Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Створюйте гілку, збирайте голоси за висунення недовіри модератору. Я піду, якщо треба, як не виправдивший сподівання фупчиків. :)
узбагойся. Ніхто тебе нікуди не жене. Тобі просто підказують, що окрім твоїх хатєлок є ще й ПИСАНІ Правила Форуму. Прочитай їх, вивчи і модеруй відповідно до їхньої букви. І буде з тебе нормальний, чи не найкращий модер цього форуму. Але не уподібнюйся своїм попєрєднікам. Дій згідно Правил.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Шо ти мариш тим Наталі?
Чи й звідти виписдили за боґатство лєксікона? B-)
А я не тонкослізний, просто не полюбляю серед лайна знаходитись.
відійди від дзеркала.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

А мене відразу відразу забанили на 5 днів (без першого бану на добу)... Правда, я про це дізнався постфактyмoм, пiсля того коли ті 5 днів закінчилися,  :gigi:  але все одно.  :shuffle:
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Шановні, ця гілка заведена з єдиною метою: щоб банили адекватно вчиненому - як і прописано в Правилах форуму.

Якщо ви в ній вбачаєте щось інше - це виключно проблеми вашого зору і вашого сприйняття прочитаного.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

А мене відразу відразу забанили на 5 днів (без першого бану на добу)... Правда, я про це дізнався постфактyмoм, пiсля того коли ті 5 днів закінчилися,  :gigi:  але все одно.  :shuffle:
тобто, у тебе було 1-5 формулювання?
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

тобто, у тебе було 1-5 формулювання?

2-5,  я не отримував 1-1
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

2-5,  я не отримував 1-1
не зрозуміла.

Ти ж казав, що 5 днів бану, то було у тебе формулювання:

1-1, чи 1-5, чи 2-5?
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

А, то може ти не кожен день заходив і не просьок, коли був бан 1-1?
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

А, то може ти не кожен день заходив і не просьок, коли був бан 1-1?

Ну, пошукай ти мене з 1-1 у банлистy
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Дуже веселий бан, наприклад, у Косташу:

За ФЛУД - 30 днів.

А ще хотілося б дізнатися як виглядає цей флуд. Хтось може показати? https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;u=5015743;area=showposts;start=0
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

... шановному модератору на вереск юльок не треба звертати увагу...треба дивитися на гостей, які відвідують форум, а їх стало більше, бо ці юльки перетворили форум на свою вбиральню...нічого обговорювати не потрібно, а банити в такому ж стилі...для обговорення є адмінфорум, і цю патетичну тему треба теж туди знести...:)))
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

... шановному модератору на вереск юльок не треба звертати увагу...треба дивитися на гостей, які відвідують форум, а їх стало більше, бо ці юльки перетворили форум на свою вбиральню...нічого обговорювати не потрібно, а банити в такому ж стилі...для обговорення є адмінфорум, і цю патетичну тему треба теж туди знести...:)))
хоч в цю гілку не сунь свою попаболь. Ця гілка не про юльків-зельків-пацюків..

А для форуму критерій новозареєстрованих, а не гостей.
А їх нєтуті....
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

у мене немає претензій до існуючих Правил Форуму і я їх не обговорюю - мене вони влаштовують.

А у тебе якщо проблеми з логікою, то я тобі не порадник і не вчитель. Тобі в школу - десь так в 5-6 клас.

Ну раз устраивают, значит выполняй

4.10. Питання, побажання, або пропозиції до модератора і адміністрації Форуму розміщуються в Адмінфорумі. Обговорення дій модератора в інших форумах заборонено.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Ну раз устраивают, значит выполняй

4.10. Питання, побажання, або пропозиції до модератора і адміністрації Форуму розміщуються в Адмінфорумі. Обговорення дій модератора в інших форумах заборонено.
відчепися. І не тупи так звєрскі.

Мова йде не про дії модератора як такі, а про його порушення.

Якби модер діяв в рамках правил, але обрав не ту міру покарання, яку, як я вважаю, повинен був застосувати - це якраз те, про що ти тут намагаєшся мені навязати.

А наразі взагалі мова йде про те, що поточна модерація і Правила Форуму - речі не сумісні і ні в якій точці не перетинаються.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

відчепися. І не тупи так звєрскі.

Мова йде не про дії модератора як такі, а про його порушення.

Якби модер діяв в рамках правил, але обрав не ту міру покарання, яку, як я вважаю, повинен був застосувати - це якраз те, про що ти тут намагаєшся мені навязати.

А наразі взагалі мова йде про те, що поточна модерація і Правила Форуму - речі не сумісні і ні в якій точці не перетинаються.

Если Вы с чем-то не согласны или хотите пообщаться с модераторами или администрацией - велкам в Админфорум.

Так написано в Правилах. Следуйте Правилам и будьте счастливы.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Створюйте гілку, збирайте голоси за висунення недовіри модератору. Я піду, якщо треба, як не виправдивший сподівання фупчиків. :)
ага. вот нифигашечки, никуды не отпустим тебя)
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

відчепися. І не тупи так звєрскі.

Мова йде не про дії модератора як такі, а про його порушення.

Якби модер діяв в рамках правил, але обрав не ту міру покарання, яку, як я вважаю, повинен був застосувати - це якраз те, про що ти тут намагаєшся мені навязати.

А наразі взагалі мова йде про те, що поточна модерація і Правила Форуму - речі не сумісні і ні в якій точці не перетинаються.
это вопросы для Админки. надеюсь, перенесет модер.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

А де в правилах зазначено заборона на створення тем та обмеження інших функцій? Бажано в варіанті правил 18-го року. На основі чого приймались такі рішення?
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Если Вы с чем-то не согласны или хотите пообщаться с модераторами или администрацией - велкам в Админфорум.

Так написано в Правилах. Следуйте Правилам и будьте счастливы.
мені дуже цікаві твої випорожнення, але не сьогодні.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

хоч в цю гілку не сунь свою попаболь. Ця гілка не про юльків-зельків-пацюків..

А для форуму критерій новозареєстрованих, а не гостей.
А їх нєтуті....
... ніхто тебе питати не буде, як і що робити, не подобається -- вільному воля...цюрюк, дранг нах черкаси... і цю гілочку треба перенести в адмінку...:)))
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

это вопросы для Админки. надеюсь, перенесет модер.
ще раз кажу: мова йде не про обговорення модерації як такої, оскільки її на форумі не існує. На форумі існує вакханалія, яка не має нічого спільного з модерацією, а тим більше з Правилами Форуму, яким повинна відповідати.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

мені дуже цікаві твої випорожнення, але не сьогодні.

Меня не интересует что Вам интересно.

Просто не нарушайте Правила.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

... ніхто тебе питати не буде, як і що робити, не подобається -- вільному воля...цюрюк, дранг нах черкаси... і цю гілочку треба перенести в адмінку...:)))
цюрюкай собі мимо, якщо немає чого сказати по суті піднятих питань.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Меня не интересует что Вам интересно.

Просто не нарушайте Правила.
я тібья услишала уже, твайо мнєнійе очінь важно для мінья.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Меня не интересует что Вам интересно.

Просто не нарушайте Правила.

Профі, а ну скажи, як знавець правил - за що відібрали право на створення тем? І це я ще не запитую про відповідність до правил мого бану в назавжди
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Профі, а ну скажи, як знавець правил - за що відібрали право на створення тем? І це я ще не запитую про відповідність до правил мого бану в назавжди

Откуда мне знать? Ответ у модераторов.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

я тібья услишала уже, твайо мнєнійе очінь важно для мінья.

Прекрасно.

Можно снести ветку?
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Прекрасно.

Можно снести ветку?
а я її шо, заради тебе заводила?

Не хами, парніша. І взагалі, відчепися, сьогодні теж я тобі не дам і не проси.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

А де можна побачити обговорення пункту 4.11, який був внесений в правила піздно увечері 10.11.21 і почав діяти 11.11.21.

Адже відповідно до п. 2 Правил форуму:

2. Ці Правила є продуктом спільної згоди зареєстрованих дописувачів ФУПу та власника ресурсу. Правила можуть доповнюватися або змінюватися, якщо в цьому виникне потреба.

І ще. Що стосується строків бану:

Дуже веселий бан, наприклад, у Косташу:

За ФЛУД - 30 днів.

Якщо навіть у самих правилах написано, що бан в 3 доби може повторюватися 1-3-3-10...(в поточній модерації такого строку взагалі немає).

Ви якось або труси, або хрестик.

Ваша система банів не відповідає правилам форуму. Тобто, модератор вже сам порушує Правила. То як він може модерувати?

В самих правилах 4-го розділу - там прописується, яка жорсткість покарання відповідає тому чи іншому порушенню, тобто, покарання повинне бути адекватним вчиненому, а не за флуд (навіть не злісний) увалювать 30 днів бану, а за погрози перенести інтернетсрач в реал - лише 1 день.

Перш ніж розчехляти свій баномет, спочатку хоча б Правила Форуму почитайте, або якщо хоче ваша мітла мести по-новому, то підженіть під їх хатєлкі Правила Форуму для початку.

І да, мене, як їжака, можете не лякати своєю голою банною кнопкою - я і без неї не дуже часто тут останнім часом з'являюся, бо ви просто тупо вихолощуєте форум і робите з нього майданчик для коментарів під статтями з УП. Для того вам і назви гілок тут потрібні буква-в-букву як на УП, щоб читачам з Головної легше було шукати куди вивалити свій коментар. А інші гілки вам тут взагалі не потрібні - саме тому ви за них і баните тіпа як беззмістовні.
чітко було сказано-1-5-10-30 на особу і потім по новій.аж поки модер не зрозуміє,що пора на зовсім в силу не виправності. І якщо подивитися на списки то 30 отримали швиденько ті що завжди плювали на інших і хамили. а тут такий коленкор і пора хоч на публіку спробувати розмовляти по цивільному а не як хамуні.
  дуже цікаво,що власне любителька базарних вияснень без моральних стримувань  і лексики портових  вантежників якщо не боцманів ,так розпереживалася за букву законів :D  B-) .
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

(tu)
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

чітко було сказано-1-5-10-30 на особу і потім по новій.аж поки модер не зрозуміє,що пора на зовсім в силу не виправності. І якщо подивитися на списки то 30 отримали швиденько ті що завжди плювали на інших і хамили. а тут такий коленкор і пора хоч на публіку спробувати розмовляти по цивільному а не як хамуні.
  дуже цікаво,що власне любителька базарних вияснень без моральних стримувань  і лексики портових  вантежників якщо не боцманів ,так розпереживалася за букву законів :D  B-) .
де в Правилах Форуму оте "чітко сказане"? Сьогодні модер одне сказав, а завтра прийде інший, буде друге казати. А для кого тоді писалися і висять оті Правила? Я що, щодня повинна вивчати те, що збреде на ум новому модеру?

Для чого обговорювалися і писалися свого часу Правила?

От коли відповідно до існуючих Правил покарання буде відповідати порушенню - отоді і я буду впевнена, що з модерацією на Форумі все ОК.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

чітко було сказано-1-5-10-30 на особу і потім по новій.аж поки модер не зрозуміє,що пора на зовсім в силу не виправності. І якщо подивитися на списки то 30 отримали швиденько ті що завжди плювали на інших і хамили. а тут такий коленкор і пора хоч на публіку спробувати розмовляти по цивільному а не як хамуні.
  дуже цікаво,що власне любителька базарних вияснень без моральних стримувань  і лексики портових  вантежників якщо не боцманів ,так розпереживалася за букву законів :D  B-) .

Ти можеш показати тут флуд https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;u=5015743;area=showposts;start=0 , який потягнув на 30 днів
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

ще раз кажу: мова йде не про обговорення модерації як такої, оскільки її на форумі не існує. На форумі існує вакханалія, яка не має нічого спільного з модерацією, а тим більше з Правилами Форуму, яким повинна відповідати.
Це тільки на вашу думку, а насправді модерація працює і поки досить нормально
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Це тільки на вашу думку, а насправді модерація працює і поки досить нормально
ну, то покажіть мені якому пункту правил ввдповідає отой бан в 30 діб за ФЛУД. І знайдіть в постах юзера той флуд.

Це щоб ви не були голо слівними.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Ти можеш показати тут флуд https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;u=5015743;area=showposts;start=0 , який потягнув на 30 днів
приєднуюся до запитання. Саме ЦЕЙ бан і слугував підставою для заведення цієї гілки.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Откуда мне знать? Ответ у модераторов.

Ну ти ж казав  - тре не порушувати правила. Значить знаєш правила, вірно? Так от, скажи де таке покарання в правилах передбачено?
Модери мене ігнорують в адмінці
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Ну ти ж казав  - тре не порушувати правила. Значить знаєш правила, вірно? Так от, скажи де таке покарання в правилах передбачено?
Модери мене ігнорують в адмінці

Например 4.9
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Например 4.9

А станом на 18й рік? І бан в назавжди?
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

де в Правилах Форуму оте "чітко сказане"? Сьогодні модер одне сказав, а завтра прийде інший, буде друге казати. А для кого тоді писалися і висять оті Правила? Я що, щодня повинна вивчати те, що збреде на ум новому модеру?

Для чого обговорювалися і писалися свого часу Правила?

От коли відповідно до існуючих Правил покарання буде відповідати порушенню - отоді і я буду впевнена, що з модерацією на Форумі все ОК.
бачиш.кому треба і цікаво було зразу той уважно простудіював гілочку аміда і розяснення по компіляції нових термінів банів у поєднання з правилами ФУПу (старого фактично форуму). Тому до сьогодні ніхто і не мав ніяких претензій. І тільки коли косташу влетів на 30 і маякнув тобі (а він же у нас рецидивіст відомий і "розумний по шкоді" з його сльозами і биттям в двері до всіх однодумців,щоб спасали),то нічого дивного що ти вписалася за нього. а одночасно (опосередковано)за інших ельфів,крокодилів і особливо чуків і сметан (tu)  решту любителів "не лізти за словом в кишеню". а бани то тільки ті дзвінки .як у експерименті павлова,що сигналять-їжа ( бан ) подано і пора виділяти слину та вертатися у стан пристойності. ІМНО.

Останнє редагування: 22 листопада 2021 23:06:51 від cynic
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Це тільки на вашу думку, а насправді модерація працює і поки досить нормально
(tu) один чук чого вартий.улов який повинен бути ще пару років тому.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія