Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

все ясно автора не розбанять бо адмін самодур. захотів забанив. чому? просто так захотілося. ні яких дотримувань правил форума, які не дурні писали
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

все ясно автора не розбанять бо адмін самодур. захотів забанив. чому? просто так захотілося. ні яких дотримувань правил форума, які не дурні писали
Тут вже не правила форуму, а грубе порушення посадових інструкцій та корпоративної етики.
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Тут вже не правила форуму, а грубе порушення посадових інструкцій та корпоративної етики.

МИ забуваємо що є в гостях...  :facepalm1:

Я сумніваюсь що є багато з працівників УП бажаючих займатись модерацією... Найшли крайонього який не звик до того що Фупчики неадекватні.
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

МИ забуваємо що є в гостях...
Ми не забуваємо що в гостях, бо існують правила поведінки для гостей. І тут виходить неадекватний восьмий помічник запрягаючого власника ресурсу і починає показувати свою круть використовуючи свої робочі можливості в спілкуванні з гостями. А це є неприпустимо в будь якому суспільстві.
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Ми не забуваємо що в гостях, бо існують правила поведінки для гостей. І тут виходить неадекватний восьмий помічник запрягаючого власника ресурсу і починає показувати свою круть використовуючи свої робочі можливості в спілкуванні з гостями. А це є неприпустимо в будь якому суспільстві.
:facepalm1: Дурня. Бо якраз гість був неадекватний. Це я можу підтвердити. Мішуган якраз і поводився неадекватно.
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Дурня. Бо якраз гість був неадекватний. Це я можу підтвердити. Мішуган якраз і поводився неадекватно.
Ти не можеш нічого підтверджувати... Бо може ти сам неадекватний - ти ж писав "Нотатки Божевільного". А для гостей є інструменти в модераторів і використання низькорівневих firewall'ів лежить за межами політики/правил форуму.  Тому по факту є порушення етики та посадових інструкцій. Як би таке утворив хтось із адмінів CNN чи DW то був би добрячий скандал і той адмін вже б працював би десь і іншій галузі.

Але я бачу що "Свідки Свиночолого" радіють і палко підтримують такі зальоти. А от як що б так "забанили" когось із "свідків" тут би був би потоп з екскрементів вилитих на всіх причетних.

Останнє редагування: 2 листопада 2021 14:15:27 від Ruza
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Ти не можеш нічого підтверджувати... Бо може ти сам неадекватний - ти ж писав "Нотатки Божевільного". А для гостей є інструменти в модераторів і використання низькорівневих firewall'ів лежить за межами політики/правил форуму.  Тому по факту є порушення етики та посадових інструкцій. Як би таке утворив хтось із адмінів CNN чи DW то був би добрячий скандал і той адмін вже б працював би десь і іншій галузі.
:facepalm1:

Який бред ти несеш, вигадав якісь правила свої етики, і пробуєш іншим їх навязати.

Яка посадова існтрукція до форуму? Це знову твоя вигадка... Я добре памятаю що просили двіжо растіча зробити... Я наприклад незнаю чи йому заплатили за роботу, скоріш за все на волонтерських засадах він це робив. Яка після цього етика?

Ти хочеш сказати що я немаю право підписуватись як мені заманеться? Це уже конституцією заборонено? ))))

Людина реально бикувала, тут таких багато що бикую на праві того що вважають себе домінантними самками чи самцями)))) :facepalm1:
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Хочеш може попросити адміна щоб гілку про етику не зносив з Клуба тиждень і у вечрі може обмінятись аргументами?
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Яка посадова існтрукція до форуму? Це знову твоя вигадка...
Ти взагалі тоді не в темі. Іди пиши нотатки  :lol:
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Ти взагалі тоді не в темі. Іди пиши нотатки  :lol:

Ти бачив тут посадову інструкцію?

Її підписує людина в паперовому вигляді...  :facepalm1: З печаткою... Законодавство наше поки іншого не передбачає.

Отже аргументувати свою думку ти не готовий?  :facepalm1:

Так і запишем здувся.  [ua]
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Ти бачив тут посадову інструкцію?
Добре занотуй десь собі...
Мічіган не може відкрити сайт pravda.com.ua а не тільки форум бо його IP-адреса забанена на сервері. Тому ця фігня виходить за межі форуму і виходить на рівень всього порталу, а там навряд чи волонтерські засади. А якщо мати на увазі що власником УкрПравди став іноземець то 99% є інструкція або договір з адміном в котрій(му) чітко прописані функціональні обов'язки адміністратора. І я ДУЖЕ сумніваюся що там є дозволи використовувати firewall у власних інтересах...
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Добре занотуй десь собі...
Мічіган не може відкрити сайт pravda.com.ua а не тільки форум бо його IP-адреса забанена на сервері. Тому ця фігня виходить за межі форуму і виходить на рівень всього порталу, а там навряд чи волонтерські засади. А якщо мати на увазі що власником УкрПравди став іноземець то 99% є інструкція або договір з адміном в котрій(му) чітко прописані функціональні обов'язки адміністратора. І я ДУЖЕ сумніваюся що там є дозволи використовувати firewall у власних інтересах...
Це твої припущення.  :facepalm1:

Тиж не знаєш на рівні чого він заблокував.  :super:
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

І пан РУЖА, ти бачив як себе вів Мішуган?
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

І пан РУЖА, ти бачив як себе вів Мішуган?
Як вів себе гість то десята справа, але гостя може заблокувати ВИКЛЮЧНО модератор і ВИКЛЮЧНО в межах правил.
Блокувати firewall'ом можна було ТІЛЬКИ у разі загрози серверу з IP-адреси Мічігана, а не по хотєлкам ображеного root'а.
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Як вів себе гість то десята справа, але гостя може заблокувати ВИКЛЮЧНО модератор і ВИКЛЮЧНО в межах правил.
Блокувати firewall'ом можна було ТІЛЬКИ у разі загрози серверу з IP-адреси Мічігана, а не по хотєлкам ображеного root'а.

Я розумію про що ти кажеш... В тій ситуації всі були не праві. Але в першу Чергу Гість. Я дуже сомнівась що те що ти кажеш десь розписано. Це тільки моральні правила які ти сам собі виклав і рамки в які ти себе сам поставив.

Кстаті системи захисту корпоративні зараз більш круті ніж те що було.
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Але в першу Чергу Гість. Я дуже сомнівась що те що ти кажеш десь розписано. Це тільки моральні правила які ти сам собі виклав і рамки в які ти себе сам поставив.
Я ж кажу що гостя згідно прийнятих гостями і власниками правил може блокувати тільки модератор. Тому будь які блокування поза правилами будуть порушенням.

Кстаті системи захисту корпоративні зараз більш круті ніж те що було.
Про корпоративні системи мені не потрібно розказувати  B-)
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Я ж кажу що гостя згідно прийнятих гостями і власниками правил може блокувати тільки модератор. Тому будь які блокування поза правилами будуть порушенням.

Якщо правила не захищені танками і авіацією і флотом то вони нічого не варті.  :shuffle:

Це образно і з перебільшенням.
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Якщо правила не захищені танками і авіацією і флотом то вони нічого не варті.
Так тут же не треба глобальний захист прав і свобод... Тут інформаційний портал і втратити довіру користувачів можна з-за будь якої дрібниці. А це втрата трафіку, контенту, грошей... І тому такі витівки адмінів можуть коштувати задорого.
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Так тут же не треба глобальний захист прав і свобод... Тут інформаційний портал і втратити довіру користувачів можна з-за будь якої дрібниці. А це втрата трафіку, контенту, грошей... І тому такі витівки адмінів можуть коштувати задорого.

Є такий жарт:

- Що таке екзамен?
- Розмова двох розумних людей.
- Якщо один з них дурак?
- То другий отримає двійку.



Так і тут, адмін це розумна людина як і користувач, а якщо один з них дуже "розумний" інший отримає бан.

Вибачилися би один перед одним.  :(

Взагалі, не так багато людей можуть відповідати Фупчикам адекватно... Вони здатні будь кого вибісти...

   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Це твої припущення.  :facepalm1:

Тиж не знаєш на рівні чого він заблокував.  :super:
Яка різниця?
Заблокував й заблокував.
Я точно не буду вибачатися перед неадекватним кацапом який блокує на сервері користувачів за прохання перестати знущатися над українською мовою.
Нехай СБУ розбирається, що то за "новий власник ФУП" та кого вони там тримають в якості адміна, та чому це свино-собака з Расєї.

До речі, SpyLog нарешті прибрали чи російське ФСБ до сих пір знімає повну метрику хто та звідки та в якій кількості заходить на ФУП?
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

До речі, SpyLog нарешті прибрали чи російське ФСБ до сих пір знімає повну метрику хто та звідки та в якій кількості заходить на ФУП?
Переглянь код сторінки... Та постав uBlock
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Переглянь код сторінки... Та постав uBlock
То він адекватний з його вигадками?  :rotate:
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!
abg

Яка різниця?
Заблокував й заблокував.
Я точно не буду вибачатися перед неадекватним кацапом який блокує на сервері користувачів за прохання перестати знущатися над українською мовою.
Нехай СБУ розбирається, що то за "новий власник ФУП" та кого вони там тримають в якості адміна, та чому це свино-собака з Расєї.

До речі, SpyLog нарешті прибрали чи російське ФСБ до сих пір знімає повну метрику хто та звідки та в якій кількості заходить на ФУП?

Ти переборщив, причому завівся, якщо не помиляюся через якісь гонки авто чи скутерів/мотоциклів.
Фуйня це все.
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Все запрацювало, не знаю хто та як це зробив, але дякую.
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Все запрацювало, не знаю хто та як це зробив, але дякую.
Походу мічіган допоміг викрити законспірованого кацапського агента, якого в прокищо проукраїнське видання внідрили кацапи  :super:
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

цікаво чи звільнили те кацапчатко, яке на мічіганські дописи рефлекснуло
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Походу мічіган допоміг викрити законспірованого кацапського агента, якого в прокищо проукраїнське видання внідрили кацапи  :super:

Правда ж, зовсім не дивно що за дописувачі того агєнта підтримали )
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Правда ж, зовсім не дивно що за дописувачі того агєнта підтримали )
та підріли і раніше не приховували, шо їм пох хто при владі, аби тіки з юлькою шоб розправився.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія