Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сухий-Пупєрджет crash. Мінімум 41 [M] - :crazy_pil: . Ваші відчуття?..

Опитування
Сухий-Пупєрджет crash. Мінімум 41  [M] - во гробєх(с). Ваші відчуття?.. :umnik2:
Всього проголосувало: 154
Радість, задоволення.  20 
 
 13% 
Ніяких емоцій.  108 
 
 70% 
Співчюття.  25 
 
 16% 
я москаль/сєпар.  1 
 
 1% 




 :umnik2:
   
уже 5! отдельных новостей на Украинской! правде об этом событии
   
певне тому, шо гуманний... людей трохи шкода, не тому шо загинули, всі колись помремо,
ну це страшненько виглядало, взагалі згоріти це певно мої страшки особисті, тьху блін
   
Идиоты с этим суперговноджетом! Ведь понятно было с самого начала, что говно слепили. Нет. С тупым упорством продолжают производить и эксплуатировать!
Удивляюсь, что ещё и всякие мексиканцы-ирландцы его закупили. Вот им то оно нахера! Нормальных самолётов что-ли нет?
   
Идиоты с этим суперговноджетом! Ведь понятно было с самого начала, что говно слепили. Нет. С тупым упорством продолжают производить и эксплуатировать!
Удивляюсь, что ещё и всякие мексиканцы-ирландцы его закупили. Вот им то оно нахера! Нормальных самолётов что-ли нет?

В Запорожье Лайносы выпускали 20 лет.  :weep:

И вся нация козаченькив до сих пор не может купить нормальну автивку по цене, по которой вшивый фошызд её выбрасывает.
   
покуй

оркестр с хором летящие на войну - это совсем другое

   
Что то мне кажется, что если бы какой завалящий астероид прилетел в район Владимира, с образованием кратера километров 50 в диаметре, в Украине не было бы поводов расстраиваться.

А тут кацапы (граждане РФ, надеюсь, людей среди погибших не было) поубивали сами себя - это положительная новость.  :-B
   
Что то мне кажется, что если бы какой завалящий астероид прилетел в район Владимира, с образованием кратера километров 50 в диаметре, в Украине не было бы поводов расстраиваться.

А тут кацапы (граждане РФ, надеюсь, людей среди погибших не было) поубивали сами себя - это положительная новость.  :-B

поезда под откос пускать на раше пора?  ;)
   
радий що десятки нелюдів подохло.Мене більше цікавить,як діла на фронті,знову загострення на передовій.Наші гинуть ...А це кацапське гівно-чим більше подохне,тим легше дихати світу
   
радий що десятки нелюдів подохло.Мене більше цікавить,як діла на фронті,знову загострення на передовій.Наші гинуть ...А це кацапське гівно-чим більше подохне,тим легше дихати світу

 :drinks:

 [ua]
   
до речі літак загорівся вже після аварійноі посадки - так пишуть

якщо це насправді так, то це зовсім сире гуано яке не можна експлуатувати

нагадаю після того як загорівся конкорд - бо при зльоті злетілв кусок обшивки і пробив бак - який потім загорівся і спалив увесь літак - цей літак визнали небезпечним і припинили експлуатацію
   
Радує і те,що справді в кацапів повний розвал в технологіях-і в нафті-спаскудили величезні запаси нафти,і в літаках-при такій базі не спромоглись на нормальний літак.Та й говорять в космосі повний провал.Так що Бог на нашій стороні.На стороні Заходу.
   
Московити буквально декілька днів назад скавчали в інтернетах по смажених одеських колорадах. Ходили з їхніми портретиками по Москві. Доходилися.
   
поезда под откос пускать на раше пора;)

Доброе утро  :( Минимум с 2014 года, 20 февраля. Поскольку мы народ очень толерантный и уважаем право, в отличие от тех нелюдей, мы на их территорию не лезем.

   
поезда под откос пускать на раше пора?  ;)
Вьі с какой целью интересуетесь?
   
   
Есть такое слово карма



Это реальный комментарий
   
Як там в кацапоновинах, про українську ДРГ ще нічого не говорять? [KA]
   
Из 41 человека сгорел 1 гражданин США, радуйтесь дальше. И помните о слове КАРМА.
   
Re: Сухий-Пупєрджет crash. Мінімум 41  [M] -  :crazy_pil: . Ваші відчуття?..  

А тут кацапы (граждане РФ, надеюсь, людей среди погибших не было) поубивали сами себя - это положительная новость.  :-B

Там діти були
   
Нормальні люди в рашку не їздять.Чого я повинен бажати доброго упирям,які хочуть геноциду мого народу?Мій нарід хоче спокійного щасливого життя,і Зе вибрали за можливість переговорів з рашкою за мир.З Порохом путлєр відмовився говорити.Добре.Нато мість кожен день тільки загострення боєвих дій.І вже можливість відділення лівобережних областей від України.
   
Люди, оставайтесь людьми.
   
Далбаёбы... Это ж не набитый пропагандонами Ту-154 МО РФ в Сочи... Обычный гражданский самолёт. Какого хера злословить?



   
до речі літак загорівся вже після аварійноі посадки - так пишуть

якщо це насправді так, то це зовсім сире гуано яке не можна експлуатувати

нагадаю після того як загорівся конкорд - бо при зльоті злетілв кусок обшивки і пробив бак - який потім загорівся і спалив увесь літак - цей літак визнали небезпечним і припинили експлуатацію

Там проблема предварительно в том, что тупые пилоты решили сажать без выработки топлива, вес самолета был выше предельной посадочной массы и потому стойка шасси не выдержала, сломалась и пробила бак, что вызвало пожар. Опять же масса похоже сыграла с пилотами злую шутку и они не смогли снизиться вовремя удерживая тяжелый самолёт и промахнулись мимо полосы ( не сели в ее начале). Скорость посадки тоже была судя по видео больше чем нужно.
   
Что то мне кажется, что если бы какой завалящий астероид прилетел в район Владимира, с образованием кратера километров 50 в диаметре, в Украине не было бы поводов расстраиваться.

А тут кацапы (граждане РФ, надеюсь, людей среди погибших не было) поубивали сами себя - это положительная новость.  :-B
Дурень ти жирний, сірожа. І до дітей тебе допускати не варто, фізик ти херовий а як людина взагалі повна купа гівна. Видно що дід був комуністом номенклатурний, гени не ділися нікуди.

В нормальної людини будь яка аварія, в будь якій частині світу, тим більше якщо гинуть діти не викликає відчуття позитивної новини.
   
Нормальні люди в рашку не їздять.Чого я повинен бажати доброго упирям,які хочуть геноциду мого народу?Мій нарід хоче спокійного щасливого життя,і Зе вибрали за можливість переговорів з рашкою за мир.З Порохом путлєр відмовився говорити.Добре.Нато мість кожен день тільки загострення боєвих дій.І вже можливість відділення лівобережних областей від України.

Та нахер людям з Росії твій геноцид. Для цього є мініпутін Пєтя і його свинарчуки.
   
Далбаёбы... Это ж не набитый пропагандонами Ту-154 МО РФ в Сочи... Обычный гражданский самолёт. Какого хера злословить?
Давно фото не бачив?
"Обичниє гражданскиє люді" різали нашого солдата живцем. Ралі приколу, "чіста пражать". На спині полоси в півспини, як в "крєстікі-нолікі". Чи ти думаєшь шо то робили якісь спеціальні монстри, вирощені під Кремлем?
І шістнадцятирічного хлопця два дні катували, а потім розстріляли, "за лєнточку", знявши кросовки та футболку. Руки рубали, болгаркою стесували татуювання, вуха різали "по приколу".
Не радіють з того, що люди живцем горять, але розуміють, що ці ж люди приїдуть в Україну і самі будуть вбивати.
   
Та нахер людям з Росії твій геноцид. Для цього є мініпутін Пєтя і його свинарчуки.

Ватничек ты слишком активно уже палишься, придержи вожжи.. всё не так ещё может повернуться как ты думаешь.
   
Я малоемоційна людина. А в політиці тим більше.

Єдина емоція що мене супроводжує в політтчних теревенях це ненависть до Кнура.
   
А ети обичные люди.. они как бы ответили на вопрос чей Крым?
   
Проблема у тому що на россии "обычных людєй" не буває.
   
Сколько же тут на форуме нелюдей. И все как один за пидарасасивого.
   
Там проблема предварительно в том, что тупые пилоты решили сажать без выработки топлива, вес самолета был выше предельной посадочной массы и потому стойка шасси не выдержала, сломалась и пробила бак, что вызвало пожар. Опять же масса похоже сыграла с пилотами злую шутку и они не смогли снизиться вовремя удерживая тяжелый самолёт и промахнулись мимо полосы ( не сели в ее начале). Скорость посадки тоже была судя по видео больше чем нужно.
Помилка пілотів - 100%. Тут не обговорюється. Десь читав, що на СуперДжетах не можна скидати паливо?...
   
Помилка пілотів - 100%. Тут не обговорюється. Десь читав, що на СуперДжетах не можна скидати паливо?...

с какого перепуга 100%....а если на руках шли и без приборов? в таком случае это асы которые спасли половину паксов
   
Давно фото не бачив?
"Обичниє гражданскиє люді" різали нашого солдата живцем. Ралі приколу, "чіста пражать". На спині полоси в півспини, як в "крєстікі-нолікі". Чи ти думаєшь шо то робили якісь спеціальні монстри, вирощені під Кремлем?
І шістнадцятирічного хлопця два дні катували, а потім розстріляли, "за лєнточку", знявши кросовки та футболку. Руки рубали, болгаркою стесували татуювання, вуха різали "по приколу".
Не радіють з того, що люди живцем горять, але розуміють, що ці ж люди приїдуть в Україну і самі будуть вбивати.

И мальчика распинали, помню...
   
А ети обичные люди.. они как бы ответили на вопрос чей Крым?

Как их пропаганда науськала - так и ответили бы.
   
покуй

оркестр с хором летящие на войну - это совсем другое


 (tu)

+ Доктор Лиза
   
с какого перепуга 100%....а если на руках шли и без приборов? в таком случае это асы которые спасли половину паксов
Налицо грубая (детская) ошибка летчика: подход на повышенной скорости, кАзёл и неправильное его исправление. В итоге разложили самолет и поубивали, не в чем неповинных людей... Виновник -летчик...
https://www.forumavia.ru/t/200937/16/
   
Я абсолютно на 100000% уверен, что если бы те, кто был впереди, сразу бы выбегали к трапу, а не мешали тем. кто сзади, доставая свой багаж, то погибших было бы в несколько раз меньше, раза в три!
Те бедолаги, что в самом хвосте, они были мертвы от болевого шока ещё тогда когда самолёт двигался по полосе…
Эх, россияне!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія