Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я буду голосовать за Порошенко!

Re: Я буду голосовать за Порошенко!

Ми зараз що обговорюємо, кіса куку, включи "лампочку" в своїй тупій макитрі? 8-:

Ми зараз обговорюємо те що країна стала більш ворожою до таких як я, а я відповідно до таких як ви.
Бо саме такі як ви зробили її такою.


Останнє редагування: 7 лютого 2020 16:24:19 від Vad_Sv
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

Ми зараз що обговорюємо, кіса куку, включи "лампочку" в своїй тупій макитрі? 8-:
"Ваше" це що - вічно корумповане феодальне князівство шокосвина? 8-:

Так. Того самого, при якому збитки держбюджету від корупції зменшилися на 6 мільярдів доларів.
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

Показати зображення...
жрите теперь, недоумки! (tu)

Дурням все рівно не дійде. А купленим костікам більше немає де заробляти, от і побирається тут. А за сивину, Петро, дякую.  Як і за канонічну церкву. І за армію. Дай Боже тобі здоров'я.  І нечисть цю кдбшну ми почистимо. Треба час
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

Так. Того самого, при якому збитки держбюджету від корупції зменшилися на 6 мільярдів доларів.
Може тому що ці гроші просто зникли з економіки України?
Як їх помацати коли все гарне вугілля раптом опинилося "поза Україною"?
Середня зарплата впала з умовних 450-500 баксів до 150-200
Пенсов взагалі як "м'ясо собакам" кинули з 30 баксів пенсії.
Це значить що "пживунам по-новому" стало більше залишатися "м'яса".

Давай краще свіжі фотки Шокосвина з "сіськам" від бухалова "як він страждав за Україну!" :K
   
Re: Я буду голосовать за Порошенко!

Так. Того самого, при якому збитки держбюджету від корупції зменшилися на 6 мільярдів доларів.
До речі, важливо що кажуть західні експерти.
А західні експерти одностайно говорять що шокосвин - корумпований пітарас якого тільки могила виправить та його "хапальні рефлекси", й зараз у України з'явився маленький але шанс.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія