Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Насправді те, що зараз відбувається між Україною і Росією, – це війна за національну ідентичність.

та не приклад це зовсім ніякий, і заздрощі тим паче ні при чому

Чорна заздрість - "не маю я , то н-ай не буде і в сусіда" - єдине , на чому вдало зіграли комуняки сто років тому , вчинивши бєспредєл пограбування та винищення люду , і на чому вдало грають і сьогодні "розумні" спадкоємці досвіду .  На мою особисту думку .
   
от когось ідіотом називати і самому ці ідіотизми повторювати 
це просто пісня  :lol:

ти що серйозно думаєш, що кацапам для того аби ввести війська потрібен привід від України?
а досі вони їх не вводили бо приводу не було?
ну ти смішний

Для любой войны, кроме причин нужен повод.
Повода для войны Украина не дала.

Обстрел территории РФ как раз и может стать поводом для полномасштабной войны. С авиацией и ракетными обстрелами.

Читач. Зачем ты притворяешься будто ты глупее, чем на самом деле?
   
Чорна заздрість - "не маю я , то н-ай не буде і в сусіда" - єдине , на чому вдало зіграли комуняки сто років тому , вчинивши бєспредєл пограбування та винищення люду , і на чому вдало грають і сьогодні "розумні" спадкоємці досвіду .  На мою особисту думку .

Частини РККА, а не заздрість окуповували Україну протягом 19918-1920 рр.
то ти з сусідами погано живеш, от воно в тебе в мозку і викручує причинно-наслідкові зв'язки
травма
   
Когда бьют с украинской территории, то можно влупить в ответ. А вот если прилетит в Ростовскую область и не дай бог по населенному пункту, то РФ моментально введёт войска и объявит Украину агрессором, под радостный вой населения РФ.

Тєма занадто слизька , а тому лише власну думку - з логікою як у цитовану - гарантована поразка .

І , тАк , враховуючи розміри України , "під обстрілом" будуть сидіти усі . Мо так автору "полегшає" . )
   
Частини РККА, а не заздрість окуповували Україну протягом 19918-1920 рр.
то ти з сусідами погано живеш, от воно в тебе в мозку і викручує причинно-наслідкові зв'язки
травма

І "своїх" таких вистачало , що рота роззявили на "зємлю крєстьянам , фабрікі рабочім" - оце біда , на мою думку .

Ніяка красна армія без підтрики голодранців-алкоголіків , місцевої заздрісної голоти , довго не втримає окупацію .  Тому і обісралась тая рекакаа у Польщі , у часи Пілсудського .
   
Для любой войны, кроме причин нужен повод.
Повода для войны Украина не дала.

Обстрел территории РФ как раз и может стать поводом для полномасштабной войны. С авиацией и ракетными обстрелами.

Читач. Зачем ты притворяешься будто ты глупее, чем на самом деле?

Herr Fater-е, твоя впевненість у своїй позиції, ще не привід вважати її розумною,
кожного разу питати мене чому я видаюсь тобі дурнішим ніж я є, це ще не ознака великого розуму.
Це тільки ознака необґрунтованої самовпевненості і віри у власну правоту.

Для будь-якої війни потрібна причина, а привід то технічний момент.
Всі 5 років РФ застосовувала війська і не шукала для цього приводу.

Втім ти можеш і далі вірити розумному Хуйлу, який тобі втирає про громадянські війну в Україні і що їх тут нема.
І вважати це проявом неабиякого розуму.

   
І "своїх" таких вистачало , що рота роззявили на "зємлю крєстьянам , фабрікі рабочім" - оце біда , на мою думку .

Ніяка красна армія без підтрики голодранців-алкоголіків , місцевої заздрісної голоти , довго не втримає окупацію .  Тому і обісралась тая рекакаа у Польщі , у часи Пілсудського .

вистачало, але вони не були визначальний фактором і не формували події,
в Польщі населення мало ідею відновлення державності, тут заздрість ні до чого
   
Якщо не висмикувати слова з контексту і не обрізати цитату то це будуть слова реаліста,
а якщо от так як зроблено, то можна покритикувати і реалізм і власну думку висловити
якщо мається на увазі можливість звільнення Донбасу від кацапів військовим шляхом, яка пропонувалась далі в цитаті, то це очевидна ілюзія
принаймні на сьогодні та найближче завтра
   
вистачало, але вони не були визначальний фактором і не формували події,

Категорично не погоджуюсь , до - навпаки , бо навіть перший уряд із соціялістів складався , сучасною мовою - lite версія комуняк .

Я усвідомлюю , що новітній міф творицця та у маси поширюєцця , про окупацію красною армією , із контекстом , що Україна "біле пухнасте ягнятко" і ма-ть надалі споритись , щонайменге у цій тємі , утримаюсь . Принаймі намагатимусь , мо і з Божою допомогою , та подякою , що я не міністр .  З власним світоглядом жити мені зручніше .

Дякую . )
   
якщо мається на увазі можливість звільнення Донбасу від кацапів військовим шляхом, яка пропонувалась далі в цитаті, то це очевидна ілюзія
принаймні на сьогодні та найближче завтра

та ілюзія, ілюзія
"вільних територій" ще вистачає,
ще є ілюзія, що зосередження на них забезпечить їх волю
   
Категорично не погоджуюсь , до - навпаки , бо навіть перший уряд із соціялістів складався , сучасною мовою - lite версія комуняк .

Я усвідомлюю , що новітній міф творицця та у маси поширюєцця , про окупацію красною армією , із контекстом , що Україна "біле пухнасте ягнятко" і ма-ть надалі споритись , щонайменге у цій тємі , утримаюсь . Принаймі намагатимусь , мо і з Божою допомогою , та подякою , що я не міністр .  З власним світоглядом жити мені зручніше .

Дякую . )

Половина сучасних урядів в ЄС складається з соціалістів в інших урядаж вони складають мало не половину.
Це ніяк не заперечує державність і ніяк не робить ці держави побудовані на заздрості.

Ти не усвідомлюєш ти повторюєш побутовий міф про поганих заздрісних сусідів і тебе унікального - дартаньян і пiдoрacи навколо.
З таким світоглядом жити не те щоб зручніше, але доволі таки круто у власному уявленні.
   
та ілюзія, ілюзія
"вільних територій" ще вистачає,
ще є ілюзія, що зосередження на них забезпечить їх волю
в умовах обмежених ресурсів ефективність полягає у їхньому концентруванні на вирішення однієї-двох життєво важливих завдань
якщо цей мізер розмазати по всіх напрямках, ККД стане нульовим, це при тому, що він й без того невеликий
станом на зараз ми можемо тримати лінію фронту за умови, що кацапи не вводять свою регулярку, тому слід закріпитись і працювати там, де реально досягти результатів
   
в умовах обмежених ресурсів ефективність полягає у їхньому концентруванні на вирішення однієї-двох життєво важливих завдань
якщо цей мізер розмазати по всіх напрямках, ККД стане нульовим, це при тому, що він й без того невеликий
станом на зараз ми можемо тримати лінію фронту за умови, що кацапи не вводять свою регулярку, тому слід закріпитись і працювати там, де реально досягти результатів

умов безмежних ресурсів не існує,
за умови коли "кацапи вводять свою регулярку" яке ККД буде?
   
за умови коли "кацапи вводять свою регулярку" яке ККД буде?
за цієї умови (станом на зараз) ККД одразу стає нульовим
   
за цієї умови (станом на зараз) ККД одразу стає нульовим

виходить рішення на основі ККД початково неправильне
але впевненість що саме так тре діяти це не порушує

оригінально ... ну або не дуже
   
Herr Fater-е, твоя впевненість у своїй позиції, ще не привід вважати її розумною,
кожного разу питати мене чому я видаюсь тобі дурнішим ніж я є, це ще не ознака великого розуму.
Це тільки ознака необґрунтованої самовпевненості і віри у власну правоту.

Для будь-якої війни потрібна причина, а привід то технічний момент.
Всі 5 років РФ застосовувала війська і не шукала для цього приводу.

Втім ти можеш і далі вірити розумному Хуйлу, який тобі втирає про громадянські війну в Україні і що їх тут нема.
І вважати це проявом неабиякого розуму.

Скажи-ка мне, о мудрейший, почему Запад никак не отреагировал на агрессию РФ в отношении Грузии?

Ведь там было прямое вторжение. С морским десантом и уничтожением нескольких подразделений грузинской армии?

И почему в случае с Украиной у запада была хоть какая-то реакция?

Ответь себе на эти вопросы и многое станет ясно.
   
Постколоніалізм і зкацаплення може перемогти тільки Європа.
Маємо зближуватися з Європою всіма можливими і неможливими шляхами.
Ставка на хохлів-малоросів не спрацює, бо вони всотали рабство з молоком кацапомовної матері.
   
Скажи-ка мне, о мудрейший, почему Запад никак не отреагировал на агрессию РФ в отношении Грузии?
Ведь там было прямое вторжение. С морским десантом и уничтожением нескольких подразделений грузинской армии?
И почему в случае с Украиной у запада была хоть какая-то реакция?
Ответь себе на эти вопросы и многое станет ясно.

Я міг би описати тобі відповіді на твоє питання,
навіть описати, як Захід реагував в обох випадках,
тільки... який  в цьому смисл
В чому різниця між Грузією і Україною в результаті, не для Заходу, а для Грузії та України?

Останнє редагування: 20 серпня 2019 09:48:00 від Читач
   
виходить рішення на основі ККД початково неправильне
але впевненість що саме так тре діяти це не порушує

оригінально ... ну або не дуже
Звідки такий висновок?
Все навпаки.
   
Звідки такий висновок?
Все навпаки.

що навпаки?
нульовий ККД це не нульовий ККД, а навпаки?
   
Я розумію твоє прагнення здаватись дотепником інтелектуалом, проте тобі це не вдається.
   
Я розумію твоє прагнення здаватись дотепником інтелектуалом, проте тобі це не вдається.

та куди мені то твого інтелекту

в умовах обмежених ресурсів ефективність полягає у їхньому концентруванні на вирішення однієї-двох життєво важливих завдань
за умови коли "кацапи вводять свою регулярку" яке ККД буде?
за цієї умови (станом на зараз) ККД одразу стає нульовим

я ж тільки но намагався сьорбнути мудрості але мені не вдається 
   
Постколоніалізм і зкацаплення може перемогти тільки Європа.
Маємо зближуватися з Європою всіма можливими і неможливими шляхами.
Ставка на хохлів-малоросів не спрацює, бо вони всотали рабство з молоком кацапомовної матері.
пост маячні. По перше, ну НА-Фі-ГА!!! це Європі??? По друге, хто буде зближуватися всіма шляхами (які теж загадка), якщо не спрацює ставка на хохлів-малоросів?
   
Чего ж на выборах прокинули даже на ЗУ, если люди понимают?  :weep: Нет, воровство, хамство, коррупцию и кумовство одной вышиванкой не прикрыть. И если русский язык оружие, то почему вы, дятлы, им не пользуетесь? Может и от танков с артой откажемся, потому что это наследие совка?
   
Половина сучасних урядів в ЄС складається з соціалістів в інших урядаж вони складають мало не половину.
Це ніяк не заперечує державність і ніяк не робить ці держави побудовані на заздрості.

Стосовно урядів ЄС - агітка звичайна .  Але чі не тому повернули ерефію до ПАРЕ , що т.зв. соціалісти "своїх" на нюх відчувають  ..?

І , до речі , партія із назвою - "націонал-соціалістична" , що "вчудила" у Европі ..?   ))



Ти не усвідомлюєш ти повторюєш побутовий міф про поганих заздрісних сусідів і тебе унікального - дартаньян і пiдoрacи навколо.
З таким світоглядом жити не те щоб зручніше, але доволі таки круто у власному уявленні.

Авжеж я "не усвідомлюю" , що лише чорна заздрість може штовхнути будь-кого на пограбування собі подібних , бо ж співають як - "єсть хотєл - хлєб украл" , тобто мені тра усвідомити мабуть , що пограбувати власника заводу або землі справа благородна і достойна , а працювати наполегливо , в тих самих власників - позорисько .

Я повторюю , що додержуюсь такої думки , що не РККА окупувала Україну , а Україна , українці у переважній більшості (не всі , не абсолютно усі , були і герої , але "одиниці") , дозволили себе окупувати/загарбати , не пручаючись та розбігшись із доволі боєздатних військових частин ще царської армії по домівках , з надією на халяву - "зємля крєстьянам , фабрікі рабочім" у той самий час , коли українські соціалісти плескали язицюрами та крутили-вертіли дупами поміж германцями та московсько-пітерськими комуняками за принципом - "і рибку с'єсть і ..."

До речі , звернення на "ти" чі "ви" , коли невідомо , як на загал , чі оте "ти" читатиме надруковане , воно якось неприродньо виглядає на web-сторінці . На мою думку . Краще висловлювати особистий погляд стосовно надрукованого , уникаючи висновків стосовно особи автора . )
   
Стосовно урядів ЄС - агітка звичайна .  Але чі не тому повернули ерефію до ПАРЕ , що т.зв. соціалісти "своїх" на нюх відчувають  ..?

І , до речі , партія із назвою - "націонал-соціалістична" , що "вчудила" у Европі ..?   ))



Авжеж я "не усвідомлюю" , що лише чорна заздрість може штовхнути будь-кого на пограбування собі подібних , бо ж співають як - "єсть хотєл - хлєб украл" , тобто мені тра усвідомити мабуть , що пограбувати власника заводу або землі справа благородна і достойна , а працювати наполегливо , в тих самих власників - позорисько .

Я повторюю , що додержуюсь такої думки , що не РККА окупувала Україну , а Україна , українці у переважній більшості (не всі , не абсолютно усі , були і герої , але "одиниці") , дозволили себе окупувати/загарбати , не пручаючись та розбігшись із доволі боєздатних військових частин ще царської армії по домівках , з надією на халяву - "зємля крєстьянам , фабрікі рабочім" у той самий час , коли українські соціалісти плескали язицюрами та крутили-вертіли дупами поміж германцями та московсько-пітерськими комуняками за принципом - "і рибку с'єсть і ..."

До речі , звернення на "ти" чі "ви" , коли невідомо , як на загал , чі оте "ти" читатиме надруковане , воно якось неприродньо виглядає на web-сторінці . На мою думку . Краще висловлювати особистий погляд стосовно надрукованого , уникаючи висновків стосовно особи автора . )

Та я зрозумів, що ти дотримуєшся такої думки, я ж з тобою спілкуюсь, бо ти повторюєш що ти дотримуєшся.
Тому нічого уникати уособлення.
А селяни і робітники власників не грабували, ще робили силовики та посадовці новопосталої влади.
Власники втратили власність через законодавчі акти нової влади, а не внаслідок стихійних дій своїх найманих працівників.
От така реальність була.
Але вона ніяк не впливає на твою думку. Ти віриш у силу і визначальну роль народної стихії.
   
Як гидко читати, дописувач, ватний прихильник Шостого, такий собі читач, постить патріота Вятровича. Нема вятровича, такі як він зеленим ватникам слугам не потрібні... Для чого ти включаєш патріота? Ти не патріот а проста вата зелена...

Тепер у нас і замість армії заробітчани атошники ... За 1000 ... І Схід уже здали на радість таким як ти.

Щитай санкцій немає... Гарна зустрічь Макрона з хуйло про у країну без України, як з чехією колись були ліга нацією розвели...

А ти тут слюні вишиватні пускаєш.
   
Та я зрозумів, що ти дотримуєшся такої думки, я ж з тобою спілкуюсь, бо ти повторюєш що ти дотримуєшся.
Тому нічого уникати уособлення.
А селяни і робітники власників не грабували, ще робили силовики та посадовці новопосталої влади.
Власники втратили власність через законодавчі акти нової влади, а не внаслідок стихійних дій своїх найманих працівників.
От така реальність була.
Але вона ніяк не впливає на твою думку. Ти віриш у силу і визначальну роль народної стихії.

Та я просто можу не прочитати надруковане на сторінці , вимкнув кампутіра і пішов на подвір'ї колупатись із чимось , мізки перемкнулись на інше і про вагомий , значущий )) діалог на хворумі просто забув .  То до кого тоді буде оте звернення "ти" ..? До серьвіра , чі до будь-кого , хто сторінку читатиме ..?    )

Цитувати
Власники втратили власність через законодавчі акти нової влади, а не внаслідок стихійних дій своїх найманих працівників.

Майже , але із логічним додаванням - "Власники втратили свою власність через законодавчі акти нової влади та безпредєл стихійних дій будь-кого хто мало силу/зброю в час фактичного безвладдя"

Були і такі , що силою , зброєю , свою власність намагались захищати .

Але .  Громадянською війною ті події я не назву . Я не маю визначення , через брак відповідної освіти можливо , тому проблею так - внутрішній бардак і зовнішні інтервенції у сукупності . )
   
Та я просто можу не прочитати надруковане на сторінці , вимкнув кампутіра і пішов на подвір'ї колупатись із чимось , мізки перемкнулись на інше і про вагомий , значущий )) діалог на хворумі просто забув .  То до кого тоді буде оте звернення "ти" ..? До серьвіра , чі до будь-кого , хто сторінку читатиме ..?    )

ну що поробиш не прочитаєш на тому і завершиться,
така особливість спілкування на форумі та й в інтернеті загалом,
є такі що пишуть не конкретно комусь, а для всіх
коли мені так хочеться я не пишу під цитатами
   
Майже , але із логічним додаванням - "Власники втратили свою власність через законодавчі акти нової влади та безпредєл стихійних дій будь-кого хто мало силу/зброю в час фактичного безвладдя"
Були і такі , що силою , зброєю , свою власність намагались захищати .
Але .  Громадянською війною ті події я не назву . Я не маю визначення , через брак відповідної освіти можливо , тому проблею так - внутрішній бардак і зовнішні інтервенції у сукупності . )

фактичне безвладдя, може призвести до втрати засобів виробництва тільки на час безвладдя, не довше

але, заперечувати щось варто аргументовано, внутрішній бардак це один з наслідків громадянської війни,
інтервенція громадянське протистояння не скасовує, але робить його більш трагічним

   
Привіт від ПОртнова з Дубинським



   
Пілсудський теж був соціалістом. Але польським соціалістом. Так що справа не у соціалістах, а у браку національної свідомості.
   
Пілсудський теж був соціалістом. Але польським соціалістом. Так що справа не у соціалістах, а у браку національної свідомості.

саме так, про те і мова
   
саме так, про те і мова
заперечую. Справа у браку моралі
   
заперечую. Справа у браку моралі

всі навколо геї і ти один серед них дартаньяні світогляд в гілці вже проголошений
зв'язок з перемогою у війні та інтерв'ю В'ятровича він має дуже опосередкований,
але так щоб пожалітись, то таки можна
   
В'ятрович таки реаліст навіть більший ніж здається.

Він розуміє, що без перемоги збройним шляхом всі інші війни будуть програні, а може навіть не відбудуться.
Шкода Порошенку він цього не доніс. 
(tu)
100%.
   
всі навколо геї і ти один серед них дартаньяні світогляд в гілці вже проголошений
зв'язок з перемогою у війні та інтерв'ю В'ятровича він має дуже опосередкований,
але так щоб пожалітись, то таки можна
аморальна національна ідентичність це негативна величина
   
аморальна національна ідентичність це негативна величина

один аморальне опалення школи вигадав
інший аморальну національну ідентичність

хлопці, а раптом це у вас щось не те з моральними орієнтирами?
ну типу, як в тих православних з ПГМом
   
один аморальне опалення школи вигадав
інший аморальну національну ідентичність
національна ідентичність нейтральна до моралі. При одній і тій же національній ідентичності суспільство може бути як моральним, так і аморальним, приклади чого добре відомі
   
національна ідентичність нейтральна до моралі. При одній і тій же національній ідентичності суспільство може бути як моральним, так і аморальним, приклади чого добре відомі

про негативну величину - аморальну національну ідентичність не я писав,
а що до суспільств, мені відомий тільки один приклад аморального суспільства - біблійний, але тоді ще націй не було
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія