Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Потрібен наратив національної єдності від президента.

===========================
 Всё идет по плану. 1 декабря в день начала Майдана началось и в конце февраля закончится. Другое дело, что этот сценарий будет тоже уникальным,но по-сути, твоего ЗЕ дебила прогонят,а ты побежишь к Розумкову. :fuck:
Вполз в зиму? Голова бо-бо? :gigi:
   
Ну от. Єднайтесь з ментальними немитими пєдоразами.  B-)
Так с тобой никто и не собирался "еднатысь". Кроме твоих половых партнеров. B-)
   
Ти чудово розумієш, чому не тобі.
Заполошній Вії - так, мені - так, Фініксу, Гео, Андреасу, Мрійнику, птаху Сороці - так. А тобі з вовчиками і південними лярвами - ніт.
Живи з цим.


 :laugh:

це мабуть найлегше із чим мені доводиться жити, а безглуздий апломб навіть дещо піднімає настрій  (tu)
   
Вполз в зиму? Голова бо-бо? :gigi:
===========================
А тобі що? Повилазило? Від твого прихильники певної політсили вже залишилися ошметки. :fuck:  Вішайся...
   
немає ніякого секрету, що ксенофобія проростає на грунті недолугості

коли є чим зайнятись і де реалізуватись то дурниці в голову не лізуть

а коли все не в дугу і життя як бамбук, то виручає раптове прозріння:

- ойопт, так я ж не Вася а нащадок древнього народу із славними традиціями, тут усе моє. земля моя, повітря моє, блохи в собачій шерсті теж мої. вимагаю поваги, усі слухайте мою волю, АХТУНГ, гегемон віщає!
   
Ти чудово розумієш, чому не тобі.
Заполошній Вії - так, мені - так, Фініксу, Гео, Андреасу, Мрійнику, птаху Сороці - так. А тобі з вовчиками і південними лярвами - ніт.
Живи з цим.
А чого це я заполошна, приводу для тривоги нема?
   
===========================
А тобі що? Повилазило? Від твого прихильники певної політсили вже залишилися ошметки. :fuck:  Вішайся...
Так шо там? рефолюция переносится на Хевралий? А не поздновато? там уже и картошку сажать надо готовиться. Это тебе, сизоносому - шо зима, шо лето одним цветом. А люди будут огородами заняты, а не в пивной митинговать. :gigi:
   
немає ніякого секрету, що ксенофобія проростає на грунті недолугості

коли є чим зайнятись і де реалізуватись то дурниці в голову не лізуть

а коли все не в дугу і життя як бамбук, то виручає раптове прозріння:

- ойопт, так я ж не Вася а нащадок древнього народу із славними традиціями, тут усе моє. земля моя, повітря моє, блохи в собачій шерсті теж мої. вимагаю поваги, усі слухайте мою волю, АХТУНГ, гегемон віщає!
Ні, ми маємо мовчки слухати галас "З братами воювати не будемо, знову покличемо варягів, хуйло спаси"?
Свого не віддамо.
   
Так с тобой никто и не собирался "еднатысь". Кроме твоих половых партнеров. B-)
Мої статеві партнери зі мною єднаються регулярно і радісно, чим, підозрюю, ти не можеш похвалитись.
А по суті погодився - не може бути єдності між мною і тобою, якщо ти житель України.
Зі старим хлопчиком ви зіллєтесь в екстазі, факт.
   
тут то єдність якраз відчувається - конфлікт не має воєнного рішення
на виборах нема жодної політсили, яка пропонує інший варіант

это у нас нет, а у хуйла есть

и вот об этом и том, что это будет катастрофа, таки да, никто на выборах не говорит, говорят лозунгами, чтоб не попасть под "зраду" от конкурентов на корыто
   
:laugh:

це мабуть найлегше із чим мені доводиться жити, а безглуздий апломб навіть дещо піднімає настрій  (tu)
З якою ж дрімучою хнею тобі доводиться жити, якщо це - найлегше... :(
   
А чого це я заполошна, приводу для тривоги нема?
Заполошна - це така, котра кричить "вовки" тоді, коли блохи кусають.
   
Є реальна зовнішня загроза. Є внутрішні чвари.
Якраз можливість зібратись і прописати нові правила внутрішньої гри.
А от ті, хто порушить правила - нехай отримують по заслугах.

А есть Пидр. Которому ЗЕ на ГлавТабуретке- как серпом

И он будет продолжать гадить,несмотря ни на что
   
А есть Пидр. Которому ЗЕ на ГлавТабуретке- как серпом

И он будет продолжать гадить,несмотря ни на что
А чого тебе хвилює "підр"?
Чим він тобі, багаторічному законослухняному громадянину молодої республіки, муляє?
   
это у нас нет, а у хуйла есть

и вот об этом и том, что это будет катастрофа, таки да, никто на выборах не говорит, говорят лозунгами, чтоб не попасть под "зраду" от конкурентов на корыто

ну так якщо ми мовимо про "наратив національної єдності" то Хуйла там не стояло
і вже якщо "будєт" то наратив зміниться

   
 Іти на протест з людиною, яка два роки втоптувала тебе у багнюку - некомільфо.
 Що і підтвердив "безстроковий" протест.
 І ніякі сраті  "наративи" того не змінять. B-)
   
Вполз в зиму? Голова бо-бо? :gigi:

Доза увеличена?
   
Заполошна - це така, котра кричить "вовки" тоді, коли блохи кусають.
Бо блохи з часом таки доростають до вовків і ви ж дивуєтеся "Хто б міг подумати".
Краще перебдіти, чим недобдіти.
   
Доза увеличена?
У него норма - когда огурцы плавают на уровне гланд. ;)
   
Відповідь 73% руснявим давно дана найкращими з нас:

на вологодські болота
   
А чого тебе хвилює "підр"?
Зелебілам десять років кажуть, що в усьому досі винуватий Порошенко. Руснявим потрібен хтось один в усьому винуватий в їхньому паскудному житті - євреї, ліберали, тепер Порошенко.
   
На жаль, Україна - незріла держава, а українці - остаточно не сформована нація, тому ідея в цілому вірна.

Попри політичні та ідеологічні розбіжності, повинні бути чітко встановлені червоні лінії для усіх політичних сил.

А якщо хтось їх переходить, то усі інші повинні це засудити як державну зраду.

Звісно, у нас є закони і Конституція, які власне й встановлюють такі рамки.

Однак політичні рамки також варто було б запровадити.

Таку спробу вже робив Ющенко у 2006 з його універсалом національної згоди, чи як там воно називалось…

Тоді не злетіло…

Може на тлі іноземної загрози таке полетить зараз? Шкоди точно не буде…
Ющенко меморандився з регіоналами. Пропонуєте щось аналогічне з Медведчуком?
   

Хай проведе вибори до парламенту й передасть йому влоду.
Люди оберуть тих, хто на поточний момент їм потрібен.
   

Хай проведе вибори до парламенту й передасть йому влоду.
Люди оберуть тих, хто на поточний момент їм потрібен.
Обязательно.
следующие парламентские выборы состоятся 29 октября 2023 года
а потом
Очередные выборы Президента Украины в соответствии с Конституцией Украины и Законом Украины «О выборах Президента Украины» должны состояться в последнее воскресенье марта пятого года текущего президентского срока, то есть 31 марта 2024 года.
От люди и выберут, кто им нужен.
   
Бо блохи з часом таки доростають до вовків і ви ж дивуєтеся "Хто б міг подумати".
Краще перебдіти, чим недобдіти.
Вороги поруч, а тобі вакцини дихати не дають. Я про це.
   
От люди и выберут
Уж просціцє мій французький, при відповідних обставинах ти відсмокчеш, радєтєль за волєіз'явлєніє, а люди виберуть... Попозже.
   
Ющенко меморандився з регіоналами. Пропонуєте щось аналогічне з Медведчуком?

Пункт 1 нового меморандуму має звучати так:

хуйло хуйло

Якщо Ведмедчук підпише, то можна і з ним.
   
Уж просціцє мій французький, при відповідних обставинах ти відсмокчеш, радєтєль за волєіз'явлєніє, а люди виберуть... Попозже.
Та шо там прощать. Я убогих всегда прощаю. Особенно когда они про свое наболевшее - "смоктать".  B-)
   
Пункт 1 нового меморандуму має звучати так:

хуйло хуйло

Якщо Ведмедчук підпише, то можна і з ним.
Ну і підпише.. Тобто для вас підпис під будь яким патріотичним твердженням - перекреслює всі справи кума хуйла? Як ви вибудовуєте причинно- наслідкові зв'язки у цьому випадку?
   
Та шо там прощать. Я убогих всегда прощаю. Особенно когда они про свое наболевшее - "смоктать".  B-)
То не про своє. То про твоє. Чи вже забув звичний лексикон, нєсподручно нонєча?
Але мій пост був про "попозже", а не про любе тобі "смоктать".
   
Ну і підпише.. Тобто для вас підпис під будь яким патріотичним твердженням - перекреслює всі справи кума хуйла? Як ви вибудовуєте причинно- наслідкові зв'язки у цьому випадку?

Ви вигадуєш ситуацію, яка у принципі неможлива. Нічого коментувати.
Схоже, Ви нормальна людина, але нітрохи не політик :)
   
Ви вигадуєш ситуацію, яка у принципі неможлива. Нічого коментувати.
Схоже, Ви нормальна людина, але нітрохи не політик :)
Я вигадую?  :lol:
   
То не про своє. То про твоє. Чи вже забув звичний лексикон, нєсподручно нонєча?
Але мій пост був про "попозже", а не про любе тобі "смоктать".
Та смокчы хоть "попозже", хоть чичас. Дело твое. Мы э в Европе. :lol: А кому тот лексикон "звычный" видно прямо тут.
   
Та смокчы хоть "попозже", хоть чичас. Дело твое. Мы э в Европе. :lol: А кому тот лексикон "звычный" видно прямо тут.
Для чого ти пропонуєш мені свої звичні рефлекси? І свій лексикон.
Тобі, сіромаха, "вишиблі зуб свістящій", і без лайна в роті ти на хвупі зовсім непомітний, навіть Мирося підтвердить.
   
Ага. Так "нэпомитный", шо ты прямо аж удержаться не можешь, под каждым моим постом откладывешь кучку того, шо "в ротi тримаєш". :lol:
Хоть и ссышься показать себя в полный рост. Ну ничего, даже обизян приучают, и ты привыкнешь. B-)
   
Какие в сраку наративы от президента. Тут давеча с послами G7 кто встречался? Правильно Ермак. Начальник канцелярии. А Бубочка что? А хрен его знает что, может уставший, а может кокаинум. Так какие вы от него наративы ждете???
   
Вороги поруч, а тобі вакцини дихати не дають. Я про це.
Ще й олігархи дихати не дають, і менори, і багато чого іншого.
Бо вони ознаки генетичної, біологічної, інформаційної і економічної війн проти України.
Тримайте очі широко відкритими.
   
Раніше треба було думати. Національна єдність українців з єврєйцами навіть теоретично неможлива.
   
Нічого страшного військовий стан всіх об'єднає
   
Поки ніяких наративів продовжуємо давити поївшого ухі ах якого менеджера
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія