Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Что делать с Нумерным :-)o

Re: Что делать с Нумерным  :-)o

Цить, котику. Не верещи так голосно.
:gigi: Миросю, він тут мені нашепотів на вушко, що він перестане отак голосно верещати і почне тихенько говорити тільки після того, як ти його про це попросиш. Тільки лагідно так попросиш... Мене він не хоче навіть і чути - сказав, що тільки Мирося здатна вивести його із цього зап стану. Он він вже навіть вдався до цитування тебе, тобто, вже починає потроху відповідати, хоч і не словами, а таким банальним вереском, та все ж..
Він дуже хоче, щоб саме ти його попросила більше не бійкішечкувати. Мене він взагалі не хоче чути. Але до твоїх слів він охоче дослухається. Чесно. :cray:
   
Re: Что делать с Нумерным  :-)o

 :laugh:
Я вже питала його, що саме він бойкотує, бо вже порядком часу спливло від початку бойкотування, може вже й забув з чого почалося - а він увідповідь понаставив крапок і все :(
   
Re: Что делать с Нумерным  :-)o

:laugh:
Я вже питала його, що саме він бойкотує, бо вже порядком часу спливло від початку бойкотування, може вже й забув з чого почалося - а він увідповідь понаставив крапок і все :(
:gigi: ти його самого безпосередньо ні про що не питай - сором'язливий він дужечко. Ти мене питай, що саме він мав на увазі під кожною конкретною крапічкою - я тобі буду перекладати його отой крапічний бійкіт.


Вже ось через 3 дні буде аж цілих ДВА місяці його стійкого, непохитного, мужнього, принципового бійкіту адмінських порушень. Але він готовий йти на поступки і припинити свій верескливий бійкіт за однієї умови: про це його повинна попросити лише саме ТИ. І ніхто інший. Але дуже лагідно треба це робити, бо він слєгкаранєний. Куди не знаю...  :umnik2: чи лєгкоранімий... Кадрочь, нєжний він дуже, тому ти акуратненько там з ним, ніжно...
   
Re: Что делать с Нумерным  :-)o

сором'язливий він дужечко
та ладно?
Відколи це з ним таке?
   
Re: Что делать с Нумерным  :-)o

та ладно?
Відколи це з ним таке?
:cray: як тільки став стійким, непохитним, мужнім і принциповим, так одразу з ним таке і почалося... Заліз під стіл і верещить: "не вилізу, поки Мирося не попросить!".
   
Re: Что делать с Нумерным  :-)o

Сичить, шкварчить з-упа..
Це підгоряє в нього дупа!!  X(

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1138520.msg27703351#msg27703351

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1138521.msg27703365#msg27703365


Нє долга музика іграла,
нє долга пєл аккордеон.

Протримав гівно в роті лише з 7 січня 2024 18:36:46 до 9 січня 2024 22:15:47 -  лише дві доби і кілька годин. До того ж, нічого не писав ні про політику, ні на нейтральні теми - Медведило, кароффка, Хома та інші учасники форуму йому страшенно печуть..

Чьто і трєбовалось доказать. Гавнобложика із його увагою лише трьох імбецилів йому не вистачає, та й там особо не замутиш срачь - бєгємот нє паймьот.

Тож, пішло вже гавно по трубах. Зустрічайте.  :gigi:



Останнє редагування: 10 січня 2024 01:21:32 від Karoffka
   
Re: Что делать с Нумерным  :-)o

Не тратьте сил на объяснения нарциссу, эксгибиционисту и мазохисту, что он таковым является. Потому что 1) он это и так знает 2) он получает сексуальное удовольствие от самого факта, что он притягивает к себе внимание. И он будет продолжать это делать любой ценой.

Все унижения и оскорбления в его адрес, презрение, плевки окружающих — это ему в кайф. Вы ж видите, он специально делает все, чтоб на него лили побольше дерьма. Это психическая болезнь, берущая начало очевидно из его детства, когда он, уродливый тупой гидроцефал, был постоянно унижаем и пизжен, и лишен внимания и сочувствия.

Все ветки с его участием, где он предается коллективному гангбангу — это ведь, обратите внимание, хождение по кругу. Что бы ему не писали, он остается при своем «мнении», и как попугай, повторяет одни и те же штампы, вынуждая оппонентов тоже опускаться до штампов. А в результате — у Нумерного несколько оргазмов, а у вас — чувство зря потраченного времени.

Нумерной — половой извращенец, помешанный на публичном внимании к себе, а потому тактика борьбы с ним, коль уж просто прибить мы его не можем, должна быть другая.

Нужно лишить его так необходимого ему внимания. Для этого я предлагаю всем тем, кто хочет что-то негативное написать в адрес Нумерного в создаваемых им ветках, не писать в этих ветках ничего! Пусть там пишут только его «многочисленные фанаты и поклонники» — тут есть на фупе несколько городских сумасшедших, таких же извращенцев, которые с ним солидарны.

Да, он будет создавать ветки со своими говновидосиками. Но без нашей ответной реакции они будут уходить на дно в течение часа. Тем более, что сейчас, после разбана кучи народа, форум наконец задышал и трафик вырос в разы наверное.

Да, Нумерной будет всячески апать эти ветки. А мы будем там молчать и молча ржать с него, потому что представьте, какие он будет совершать потуги, чтоб отложить в ветке новую кучку дерьма, когда на это там никто не реагирует. Кроме того, если он будет апать их явно без повода, это всегда будет железным поводом для доповиди о спаме на форуме.

Да, там в этих ветках возможно отпишутся его форумные «друзья». Ну так опять же, мы молча поржем с этой переписки, где «кукушка хвалит петуха за то, что хвалит он кукушку».

Если уж слишком захочется пообсуждать Нумерного, надо создавать свои ветки. А если Нумерной будет в эти чужие ветки тыцать свои видосики, которые он уже до этого поразмещает в своих ветках, то модеру сразу полетит коллективная доповидь за спам видосиками.

Будет весело! Давайте попробуем!

Що там дєлать, червоного півня обіцяли залупорилому півню деякі форумчани.
   
Re: Что делать с Нумерным  :-)o

А може йому за ці два пости якийсь "приз" обіцяно?
Тут же яка справа, Кароффко...
Сергій, як людина з вкрай низьким рівнем інтелектуального розвитку, цілком міг купитися на оті нескінченні камлання на маскулінні тіла Авіатора і його (на місці Хорвата я би образилася - хіба у нього не маскулінне? То чому відсутній у переліку власників таких тіл? Але то їхні внутрішні справи).
Ну і вирішив Сергій наш зі своїм "інтелектом" що долг платєжон красєн.
Наслідок - ці два поста. Догодив, на бложику похвалять, дадуть чогось смачненького може.
І нема нікого поруч хто пояснив би бідолазі - ні він, ні навіть авіатор тут власне ні до чого.
Всі ці камлання покликані задля того, щоб уїдливо вщипнути ППНГОЦУК (тобто - Хому), щоб навіть гадки не мав конкурувати з Авіатором і Сергієм - у нього нема проти них жодних шансів в плані прихильності цієї Бегемотки.
   
Re: Что делать с Нумерным  :-)o

А може йому за ці два пости якийсь "приз" обіцяно?
Тут же яка справа, Кароффко...
Сергій, як людина з вкрай низьким рівнем інтелектуального розвитку, цілком міг купитися на оті нескінченні камлання на маскулінні тіла Авіатора і його (на місці Хорвата я би образилася - хіба у нього не маскулінне? То чому відсутній у переліку власників таких тіл? Але то їхні внутрішні справи).
Ну і вирішив Сергій наш зі своїм "інтелектом" що долг платєжон красєн.
Наслідок - ці два поста. Догодив, на бложику похвалять, дадуть чогось смачненького може.
І нема нікого поруч хто пояснив би бідолазі - ні він, ні навіть авіатор тут власне ні до чого.
Всі ці камлання покликані задля того, щоб уїдливо вщипнути ППНГОЦУК (тобто - Хому), щоб навіть гадки не мав конкурувати з Авіатором і Сергієм - у нього нема проти них жодних шансів в плані прихильності цієї Бегемотки.
Ні, там причина не в тому.  :gigi:  Закохалася вона в нього по самі бегемотячі вухи. І ото так страждає без його уваги. В такий спосіб виказує своє невдоволення його байдужістю до неї. Тобто, причина - Хома, а оті хряки - то тільки привід його вгризнути.
   
Re: Что делать с Нумерным  :-)o

Тобто, причина - Хома, а оті хряки - то тільки привід його вгризнути.
так і я ж про це саме)))
   
Re: Что делать с Нумерным  :-)o

Я тут для вас Експеримент проводжу)
Потім не кажіть що не бачили))——


https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1138746.0
   
Re: Что делать с Нумерным  :-)o

Я тут для вас Експеримент проводжу)
Потім не кажіть що не бачили))——


https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1138746.0

Залупа, як тільки, так я сразу! Зуб даю!:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1138353.msg27691111#msg27691111
   
Re: Что делать с Нумерным  :-)o

Ну че? Писатели в ветке Нумерного извращенца! В результате, как я и писал выше,
— у Залупы очередной оргазм от привлечения к себе внимания,
— на говнобложике Ебанутая настрочила уже 2 или 3 страницы проклятий и пару раз кончила от осознания собственной недосягаемости,
— Мандатра из америки тоже получила дозу удовольствия именно от общения с вами (общение с Залупой ей неинтересно),
— ну а вы, пейсатели в ответ им, получили лишь чувство зря потраченного времени.

А теперь представьте, если б вы меня послушали и в его ветке ничего не писали.. Что осталось бы от той ветки? Купка говна от Залупы и больше нихрена. Ну может быть еще бы кадра немного подсернула там, но с самим залупой ей общаться не интересно, потому что они на одной волне.

Залупа ведь даже вам всем долбодятлам в приват почту послал, потому что очень боялся, что в его ветке ответа не будет, что вы меня послушаете не дай бог и не напишите там ничего! Уверяю, если б вы отвечали ему в приват, а в ветке молчали, оно б в своей ветке скопипастило бы вашу с ним переписку. Потому что Залупе нужно было сфокусировать всех на себе, а для этого надо было бы апать ветку. А вы опять повелись на его извращения, как идиоты!

В крайнем случае, ну написали бы коротко один пост там — кто ты такое, гавно, чтоб с тобой иметь дело и заключать какие-то пари, иди накуй. И все! Зачем этот балаган вы там устроили с незаконченным финалом? Не пишите в его ветках ничего! Не помогайте извращенцам получать удовольствие!
   
Re: Что делать с Нумерным  :-)o

Ну че? Писатели в ветке Нумерного извращенца! В результате, как я и писал выше,
— у Залупы очередной оргазм от привлечения к себе внимания,
— на говнобложике Ебанутая настрочила уже 2 или 3 страницы проклятий и пару раз кончила от осознания собственной недосягаемости,
— Мандатра из америки тоже получила дозу удовольствия именно от общения с вами (общение с Залупой ей неинтересно),
— ну а вы, пейсатели в ответ им, получили лишь чувство зря потраченного времени.

А теперь представьте, если б вы меня послушали и в его ветке ничего не писали.. Что осталось бы от той ветки? Купка говна от Залупы и больше нихрена. Ну может быть еще бы кадра немного подсернула там, но с самим залупой ей общаться не интересно, потому что они на одной волне.

Залупа ведь даже вам всем долбодятлам в приват почту послал, потому что очень боялся, что в его ветке ответа не будет, что вы меня послушаете не дай бог и не напишите там ничего! Уверяю, если б вы отвечали ему в приват, а в ветке молчали, оно б в своей ветке скопипастило бы вашу с ним переписку. Потому что Залупе нужно было сфокусировать всех на себе, а для этого надо было бы апать ветку. А вы опять повелись на его извращения, как идиоты!

В крайнем случае, ну написали бы коротко один пост там — кто ты такое, гавно, чтоб с тобой иметь дело и заключать какие-то пари, иди накуй. И все! Зачем этот балаган вы там устроили с незаконченным финалом? Не пишите в его ветках ничего! Не помогайте извращенцам получать удовольствие!
ти подивися, хто там сернув другий пост. Якого хуя він туди вліз - то під великим питанням. Було без варіантів - треба було щось відповісти.

А на предяви треба відповідати? Та без питань. Відповіла. І навіть виконаю. Але як тільки... як тільки він виконає мою предяву, кинуту йому ще раніше. Я навіть ставку трішки збільшила за виконання мною його предяви. Не на багато. Щоб потім йому не так накладно було подвоювати.

Предяви треба виконувати? Так, треба. Ото нехай бере мою предяву і виконує. Шо, ета нє то, ета другоє? Не по-пацанскі? Який пацан - така до нього і предява.

А я за свої слова відповідаю - як тільки, так зразу. За мною не заіржавіє.
   
Re: Что делать с Нумерным  :-)o

ти подивися, хто там сернув другий пост.

Так а кто? Один из основателей ветки "как же плять выглядеть тем, кому за 40" (еще и после 150-200 г) — там они долго соревновались, какой нарцисс красивее. Ну и пусть он со своим конкурентом выясняет это. Вы то все остальные че там забыли? Какие плять еще предъявы, какие пари могут быть с форумным петухом? Тьфу плять! Схамениться, послухайте мэнэ! Вы увидите через месяц результат!

Останнє редагування: 15 січня 2024 10:26:03 від Медведылло
   
Re: Что делать с Нумерным  :-)o

Ну че? Писатели в ветке Нумерного извращенца! В результате, как я и писал выше,
— у Залупы очередной оргазм от привлечения к себе внимания,
— на говнобложике Ебанутая настрочила уже 2 или 3 страницы проклятий и пару раз кончила от осознания собственной недосягаемости,
— Мандатра из америки тоже получила дозу удовольствия именно от общения с вами (общение с Залупой ей неинтересно),
— ну а вы, пейсатели в ответ им, получили лишь чувство зря потраченного времени.

А теперь представьте, если б вы меня послушали и в его ветке ничего не писали.. Что осталось бы от той ветки? Купка говна от Залупы и больше нихрена. Ну может быть еще бы кадра немного подсернула там, но с самим залупой ей общаться не интересно, потому что они на одной волне.

Залупа ведь даже вам всем долбодятлам в приват почту послал, потому что очень боялся, что в его ветке ответа не будет, что вы меня послушаете не дай бог и не напишите там ничего! Уверяю, если б вы отвечали ему в приват, а в ветке молчали, оно б в своей ветке скопипастило бы вашу с ним переписку. Потому что Залупе нужно было сфокусировать всех на себе, а для этого надо было бы апать ветку. А вы опять повелись на его извращения, как идиоты!

В крайнем случае, ну написали бы коротко один пост там — кто ты такое, гавно, чтоб с тобой иметь дело и заключать какие-то пари, иди накуй. И все! Зачем этот балаган вы там устроили с незаконченным финалом? Не пишите в его ветках ничего! Не помогайте извращенцам получать удовольствие!

Наверное все потому что ты нахуй никому не нужен со своим "предложением по нумерному"
И тебя просто в хуй не ставят)
   
Re: Что делать с Нумерным  :-)o

Наверное все потому что ты нахуй никому не нужен со своим "предложением по нумерному"
И тебя просто в хуй не ставят)

в отличие от тебя, извращенец, я не стараюсь тут быть кому-то "нужным". Ну а циплят таких обосцанных как ты — по осени считают. Если все же народ осознает, как бороться с таким говном, как ты, мандатра, ебанутая, то будет прекрасно. Нет — да похер тоже, значит такой вот народец у нас. Для меня лично это все — просто один из социальных экспериментов. А ты в этом эксперименте, как я уже не раз писал — лакмусова бумажка. Просто вот такая обосцанная лакмусова бумажка  :D
   
Re: Что делать с Нумерным  :-)o

в отличие от тебя, извращенец, я не стараюсь тут быть кому-то "нужным". Ну а циплят таких обосцанных как ты — по осени считают. Если все же народ осознает, как бороться с таким говном, как ты, мандатра, ебанутая, то будет прекрасно. Нет — да похер тоже, значит такой вот народец у нас. Для меня лично это все — просто один из социальных экспериментов. А ты в этом эксперименте, как я уже не раз писал — лакмусова бумажка. Просто вот такая обосцанная лакмусова бумажка  :D
+100
   
Re: Что делать с Нумерным  :-)o

Так а кто? Один из основателей ветки "как же плять выглядеть тем, кому за 40" (еще и после 150-200 г) — там они долго соревновались, какой нарцисс красивее. Ну и пусть он со своим конкурентом выясняет это. Вы то все остальные че там забыли? Какие плять еще предъявы, какие пари могут быть с форумным петухом? Тьфу плять! Схамениться, послухайте мэнэ! Вы увидите через месяц результат!
ну, чо уж там... Я свою позицію озвучила. Мені там більше додати немає чого.
   
Re: Что делать с Нумерным  :-)o

в отличие от тебя, извращенец, я не стараюсь тут быть кому-то "нужным". Ну а циплят таких обосцанных как ты — по осени считают. Если все же народ осознает, как бороться с таким говном, как ты, мандатра, ебанутая, то будет прекрасно. Нет — да похер тоже, значит такой вот народец у нас. Для меня лично это все — просто один из социальных экспериментов. А ты в этом эксперименте, как я уже не раз писал — лакмусова бумажка. Просто вот такая обосцанная лакмусова бумажка  :D

І ви для мене——такий самий Експеримент)
Всім вашим тупоголовим брудноротим кодлом)
   
Re: Что делать с Нумерным  :-)o

Цитата: sergey1974007 link=topic=1138398.msg27719935#msg27719935  date=1705311062
І ви для мене——такий самий Експеримент)
Всім вашим тупоголовим брудноротим кодлом)

Ну и как? Абсолютное большинство на фупе считает тебя говном. Эксперимент удался, извращенец?
   
Re: Что делать с Нумерным  :-)o

Сергій втомився від війни.

"Я заібався щомісяця відривати від своєі сім"і немаленьку для мене сумму(("(с)
   
Re: Что делать с Нумерным  :-)o

Ну и как? Абсолютное большинство на фупе считает тебя говном. Эксперимент удался, извращенец?
тренована Турчем собачка вирішила, що дописувачі ФУПу, як він, будуть скакати перед гівном  донатами, сканами документів тощо  :facepalm1:
   
Re: Что делать с Нумерным  :-)o

Сергій втомився від війни.

"Я заібався щомісяця відривати від своєі сім"і немаленьку для мене сумму(("(с)
то нехай відпочине, усім начхати.
   
Re: Что делать с Нумерным  :-)o

А вы опять повелись на его извращения, как идиоты!
:weep:  :blush2:
   
Re: Что делать с Нумерным  :-)o

Плять хочется прибить допысувачив в ветке Нумерного... Мирослава, тебе вот это языком почесать не с кем? Кому ты там что доказываешь? Хватит туда трафик генерировать. Создай новую ветку на тему "Почему на тюрьме петухов или ибут или писдят, но никогда не имеют с ними никаких дел"
   
Re: Что делать с Нумерным  :-)o

Все. Це справді було принизливо.
   
Re: Что делать с Нумерным  :-)o

Сергій втомився від війни.

"Я заібався щомісяця відривати від своєі сім"і немаленьку для мене сумму(("(с)
так, двічі це повторив. Це і був основний посил тієї гілки. Мабуть, для Кабса більше всього що. Просто, не знав як культурненько відмовити, тому вирішив замутить двіж.
   
Re: Что делать с Нумерным  :-)o

— на говнобложике Ебанутая настрочила уже 2 или 3 страницы проклятий и пару раз кончила от осознания собственной недосягаемости,
— Мандатра из америки тоже получила дозу удовольствия именно от общения с вами (общение с Залупой ей неинтересно),
Пропустила, коли вперше читала цей пост)))
Уявляю, як там корьожить НСБ (Невпинно Срущу Бегемотиху) від моєї пропозиції амерЕканській мандатрі викласти скани своїх пожертв на ЗСУ )))
Щось типу "Та як вона посміла???!!! Самій величній Кадрі ТАКЕ пропонувати!!! Я Кадрі вірю як самій собі!!!" ?
Але хоча би хорват відокремився від цього чергового бегемоцько-мандатрівського виверження?
Сподіваюся, не взявся шукати як можна досягнути свого чергового Дна?  :)
   
Re: Что делать с Нумерным  :-)o

то нехай відпочине, усім начхати.
саме так
   
Re: Что делать с Нумерным  :-)o

фуп як на мене хворий - заігнорив за лу пу  і відчуваю що "випав з контенту"
гиии...
про шо ці гілки?...

гайз енд гьолрз - ви шо?
разом з сікгєм впали з риштування з 5-го поверху? :)
   
Re: Что делать с Нумерным  :-)o

фуп як на мене хворий - заігнорив за лу пу  і відчуваю що "випав з контенту"
гиии...
про шо ці гілки?...

гайз енд гьолрз - ви шо?
разом з сікгєм впали з риштування з 5-го поверху? :)
абісні.
   
Re: Что делать с Нумерным  :-)o

абісні.

абісні шо тобі треба абісніть? :)
   
Re: Что делать с Нумерным  :-)o

усім начхати
:umnik2: тобто під цим ніком пише декілька юзерів і всі невпинно чхають... 8-:
   
Re: Что делать с Нумерным  :-)o

абісні шо тобі треба абісніть? :)
абісні абісняю  нада абісніть:

фуп як на мене хворий - заігнорив за лу пу  і відчуваю що "випав з контенту"

   
Re: Что делать с Нумерным  :-)o

абісні абісняю  нада абісніть:

фуп як на мене хворий - заігнорив за лу пу  і відчуваю що "випав з контенту"
та що тут абіснять.. це ти можеш ігнорити за лу пу бо у тебе її нема,
а як клейнод заігнорить свою? он спробував і відразу у нього випав 8-:
   
Re: Что делать с Нумерным  :-)o

Так а кто? Один из основателей ветки "как же плять выглядеть тем, кому за 40" (еще и после 150-200 г) — там они долго соревновались, какой нарцисс красивее. Ну и пусть он со своим конкурентом выясняет это. Вы то все остальные че там забыли? Какие плять еще предъявы, какие пари могут быть с форумным петухом? Тьфу плять! Схамениться, послухайте мэнэ! Вы увидите через месяц результат!

ти повне гівно. не чоловік і нелюдина. і так. ти в ігнорі зараз будеш.  :-)o
40 к гілка зібрала. а ти зажав на ЗСУ ван долар.  :fuck:
   
Re: Что делать с Нумерным  :-)o


о вийшло. більше я це сміття не бачитиму.  :-)o

Медведылло [ Відповісти в приват ] [Не ігнорувати]
15 січня 2024 12:17:58
IP/Host: ---.it-tv.org
Автор ігнорується
   
Re: Что делать с Нумерным  :-)o


о вийшло. більше я це сміття не бачитиму.  :-)o

Медведылло [ Відповісти в приват ] [Не ігнорувати]
15 січня 2024 12:17:58
IP/Host: ---.it-tv.org
Автор ігнорується

Да нахуй вали алкан тупой
   
Re: Что делать с Нумерным  :-)o

Да нахуй вали алкан тупой
Вожака забанили і альянс посипався :facepalm:
Влаштували жабогадюкінг 8-:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія