Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

25 тез Пастухова (політолог з кацапії)

25 тез Пастухова (політолог з кацапії)

Не знаю чи було вже обговорення на нову публікацію Пастухова. Опубліковано тут: https://novaya.media/articles/2022/08/12/kogda-pobeda-tolko-nachalo-25-tezisov-politologa-pastukhova

Як на мене, більшість його ідей мені чомусь нагадує його совдєпівський бекграунд. Не може чувак переступити через канони "соціалізму для всіх", та імперіалізм це кака. Хоч є і пару цікавинок в його роздумах як завершити війну.
Загалом у мене таке враження, що він просить у статті хуйла його не грохнути, бо може бути ще корисним.
   
Re: 25 тез Пастухова (політолог з кацапії)

Скільки грошей Пастухов перевів ЗСУ? Якщо нічого- його тези ідуть нахер.
   
Re: 25 тез Пастухова (політолог з кацапії)

25 тез Пастухова (політолог з кацапії)
во-первых из Британии
во-вторых киевлянин по рождению и взрослению,
который нифига не понимает в своей родине :gigi:

он пишет
"В то время как большинство жителей Украины поддержало модернизационный «проевропейский» проект, в России подавляющая часть населения высказалась в пользу реакционного «проимперского» проекта. Могло быть и наоборот."

да не могло такого быть!
в ментальности украинца нет имперского гена и сакрализации власти

Короче, этот Пастухов из тех киевлян, для которых все карьерные устремления были в Москве,
потому что там центр, жизнь и движ
когда-то так и было
но все поменялось
украинские дети не хотят учиться в Москве, а украинская элита не желает жить в Москве
есть места поинтересней
В общем Пастухов так давно не жил ни в России, ни в Украине, что не может быть экспертом по этим странам
   
Re: 25 тез Пастухова (політолог з кацапії)

Пастухов розглядає українців як частину руського мира що обрала гайдаровсько-немцовський шлях розвитку своєї держави на відміну від росії що скочується в неосталінізм. Просто частині югавастока більш до вподоби саме неосталінізм. хуйло намагається навернути всю Україну на шлях який обрала більшість росіян. В цьому суть конфлікта. Здається цей пастухов ще друкувався в журналі Комуніст за часів ранього Горбачова
   
Re: 25 тез Пастухова (політолог з кацапії)

Не знаю чи було вже обговорення на нову публікацію Пастухова. Опубліковано тут: https://novaya.media/articles/2022/08/12/kogda-pobeda-tolko-nachalo-25-tezisov-politologa-pastukhova

Як на мене, більшість його ідей мені чомусь нагадує його совдєпівський бекграунд. Не може чувак переступити через канони "соціалізму для всіх", та імперіалізм це кака. Хоч є і пару цікавинок в його роздумах як завершити війну.
Загалом у мене таке враження, що він просить у статті хуйла його не грохнути, бо може бути ще корисним.

І нахір він тут всрався?  8-:
   
Re: 25 тез Пастухова (політолог з кацапії)

"В действительности этот вооруженный конфликт является по своей природе гражданским" - ще один "сдєланий в сирисири",якому "за дєржаву абідно"
   
Re: 25 тез Пастухова (політолог з кацапії)

Вже з коментів зрозуміло, що оригінал навіть і читати не варто, бо що нас може єднати з апологетами совка і одного народу?
   
Re: 25 тез Пастухова (політолог з кацапії)

Там кожна теза - дурна манпуляція. Не очікувала від пастухова настільки тотального нерозуміння України.
   
Re: 25 тез Пастухова (політолог з кацапії)

Там кожна теза - дурна манпуляція. Не очікувала від пастухова настільки тотального нерозуміння України.

та все він розуміє
расія пабєдіт патаму шта запад нє будєт поодєрживать украіну
підарас
   
Re: 25 тез Пастухова (політолог з кацапії)
Ale

Там кожна теза - дурна манпуляція. Не очікувала від пастухова настільки тотального нерозуміння України.
Він російський імперець, який живе в Англії, ще один хороший руський) але деякі його роздуми цікаві але не ті що про Украіну а ті що про Росію)
   
Re: 25 тез Пастухова (політолог з кацапії)

Він російський імперець, який живе в Англії, ще один хороший руський) але деякі його роздуми цікаві але не ті що про Украіну а ті що про Росію)

Він Васісуалій Лоханкін.
   
Re: 25 тез Пастухова (політолог з кацапії)

Давайте ще в чмоні тези попитаємо, хто такий Пастухов, хай собі в сраку засуне свої тези
   
Re: 25 тез Пастухова (політолог з кацапії)

Кацапи з тезами ідуть нахуй
   
Re: 25 тез Пастухова (політолог з кацапії)

Кацапи з тезами ідуть нахуй

без тез також
   
Re: 25 тез Пастухова (політолог з кацапії)
Ale

Він Васісуалій Лоханкін.
Але він дуже вірно описав куди в Росії поділися скінхеди та націоналісти і як маргінальний світогляд Дугіна, Проханова та інших підарасів став світоглядом верхівки рашки та її населення)
   
Re: 25 тез Пастухова (політолог з кацапії)

Але він дуже вірно описав куди в Росії поділися скінхеди та націоналісти і як маргінальний світогляд Дугіна, Проханова та інших підарасів став світоглядом верхівки рашки та її населення)

Я його слухала спершу з цікавістю. А потім щось таке пішло...
Яблучко із хробачком.
Недарма Венедиктов його так полюбляє. Два чоботи з однієї ноги ..
   
Re: 25 тез Пастухова (політолог з кацапії)
Ale

Я його слухала спершу з цікавістю. А потім щось таке пішло...
Яблучко із хробачком.
Недарма Венедиктов його так полюбляє. Два чоботи з однієї ноги ..
Як і будь який кацапський інтелектуал та ліберал, ну ламаються вони на українському питанні)
   
Re: 25 тез Пастухова (політолог з кацапії)
Ale

А венедіктов це взагалі - гімно собаче, нагадує мені уйобків з амнесті інтернешнл, які при зґвалтуванні радять жертві голосно не кричати бо сусідські діти прокинуться та злякаються)
   
Re: 25 тез Пастухова (політолог з кацапії)

А венедіктов це взагалі - гімно собаче, нагадує мені уйобків з амнесті інтернешнл, які при зґвалтуванні радять жертві голосно не кричати бо сусідські діти прокинуться та злякаються)

Так, щось таке.
Хоча іноді дає цікаву інформацію
Наприклад, я від нього почула, що " Сотни учителей, сотни! - поехали, в том числе из Москвы, чтобы готовить учебный год по новым программам в Херсоне и Запорожье".

І вперше зрозуміла, чому УПА розстрілювали "мирних вчителів і директорів шкіл" у 40-ві.
   
Re: 25 тез Пастухова (політолог з кацапії)

та все він розуміє
расія пабєдіт патаму шта запад нє будєт поодєрживать украіну
підарас

чого вам дивно, коли цей Пастухов улюблений гість Вєніка, кантора працює і обробяє плебс з різних сторін
   
Re: 25 тез Пастухова (політолог з кацапії)

Так, щось таке.
Хоча іноді дає цікаву інформацію
Наприклад, я від нього почула, що " Сотни учителей, сотни! - поехали, в том числе из Москвы, чтобы готовить учебный год по новым программам в Херсоне и Запорожье".

І вперше зрозуміла, чому УПА розстрілювали "мирних вчителів і директорів шкіл" у 40-ві.

не тому, шо вони приїхали, а тому шо дітей розпитували входили в довіру, шоб ті розповідали про старших, а далі стукали
сам приїзд це нішо
   
Re: 25 тез Пастухова (політолог з кацапії)
Ale

Так, щось таке.
Хоча іноді дає цікаву інформацію
Наприклад, я від нього почула, що " Сотни учителей, сотни! - поехали, в том числе из Москвы, чтобы готовить учебный год по новым программам в Херсоне и Запорожье".

І вперше зрозуміла, чому УПА розстрілювали "мирних вчителів і директорів шкіл" у 40-ві.
Я це давно зрозумів, як і методи якими кацапське гімно розповзалося по імперії, що навіть у нас довбойоби яким ледь за 40 сумували за СРСР та морозивом і культурою Пушкіна) я ж кажу тільки з’являється питанння України, Вєлікай Пабєди, чи руського язика - будь якого кацапа починає крутити і смикати)
   
Re: 25 тез Пастухова (політолог з кацапії)

не тому, шо вони приїхали, а тому шо дітей розпитували входили в довіру, шоб ті розповідали про старших, а далі стукали
сам приїзд це нішо

Коли Amnesty почне ридати за оцими що приїхали "готовить учебный год" та потрапили під обстріл, або підірвались на міні, або що ще з ними буде, я скажу лише одне - вони їхали добровільно, підписували чималі контракти, а що замість автомата у них в руках були ручки - то це їхній особистий вибір. Треба було вдома сидіти.
   
Re: 25 тез Пастухова (політолог з кацапії)
Ale

чого вам дивно, коли цей Пастухов улюблений гість Вєніка, кантора працює і обробяє плебс з різних сторін
Зараз у них завдання - показувати перед заходом що не всі росіяни погані та що не все так однозначно) - ну робота така)
   
Re: 25 тез Пастухова (політолог з кацапії)
Ale

Коли Amnesty почне ридати за оцими що приїхали "готовить учебный год" та потрапили під обстріл, або підірвались на міні, або що ще з ними буде, я скажу лише одне - вони їхали добровільно, підписували чималі контракти, а що замість автомата у них в руках були ручки - то це їхній особистий вибір. Треба було вдома сидіти.
Ну так на це й розраховують, тіпа фашисти мішають облаштовувати мирне життя щасливого населення)
   
Re: 25 тез Пастухова (політолог з кацапії)

Ну так на це й розраховують, тіпа фашисти мішають облаштовувати мирне життя щасливого населення)

Хай би своє населення спершу облаштували.
   
Re: 25 тез Пастухова (політолог з кацапії)

Коротше: порядна людина з вєніком на одному гектарі дискутувати не сяде. Тому дізлайк і відписка.
   
Re: 25 тез Пастухова (політолог з кацапії)
Ale

Хай би своє населення спершу облаштували.
А нафіга це їм? Навпаки - зліші будуть, ви ж бачили контрактників з расєйських єбєнєй? А хто б пішов воювати якби населення будо облаштоване? А ворогів як шукати? А як казати що нас всі прітєсняют? А гардіцца пабєдой і носить діда хто буде?)
   
Re: 25 тез Пастухова (політолог з кацапії)

Дічайша хуєта, принаймні стосовно України, майже в кожній тезі.

Чувак,  мабуть,  не розуміє, що той Київ,  в якому він народився, і той,  який є зараз - кардинально відрізняються. 
   
Re: 25 тез Пастухова (політолог з кацапії)

Дічайша хуєта, принаймні стосовно України, майже в кожній тезі.

Чувак,  мабуть,  не розуміє, що той Київ,  в якому він народився, і той,  який є зараз - кардинально відрізняються. 

Він дійсно не розуміє. А як може буде інакше, якщо він тут 30-ть років не був ??
   
Re: 25 тез Пастухова (політолог з кацапії)

А нафіга це їм? Навпаки - зліші будуть, ви ж бачили контрактників з расєйських єбєнєй? А хто б пішов воювати якби населення будо облаштоване? А ворогів як шукати? А як казати що нас всі прітєсняют? А гардіцца пабєдой і носить діда хто буде?)

Так. Ці хуйловські навіть гидотніші за совєтських.
Навіть дивно, як таке взгалі можливо.
   
Re: 25 тез Пастухова (політолог з кацапії)
Ale

Коротше: порядна людина з вєніком на одному гектарі дискутувати не сяде. Тому дізлайк і відписка.
Слухати росіян можна тільки тим хто хоче зрозуміти чому вони такі єбонуті, ну типу як бути дослідником кала в п’єсі Подеревянського), але нам все ж таки з ними поряд існувати тому що перебити їх всіх ні ООН ні червоний хрест нам не дасть, головне не заслухатись як Арестович)
   
Re: 25 тез Пастухова (політолог з кацапії)

Слухати росіян можна тільки тим хто хоче зрозуміти чому вони такі єбонуті, ну типу як бути дослідником кала в п’єсі Подеревянського), але нам все ж таки з ними поряд існувати тому що перебити їх всіх ні ООН ні червоний хрест нам не дасть, головне не заслухатись як Арестович)

Я отаких трідварасів як люська і іже с нєй довго не витримую: до середини березня, не більше. Тому пастухов - за тим же вектором.
Такий собі, сука, в бєлом пальтє над схваткай !  :bueee:
   
Re: 25 тез Пастухова (політолог з кацапії)
Ale

Дічайша хуєта, принаймні стосовно України, майже в кожній тезі.

Чувак,  мабуть,  не розуміє, що той Київ,  в якому він народився, і той,  який є зараз - кардинально відрізняються. 
Ну так він народився в СРСР, а про Україну в книжках читав), але про кацапів все вірно каже - помісь імперського вєлічія з большевізмом та достоєвським - це у них в крові. Він так і сказав - «руському чєлавєку скучно жить обичной щасливою жизнью єврапейца - йому потрібні страждання війни та інше гімно» майже цитата)
   
Re: 25 тез Пастухова (політолог з кацапії)
Ale

Я отаких трідварасів як люська і іже с нєй довго не витримую: до середини березня, не більше. Тому пастухов - за тим же вектором.
Такий собі, сука, в бєлом пальтє над схваткай !  :bueee:
Так він громадянин Британії - ясно що над схваткай)
   
Re: 25 тез Пастухова (політолог з кацапії)

Ну так він народився в СРСР, а про Україну в книжках читав), але про кацапів все вірно каже - помісь імперського вєлічія з большевізмом та достоєвським - це у них в крові. Він так і сказав - «руському чєлавєку скучно жить обичной щасливою жизнью єврапейца - йому потрібні страждання війни та інше гімно» майже цитата)
Так чого він тоді задвігає про Україну? Хай би про рашку вєщав тільки
   
Re: 25 тез Пастухова (політолог з кацапії)
Ale

Так чого він тоді задвігає про Україну? Хай би про рашку вєщав тільки
Ну чухається їм Україна, адін єзик, брацькі народи, та й наші он то фейгіна сюди тягнуть то швєца то солов’я, - та і Арестович все шукає хороших руських - чого б не поговорити, може коли наші діти не будуть знати кацапськоі мови - трохи спаде ця хвиля)
   
Re: 25 тез Пастухова (політолог з кацапії)

Арестович сам хороший рускій хоч і громадянин України
   
Re: 25 тез Пастухова (політолог з кацапії)
Ale

Арестович сам хороший рускій хоч і громадянин України
Судячи з призвіща він або білорус або єврей)
   
Re: 25 тез Пастухова (політолог з кацапії)

Судячи з призвіща він або білорус або єврей)

В цьому випадку хороший рускій це не національність, а стан душі  :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія