хворобливе.

та не переживай, вас завжди видно.

Вакхар запостить пусту новину з прекрученням і нізким в тій гілці не дискутує... Це як?
Тимко, у мене нема кумирів і тим паче - кумирок)
Так що хай соромиться твого батька син ;)
   
Re: Флуд новинами?

Тимко, у мене нема кумирів і тим паче - кумирок)
Так що хай соромиться твого батька син ;)
Люстрація-Люстрація.

Заперечення очевидного усім дуже типово для вашої братії. )))

Так багато забанили... Зараз багато людей дуже накручені на політику...

Останнє редагування: 26 листопада 2021 20:36:27 від TimmiApostolMS
   
Re: Флуд новинами?

Ну трошки запальний, то є таке. Не треба на всі випади опонентів відповідати, бо розмова перетворюється часом у брудні розборки..
Ну але ж і ті, хто намагається спеціально роздраконити Вкхавра, винуваті не менше, якщо не більше
Скільки тобі років? :take_exam:
   
Re: Флуд новинами?

Люстрація-Люстрація.

Заперечення очевидного усім дуже типово для вашої братії. )))

Так багато забанили... Зараз багато людей дуже накручені на політику...
Яке очевидне??
Ти приклади мого юлькізму ( справжнього, а не надуманого!) навести можеш?
Ні?
Я так і знала.
   
Re: Флуд новинами?

Скільки тобі років? :take_exam:
Ні сіло ні впало - дайте, мамо, сало!
Причому мій вік?Вкхавру вже багато років, але він молодець, бойовий дідуган.
Бери приклад.
А ти млявий якийсь, як переварена вермішель. Реальних дівчат боїшся..Юлька ввижається..
   
Re: Флуд новинами?

Ха- ніяк не забудеш що тобі навели цитату де ти безпідставно захищаєш варовку))))
юлькаварофкабрехуха, все пакрала
інша справа - петро липецько-панамський
чи не так? :laugh:
   
Re: Флуд новинами?

На  нібито політичному форумі юзера банять за флуд - який? Новинами!!
Це ще  що ?
Модери, це ви нове правило з нудьги придумали, чи вам політики забагато, а теми про кросівки і вино - саме те на політфорумі?
Модери, мені подобаються ваші причини бану)
   
Re: Флуд новинами?

Ні сіло ні впало - дайте, мамо, сало!
Причому мій вік?Вкхавру вже багато років, але він молодець, бойовий дідуган.
Бери приклад.
А ти млявий якийсь, як переварена вермішель. Реальних дівчат боїшся..Юлька ввижається..

Бойовий дідуган)))) розсмішила...  Виходить що тобі подобається неадекватна поведінка?))) Аосіцюється з домінантною ролью партнера?))) Круто, треба буде тебе булити більш агресивно)))  (P)
   
Re: Флуд новинами?

юлькаварофкабрехуха, все пакрала
інша справа - петро липецько-панамський
чи не так? :laugh:
Бачила тему про вагнерГейтс мою? Почитай. Там ні Порошенко ні Зеленський не є причинами операції ...
   
Re: Флуд новинами?

Просто мабуть Модери просять на новину вказувати ще одне джерело... І все. Бо вата 24 стрьомний і упереджений канал.
   
Re: Флуд новинами?

Бойовий дідуган)))) розсмішила...  Виходить що тобі подобається неадекватна поведінка?))) Аосіцюється з домінантною ролью партнера?))) Круто, треба буде тебе булити більш агресивно)))  (P)
Ти і булінг?? Не сміши..
Ти досі не навів жодного доказу мого юлькізму.. як на те пішло - спитай у Didus - чи є я юльком.
Та ти не один тут на форумі такий, що ліпиш собі уявних ворогів із юзерів, це просто ненависть , неконструктивна і шкідлива під час війни.
Але ж ви, порохолюби, цим навіть хизуєтесь - оцим умінням віднаходити " ворогів", " агентів", і т.д
   
Re: Флуд новинами?

Найкраще бути противсіхом, я вважаю. І корисно для держави, і спокійніше для власних нервів.
   
Re: Флуд новинами?

Он Томкет хитро робить : не вказує джерело новин взагалі, і всі задоволені, і її не банять.
У старттопіку Томкет скромненько вказує :" Пишуть, що.." і пішла ахінея.. А хто пише - ніхто з модерів не приколупається! Профіт.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія