Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А Мьєндьєльша схоже теж ідіотка :D

Re: А Мьєндьєльша схоже теж ідіотка  :D

що саме в моєму дописі викликпє в вас відчуття "остоипенія"?
Твоя чекушечная тупость и натужное йуморение. :gigi: Курица, не пытайся изображать интеллектуалку, у тебя не выходит. :facepalm1:
   
Re: А Мьєндьєльша схоже теж ідіотка  :D

И это победитель "конкурса" на должность  :weep:
   
Re: А Мьєндьєльша схоже теж ідіотка  :D

Якщо вона вільно володіє суржиком, то чому б і ні.
І що вона мала на увазі "можу почати"? А закінчити навіть суржиком не вийде, лише початок?

 :shuffle:
   
Re: А Мьєндьєльша схоже теж ідіотка  :D

Свои порады раздавай братьям по 25% разуму. они вам пригодятся.
 И не стоит так надуваться пытаясь изображать троллинг и Йумор - это не твое. Кудахтай и восхищайся Кабанчиком, это твой максимум. :gigi:

Дійсно.
З бидлом розмовляти то марна справа.  (tu)
   
Re: А Мьєндьєльша схоже теж ідіотка  :D

Якщо вона вільно володіє суржиком, то чому б і ні.
І що вона мала на увазі "можу почати"? А закінчити навіть суржиком не вийде, лише початок?

 :shuffle:

Ну так к ней на смеси обратились.
   
Re: А Мьєндьєльша схоже теж ідіотка  :D

Ну так к ней на смеси обратились.

Точно?
   
Re: А Мьєндьєльша схоже теж ідіотка  :D

По хамські попросили, по хамські їм відповіли.

Використовувати державну мову, як вимагає закон, для неї не писано? Піпець. Але те що для неї закон це нічого не означає вона вже показала на памятнику Жукова, коли тренділа не провиконання закону а про бажання як хочу так виконую.


У всіх країнах які поважають себе спочатку пишуть на державній мові, а тоді дублюють на інших, а тут типове малороство як у любого прихильника Зеленскі, малороство і бажання прогнутись перед іноземцями але повна зневага до рідної неньки України. :facepalm1:
   
Re: А Мьєндьєльша схоже теж ідіотка  :D

Вообще интересно: 5 канал - это нечто уровня сельского телевидения, в то время как какой-то Мураев клепает весьма недурные 112, Ньюсван и "Прямой". То есть таланты у Пороха не такие уж всеобъемлющие.
   
Re: А Мьєндьєльша схоже теж ідіотка  :D

Використовувати державну мову, як вимагає закон, для неї не писано? Піпець. Але те що для неї закон це нічого не означає вона вже показала на памятнику Жукова, коли тренділа не провиконання закону а про бажання як хочу так виконую.


У всіх країнах які поважають себе спочатку пишуть на державній мові, а тоді дублюють на інших, а тут типове малороство як у любого прихильника Зеленскі, малороство і бажання прогнутись перед іноземцями але повна зневага до рідної неньки України. :facepalm1:

Тут не малороство.
Тут українське єврейство.
   
Re: А Мьєндьєльша схоже теж ідіотка  :D

По хамські попросили, по хамські їм відповіли.

Чого це - по-хамськи: саме так зараз полюбляє розмовляти президент, то чом ніззя журналістам?

І, я канєшна, діко вибачаюся, а чому ця чувіха (не волати, це модне вираженіє самого президента) називає українську мову "суржиком"?
   
Re: А Мьєндьєльша схоже теж ідіотка  :D

Вообще интересно: 5 канал - это нечто уровня сельского телевидения, в то время как какой-то Мураев клепает весьма недурные 112, Ньюсван и "Прямой". То есть таланты у Пороха не такие уж всеобъемлющие.
У него только один талант всеобъемлющ - Хуторянское жлобство.
   
Re: А Мьєндьєльша схоже теж ідіотка  :D

Чого це - по-хамськи: саме так зараз полюбляє розмовляти президент, то чом ніззя журналістам?

І, я канєшна, діко вибачаюся, а чому ця чувіха (не волати, це модне вираженіє самого президента) називає українську мову "суржиком"?
Да потому шо только таким как ты не доходит, что именно на суржике говорит подавляющее большинство украинцев.
   
Re: А Мьєндьєльша схоже теж ідіотка  :D

У него только один талант всеобъемлющ - Хуторянское жлобство.

Та ладно. У хуторянському жлобстві можна звинуватити у нас кожного президента, разом з Вовою.

 Виключення - Юлія Тимошенко, але ж її до корита не допустили.
   
Re: А Мьєндьєльша схоже теж ідіотка  :D

Да потому шо только таким как ты не доходит, что именно на суржике говорит подавляющее большинство украинцев.

Це не виключає існування літературної української мови.

Чи ви пропонуєте навчати дітей в школах одразу розмовляти суржиком?

Щоб не відрізнялися від президента?

   
Re: А Мьєндьєльша схоже теж ідіотка  :D

Та ладно. У хуторянському жлобстві можна звинуватити у нас кожного президента, разом з Вовою.

 Виключення - Юлія Тимошенко, але ж її до корита не допустили.
Ну тогда и нечего пенять. Не захотели по людски - юлю, получите по максимуму. :gigi:
   
Re: А Мьєндьєльша схоже теж ідіотка  :D

Гарно тему з такою яскравою назвою тримаємо зараз в топі :beach:
   
Re: А Мьєндьєльша схоже теж ідіотка  :D

Це не виключає існування літературної української мови.

Чи ви пропонуєте навчати дітей в школах одразу розмовляти суржиком?

Щоб не відрізнялися від президента?
Детей учат литературной. Но говорят они на выходе - суржиком. Пора уже всем ревнителям чистоты мовы или языка(у кацапов) понять, что НИГДЕ не говорят на литературном. Ни в одной стране. Живой язык он у народа. И ниичего тут не изменить. Дикторы говорят - вот и прекрасно, а натягивать эталонное произношение на голову манюпасу - дело безнадежное.
   
Re: А Мьєндьєльша схоже теж ідіотка  :D

Детей учат литературной. Но говорят они на выходе - суржиком. Пора уже всем ревнителям чистоты мовы или языка(у кацапов) понять, что НИГДЕ не говорят на литературном. Ни в одной стране. Живой язык он у народа. И ниичего тут не изменить. Дикторы говорят - вот и прекрасно, а натягивать эталонное произношение на голову манюпасу - дело безнадежное.

То ви таки наполягаєте, що речниця президента і він сам, а також всі його любі чуваки і чувіхи можуть не стидатися та розмовляти суржиком навіть на офіційному рівні? Чи як?
   
Re: А Мьєндьєльша схоже теж ідіотка  :D

Чого це - по-хамськи: саме так зараз полюбляє розмовляти президент, то чом ніззя журналістам?

І, я канєшна, діко вибачаюся, а чому ця чувіха (не волати, це модне вираженіє самого президента) називає українську мову "суржиком"?
Тому що їй п'ятий канал написав суржиком, то хто з них не поважає державну мову.
Мабуть п'ятий канал розуміє тільки суржик
   
Re: А Мьєндьєльша схоже теж ідіотка  :D

Який типу президент, така й "прес-секретар" - ніякого такту...
"мАладиЄ, новиЄ, прІкольниЄ".))


тю..
мабуть забули, що Педро починав з Сюмар?
Тоді 5-й канал на неї хвоста піднімав чи просто сопів у дві дирочки?
   
Re: А Мьєндьєльша схоже теж ідіотка  :D

Тому що їй п'ятий канал написав суржиком
Де там суржик? Там літературна українська і літературна російська, транслітерована українською в цитаті
   
Re: А Мьєндьєльша схоже теж ідіотка  :D

Тому що їй п'ятий канал написав суржиком, то хто з них не поважає державну мову.
Мабуть п'ятий канал розуміє тільки суржик

Мабуть, ми бачимо один скрін, а розуміємо його трохи... по-різному?  :gigi:

П'ятий канал написав тій чувіхе правильною літературною мовою, а те, що ви назвали суржиком, написано у лапках.

І не кажіть мені, що тут, на ФУПі, ми не робимо так само, коли пишемо російські слова українською мовою, і бажаємо надати написаному іроничний зміст.

То нашо зараз робити вигляд, що ніхто нічого не поняв?
   
Re: А Мьєндьєльша схоже теж ідіотка  :D

Vyacheslav,  :-B
   
Re: А Мьєндьєльша схоже теж ідіотка  :D

То ви таки наполягаєте, що речниця президента і він сам, а також всі його любі чуваки і чувіхи можуть не стидатися та розмовляти суржиком навіть на офіційному рівні? Чи як?
А чего стыдиться? Разговорной народной ьмовы, а не "канцелярита"? Иногда это полезно. Люди оценили "промовы секретаря ЦК" в 23, 45%. Так это было еще навырост. Осенью будет в три раза меньше. В лучшем случае.
   
Re: А Мьєндьєльша схоже теж ідіотка  :D

тю..
мабуть забули, що Педро починав з Сюмар?
Тоді 5-й канал на неї хвоста піднімав чи просто сопів у дві дирочки?

Виходить  ЗЕ=Петро. Тільки дурний.
У мене таке відчуття що українські євреї когось розвели.
   
Re: А Мьєндьєльша схоже теж ідіотка  :D

Re: А Мьєндьєльша схоже теж ідіотка  :D

Мабуть, ми бачимо один скрін, а розуміємо його трохи... по-різному?  :gigi:

П'ятий канал написав тій чувіхе правильною літературною мовою, а те, що ви назвали суржиком, написано у лапках.

І не кажіть мені, що тут, на ФУПі, ми не робимо так само, коли пишемо російські слова українською мовою, і бажаємо надати написаному іроничний зміст.

То нашо зараз робити вигляд, що ніхто нічого не поняв?
А зачем ты так делаешь?  только не рассказывай, что то, на чем ты пишешь - литературная мова.
Я пишу на суржике и не переймаюсь. кому не нравится - может читать шось другое. Это не мои проблемы.
   
Re: А Мьєндьєльша схоже теж ідіотка  :D

Виходить  ЗЕ=Петро. Тільки дурний.
У мене таке відчуття що українські євреї когось розвели.

Чого це - когось?

Нас і розвели.  :gigi:  "Як котят" (С)
   
Re: А Мьєндьєльша схоже теж ідіотка  :D

Виходить  ЗЕ=Петро. Тільки дурний.
У мене таке відчуття що українські євреї когось розвели.
Выходыть дурный обул "розумного" в одни ворота. И хто тогда тут дурный?. БГГГГ :lol:
   
І всі ці хабарники у вишах  - колишні юльки, а тепер - прихильники певної політсили.
А чого прихильники певної політсили?
Цілий губернатор Петра на Вінниччині свого часу ніфуйово трусив студентів на бабло )))
Зараз трусить більш забезпечених  :K
   
Re: А Мьєндьєльша схоже теж ідіотка  :D

Мабуть, ми бачимо один скрін, а розуміємо його трохи... по-різному?  :gigi:

П'ятий канал написав тій чувіхе правильною літературною мовою, а те, що ви назвали суржиком, написано у лапках.

І не кажіть мені, що тут, на ФУПі, ми не робимо так само, коли пишемо російські слова українською мовою, і бажаємо надати написаному іроничний зміст.

То нашо зараз робити вигляд, що ніхто нічого не поняв?
Ну тобто хамили, натякаючи що дехто не знає уркаїнської мови. То на яку відповідь вони сподівалися?
Взагалі особисто я, російську мову написану українською літерацією важаю використанням мови в якості суржику.
   
Re: А Мьєндьєльша схоже теж ідіотка  :D

російську мову написану українською літерацією важаю використанням мови в якості суржику.

  Нє савсєм так.  ;)
   
Re: А Мьєндьєльша схоже теж ідіотка  :D

Чого це - когось?

Нас і розвели.  :gigi:  "Як котят" (С)

В це важко повірити.
Український народ мудрий. :)
Він завжди придумає чому дурний єврей найкращий вибір для українців.
   
Re: А Мьєндьєльша схоже теж ідіотка  :D

А зачем ты так делаешь?  только не рассказывай, что то, на чем ты пишешь - литературная мова.
Я пишу на суржике и не переймаюсь. кому не нравится - может читать шось другое. Это не мои проблемы.

Да вы-то, SOUTH BLOOD, равно как и я, можете писать на суржике, с матюками, на иврите или идише, и, как вы верно сказали, не перейматися
.Ведь ни вы, ни я, не являемся ни президентами Украины, ни его пресс-секретарями.
   
Re: А Мьєндьєльша схоже теж ідіотка  :D

Выходыть дурный обул "розумного" в одни ворота. И хто тогда тут дурный?. БГГГГ :lol:

Той не дурний хто смикає за ниточки.
   
Re: А Мьєндьєльша схоже теж ідіотка  :D

Той не дурний хто смикає за ниточки.

я б сказав, за що зараз себе смикає педро...   гииии....
   
Re: А Мьєндьєльша схоже теж ідіотка  :D

Ну тобто хамили, натякаючи що дехто не знає уркаїнської мови. То на яку відповідь вони сподівалися?
Взагалі особисто я, російську мову написану українською літерацією важаю використанням мови в якості суржику.

Шоб да, так ніт. :laugh:
   
Re: А Мьєндьєльша схоже теж ідіотка  :D

я б сказав, за що зараз себе смикає педро...   гииии....

Вам видніше. :)
Не може ж бути щоб українці просто так проголосували за дурного єврея.
Обов'язково хтось має бути в цьому винен.
   
Re: А Мьєндьєльша схоже теж ідіотка  :D

Кто идиот видно на табло(С) :lol:  И этого не изменить пидрам никакими воплями и соплями.
==========================
Счезни кацапська гніда.
   
Re: А Мьєндьєльша схоже теж ідіотка  :D

Той не дурний хто смикає за ниточки.
Значит тот, кто смыкал Педру - дурной как цыганский бубон.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія