Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гарні новини з Конгресу

Re: Гарні новини з Конгресу

Питання в тому чи підпишеться хоч хтось із респів.
Бо на словах то одне, а тут реальна справа.

Якщо респи не дадуть голосів, щоб подолати блокування допомоги трампанзями, то це буде  остаточне підтвердження, що респи - це прокацапська фашистська партія, де заправляють довбойоби та агенти КГБ.

Це просто означає, що в Конгресі США немає двопартійної підтримки допомоги Україні. Ось і все.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Це просто означає, що в Конгресі США немає двопартійної підтримки допомоги Україні. Ось і все.

Ні, це означає, що респи працють на хуйла.
І кожен голос за респів - це голос за хуйла і проти України.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ні, це означає, що респи працють на хуйла.
І кожен голос за респів - це голос за хуйла і проти України.

А нам що з того? Це вибори в США, хай американський виборець вирішує. Просто США добровільно відмовляються від ролі світового жандарма, значить, незабаром їх будуть п***а в усіх частинах світу.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

А нам що з того? Це вибори в США, хай американський виборець вирішує. Просто США добровільно відмовляються від ролі світового жандарма, значить, незабаром їх будуть п***а в усіх частинах світу.

насправді не у всих, а лише у авторитарних, яким не потрібен достаток та процвітання
   
Re: Гарні новини з Конгресу

насправді не у всих, а лише у авторитарних, яким не потрібен достаток та процвітання

Ну ці почнуть. а далі залежить від протидії американців, якщо будуть і далі "самоізолюватись" то і не авторитарні теж будуть бо ніякого "достатку та процвітання" від співпраці зі "ізольованою" країною їм точно не світить  :-)o
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Щось воно застпягло на 169

Скільки там зараз годин?

Чи ще сплять ?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

А за який термін треба собрати 218 голосів?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

в них ось-ось знову двотижневі канікули.
так шо поки до них.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ну ці почнуть. а далі залежить від протидії американців, якщо будуть і далі "самоізолюватись" то і не авторитарні теж будуть бо ніякого "достатку та процвітання" від співпраці зі "ізольованою" країною їм точно не світить  :-)o

А які це авторитарні частини світу, Юкі? Треба з Азії звалити чи як?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ну ці почнуть. а далі залежить від протидії американців, якщо будуть і далі "самоізолюватись" то і не авторитарні теж будуть бо ніякого "достатку та процвітання" від співпраці зі "ізольованою" країною їм точно не світить  :-)o

Чому не світить? Країна прекрасно здатна забезпечити себе та непоганий розвиток навіть в ізоляції.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

А які це авторитарні частини світу, Юкі? Треба з Азії звалити чи як?

Кацапи, іран, китай
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Чому не світить? Країна прекрасно здатна забезпечити себе та непоганий розвиток навіть в ізоляції.

  Забезпечити так, розвиток ні. І тим паче не такий рівень економіки як зараз.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

  Забезпечити так, розвиток ні. І тим паче не такий рівень економіки як зараз.

А яка проблема з розвитком? Є купа неосвоєних ще територій, ресурсами не обдарована. Наука та технології на найвищому рівні. В чому проблема в плані розвитку?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Кацапи, іран, китай

Так а де там США? США немає в цих країнах, вони присутні в регіонах, на які претендують ці країни. І з такою політикою США звідти виженуть.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Так а де там США? США немає в цих країнах, вони присутні в регіонах, на які претендують ці країни. І з такою політикою США звідти виженуть.

Ну ти ж сказав у всих частинах світу. Тепер вже не у всих, а лише тих на які претендують ці країни?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

І з такою політикою США звідти виженуть.

Ну от я і сказав, що виженуть не всі, а лише ті хто не хотять розвиватись та процвітати
   
Re: Гарні новини з Конгресу

А яка проблема з розвитком? Є купа неосвоєних ще територій, ресурсами не обдарована. Наука та технології на найвищому рівні. В чому проблема в плані розвитку?


 Ці технології і наука працюють на глобальний ринок. Як тільки ринок з 7 трильйонів ізолюється до 300 мільйонів більшості тих технологій і науки не буде чого робити в США. Без глобального розподілу праці і ринку США стане не конкурентно спроможньою. Виробляти товари лише для внутрішнього ринку замість усіх основних світових ринків - це точно достатньо для розвитку? Звісно ні.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

А нам що з того?

Від цього залежить чи буде допомога Україні чи ні.
Тут повно кацапо-трампанзівських пропагандонів, які агітують за Трампа і трампанзів, щоб повністю заблокувати допомогу Україні.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ці технології і наука працюють на глобальний ринок. Як тільки ринок з 7 трильйонів ізолюється до 300 мільйонів більшості тих технологій і науки не буде чого робити в США. Без глобального розподілу праці і ринку США стане не конкурентно спроможньою. Виробляти товари лише для внутрішнього ринку замість усіх основних світових ринків - це точно достатньо для розвитку? Звісно ні.

Як це не буде чого робити. Ти хочеш сказати що в США не було науки до цього світового домінування? Крім того чому ти впевнений що Штати залишуться на самоті і ніхто не схоче з ними продовжувати тісну кооперацію?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Як це не буде чого робити. Ти хочеш сказати що в США не було науки до цього світового домінування? Крім того чому ти впевнений що Штати залишуться на самоті і ніхто не схоче з ними продовжувати тісну кооперацію?

Я й не кажу що не буде науки. Але масштаби і економіки і технологій і науки будуть набагато скромніші ніж зараз. Стосовно кооперації з іншими країнами - щоб відповісти треба зрозуміти що саме пропонують трампісти чи республіканці у якості ізоляціаністської політики.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

218
це при повній палаті. зараз три місця вакантні. тому більшість 432: 2=216+1. у репів 219 і один з 22 березня іде у відставку . залишається 218.
 Треба два голоси репів і всіх демів,щоб резолюція пройшла. З 22 березня. зараз три голоси.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

ті респи що не планують переобиратись можуть підписати петицію
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Я й не кажу що не буде науки. Але масштаби і економіки і технологій і науки будуть набагато скромніші ніж зараз. Стосовно кооперації з іншими країнами - щоб відповісти треба зрозуміти що саме пропонують трампісти чи республіканці у якості ізоляціаністської політики.

Навіть за повної ізоляції штати співпрацюватимуть з тими країнами, з якими їм вигідно співпрацювати, і які бажають цієї співпраці. Бо скоріше сонце вибухне чим респи перестануть любити бабло
   
Re: Гарні новини з Конгресу

ті респи що не планують переобиратись можуть підписати петицію
А скільки таких?
І чи принципово всі кто дудуть переобиратися такі принципові і злякаються трампа
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Цікаво невже виробники зброї , та головні інвестори респвів-засцяли трампа.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Цікаво невже виробники зброї , та головні інвестори респвів-засцяли трампа.

звичайно. Вони ж не самогубці
   
Re: Гарні новини з Конгресу

А скільки таких?
І чи принципово всі кто дудуть переобиратися такі принципові і злякаються трампа

Один точно є. Даже не буде працювати до кінця терміна. Лише до 22 березня
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Один точно є. Даже не буде працювати до кінця терміна. Лише до 22 березня

Це означає що респи наступного скликання будуть ще упоротіші  :weep:
природній відбір
   
Re: Гарні новини з Конгресу

"Спікер Палати представників США Майк Джонсон згоден схвалити підтримку України, але Палата підготує свій проєкт, який буде суттєво відрізнятися від пакетного проєкта, схваленого Сенатом минулого місяця.
Про це Джонсон повідомив виданню The Hill, інформує Цензор.НЕТ.

Увечері в середу Джонсон поспілкувався з американськими репортерами та повідомив, що працюватиме над новим пакетом допомоги Україні і розуміє важливість такого рішення.

"Ніхто не хоче, щоб Володимир хуйло узяв гору. Я думаю, що він не зупиниться на Україні ... і піде далі у Європу… У цій ситуації є права і неправа сторона, добро проти зла, і Україна тут жертва", – сказав Джонсон, але додав, що те, про що врешті домовиться Палата представників, може виглядати не так, як проєкт, ухвалений Сенатом.

На обговоренні з сенаторами-однопартіцями Джонсону довелось відповідати на велику кількість запитань, особливо про "глухий кут" у постачанні допомоги в Україну.

За словами сенаторів, які були на обговоренні, Джонсон сказав, що Палата представників підготує проєкт щодо підтримки України і спрямує його у Сенат, але з суттєвими відмінностями від того проєкту, який вже схвалив Сенат США у лютому – у вигляді кредиту або ленд-лізу, з міркувань захисту інтересів американських платників податків.

Джон Корнін – один із сенаторів, які раніше проголосували за підтримку України, повідомив, що після спілкування з Джонсоном він налаштований на позитивний результат для України та ЗСУ.

"Я почув, що спікер тепер казав "Ми не покинемо Україну з порожніми руками", чи слова приблизно того ж змісту", – зазначив він."

Эта песня хороша - начинай сначала

Останнє редагування: 14 березня 2024 13:58:26 від rutina1
   
Re: Гарні новини з Конгресу

"Спікер Палати представників США Майк Джонсон згоден схвалити підтримку України, але Палата підготує свій проєкт, який буде суттєво відрізнятися від пакетного проєкта, схваленого Сенатом минулого місяця.
Про це Джонсон повідомив виданню The Hill, інформує Цензор.НЕТ.

Увечері в середу Джонсон поспілкувався з американськими репортерами та повідомив, що працюватиме над новим пакетом допомоги Україні і розуміє важливість такого рішення.

"Ніхто не хоче, щоб Володимир хуйло узяв гору. Я думаю, що він не зупиниться на Україні ... і піде далі у Європу… У цій ситуації є права і неправа сторона, добро проти зла, і Україна тут жертва", – сказав Джонсон, але додав, що те, про що врешті домовиться Палата представників, може виглядати не так, як проєкт, ухвалений Сенатом.

На обговоренні з сенаторами-однопартіцями Джонсону довелось відповідати на велику кількість запитань, особливо про "глухий кут" у постачанні допомоги в Україну."

Эта песня хороша - начинай сначала

Ну тіпа гроші в кредит, Трамп же сказав...  :gigi: А потім ще кордон всунуть, і пєста, у Сенаті не пройде.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

щось мені вважається що у кулуарах іде торгівля:
імунітет від судових переслідувань трумпу в обмін на допомогу Україні.



бо респи мають шанси пролетіти мимо табурєткі преза з таким кандидатом -
трумп летить у прірву по судах......
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Спікер Палати представників Майк Джонсон у спілкуванні з сенаторами-республіканцями у середу сказав, що палата підготує свій проєкт для підтримки України, але в суттєво інакшому вигляді, аніж вже схвалений Сенатом.

Джерело: "Європейська правда" з посиланням на The Hill

Деталі: У спілкуванні з репортерами ввечері у середу Джонсон сказав, що "працюватиме над згодою Палати представників" щодо рішення для підтримки України і розуміє важливість цього.

"Ніхто не хоче, щоб Владімір хуйло узяв гору. Я думаю, що він не зупиниться на Україні... і піде далі у Європу… У цій ситуації є права і неправа сторона, добро проти зла, і Україна тут жертва", – сказав Джонсон.

Водночас він додав, що те, про що врешті домовиться Палата представників, може виглядати не так, як проєкт, ухвалений Сенатом. За словами сенаторів, які були на обговоренні, Джонсон сказав, що проєкт Палати представників може пропонувати підтримку у вигляді кредиту або ленд-лізу з міркувань захисту інтересів американських платників податків.

Це означає, що потенційний новий проєкт повинен буде отримати достатньо голосів і в Палаті представників, і у Сенаті.

Окрім того, Джонсон говорив про створення інструменту на зразок такого, як вже пропонував республіканець Майк Маккоул, що дозволив би конфіскацію російських суверенних активів та передачу коштів від ліквідованого майна у фонд для підтримки України.

При цьому Джонсон не згадав, чи має намір знову включати у цей проєкт якісь норми щодо південного кордону США, які можуть знову виявитися "червоною лінією" для демократів.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ну тіпа гроші в кредит, Трамп же сказав...  :gigi: А потім ще кордон всунуть, і пєста, у Сенаті не пройде.


Саме так. Ця наволоч трампанзівська хоче зробити видімісь допомоги, але так, щоб нічого в реальності не дати.
Всі ці танці - це тупі відмазки і затягування.
Якби хотів допомогти, то поставив би на голосування пакет запропонований сенатом.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

"Ніхто не хоче, щоб Владімір хуйло узяв гору. Я думаю, що він не зупиниться на Україні... і піде далі у Європу… У цій ситуації є права і неправа сторона, добро проти зла, і Україна тут жертва", – сказав Джонсон.

Бреше трампанзівська сволота, Трамп і трампанзі хочить перемоги хуйла і вони свідомо обрали сторону зла.  :X

Водночас він додав, що те, про що врешті домовиться Палата представників, може виглядати не так, як проєкт, ухвалений Сенатом. За словами сенаторів, які були на обговоренні, Джонсон сказав, що проєкт Палати представників може пропонувати підтримку у вигляді кредиту або ленд-лізу з міркувань захисту інтересів американських платників податків. ]

Ось вам і доказ того, що ніякої допомоги від трампанзів не буде. :bueee:
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Спікер Палати представників Майк Джонсон у спілкуванні з сенаторами-республіканцями у середу сказав, що палата підготує свій проєкт для підтримки України, але в суттєво інакшому вигляді, аніж вже схвалений Сенатом.

Джерело: "Європейська правда" з посиланням на The Hill

Деталі: У спілкуванні з репортерами ввечері у середу Джонсон сказав, що "працюватиме над згодою Палати представників" щодо рішення для підтримки України і розуміє важливість цього.

"Ніхто не хоче, щоб Владімір хуйло узяв гору. Я думаю, що він не зупиниться на Україні... і піде далі у Європу… У цій ситуації є права і неправа сторона, добро проти зла, і Україна тут жертва", – сказав Джонсон.

Водночас він додав, що те, про що врешті домовиться Палата представників, може виглядати не так, як проєкт, ухвалений Сенатом. За словами сенаторів, які були на обговоренні, Джонсон сказав, що проєкт Палати представників може пропонувати підтримку у вигляді кредиту або ленд-лізу з міркувань захисту інтересів американських платників податків.

Це означає, що потенційний новий проєкт повинен буде отримати достатньо голосів і в Палаті представників, і у Сенаті.

Окрім того, Джонсон говорив про створення інструменту на зразок такого, як вже пропонував республіканець Майк Маккоул, що дозволив би конфіскацію російських суверенних активів та передачу коштів від ліквідованого майна у фонд для підтримки України.

При цьому Джонсон не згадав, чи має намір знову включати у цей проєкт якісь норми щодо південного кордону США, які можуть знову виявитися "червоною лінією" для демократів.

 Тягне час щоб не прийняли зараз. Чого змінювати текст якщо більшість Конгресу підтримає цей текст? Диктатура хуйло агентів.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Татусь, де підписи демократів під discharge petition?  :weep:
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Я щось не розумію - якщо прогресисти не збиралися голосувати за допомогу Ізраелю - то нахєра цей об'єднаний законопроект?  8-:
Тепер в мене таке враження що обидві партії лише роблять вигляд що збираються допомогти...  :facepalm:
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Я щось не розумію - якщо прогресисти не збиралися голосувати за допомогу Ізраелю - то нахєра цей об'єднаний законопроект?  8-:
Тепер в мене таке враження що обидві партії лише роблять вигляд що збираються допомогти...  :facepalm:

Це різні палати, демократи неоднорідні: там теж є ліва шиза, як у респів (у респів права).
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Це різні палати, демократи неоднорідні: там теж є ліва шиза, як у респів (у респів права).
і шо нам з того?  :facepalm:
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Я щось не розумію - якщо прогресисти не збиралися голосувати за допомогу Ізраелю - то нахєра цей об'єднаний законопроект?  8-:
Тепер в мене таке враження що обидві партії лише роблять вигляд що збираються допомогти...  :facepalm:

Якщо б в пакеті не було допомоги Ізраїлю то він би не пройшов Сенат.
Так зрозуміло?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія