Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Трумп :facepalm1:

Re: Трумп  :facepalm1:

На з'їзді МАGА 4 березня 2023 в  National Harbor, Maryland Трамп виступив з декларацієїю на майбутнє, в якій не те що кожне слово, але й сполучники  со знакамі препінанія є тотальною брехнею
Разбор польотів  на
https://edition.cnn.com/2023/03/05/politics/fact-check-trump-cpac/index.html

Губернатор Флоріди Рон де Сантіс і віце-президент Mike Pence на з'їзд не прибули
Пенс виступає за збільшення допомоги Україні в битві з Кацапією
Рон де Сантіс - прости господі
МАGА - проти

   
Re: Трумп  :facepalm1:

На з'їзді МАGА 4 березня 2023 в  National Harbor, Maryland Трамп виступив з декларацієїю на майбутнє, в якій не те що кожне слово, але й сполучники  со знакамі препінанія є тотальною брехнею
Разбор польотів  на
https://edition.cnn.com/2023/03/05/politics/fact-check-trump-cpac/index.html

Губернатор Флоріди Рон де Сантіс і віце-президент Mike Pence на з'їзд не прибули
Пенс виступає за збільшення допомоги Україні в битві з Кацапією
Рон де Сантіс - прости господі
МАGА - проти

Тут все просто, всі замазані Трампом повинні йти курсом кацапського воєнного карабля.
Якщо якийсь політик хоч раз виступив з заявами на підтримку трампівської брехні про "вкрадені" вибори то це наволоч без будь-яких моральних принципів і йому не місце в політиці.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Ще детальніші подробиці мирного плану Трампа

https://www.thedailybeast.com/fox-news-edits-out-donald-trump-saying-he-mightve-let-russia-take-over-parts-of-ukraine?source=articles&via=rss

«Позволил бы России забрать части Украины» - так Трамп закончил бы войну, о чем он рассказал в интервью Шону Ханнити на Fox News, что Fox News вырезал из эфира.

«Я мог бы договориться. В худшем случае я мог бы договориться о том, чтобы что-то отошло России, есть определенные районы, которые, честно говоря, являются русскоязычными, но мы могли бы договориться», сказал Трамп. Мудрые редакторы Fox News вырезали эту часть из повторов, оставив лишь то, что Трамп «закончил бы войну мгновенно».
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Вот вам и хитрый план крашеного дегенерата
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Цитата: Головна УП
запросив спікера Палати представників США, республіканця Кевіна Маккарті відвідати Україну з візитом, але той відмовився, заявивши, що не потребує поїздки для ухвалення рішень щодо допомоги Києву.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на CNN.

В інтерв’ю, яке вийшло на телеканалі, Зеленський запросив Маккарті відвідати Україну, щоб на власні очі побачити, що там відбувається – так він прокоментував слова політика про "безлімітний чек" допомоги, який нібито виписується Києву.

"Пан Маккарті повинен приїхати сюди, щоб побачити, як ми працюємо, що тут відбувається, що для нас спричинила війна, які люди зараз воюють, хто воює зараз. А потім після цього робити свої припущення", – сказав президент.


У коментарі CNN Маккарті заявив, що не планує відвідувати Україну, і натомість розкритикував президента Джо Байдена за недостатньо швидкі дії з допомоги Києву.

"Дозвольте дуже чітко прояснити те, що я сказав: ніяких безлімітних чеків, гаразд? Отже, з цієї точки зору, мені не потрібно їхати в Україну, щоб зрозуміти, де є безлімітний чек, а де ні", – підкреслив спікер Палати представників.

Я продовжуватиму отримувати розвіддані та інші повідомлення, але мені не потрібно їхати в Україну чи Київ, щоб побачити це. І моя позиція завжди полягала в тому, що я не буду виписувати безлімітний чек ні на що", – додав він.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

 Тут хтось п***а з трапістів що, ні ні, при  рижому ні одного квадратного метра Україна не втрати ла би.  А тут таке безпосередньо від шефа....
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Тут хтось п***а з трапістів що, ні ні, при  рижому ні одного квадратного метра Україна не втрати ла би.  А тут таке безпосередньо від шефа....

Та да…тут уже хз кем надо быть чтобы считать себя украинцем и за него топить
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Та да…тут уже хз кем надо быть чтобы считать себя украинцем и за него топить

В людей талант коливатись разом з лінією і говорити на чорне біле.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Цікаво почитати трампістів з Альберти  :weep:
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Вот вам и хитрый план крашеного дегенерата

Я читав кілька книг про нього, і практично всі стверджували, що він ідіот. Тобто вся ця клоунада від нього - це просто прикриття фантастичного невігластва, особливо в міжнародних справах. За 4 роки свого президентства він чого тільки не робив, щоб догодити Китаю, Ердогану чи Кім Чен Іну, у нього було просто якесь п***а бажання ввійти в історію, уклавши мирну угоду будь-якою ціною.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Цікаво почитати трампістів з Альберти  :weep:
вони всі (космонавти) в космосі давно-вихід з тіла,завороти голови,пігулки психоделічні-тому  там все стабільно на рівні ідіотизму.
 Але якщо дадуть нову датку то ти знову переведеш їх у "рукоположених" :)
   
Re: Трумп  :facepalm1:

прикриття фантастичного невігластва, особливо

Я когда то у такого работал …на заре моих работ.Колхозник ,который в какой то момент словил тему и круто поднялся ,всех учил и спрашивал почему мы не сделали так как он ,но в итоге все проебал.Не потому что не тех кровей ,а потому что просто тупой и решил что он самый умный в мире и не понял что ему просто раз в жизни повезло .У Трампа с этим хуже.Он родился в богатой семье и был президентом
   
Re: Трумп  :facepalm1:

вони всі (космонавти) в космосі давно-вихід з тіла,завороти голови,пігулки психоделічні-тому  там все стабільно на рівні ідіотизму.

Я колись перетинався з трампістом з України: він стверджував, що Хуйло не нападав на Україну, бо Трамп захищав її стратегічними бомбардувальниками, які постійно знаходилися на чергуванні над Україною... І людину не переконував той факт, що ці бомбардувальники входили в наш простір лише кілька разів.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Я когда то у такого работал …на заре моих работ.Колхозник ,который в какой то момент словил тему и круто поднялся ,всех учил и спрашивал почему мы не сделали так как он ,но в итоге все проебал.Не потому что не тех кровей ,а потому что просто тупой и решил что он самый умный в мире и не понял что ему просто раз в жизни повезло .У Трампа с этим хуже.Он родился в богатой семье и был президентом

Уяви собі, його підлеглі навмисне складали короткі брифінги з нацбезпеки для нього, бо цей єбанат не міг втримати увагу на чомусь більше ніж 10 хв, тупо перебивав і починав нести маячню на зовсім інші теми. Але переконати його в чомусь було марною справою, він свято вірив у те, що він завжди правий.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

До речі, ось свіженький допис того трампіста:

Два роки тому 70 доларів за нафту нам здавалось дуже великою ціною, яка надає хуйутіну можливість заробити стільки грошей, щоб почати війну. На час інавгурації байдена ціна на нафту була менше ніж дозволена сьогодні санкціями на ублюдочну нафту уралс. Які це вбивчи санкції, які дозволяють заробляти більше ніж вони заробляли при трампі?

Зверніть увагу, що висер Трампа щодо територіальних поступок Рашці він просто проігнорував.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

дайош Брайтон! X(  X(  X(
і хуйлу приємно, і трамп не напиздів
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Я можу запропонувати Трампу вирішити мігрантську кризу на кордоні з Мексікою. Хто на американських форумах - позакидуйте всюди мій план для Трампа:
- Треба віддати всі іспаномовні територій Мексиці! Ми ж усі знаємо що такі є. То проблема міграції буде вирішена!
   
Re: Трумп  :facepalm1:

добре що цей підхуйльониш це озвучив зараз.
дуже добре.
 
   
Re: Трумп  :facepalm1:

добре що цей підхуйльониш це озвучив зараз.
дуже добре.

Та в нього ще багато інших планів: там і незавершена мирна угода з Пончиком, і домовленості з Китаєм, і виведення НАТО з Європи, якщо не заплатять...
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Я можу запропонувати Трампу вирішити мігрантську кризу на кордоні з Мексікою. Хто на американських форумах - позакидуйте всюди мій план для Трампа:
- Треба віддати всі іспаномовні територій Мексиці! Ми ж усі знаємо що такі є. То проблема міграції буде вирішена!

 :lol:  :good:
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Як можно бути таким довбограєм, ставити собі в заслугу що при ньому Хуйло нічого не захопив і тут же казати що сам віддав би йому якусь територію.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Як можно бути таким довбограєм, ставити собі в заслугу що при ньому Хуйло нічого не захопив і тут же казати що сам віддав би йому якусь територію.

Він хоче ввійти в історію як людина, яка вміє врегульовувати конфлікти. Це в нього було аналогічне бажання під час першого терміну.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Трумпофіли, шо там, сьогодні на смарфони зайти не можете, фейсІд не пускає?  :lol:
   
Re: Трумп  :facepalm1:

дайош Брайтон! X(  X(  X(
і хуйлу приємно, і трамп не напиздів

на Брайтоні вже мало свинособакомовних
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Він хоче ввійти в історію як людина, яка вміє врегульовувати конфлікти. Це в нього було аналогічне бажання під час першого терміну.

Є тільки одна проблема - Трамп тупий довбойоб, тому і всі його плани ідіотські.
   
Re: Трумп  :facepalm1:
den

Конспірологія увімкнена
Якщо "хуйло не напав " поки Трамп був президентом
Значить Дональд  хуйлу щось мав злити по домовленості ?

Але необрання на другий термін зламало плани
Тому Трамп так бився за посаду

Ну і як наслідок хуйло по повній подізло

Конспірологія вимкнена
   
Re: Трумп  :facepalm1:

кстати обратил внимание, что трампанулись украинцы из верующих приехавшие в США... двое знакомых ( одни баптисты... думаю что там вся их большая семья за трампа... другая даже не знаю к какой церкви относилась)... рассказывали мне какой трамп "душечка".  единственное что это было до войны и соответственно их выводы строились на внутреамериканских каких то ньюансах. Но вот такое наблюдение. надеюсь сейчас их мнение изменилось.  Но в любом случае сложно как то оценить их такой выбор. если они верующие, то как их выбор мог быть за такую "скотыняку" ( во всех смыслах) как трамп?
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Конспірологія увімкнена
Якщо "хуйло не напав " поки Трамп був президентом
Значить Дональд  хуйлу щось мав злити по домовленості ?

Але необрання на другий термін зламало плани
Тому Трамп так бився за посаду

Ну і як наслідок хуйло по повній подізло

Конспірологія вимкнена

Та ні, Додік Україну просто не любив, бо вважав, що Порошенко топив за Клінтон
   
Re: Трумп  :facepalm1:

кстати обратил внимание, что трампанулись украинцы из верующих приехавшие в США... двое знакомых ( одни баптисты... думаю что там вся их большая семья за трампа... другая даже не знаю к какой церкви относилась)... рассказывали мне какой трамп "душечка".  единственное что это было до войны и соответственно их выводы строились на внутреамериканских каких то ньюансах. Но вот такое наблюдение. надеюсь сейчас их мнение изменилось.  Но в любом случае сложно как то оценить их такой выбор. если они верующие, то как их выбор мог быть за такую "скотыняку" ( во всех смыслах) как трамп?

Ну в Америці внутрішні питання мають велике значення (ті самі аборти, Obamacare, ставки оподаткування чи рівень регуляції з боку держави).
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Та ні, Додік Україну просто не любив, бо вважав, що Порошенко топив за Клінтон

Можна спокійно припустити, що хтось його ще й накручував проти України
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Та ні, Додік Україну просто не любив, бо вважав, що Порошенко топив за Клінтон

Він просто крутився серед кацапської та кацапомовної юдео-українськоїсовкової гопоти. От звідти і набрався відрази до України та українців
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Можна спокійно припустити, що хтось його ще й накручував проти України

До речі, так до кінця ніхто і не встановив, хто його накручував проти України.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Та в нього ще багато інших планів: там і незавершена мирна угода з Пончиком, і домовленості з Китаєм, і виведення НАТО з Європи, якщо не заплатять...

взагалі не розумію навіщо республіканці! тримають цього клоуна

раніше чомусь думалось що політичну еліту америки на заразив вірус корупції
нажаль.


   
Re: Трумп  :facepalm1:

раніше чомусь думалось що політичну еліту америки на заразив вірус корупції

 :facepalm:  :weep:  :laugh:
   
Re: Трумп  :facepalm1:

кстати обратил внимание, что трампанулись украинцы из верующих приехавшие в США... двое знакомых ( одни баптисты... думаю что там вся их большая семья за трампа... другая даже не знаю к какой церкви относилась)... рассказывали мне какой трамп "душечка".  единственное что это было до войны и соответственно их выводы строились на внутреамериканских каких то ньюансах. Но вот такое наблюдение. надеюсь сейчас их мнение изменилось.  Но в любом случае сложно как то оценить их такой выбор. если они верующие, то как их выбор мог быть за такую "скотыняку" ( во всех смыслах) как трамп?
баптисти всі за трампа, памушта він проти ЛГБТ і за традиційні сімейні цінності.
знаю багатьох баптистів які здриснули з каліфорнії, патамушта дуже геїв бояться, а особливо що втягнуть їх дітей у цю содомію.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

і за традиційні сімейні цінності

А сам по курвам бігає  :D
   
Re: Трумп  :facepalm1:

взагалі не розумію навіщо республіканці! тримають цього клоуна

раніше чомусь думалось що політичну еліту америки на заразив вірус корупції
нажаль.

Тому що республіканська партія пішла в правий радикалізм. І Додік якраз є уособленням ідеалу їхніх виборців.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

нє, ну те, що трамп погодився віддати хуйлу переважно російськомовний Брайтон-Біч - викликає неабияку повагу.
Мужній вчинок, достойна жертва заради зупинки війни
   
Re: Трумп  :facepalm1:

взагалі не розумію навіщо республіканці! тримають цього клоуна

раніше чомусь думалось що політичну еліту америки на заразив вірус корупції
нажаль.

Бо у значної частини населення великий попит на таке лайно. Трамп теж піднімав америку з колін. От і зараз в них запит "грейт амєріка егейн"..... Виберуть своє хуйло аж бігом
   
Re: Трумп  :facepalm1:

С удовольствием читаю. Лучшие умы фупа в этой ветке :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія