Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Знайомтесь, це Ромео!

Знайомтесь, це Ромео!



Він за рік придбав 63 квартири

Ромео Скрипа - депутат Чернівецька міська рада від БПП, якому випала можливість в один день придбати одразу 31 квартиру, а згодом ще 32

Його дружині Ользі також дуже щастить з "шаленими розпродажами" - вона придбала BMW X6 за 45 тис грн, ринкова вартість якого 38-46 тис доларів

Вся історія неймовірного декларування депутата тут - http://bit.ly/2AnqT7l

   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

кляті, зрадо@оби  :X
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Вам бы только завидовать.Работать надо лучше
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Картопля а що то ти останнім часом на БПП батон кришиш? Тебе реально з мінстеця погнали?
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

не кучміст..не краде
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

ПРацюй, плати податки і  в тебе таке буде.

Заєпалі зрадойоби.
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Вам бы только завидовать.Работать надо лучше
(tu) Тільки праця, важка та виснажлива, може зробити людину багатою! B-)
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Автора в бан
Узяв і настрій спортив((((
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

мабуть крипто шахтар  [ua]
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

мабуть крипто шахтар  [ua]

    :D
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Не шатайте а то хер нападьот!!!!
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Вот же проклятый манюпас - не платит налоги работая за 5-7к грн - совсем твари обнаглели, а еще проклятые пенсионеры. Ух бля, аж трясет ))) Да, кыяша?
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

І що?
Якби були в таких випадках перевірки, на які кошти куплене, які податки сплачені, тоді можна було б про щось говорити.
А так у нас всі депутати-міністри талановиті. І нікого це не дивує вже.

А взагалі то, у всьому винні пенсіонери та зрадофіли!
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

У нього дуже талановита бабця інвалід та жінка видатний бізнес вумен.
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

І що?
Якби були в таких випадках перевірки, на які кошти куплене, які податки сплачені, тоді можна було б про щось говорити.
А так у нас всі депутати-міністри талановиті. І нікого це не дивує вже.

А взагалі то, у всьому винні пенсіонери та зрадофіли!

Які вже тут перевірки, якщо ОлегуВезе(с)
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

в лотерею везет человеку, расходимся
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

В Українських можновладців та судів з прокугогами самі талановиті жінка бізнесвумен. І то що вони виглядають в більшості шо тупі пробки то нічього.
Не шатайте. Бо рутин нападьот і все заберет. Нажите тяжкою працею
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

А , депутатам міськрад платять зарплатню?
Вперше чую.
Подивитися скільки ПДФО хлоп сплатив та й годі.
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Автора в бан
Узяв і настрій спортив((((
чего? ну купила бы ты бибику за 45 тыщ гривен, а мороки сколько с ней потом. та ну его нах  :D
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

В Українських можновладців та судів з прокугогами самі талановиті жінка бізнесвумен. І то що вони виглядають в більшості шо тупі пробки то нічього.
Не шатайте. Бо рутин нападьот і все заберет. Нажите тяжкою працею

Це ж твій колега. Скупає хати , здає в найм і не платить податки як ти.
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

чего? ну купила бы ты бибику за 45 тыщ гривен, а мороки сколько с ней потом. та ну его нах  :D
у нього купа квартир, а у мене жодної :weep:
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Михайло Джогола, аналітик кампанії “Стеж за грошима” ЧЕСНО

Вільям Шекспір писав, що люди самі є господарями своєї долі. Так на долю депутата Чернівецької міськради від БПП Ромео Скрипи випала можливість в один день придбати одразу 31 квартиру, а згодом ще 32.

Депутат обіцяв журналістам ЧЕСНО пояснити, для чого він скуповує нерухомість, після чого так і не вийшов на зв’язок.


Навіщо депутату міськради 32 квартири?

Депутат Чернівецької міськради Ромео Скрипа за один день зміг придбати 39 об’єктів нерухомості в Чернівцях. Представник фракції БПП Солідарність придбав за день 31 квартиру, 6 машиномісць та 2 нежитлових приміщення.

Рух ЧЕСНО запитав у Скрипи, навіщо йому стільки нерухомості в Чернівцях.

 Придбав. Потім я її реалізую. Після здачі будинку, - пояснив Скрипа.
 
Квартири обійшлись Скрипі в понад 10,3 млн грн. Очевидно, що депутату їх продали за оптовою ціною - один квадратний метр житла йому обійшовся в 5 250 грн, в той час, як Мінрегіонбуд затвердив мінімальну ціну квадратного метра житлової площі в Чернівцях на позначці у 7 867 грн. 

 Там по разному ціна була. І шо? Це довго пояснювати зараз по тєлєфону. Я вам це все не маю пояснювати. Я готовий пояснити це при зустрічі, але незнаю, коли. Зараз куча всєво. Давайте через пару днєй, - прокоментував Скрипа.

Проте, після цього коментаря телефоном та згоди поспілкуватись при зустрічі Ромео Скрипа на зв’язок так і не вийшов. Депутат протягом трьох тижнів не брав слухавку від журналістів ЧЕСНО та не реагував на їхні повідомлення у соцмережі.

За три місяці до грандіозної покупки Ромео Скрипа придбав ще одну квартиру, теж в Чернівцях і теж зі знижкою - квадратний метр квартири коштував депутату 5 850 грн.

Цікаво, що будівельна компанія Скрипи ТОВ “Ромтіс Буд” продає квартири в Чернівцях вартістю у 900 доларів США за квадратний метр.

Окрім того, Скрипа в 2016 році придбав ще два житлових будинки - у січні площею 87,9 квадратних метри, а у квітні 350,1 квадрати. В ті ж дати депутат придбав і земельні ділянки - очевидно під будинки.

Загалом на нерухоме майно депутат витратив у 2016 році майже 12,1 млн грн. В той час як дохід за рік склав трошки більше ніж 643 тис грн, враховуючи 381 тис грн доходу від відчуження нерухомості. 9 млн грн Скрипі позичили двоє осіб, які, скоріш за все, є його батьками.

Ромео Скрипа вказав в декларації, що є кінцевим бенефіціаром ТОВ “Ромтіс Буд” та обслуговуючого кооперативу “ЖБК Букстрой”. За даними YouControl,  він є співзасновником ТОВ “Буд.Ін.Ком.”, проте цю інформацію в декларації не відобразив.

Вкладені інвестиції дали досить вигідні прибутки депутату. За 2017 рік Скрипа подав 26 форм змін до декларацій. За рік продав 35 об’єктів нерухомості, отримавши 13,2 млн грн доходу.

Однак депутатські гроші марно не простоювали -  в липні він придбав 48 об’єктів нерухомості, з нах 32 квартири - усе за два дні. Витратив на покупуку майже 13,4 млн грн.

Юрист Юрій Брикайло пояснив Руху ЧЕСНО, що такі маніпуляції з нерухомістю можуть бути пов’язані з мінімізацією оподаткування.

 Треба дивитися договори, за якою ціною продаються ці квартири. Також він мав вказати вартість квартир на момент оформлення на себе та на момент продажу. Якщо ціна на квартири в декларації не вказана, не проблема укласти договір на продаж квартири за 10% від її реальної вартості, сплатити з цих коштів 8,5% податку, а решту 90% отримати готівкою. В цьому може бути економія, - каже Брикайло.
 
Дружина Ромео Скрипи придбала BMW X6 за 45 тис грн

Ольга Скрипа в декларації також відобразила вигідну покупку. Минулого року вона придбала авто BMW X6 всього за 45 тис грн, в той час як ціна за таку модель на ринку складає від 38 до 46 тис доларів США.

Дружина також є керівником та одним із кінцевих бенефіціарів ТзОВ “Мед Палас” про що вказала в декларації, але не зазначила там жодного доходу.

Нагадаємо, Рух ЧЕСНО уже проаналізував статки та майно депутатів Чернівецької міськради та склав рейтинги багатіїв та лендлорідів.
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

То шо не платит налоги манюпас. еле сводя концы с концами это бздежь кияшин. Потому что все платят и НДС. И тарифы жк. И акцизы. Все это сдирают с манюпаса.
А пидарасу ранее сосавшему те тарифы до сраки. Как и пгокугогам. Потому что у ихние жён сумочки даже дороже чем пенсия или мин. Зарплата За манюпаса за 5 лет

Останнє редагування: 4 січня 2018 14:19:00 від Изя Шниперсон
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Блін.
Взяв і #Зраду на рівному місці розніс(((
Ромео Скрипа---разом з своім батьком( батько давно почав і не так давно долучив сина)--- співзасновники фірми яка будує багатоповерхівки в Чернівцях.
Те що він записав на себе квартири з нещодавньо побудованого будинку-- така собі своєрідна лазєєчка щоб заплатити менше податків.
Але це-- абсолютно законний спосіб-- і напевно чесніший ніж офшори.
Також Ромео-- меценат і благодійник-- багато коштів витрачається на благодійництво, спортивні заходи у місті.
Фірма велика, грощі великі--- може собі дозволити людина.
пс. Взагалі наскільки знаю від друзів--- нормальний пацан.))
ппс. На весіллі в нього Полякова співала))( тоді ще не така зірка була-- я з нею зписувався на рахунок корпоративу)))
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!
den

Будівельний кооператив на себе оформив
Якась процедура з введенням в експлуатацію
В нього було задеклароване якесь недобудоване иайно як раз на площу квартир

Ще й бабло в батьків позичив
Якась мутка
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Ну так. Власник будівельної компанії.
Я думав якийсь місцевий голожоп людас попав у депутати і озолотився.
Хтось читає податковий кодекс, а хтось його курить і жаліється на шоколадника.
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

У забудовників це стандартна схема коли вводять дім в експл. Реструють непродані квартири на себе.
Щось дофінансування непроданих квартир.
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Будівельний кооператив на себе оформив
Якась процедура з введенням в експлуатацію
В нього було задеклароване якесь недобудоване иайно як раз на площу квартир

Ще й бабло в батьків позичив
Якась мутка

Вище почитайте--- батько будував квартири вже дуже давно-- грощі є.
Ці всі моменти з оформленням--- мінімізація оподаткування--- любий нормальний підприємець так робить.
Це чесніше ніж офшори як на мене.
Хоча й офшори-- законна схема.
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Блін.
Взяв і #Зраду на рівному місці розніс(((
Ромео Скрипа---разом з своім батьком( батько давно почав і не так давно долучив сина)--- співзасновники фірми яка будує багатоповерхівки в Чернівцях.
Те що він записав на себе квартири з нещодавньо побудованого будинку-- така собі своєрідна лазєєчка щоб заплатити менше податків.
Але це-- абсолютно законний спосіб-- і напевно чесніший ніж офшори.
Також Ромео-- меценат і благодійник-- багато коштів витрачається на благодійництво, спортивні заходи у місті.
Фірма велика, грощі великі--- може собі дозволити людина.
пс. Взагалі наскільки знаю від друзів--- нормальний пацан.))
ппс. На весіллі в нього Полякова співала))( тоді ще не така зірка була-- я з нею зписувався на рахунок корпоративу)))

законний? оформляти купівлю продаж  квартир за копійки?  а реально гроші передавати в валізі це законно?  :-o 
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Чуваку належить будівельна фірма "Ромтісбуд". То він записує на себе ще не придбані людьми квартири.
Як депутат міськради - хз який, не найбільш одіозний (в нас інші на видноті).
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Вище почитайте--- батько будував квартири вже дуже давно-- грощі є.
Ці всі моменти з оформленням--- мінімізація оподаткування--- любий нормальний підприємець так робить.
Це чесніше ніж офшори як на мене.
Хоча й офшори-- законна схема.

це не мінімізація, а ухилення від сплати податків.

звичайно український манюпас вважає що податки платять тільки труси...
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Картопля, ти Саакашвілі продався ? Курченко ?
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Блін.
Взяв і #Зраду на рівному місці розніс(((
Ромео Скрипа---разом з своім батьком( батько давно почав і не так давно долучив сина)--- співзасновники фірми яка будує багатоповерхівки в Чернівцях.
Те що він записав на себе квартири з нещодавньо побудованого будинку-- така собі своєрідна лазєєчка щоб заплатити менше податків.
Але це-- абсолютно законний спосіб-- і напевно чесніший ніж офшори.
Також Ромео-- меценат і благодійник-- багато коштів витрачається на благодійництво, спортивні заходи у місті.
Фірма велика, грощі великі--- може собі дозволити людина.
пс. Взагалі наскільки знаю від друзів--- нормальний пацан.))
ппс. На весіллі в нього Полякова співала))( тоді ще не така зірка була-- я з нею зписувався на рахунок корпоративу)))

вот я так и думала - честные люди. ну раз вы их так хорошо знаете, то может и нам с асти по машинке помогут купить по 45 тыщ гривен.

Дружина Ромео Скрипи придбала BMW X6 за 45 тис грн
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Чуваку належить будівельна фірма "Ромтісбуд". То він записує на себе ще не придбані людьми квартири.
Як депутат міськради - хз який, не найбільш одіозний (в нас інші на видноті).

навіщо?
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Картопля, ти Саакашвілі продався ? Курченко ?

держдепу
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

це не мінімізація, а ухилення від сплати податків.

звичайно український манюпас вважає що податки платять тільки труси...

Пиши заяву про злочин. Чи ті дурналісти вже написали?
Чи як Дубінський чекають на відкат. :beach:
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

законний? оформляти купівлю продаж  квартир за копійки?  а реально гроші передавати в валізі це законно?  :-o 

А де там " за копійки"?
Наскільки я побачив навіть тут( де й близько немає всієі правди)--- ті квартири лише ненабагато дешевші від мінімуму в 7 000грн. Скорше за все -- це тому що недобуд і є якісь метри неліквідні тіпа.Там є своі моменти в будівництві.
Суть в тому що чувак не просто прийшов в депутати і збагатився, а й до депутатства був заможньою людиною.
Це зайва #Зрада))
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Блін.
Взяв і #Зраду на рівному місці розніс(((
Ромео Скрипа---разом з своім батьком( батько давно почав і не так давно долучив сина)--- співзасновники фірми яка будує багатоповерхівки в Чернівцях.
Те що він записав на себе квартири з нещодавньо побудованого будинку-- така собі своєрідна лазєєчка щоб заплатити менше податків.
Але це-- абсолютно законний спосіб-- і напевно чесніший ніж офшори.
Також Ромео-- меценат і благодійник-- багато коштів витрачається на благодійництво, спортивні заходи у місті.
Фірма велика, грощі великі--- може собі дозволити людина.
пс. Взагалі наскільки знаю від друзів--- нормальний пацан.))
ппс. На весіллі в нього Полякова співала))( тоді ще не така зірка була-- я з нею зписувався на рахунок корпоративу)))


Та п***а :facepalm1:

Повилазили ніщєбродні завистливі чмошникі-зрадойоби, які працюють в штабах за 200 гривня в день, побачили X6 та слина звисла до матні від заздрощєй  :lol:

Є факти того що він вкрав бюджетні кошти і на них купив ті квартири?
А нічого що в нього є бізнес який принорсе прибутки?
А нічого що в нього саме бізнез повязаний з будівництвом?

Ось у компашки "чесно" лєщєнок і залісучок немає ніяких бізнесів, а квартири елітні є

То хто коррупціонер?
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Бля, куплю такую же беху не за 45, а за 90 тысяч гривен, даже за 190. Скажите где? Не на бляхах конечно. Талантище - все честно как писалось выше. Самим не смешно б***ь?
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

А де там " за копійки"?
Наскільки я побачив навіть тут( де й близько немає всієі правди)--- ті квартири лише ненабагато дешевші від мінімуму в 7 000грн. Скорше за все -- це тому що недобуд і є якісь метри неліквідні тіпа.Там є своі моменти в будівництві.
Суть в тому що чувак не просто прийшов в депутати і збагатився, а й до депутатства був заможньою людиною.
Це зайва #Зрада))

ну я не знаю
200 доларів за квадрат це нормальна ціна для Чернівців?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія