Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ух, покосило

Re: Ух, покосило

сама адекватна схема - це банити враховуючи дистанцію між попереднім баном і новим порушенням
якщо дистанція незначна - зберігати попередній термін бану або підвищувати його
якщо значна - перезапускати лічильник, або знижувати термін

наприклад якщо сєрьожа вийшов з бану, і в першому ж пості порушив правило - підвищити термін і банити на 30
якщо він місяць вів себе культурно, не флудив і писав про політку на головній, а потім зірвався і дристанув темою про свої шикагні тгусікі - то термін можна зменшити

тобто є поняття "користувач on fire" і поки він "on fire" отримує довгі терміни - перестав бути "on fire" - отримує малі
Це все нереально адмініструвати, система має бути якомога простіше, бан в ніколи і ніяких проблем. :)
   
Re: Ух, покосило

Моя думка, що 30 діб має бути, але не по схемі.
По схемі на 30 діб можна залетіти за якийсь дріб'язок.
Хай 30 залишиться для якихось злісних порушень, а за буденні і максимум 10 вистачить
+
Месячный бан должен быть за злостное нарушение, а не просто потому что он четвертый.
   
Re: Ух, покосило

+
Месячный бан должен быть за злостное нарушение, а не просто потому что он четвертый.

Это все слишком субъективно.
   
Re: Ух, покосило

Это все слишком субъективно.
Есть такое. Но обидно, когда фупчик за ерунду улетает на 30.
   
Re: Ух, покосило

Можна прикріпити гілку Ельфа про кіно і Вільному?
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=405185.0
   
Re: Ух, покосило

Можна прикріпити гілку Ельфа про кіно і Вільному?
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=405185.0

Тобто перенести її у вільне і там закріпити, думаю так.
   
Re: Ух, покосило

Тобто перенести її у вільне і там закріпити, думаю так.
Саме так, дякую!
   
Re: Ух, покосило

не вигадуй казок

Мая ты мася...Смотри:


Здесь:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1108715.msg25942430#msg25942430
была фотография сына юзеркини ФУП-а с ником Кадра.

Ни она сама, ни тем более её сын эту фотку на фупе не публиковали. Юзер VVV_VVV сам её сюда принёс и сделал достоянием гласности, снабдив хамскими комментариями.
И очевидно осознавая противоправность содеянного, включил автоудаление фотки по таймеру.

по ст.81 ЦПКУ 1. Кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Вот доказ в рамках этой статьи.


 
Я считаю, обсирание родственников допысувачив на страницах ФУП-а патологией с медицинской точки зрения, а с юридической - противоправной деятельностью с целью буллинга. Хотелось бы услышать мнение модеров.
   
Re: Ух, покосило
Via

Смішно, ви ж самі ведетесь, якщо з вашого боку включити ігнор і не дописувати в прокацапські гілки, то тих прокацапів можна навіть не банити, їх теми будуть вмирати самі. Але ж миші плакали, кололись, але продовжували їсти їжачків.
Не будуть ті теми вмирати, бо сепари їх будуть тримати в топі. І ФУП перетвориться на москальську помийку.
А тому включи мізки і переглянь ситуацію.
Оці "виховання збільшенням термінів банів" безсенсові, ти просто паралізуєш активних дописувачів за позавчорашній срач з сепарами.
Бани мають бути щоденні і короткотривалі. А це означає, що ти маєш тримати руку на пульсі. Поки що картина невтішна, бани пачками пару раз на тиждень без толку.
   
Re: Ух, покосило
abg

Огидно.

Саме так.
Саме такі враження в мене від тутешніх „модерацій“ всіх часів - огидно і тупо.
   
Re: Ух, покосило

Не будуть ті теми вмирати, бо сепари їх будуть тримати в топі. І ФУП перетвориться на москальську помийку.
А тому включи мізки і переглянь ситуацію.
Оці "виховання збільшенням термінів банів" безсенсові, ти просто паралізуєш активних дописувачів за позавчорашній срач з сепарами.
Бани мають бути щоденні і короткотривалі. А це означає, що ти маєш тримати руку на пульсі. Поки що картина невтішна, бани пачками пару раз на тиждень без толку.

Вийка, ты бы вместо форумной войны с сепарами отправила сынка с мужем на фронт.  (tu)  [ua]
   
Re: Ух, покосило

Вийка, ты бы вместо форумной войны с сепарами отправила сынка с мужем на фронт.  (tu)  [ua]
Ти б доньку в твою улюблену Кацапію відправив спочатку [M]  [ua]
   
Re: Ух, покосило

Здесь:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1108715.msg25942430#msg25942430
была фотография сына юзеркини ФУП-а с ником Кадра.

Ни она сама, ни тем более её сын эту фотку на фупе не публиковали. Юзер VVV_VVV сам её сюда принёс и сделал достоянием гласности, снабдив хамскими комментариями.
Дякую, повеселив  :lol:
Якщо це й справді синок Кадри (а я особисто у цьому не впевнена), то зверни увагу - аж ніяк не Фау_Фау повідомив форум про це. А хто повідомив, з одного разу?  :gigi:
До речі, чому ти вирішив що на цьому фото саме синок Кадри?
Бо Фау написав що здриснув до Америки чи...оте друге?  :laugh:
Ну так по-перше, не факт що Фау не помилився (або свідомо не спробував ввести товариство в оману, що в принципі одне й те саме), по-друге, мало лі хто здриснув до Америки, так що цей момент теж ні на кого конкретно не вказує, і по-третє, ще мені не вистачало непокоїтися щодо віртуальної недоторканності Кадри і членів її родини - після того що воно тут навалювало і на мою адресу, і на адресу  моєї родини.
Отакоєот.
ПС А що, це справді Кадрин синок? А який - той, що глузував з "лоха"-АТОшника, чи той який перед ФБ-друзями хизувався відвідинами Мацкви, на що отримав від них купу факів?
   
Re: Ух, покосило

Дякую, повеселив

А шо смешного? Твой подзащитный совершенно очевидно страдает расстройством психики. Его лечить надо, а не подзадоривать.
Тебе понравится, если на месте фоток Кадриного сына будет твоя дочка и рядом скабрезные комменты этого полоумного?
   
Re: Ух, покосило

А шо смешного? Твой подзащитный совершенно очевидно страдает расстройством психики. Его лечить надо, а не подзадоривать.
Тебе понравится, если на месте фоток Кадриного сына будет твоя дочка и рядом скабрезные комменты этого полоумного?
Ще раз. Звідки ти взяв що це Кадрин син?
   
Re: Ух, покосило

Ще раз. Звідки ти взяв що це Кадрин син?

Из вашего нездорового стёба над этим парнем. А потом сама Кадра подтвердила, что вы вынюхали её сыновей на Фейсбучике и подвергли их травле, из-за чего она покинула ФУП.
По большому счёту, ты соучастница этого психопата. Стыдайся. Я тебя как могу спасаю, а ты дальше за своё. :-G
   
Re: Ух, покосило

Из вашего нездорового стёба над этим парнем.
непереконливо
Сергій нумерний - теж син Кадри?
якесь фото, з якимсь коментарем...Де у тому коментарі вказано, що це - син Кадри?
+мені байдуже, що там тобі "підтвердило" чи не підтвердило Кадра
   
Re: Ух, покосило

непереконливо

Тетянка, ты спросила - я ответил. Заканчивайте ваши нездоровые игрища с приватными данными юзеров, потому что это:
а) аморально;
б) палка о двух конца;
   
Re: Ух, покосило

Заканчивайте ваши нездоровые игрища с приватными данными юзеров, потому что это:
Я не побачила ніяких ігрищ з приватними даними юзерів.
   
Re: Ух, покосило

А шо тут розумить? Не матерись, не посылай всех нах - половина дела.
Ой вей... :lol:
Та ти ж без связки смазки слов лайном не подужаєш і два речення народити... :facepalm1:
Будеш в вічному режимі рід-онлі.
   
Re: Ух, покосило
Via

Вийка, ты бы вместо форумной войны с сепарами отправила сынка с мужем на фронт.  (tu)  [ua]
Якщо вірити вашим верескам на форумі, то це станеться у найближчий місяць. З півночі нападати будете?
   
Re: Ух, покосило

Ну да, порохоботы не оставляют попыток зачистить ФУП под себя особо одаренных, причисляя противников Пети к сепарам .
   
Re: Ух, покосило

не вигадуй казок

Ага, дошло... Твой подзащитный VVV_VVV уже подчистил в своём профиле фотки моей семьи и теперь можно говорить "не вигадуй". Ану-ка, скажи честно: выкладывал он сворованные неизвестно где фотки моей супруги с дочкой на фоне Потёмкинской лестницы и Одесского порта? Или я это выдумал?
   
Re: Ух, покосило

Ага, дошло... Твой подзащитный VVV_VVV уже подчистил в своём профиле фотки моей семьи и теперь можно говорить "не вигадуй". Ану-ка, скажи честно: выкладывал он сворованные неизвестно где фотки моей супруги с дочкой на фоне Потёмкинской лестницы и Одесского порта? Или я это выдумал?
По-перше, Фау_Фау - самодостатній юзер і не потребує ніякої "подзащіти"
По-друге, я не тільки не пам"ятаю, чи викладав він подібну фотку, а й взагалі такої фотки не пам"ятаю.
І в третіх, і це головне! Не тобі, Гансе, нарікати на когось за викладення якихось фоток з соцмереж. Бо то хоча би фотки з соцмереж, а не довірені тобі у приватному листуванні.
   
Re: Ух, покосило

По-перше, Фау_Фау - самодостатній юзер

плевать на его "самодостаточность".

Он 15 лет роется в шкафах юзеров в поисках каких-то скелетов и потом с параноидальным упорством "предъявляет" общественности "компромат".  Вот он сам спалился - в чьих профилях копался. Видишь, цвет отличается? Это все юзеры, которых он копал из-за патологической вавки в голове. Сам заскринил.

   
Re: Ух, покосило

модерація це добре.
украл віпіл - в бан. і нііпьот  :D  (tu)
   
Re: Ух, покосило

модерація це добре.
украл віпіл - в бан. і нііпьот  :D  (tu)

+200

Можно же запилить срачик интеллигентно и тонко, без трамвайного хамства и обрыгивания окружающих попутчиков. Как это делает наш любимый допысувачь Украся. (P)
   
Re: Ух, покосило
abg

+200

Можно же запилить срачик интеллигентно и тонко, без трамвайного хамства и обрыгивания окружающих попутчиков.


Трошки не так.
Не „украл, випіл, - в турму бан“, а „за моє жито ще й мене бито“.
Ось так виглядала завжди і виглядає зараз узбецька „модерація“ на Хвупі.

Та шо „інтілігєнтно і тонко“ нє палучіцца, солдатік,
а палучіцца тільки і виключно - „хто буде махлювать, того будем бить - по хитрій рижій морді“.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія