Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А він молодець. Так опустив пропагандистів

та ні, все норм, по-старому, жодних змін, знов істерика, тільки корона на голові стала більше та наявніше

Ни какой истерики у Президента воющей страны. Уважаемого человека всем прогресивным миром.
Истерики и желчь, которым и война не помеха, малой части населения и то она мне кажется только на фупе и трех преслоутых каналах.
   
ну, якщо Київ Зеленський вчора деокупував, то південь деокупує нараз...  :) 
при всій повазі але Київ, Суми Харків і навіть Херсон - кацапи пішли самі. не було ні котлів ні масових захватів у полон. були їх помилки прорахунки  та можливо якісь міжнародні рухи.

ніхто не знає що там відбувалося за кулісами. а от зараз побачимо чи зможе Україна деокупувати Соледар чи Токмак.
   
Re: А  він молодець.  Так  опустив  пропагандистів

На жаль, слабке місце нашого вже виявили інші лідери і почали маніпулювати

Різонуло мене сильно:

« Особи, поінформовані про розмову Зелнського, Макрона та Шольца за вечерею в Єлисейському палаці, повідомили, що президент Франції вказав українському колезі на те, що він був великим воєначальником, проте йому доведеться перейти до дипломатії та приймати важкі рішення.»

   
Краще за Бабченко  не скажеш. У нас будуть великі проблеми після Перемоги.
а ви на щось інше сподіваєтеся власне?
У нас повністю зкацапленна система державного управління, там ворья - ой як багато, а старих політиків ця система ой як влаштовувала.... Якщо в системі проводити євроремонт то там на "розстрільні" статті буде на "геноцид", але це наші громадяни, а ми гуманісти ..
   
при всій повазі але Київ, Суми Харків і навіть Херсон - кацапи пішли самі. не було ні котлів ні масових захватів у полон. були їх помилки прорахунки  та можливо якісь міжнародні рухи.

ніхто не знає що там відбувалося за кулісами. а от зараз побачимо чи зможе Україна деокупувати Соледар чи Токмак.

Які там у дідька котли коли наші сиділи по містах і відбивалися мов скажені а 90% армії було на сході
   
Re: А  він молодець.  Так  опустив  пропагандистів

Всі  інші "питання"  пропагандистська муть
особливо про друга баканова, Зє аж всрався прилюдно :D
   
Тут було взаємно.
Їм була пох відповідь, а йому пох, що спитали. Розмова глухого з німою.

дуже схоже, що так,
хоча на питання про Баканова, думаю, відповідь би послухало багато народу
   
Які там у дідька котли коли наші сиділи по містах і відбивалися мов скажені а 90% армії було на сході
саме так. говорити про якісь "перемоги" завчасно. поки шо - встояли, не загинули. здали купу територій щоб ослабити ворога.
   
особливо про друга баканова, Зє аж всрався прилюдно :D
тупа пропагандистська хрінь. у кожного є скелети в шафі не час то муслячити.
   
Re: А  він молодець.  Так  опустив  пропагандистів

при всій повазі але Київ, Суми Харків і навіть Херсон - кацапи пішли самі. не було ні котлів ні масових захватів у полон. були їх помилки прорахунки  та можливо якісь міжнародні рухи.

ніхто не знає що там відбувалося за кулісами. а от зараз побачимо чи зможе Україна деокупувати Соледар чи Токмак.
Кацапи самі нізвідки не йдуть. Ні з Придністров'я, ні з Абхазії, ні з Осетії, ні з Криму, ні з Донбасу.
Для "добровільного" відходу їм спочатку потрібно затиснути яйця в лещата.
   
тупа пропагандистська хрінь. у кожного є скелети в шафі не час то муслячити.

про зраду питати не на часі, про корупцію не на часі, про авторитаризм не на часі,
хай працюють зрадники з корупціонерами спокійно, бо не на часі
   
мдааа ,краще я б це не дивився.
ЯЯЯЯЯ
   
Кацапи самі нізвідки не йдуть. Ні з Придністров'я, ні з Абхазії, ні з Осетії, ні з Криму, ні з Донбасу.
Для "добровільного" відходу їм спочатку потрібно затиснути яйця в лещата.
ну ти порівнюєш... ти взагалі дивився на об'єми територій? по суті в них не було сил втримати то все. і були прорахунки. їх план був - відсутність спротиву і парад на Хрещатику. тупо прорахувалися в першу чергу з народом України,  з простим народом що почав спротивлятися. не з Зелею а з ЛЮДЬМИ.
   
Re: А  він молодець.  Так  опустив  пропагандистів

ну ти порівнюєш... ти взагалі дивився на об'єми територій? по суті в них не було сил втримати то все. і були прорахунки. їх план був - відсутність спротиву і парад на Хрещатику. тупо прорахувалися в першу чергу з народом України,  з простим народом що почав спротивлятися. не з Зелею а з ЛЮДЬМИ.
А з Херсона чому?
   
про зраду питати не на часі, про корупцію не на часі, про авторитаризм не на часі,
хай працюють зрадники з корупціонерами спокійно, бо не на часі
фоксік, ти хоча б з України, не знаєш як крали і крадуть? Ці жлоби аполітичні їх приваблюють бабки і   процес,  а також влада, це система... Зеля на своєму місці, як зламати систему що б жити як в Данії?
   
про зраду питати не на часі, про корупцію не на часі, про авторитаризм не на часі,
хай працюють зрадники з корупціонерами спокійно, бо не на часі
нажаль саме так. демократія у війні просирає диктатурі в одні ворота. я взагалі вважаю для перемоги над кацапами треба обмежити всі свободи та затиснути в кулак народ. потрібна ЗАЛІЗНА дисципліна.
   
при всій повазі але Київ, Суми Харків і навіть Херсон - кацапи пішли самі. не було ні котлів ні масових захватів у полон. були їх помилки прорахунки  та можливо якісь міжнародні рухи.

ніхто не знає що там відбувалося за кулісами. а от зараз побачимо чи зможе Україна деокупувати Соледар чи Токмак.
а наші за ними бігли та вбивали ( різали та добивали ) до самого кордону Росії на Беларусі.....якби такий був договорняк , то виходили би спокійно..а так їм не допомогли загороджувальні загони, які повинні були здержати українську армію на Чернігівщині наприклад, і на Київщині також...їх смели на наша арта і наші підрозділи...останн і дні кацапи тікали вже в паніці.
це по твоєму був договорняк? я знаю людей з ссо які вже так гнали супротивника що зайшли вже в Білорусь і в Рашку ...спричинив переляк у місцевих...
   
А з Херсона чому?
Чому? скільки днів наші їм давали щоб каци вийшли? тупо пішли ще й знищили після себе все що могли?
   
Re: А  він молодець.  Так  опустив  пропагандистів

тупа пропагандистська хрінь. у кожного є скелети в шафі не час то муслячити.
логіка прихильника трампона! :D
   
Re: А  він молодець.  Так  опустив  пропагандистів

Це тільки самий початок запитань.... B-)
   
а наші за ними бігли та вбивали ( різали та добивали ) до самого кордону Росії на Беларусі.....якби такий був договорняк , то виходили би спокійно..а так їм не допомогли загороджувальні загони, які повинні були здержати українську армію на Чернігівщині наприклад, і на Київщині також...їх смели на наша арта і наші підрозділи...останн і дні кацапи тікали вже в паніці.
це по твоєму був договорняк? я знаю людей з ссо які вже так гнали супротивника що зайшли вже в Білорусь і в Рашку ...спричинив переляк у місцевих...
там можливо. але там у каців був інший план - відсутність спротиву. побачили против і вийшли. а можливо й з початку був план відволікти увагу від півдня.
   
Re: А  він молодець.  Так  опустив  пропагандистів

Чому? скільки днів наші їм давали щоб каци вийшли? тупо пішли ще й знищили після себе все що могли?
То чому із Донбасу та Криму не йдуть так саме?
   
логіка прихильника трампона! :D
трампон мудак. так зрозуміло?
   
Ну так, особливо про друга дитинства Баканова!
так і не сказав де баканов і що робить)))
   
Re: А  він молодець.  Так  опустив  пропагандистів

То чому із Донбасу та Криму не йдуть так саме?

Тому то ідіот оцей алі. Я б за таке банив назавжди.
   
Re: А  він молодець.  Так  опустив  пропагандистів

ЗЕ подобісрався. Це всі ж бачать.... не тре ля-ля...
   
То чому із Донбасу та Криму не йдуть так саме?
дійсно чому? а Україна сама себе забезпечує зброєю та набоями? звісно є домовленості.
   
фоксік, ти хоча б з України, не знаєш як крали і крадуть? Ці жлоби аполітичні їх приваблюють бабки і   процес,  а також влада, це система... Зеля на своєму місці, як зламати систему що б жити як в Данії?

я живу в Україні з народження, з Києва під час війни не виїжджала,
про нашу корупцію знаю дуже добре,
тільки я не зрозуміла, з нею не потрібно боротися? Зеленський вже всю корупцію знищив, як він знищив олігархів? бо він казав і про те, і про те
   
там можливо. але там у каців був інший план - відсутність спротиву. побачили против і вийшли. а можливо й з початку був план відволікти увагу від півдня.
який накуй план..ти що верзеш.
план забрати Україну ..вбити президента ..поставити свою маріонетку..
вивезти 5-7 мільонів до сібіру будувати нові міста які перед війною вже об'явив чомусь шойгу.
   
Re: А  він молодець.  Так  опустив  пропагандистів

я живу в Україні з народження, з Києва під час війни не виїжджала,
про нашу корупцію знаю дуже добре,
тільки я не зрозуміла, з нею не потрібно боротися? Зеленський вже всю корупцію знищив, як він знищив олігархів? бо він казав і про те, і про те
===========================
Що?!!! Правда коррупцію та олігархів знищив?!!!! ;o  Мабуть я пробухав ці счасливи дії!
   
Це все зайвий раз підтверджує, що порошенко є йобаною твариною!!! 
   
який накуй план..ти що верзеш.
план забрати Україну ..вбити президента ..поставити свою маріонетку..
вивезти 5-7 мільонів до сібіру будувати нові міста які перед війною вже об'явив чомусь шойгу.
ну ти ж знаєш кацапів - все на авось
   
Re: А  він молодець.  Так  опустив  пропагандистів

Це все зайвий раз підтверджує, що порошенко є йобаною твариною!!! 
----------------------------
Тупорилий інфантіл!
   
я живу в Україні з народження, з Києва під час війни не виїжджала,
про нашу корупцію знаю дуже добре,
тільки я не зрозуміла, з нею не потрібно боротися? Зеленський вже всю корупцію знищив, як він знищив олігархів? бо він казав і про те, і про те
Конституція України - Розділ V, почитай, ти здивуєшся, у президента є обов'язки, ти шось переплутав у нас не кацапський "добрий" цар...
   
ну ти ж знаєш кацапів - все на авось
то не принижуй нашіх війскових..ніяких договорняків не було..
вони тут получили як каже Класік ПИ.ЗДИ...і на тому все.
   
----------------------------
Тупорилий інфантіл!

гарне зізнання, будемо знати твій новий нікнейм!
   
Конституція України - Розділ V, почитай, ти здивуєшся, у президента є обов'язки, ти шось переплутав у нас не кацапський "добрий" цар...

Україна при Зеленському живе не по конституції, а по вказівкам з ОПи,
тому він в країні відповідає за все, бо керує всім його офіс
   
при всій повазі але Київ, Суми Харків і навіть Херсон - кацапи пішли самі. не було ні котлів ні масових захватів у полон. були їх помилки прорахунки  та можливо якісь міжнародні рухи.

ніхто не знає що там відбувалося за кулісами. а от зараз побачимо чи зможе Україна деокупувати Соледар чи Токмак.

піздєц(

просто так взяли і пішли(
прийшли...надоїло нам тут,  пішли звідси
все як захотіли

а скільки наших воїнів полягло, то  вони просто самі певно, чи як?
ви підари.

   
Re: А  він молодець.  Так  опустив  пропагандистів

Він супер!
Для всього світу
Конгрес США, парламент Британії зустрічав його аплодисментами i вставанням
Американці писали на форумах - нам би такого президента

Але в Україні є шушлайки, які на початку війни здриснули за кордон - як пан галанський
або проросійські рупори  - -як ця прошмондя-журналісти
Такі більш всього ненавидять Зеленського
\

 його плюс що не здриснув в перші дні (можливо випадковість, якою потім скористався) але хай не плекає себе надією що пробачимо йому травневі шашликі і будівництво дорог, а армія не на часі.
   
===========================
Що?!!! Правда коррупцію та олігархів знищив?!!!! ;o  Мабуть я пробухав ці счасливи дії!

Зеленський про корупцію - "Не буде ніякої корупції, її немає зараз, звичайно, тому що ми всі єдині. Багато корупціонерів поїхали разом зі своїми грошима, і ми робитимемо все, щоб вони залишилися там, де зараз перебувають", - сказав глава держави.
ну а олігархів він знищив вчора, прямо на очах Пінчука, що сидів на пресусі в першому ряду - «Я знищив олігархів. Вибачте, один з них — власник вашого каналу», це з відповіді 5 каналу
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія