Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Для чого необхідно щоб список модераторів і адмінів був відкритим?

1. Оскільки не маю права створювати опитування, то прошу голосувати „поіменно“ і відкрито.
2. Питання опитування:
 - Ви за чи проти відкритого списку модераторів і адмінів?
 - Ви за чи проти виключно відкритих скарг/доповідей?
3. Відповідь на запитання, сформульованого в заголовку:
 - для того, щоб не було свавілля,
 - для того, щоб можна було тупого модера внести в список ігнору, не бачити і не відповідати на його пісянину, не провокувати на бан,
 - для того, щоб цей форум не вмер в найближчому майбутньому через суїцид.
4. Профіт.

Останнє редагування: 11 листопада 2021 21:58:03 від abg
   
- За,
- За.
   
І шо?
13 переглядів і жодного голосу крім мого.
Шо? Засцяли?
Чи це 13 з „молодої команди“ заходило?    :laugh:
   
Я против открытого списка модераторов.
   

Ти - за биків дронових, які давлять насмерть людей на дорогах.
Тому не дивно, що ти й юзерів дозволяєш дроновим-модераторам давити.
Недостатня уява в тебе, думаєш, що тебе це не зачепить, що - доля дронова-воділи, що - доля забаненого нізащо юзверя Хвупу...
   
Кажуть колись був такий собі Таг ... Поцікався що він робив тут у Турчиноффа ....

А потім був відритий модератор марсере, спитай що з ним зробили, правда не на фупі... Але дописувачі тут тіж.

Цікаво все буде.
   
1. Однозначно ЗА
2. До дискусії. Особисто я дуже рідко тисну на  :dopovid: і завжди роблю це відкрито. Але...
   
Все рівно відкритий чи закритий, лиж би слідкували за правилами.
І яке має значення доповідь відкрита чи закрита, модератор робить остаточне рішення, доповідь просто вказує, що користувач можливо щось порушив. Модератори не банять тільки за те що хтось натиснув доповідь.

Abg, і тебе банять не за дронових, а через твої образи, як ти там любиш повторювати: "сам винен"
   
Для чого необхідно щоб список модераторів і адмінів був відкритим?
у разі якщо модери і адміни беруть участь у форумних дискусіях - однозначне ТАК,
можу розтлумачити свою думку, але ІМХО це і так зрозуміло
   
За- без варіантів!
   
Я против открытого списка модераторов.
(tu)  тут  ідіотів багато,що постять приват, тоді у модерів приват просто забється від шквалу "побажань здоровя" від таких.  Мирося вже вишукує на " кофейній гущі " хто там у модерах ( Slawv), а тоді буде просто бризкати слиною в їх приваті з погрозами і побажаннями звільнення СВОЇХ сектантів.
   
(tu)  тут  ідіотів багато,що постять приват, тоді у модерів приват просто забється від шквалу "побажань здоровя" від таких.  Мирося вже вишукує на " кофейній гущі " хто там у модерах ( Slawv), а тоді буде просто бризкати слиною в їх приваті з погрозами і побажаннями звільнення СВОЇХ сектантів.
ігнор нахіба?  :facepalm:
   
Мирося вже вишукує на " кофейній гущі " хто там у модерах ( Slawv), а тоді буде просто бризкати слиною в їх приваті з погрозами і побажаннями звільнення СВОЇХ сектантів.
Щодо "бризкання слиною в приваті з погрозами" не хочеш відповісти за свої слова чи ти просто тупа баба базарна?
   
проти

проти
   
проти

проти
баба яга
   
баба яга
вона теж має право голосу :)
   
Щодо "бризкання слиною в приваті з погрозами" не хочеш відповісти за свої слова чи ти просто тупа баба базарна?
як часто Ви відповідаєте за Ваші слова? :)
   
як часто Ви відповідаєте за Ваші слова? :)
Завжди.
А вам підгавкнути мєрзості супіка виявилося як два пальці...?
То ви аж настільки нерозбірливий?
   
Завжди.
А вам підгавкнути мєрзості супіка виявилося як два пальці...?
То ви аж настільки нерозбірливий?
ну не настільки, щоб голосувати за ЗЕ
   
ну не настільки, щоб голосувати за ЗЕ
Ви проголосували за Кнуря, а це стократ огидніше :tongue:
   
Ви проголосували за Кнуря, а це стократ огидніше :tongue:
це виключно Ваші комплекси неповноцінності :)
Адже зараз при владі Ваш улюблений квартал. Насолоджуйтеся!
   
Повертаючись до теми:
якщо адміни/модератори беруть участь у форумних дискусіях, то країна ....має знати своїх героїв :)
Чи відкривати ніки авторів доповідей...не знаю, до дискусії
   
це виключно Ваші комплекси неповноцінності
Це - наслідки вашої критичної недалекості, недалекоглядності і ще дечого...значно гіршого
   
Це - наслідки вашої критичної недалекості, недалекоглядності і ще дечого...значно гіршого
А щоб ти робила з таким списком?
   
Це - наслідки вашої критичної недалекості, недалекоглядності і ще дечого...значно гіршого
ти вже зєлину тищу тримала?
   
А щоб ти робила з таким списком?
Щоб ти знав - я всього лише продемонструвала Ламерові дрімучу недолугість його "аргументації"  :gigi:
   
Кажуть колись був такий собі Таг ... Поцікався що він робив тут у Турчиноффа ....

А потім був відритий модератор марсере, спитай що з ним зробили, правда не на фупі... Але дописувачі тут тіж.

Цікаво все буде.


Ну, раз вже почав, то розкажи те цікаве, але коротко, чітко і ясно щоб було.
Хоча, судячи з того, що з 587 „переглядів“ цієї теми відписалися і проголосували заледве 9-10 юзверів, то це нікому не цікаво, їм і так добре.
Але розкажи тим, кому цікаво. А решта нехай йде куди схоче.
   
вона теж має право голосу :)

В даному випадку - вимозі „прозорості“ жодна баба яга не повинна мати право свинячого „голосу“.
Принаймні для мене це - очевидно і „стандартно“, за означенням.
А прихильники копання ногами під столом нехай всі йдуть нафуй.
   
Голосуйте, недолугі, щоб вас анонімно не банили нізащо.
Цігель, цігель, ай-лю-лю!    :laugh:  B-)
   
Таг займався тим що продавав бани)))) Так кажуть, а потім пішов працювати на гугл чи майкрософт.
   
Вы можете создавать посты, значит и голосовалку прибить тоже можете

вот такое у вас есть?

   
Таг займався тим що продавав бани)))) Так кажуть, а потім пішов працювати на гугл чи майкрософт.

Ну, значить, - сообразітєльний парніша.  :laugh:
Так і треба робити.
Мабуть і амід продає, бабло косить.   :laugh:
Коли невідомо в чому справа, то справа - в грошах. © не знаю чиє.   :S
   
Вы можете создавать посты, значит и голосовалку прибить тоже можете

вот такое у вас есть?

Показати зображення...

В клубі - є, а в адмінхворумі - нєту.   :weep:
Тре буде в клюбі галасувалку замутити, але забанють падлюки.    ;)
   
Таг займався тим що продавав бани))))

А той другий - марсере чи як його там?  Шо з ним зробили іроди?   ;o
   
А той другий - марсере чи як його там?  Шо з ним зробили іроди?   ;o
Маресера зацькували фупчики...
   
Маресера зацькували фупчики...

Це як?   ;o
Псами зацькували і застрелили?
   
Це як?   ;o
Псами зацькували і застрелили?
Саме так все і було... Поки ні хто не знав, все було добре, а коли дізнались, почали цькування, погрози, звінки на домашній з погрозами, знущання над сімєю... Терор... :(

Спитай хто більше в темі за це.

А ТАГ взагалі кажуть продавав можливість забанити Опонента.

Незнаю наскільки - це правда. Може на людину наговорють?
   
Поки ні хто не знав, все було добре, а коли дізнались, почали цькування, погрози, звінки на домашній з погрозами, знущання над сімєю... Терор... :(

Не знав ніхто що саме?
Особистих даних його?
   
Не знав ніхто що саме?
Особистих даних його?

Ааааа..  дійшло..
Поки ніхто не знав, що він - модератор, то його не чіпали, а як дізналися, то почалися цькування і погрози?
Ну, то сам - винен. Не тре було себе рекламувати, особисті дані розкривати.
Взагалі, я згоден, - деанонімізованих юзверів не можна призначати модераторами.
Моя теза стосується тільки і виключно „цивільного“ ніку модера, а не його особистих даних.
І, взагалі, навіщо деякі форумні графомани деанонімізуються, коли це - основа безпеки в тирнеті???    ;o
   
Ааааа..  дійшло..
Поки ніхто не знав, що він - модератор, то його не чіпали, а як дізналися, то почалися цькування і погрози?
Ну, то сам - винен. Не тре було себе рекламувати, особисті дані розкривати.
Взагалі, я згоден, - деанонімізованих юзверів не можна призначати модераторами.
Моя теза стосується тільки і виключно „цивільного“ ніку модера, а не його особистих даних.
І, взагалі, навіщо деякі форумні графомани деанонімізуються, коли це - основа безпеки в тирнеті???    ;o

Подивись в бан лист, хтось хотів там деанімізуватись ? А Дехто це вишукує саме для травлі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія