Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Якщо коротко то всім оновити дані не залежно від підстав для відстрочки по типу груп, багатодітних і т д. Всім бувшим обмежено придатним наново пройти ВЛК,я так розумію що їх визначають придатними переважно. Хто не оновить даних штраф

А який штраф?
   
Бо половина тих інвалідів липова як і опікунів, знаю про що говорю)
давав поради ухилянтам?  :laugh:
   
Ти реально як інопланетянин.Тягну ть інвалідів(при тому не дивляться коли отримана група,хоч довічна з дитинства,пофіг.) Тягнуть знятих і виключених з обліку,тягнуть до 25 років. Тягнуть з всякими довідками опікунів,піклувальників,хуяльників і т д. Всіх в кого не оновлені облікові дані.Їм пофіг.Про що ти взагалі говориш? Яка відповідальність? Де ти бачиш тут правову державу? Ти просто ще на різких з бусіка не попадав. Почнеш качати права,скрутять як якогось злочиньця,а будеш бузити ще дадуть пе..ди в бусіку або в ТЦК,не під камери. Почнеш телефонувати в поліцію,на гарячі лінії і т д і стикнешся з "законом в дії" . При максимальному розголосі і знанні законів максимум що добєшся це якусь службову перевірку і адмінштраф якийсь символічний.Але це рідкість.А пе.ди можеш отримати реально. То тобі не не форумі писати всяку фігню.


Хлопче, мені йде 59 рік. В 19 років (1985) я взнав що таке полон та зіндан - три тижні в ямі, доки старійшини не віддали як строчника за бакшиш.
В той же рік осколки від своєї ж протипіхотної "жабки" потрощили мені ногу.
З 86 по 91 я працював на РВСН через МВП, та бачив ту гниль з середини. Я зненавидів совок, але вчився там усьому чому можна.
Тому - я не буду з тими падлюками по закону - якщо з'явиться можливість вбивати - то загинуть товстоморді тиловики, навіть ціною мого життя.
При сьогоднішньому розкладу я не бачу різниці між хуйлом та зеленою владою. Тому й не бажаю захищати це безвладдя.
Поверніться до Закону, й люди підуть до армії самі.
   
А яка відповідальність "по-новому", якщо не оновити дані? і яка, якщо оновити?

Кримінальної відповідальності  якщо не оновити нема. Штраф. Якщо оновити то якщо є підстави для відстрочки то нічого. Якщо нема мобілізують. Все просто
   
давав поради ухилянтам?  :laugh:
Ні, не давав і не збираюся, просто знаю людей які таке робили і за скільки)
   
Кримінальної відповідальності  якщо не оновити нема. Штраф. Якщо оновити то якщо є підстави для відстрочки то нічого. Якщо нема мобілізують. Все просто

Я так розумію механізм такий : оновлення данних- повістка на ВЛК. А там вже  хто куди
   
Хлопче, мені йде 59 рік. В 19 років (1985) я взнав що таке полон та зіндан - три тижні в ямі, доки старійшини не віддали як строчника за бакшиш.
В той же рік осколки від своєї ж протипіхотної "жабки" потрощили мені ногу.
З 86 по 91 я працював на РВСН через МВП, та бачив ту гниль з середини. Я зненавидів совок, але вчився там усьому чому можна.
Тому - я не буду з тими падлюками по закону - якщо з'явиться можливість вбивати - то загинуть товстоморді тиловики, навіть ціною мого життя.
При сьогоднішньому розкладу я не бачу різниці між хуйлом та зеленою владою. Тому й не бажаю захищати це безвладдя.
Поверніться до Закону, й люди підуть до армії самі.
Так тобі 59 - то чого верещиш як свиня?)
Якщо різниці не бачиш між хуйлом та Зеленським - то їдь в лднр - там тебе точно не мобілізують, гандон старий)
   

Тобто за 2 місяці всі хто не оновить дані ,на першому ж посту будуть массово пакуватися в бусики
   
Так тобі 59 - то чого верещиш як свиня?)
Якщо різниці не бачиш між хуйлом та Зеленським - то їдь в лднр - там тебе точно не мобілізують, гандон старий)

Завжди можна впізнати прихильники певної політсили  по писанині :read:
   

Як це відредагувати? То мій допис, а виглядає нібито Тернополянин написав, хоча я його лише цитував
   
Так тобі 59 - то чого верещиш як свиня?)
Якщо різниці не бачиш між хуйлом та Зеленським - то їдь в лднр - там тебе точно не мобілізують, гандон старий)

Та я хоч гандон, то ще згожусь щоб захистити державу від такої сперми як ти.
А от тобі вже все - висмоктали та виригали, то й булькаєш тут наостанок.
   
Ключове тут

Військовозобов’язані на час дії воєнного стану повинні постійно мати при собі військово-обліковий документ та пред’являти їх на вимогу поліції чи працівників ТЦК

--

я вам про це майже два роки пишу тут в гілці. мене пропускає будьякий блок пост будьде. навіть вночі в київ впускають. на волонтерських пікапах їжджу на схід південь автівки вожу.
воєннік і пашпорт з пропискою. все що треба для спокою. ну і документи на воєнну машину мають бути в порядку.
   
Для цього потрібно десь взяти кучу ментів суддів побудувати багато тюрем забезпечити їх персоналом....
нафіга?
просто коли вїде в Україну заведуть кримінальну справу
   
то поліціянти України привозитимуть рішення суду в Ліндин? Цікаво, до Олексія Петровича як добреться?
нафіга?
швидше чи пізніше кожен приїде додому і на кордоні отримає кримінальну справу
   
нафіга?
швидше чи пізніше кожен приїде додому і на кордоні отримає кримінальну справу

хто тобі сказав, що за таких умов хтось повернеться?
   
нафіга?
швидше чи пізніше кожен приїде додому і на кордоні отримає кримінальну справу

Вилами по воді писано. Поки не закінчиться війна точно не приїдуть. А як закінчиться то що буде тоді ніхто знати не може. Хто в тверезому розумі повернеться знаючи що посадять? Не сміши. Вони або на завжди втрачені або після відміни ВС покарання змінять на адміністративне.
   
Не буде кримінальних справ після війни, попустіться. Але з обліком тепер буде не так, як до війни.
   
Війна закінчиться то всіх амністують, що б хоч хтось повернувся.
   
Війна закінчиться то всіх амністують, що б хоч хтось повернувся.

ще пару років - й майже ніхто не повернеться
хіба що старі та невдахи, хто не здатен з тих чи інших причин адаптуватися
Європа вже почала рух у цьому напрямку, щоб втримати українців
   
ще пару років - й майже ніхто не повернеться
хіба що старі та невдахи, хто не здатен з тих чи інших причин адаптуватися
Європа вже почала рух у цьому напрямку, щоб втримати українців

Будемо з тими, хто є
   
хто тобі сказав, що за таких умов хтось повернеться?
хз , якщо мене викличуть то не буде виходу прийдеться приїхати
бо пізніше навіть на могили рідних не зможу приїхати
   
хз , якщо мене викличуть то не буде виходу прийдеться приїхати
бо пізніше навіть на могили рідних не зможу приїхати

ти ж враховуй, що назад ти вже не виїдеш
   
Полтава в якої 30+ тисяч реальних ухилянтів - відосик запиляли.
не вмію відяху чітко вставити. на посилання тисніть щоб побачити цю ідилію і правовий респект  :D
https://fb.watch/ruF4upCxVQ/
   
хз , якщо мене викличуть то не буде виходу прийдеться приїхати
бо пізніше навіть на могили рідних не зможу приїхати

а при консульстві не передбачено уточнення даних і постановка на облік по новому ?
   
Але з обліком тепер буде не так, як до війни.

і це правильно. ми маємо прямувати шляхом Ізраїлю з такими сусідами. Інакше нам гайки.
   
хз , якщо мене викличуть то не буде виходу прийдеться приїхати
бо пізніше навіть на могили рідних не зможу приїхати

Оновиш в Польщі
   
Полтава в якої 30+ тисяч реальних ухилянтів - відосик запиляли.

ти стверджуєш, що в Полтаві як мінімум відкрито 30+ тисяч кримінальних впроваджень по 336й статті? Реально? над справами, як я розумію, вдень та вночі працює щонайменш половина української поліції? А де судей стіки узяти?
   
Та я хоч гандон, то ще згожусь щоб захистити державу від такої сперми як ти.
А от тобі вже все - висмоктали та виригали, то й булькаєш тут наостанок.
Себе захисти, уєбан старий, яку державу ти зібрався захищати? СРСР якій присягу давав?) тупе старе нікчемне сміття) жалко моджахеди тебе барана не пристрелили)
   
Мені теж за пару місяців 59, але я з лютого 22 в ЗСУ. Київ,Миколаїв Херсон,Донбас. Зелених теж не люблю.  Мо треба було ухилятися? Дуже  цікаво  читати цю тему з Авдіївського напрямку.
   
ще пару років - й майже ніхто не повернеться
хіба що старі та невдахи, хто не здатен з тих чи інших причин адаптуватися
Європа вже почала рух у цьому напрямку, щоб втримати українців

Так, Європа може в нас забрати більше людей, ніж кацапи
   
а при консульстві не передбачено уточнення даних і постановка на облік по новому ?
хз , мене ще не викликали хоч стою на консульського обліку
   
Так, Європа може в нас забрати більше людей, ніж кацапи
Кацапи випихають українців з України...
   
Оновиш в Польщі
що оновити? я не був в армії, ніколи не мав військового квитка, в Україні не живу з 1998 року
маю українське громадянство
   
Якщо коротко то всім оновити дані не залежно від підстав для відстрочки по типу груп, багатодітних і т д. Всім бувшим обмежено придатним наново пройти ВЛК,я так розумію що їх визначають придатними переважно. Хто не оновить даних штраф
Цікаво якщо хтось заплатить той штраф то що далі?
   
що оновити? я не був в армії, ніколи не мав військового квитка
А це не має тепер значення - я також не служив а мене в 21 році взяли і записали оператором ЕОМ...  :facepalm:
   
А це не має тепер значення - я також не служив а мене в 21 році взяли і записали оператором ЕОМ...  :facepalm:
як викличуть то піду , ховатись не буду і не тому що великий патріот а тому що не хочу пізніше боятись приїхати до України
   
що оновити? я не був в армії, ніколи не мав військового квитка, в Україні не живу з 1998 року
маю українське громадянство

Маєшь встати на облік
   

Цю тему переглядають:

Meanmen, SergR, Strangeways, ElGuider, TheFrumiousBandersnatch, dvEri, Igor_Odessa, PlusPlus, vovarpd (+ 2 прихованих) і 57 гостей
 
Повна версія