Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

Ну то що,  досі  ніякої SEPA?  Возити пачками 5 разів як віслюк?
   
доречі, не з’являється на ФУПі Павло
і червячок довго не з'являється,  теж цікаво як він там
   
Не в кожного така чуйка.

А чого не написав 23-го тут: - типу, хлопці хапайте сім'ю, грошики, щось попоїсти, бо завтра буде капець?
притомні та з грошима уже свалили у грудні. А коли забрали посольства це був ластварнінг, хто не розумів то біда
   
Угу, я за ним теж заскучив
семиколінний квартирний олігарх?
   
Хто в польському Santander має рахунок? 
Які + та - поточноі ситуаціі з готівкою?
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

семиколінний квартирний олігарх?
Написав йому
   
Угу, я за ним теж заскучив

Так, давно не було толкових дописів від пана Павла... :(
   
Павло на цугу москалів ганяв.
останнє місце де його бачили.
   
Так, давно не було толкових дописів від пана Павла... :(

о ти навіть тут відписував  :gigi:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1118228.0
   
Інвестиції то ціла наука

Проще чем кажется. Вот этой книги будет достаточно

https://en.m.wikipedia.org/wiki/The_Little_Book_of_Common_Sense_Investing
   
У меня сестра стала доктором в США почти в 50 лет, не имея мед образования в Украине.
Шла к этому 20 лет.
удачі їй  :drinks: 
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

Не в кожного така чуйка.

А чого не написав 23-го тут: - типу, хлопці хапайте сім'ю, грошики, щось попоїсти, бо завтра буде капець?
Только после начала войны вспомнил пароль от ФУПа после долгих сидений в горах.

Вообще в 2019 пинал семью по поводу релокации в Ужгород. Ещё тогда нападение рашки стало неизбежным. Но семья заплевала мои идеи и я смирился, но был на чеку.

   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

о ти навіть тут відписував  :gigi:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1118228.0

Тю... то ж смайл про те, що АлЄжка звалить з України якнайдальше разом з Рінатом. Співати він нічого не буде. Власне так воно і вийшло :(  - обидва з'їбались, бізнес їм тут не потрібен, країна теж пох@ю.

   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

Только после начала войны вспомнил пароль от ФУПа после долгих сидений в горах.

Вообще в 2019 пинал семью по поводу релокации в Ужгород. Ещё тогда нападение рашки стало неизбежным. Но семья заплевала мои идеи и я смирился, но был на чеку.

Приймаєцця.

Забув пароль - то вельми поважна причина :)

Що в Чернігові з квартирою. Все погано, чи є можливість повернутися? Моя жінка з чернігівської області, у її батька була квартира недалеко від центра. З березня плаче як баче червоний вокзал і розбомблені хрущовки...
   
Краще покласти на депозит  (tu) Паша В. рекомендує. Або вдома тримати  (tu)

Для України сейф у банку - єдиний варіант, нажаль.

Краще -  у моєму рюкзачку)) в 2014 я тягала  в ньому 140к $ , вигулюючи сина на дитячому майданчику. Чоловік з мене угорав: ти, каже, ващє не  палишся,  увесь час смикаючись  у бік рюкзачка)) а я увесь час перевіряла, чи на місці бабло)) потім прилаштували  ті бомажки і я видихнула))

Останнє редагування: 8 серпня 2022 03:31:49 від Бяка
   
По поводу житла в "небезепечному "місці.
Походил 3 неделе по Поляне . Это , наверное, одно из самых безопасных мест в Украине.
Стало рвать крышу. Такая жизнь овоща не по мне  Есть и спать и гулять по одной улице и вокруг озера.
В любом случае, любая недвига там будет отбиваться, если сравнивать со съёмным житлом лет 20. За это время любая война закончится или ишак сдохнет.
То же самое касается недвиги за рубежом. Считали когда- то. Если деньги зарабатываешь в реальном бизнесе, а не тыришь, то смысла нет.  отбивается лет за 15.
Проще снимать по мере необходимости.
можно было получить повестку во время рейда 16.03.22 и  крышу сразу перестало бы рвать
   
Вообще в 2019 пинал семью по поводу релокации в Ужгород. Ещё тогда нападение рашки стало неизбежным. Но семья заплевала мои идеи и я смирился, но был на чеку.
Можно подробнее, почему до 2019 нападение было не неизбежным? Возможно падение цен на энергоносители?
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

Приймаєцця.

Забув пароль - то вельми поважна причина :)

Що в Чернігові з квартирою. Все погано, чи є можливість повернутися? Моя жінка з чернігівської області, у її батька була квартира недалеко від центра. З березня плаче як баче червоний вокзал і розбомблені хрущовки...
У меня минус квартира в центре 3 марта. Как раз под мою квартиру прилетела авиабомба. Но она не основная.

   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

Можно подробнее, почему до 2019 нападение было не неизбежным? Возможно падение цен на энергоносители?
Страна готовилась к тому, что происходит сейчас, пока болтали воду в ступе с "минским", а затем резко перестала.
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

Краще -  у моєму рюкзачку
Точно не краще
   
Тю... то ж смайл про те, що АлЄжка звалить з України якнайдальше разом з Рінатом. Співати він нічого не буде. Власне так воно і вийшло :(  - обидва з'їбались, бізнес їм тут не потрібен, країна теж пох@ю.

Показати зображення...
Олєжка упиздив?
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

Олєжка упиздив?

Він взагалі-то має право як батько трьох неповнолітніх дітей. А так він тільки сім'ю вивозив навесні, після чого повернувся. Зараз не знаю, IP український.
   
Він взагалі-то має право як батько трьох неповнолітніх дітей. А так він тільки сім'ю вивозив навесні, після чого повернувся. Зараз не знаю, IP український.
а рінат мав право гудіти. Кому то право тепер цікаво. Повернувся то повернувся, при нагоді упиздить бо має право, зрозуміло  :gigi:
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

Краще -  у моєму рюкзачку)) в 2014 я тягала  в ньому 140к $ , вигулюючи сина на дитячому майданчику. Чоловік з мене угорав: ти, каже, ващє не  палишся,  увесь час смикаючись  у бік рюкзачка)) а я увесь час перевіряла, чи на місці бабло)) потім прилаштували  ті бомажки і я видихнула))
простите за любопытство - для чего было тогда тягать такую сумму в баксах постоянно в рюкзачке? Опасно было дома деньги держать?
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

а рінат мав право гудіти. Кому то право тепер цікаво. Повернувся то повернувся, при нагоді упиздить бо має право, зрозуміло  :gigi:

Це офіційний дозвіл від держави, не бачу проблеми.
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

Це офіційний дозвіл від держави, не бачу проблеми.
несомненно

   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

простите за любопытство - для чего было тогда тягать такую сумму в баксах постоянно в рюкзачке? Опасно было дома деньги держать?
А лучше оставлять на съемном жилье в чужом городе?
У меня была аналогичная проблема. Сейчас избавился от всего лишнего.
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

несомненно

Показати зображення...

Мабуть, держава чимось думала, коли звільняла від мобілізації батьків 3 неповнолітніх дітей  8-)
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

Він взагалі-то має право як батько трьох неповнолітніх дітей. А так він тільки сім'ю вивозив навесні, після чого повернувся. Зараз не знаю, IP український.

Звісно я у Києві. Зараз у бомбосховище, бо повітряна тривога, а у нас в офісі з цим суворо
   
простите за любопытство - для чего было тогда тягать такую сумму в баксах постоянно в рюкзачке? Опасно было дома деньги держать?

Ну да...дом точно открывается на раз-два. А рюкзак у меня попробуй отбери :))
   
несомненно

Показати зображення...

 :(
   
Звісно я у Києві. Зараз у бомбосховище, бо повітряна тривога, а у нас в офісі з цим суворо

Ну ось, а то вже почали тобі докоряти, що ти втік :gigi:
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

Ну ось, а то вже почали тобі докоряти, що ти втік :gigi:

Мабуть судять по собі, що якщо б була можливість виїхати закордон, то б їх вже не було у Києві
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

А лучше оставлять на съемном жилье в чужом городе?
У меня была аналогичная проблема. Сейчас избавился от всего лишнего.
я на съемном жилье нашла тайничок как сделать и туда сложила деньги (у меня была куда скромнее сумма и документы). Вот так и жили

А сейчас как избавились от всего лишнего? Деньги на счету в банке? Тоже стремно как-то так хранить
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

А сейчас как избавились от всего лишнего? Деньги на счету в банке? Тоже стремно как-то так хранить
Что-то "закопано под грушей", часть зелёных купюр вернулась на родину (только по приезду жены в США я узнал что у них лимит 10к на семью, а не на человека - пронесло ее с 30к), часть обменялись на евро в обмен на внедорожник для ВСУ из Германии, что-то отдолжил друзьям для энергообеспечения зимой в случае отсутствия э/э и газа.
Ну и много ушло на крипту в стейблкоины. Осталось только на еду)))
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

А сейчас как избавились от всего лишнего? Деньги на счету в банке? Тоже стремно как-то так хранить
1) Поїхати в Європу
2) Відкрити рахунок
3) Покласти бабло
4) Повернутись
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

Джентальмен-шоу.
Я запасся продуктами на цельій год
А что вьі будете делать когда они появятся в магазинах?
Я так запасся что не появятся.
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

1) Поїхати в Європу
2) Відкрити рахунок

А бабло туди як везти?
в торбі?
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

А бабло туди як везти?
в торбі?
Я не думаю шо у пані Моллі більше 10к вільного. А якщо більше то катнути пару раз.
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

Я не думаю шо у пані Моллі більше 10к вільного. А якщо більше то катнути пару раз.

а там якось треба декларувати на кордоні? якісь мита платити чи що там?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія