Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гарні новини з Конгресу

Re: Гарні новини з Конгресу

Трамп по натурі диктатор з такими замашками, які не снилися не Пу ні Ши
Трамп це його електорат. по всім полам він виграє вибори президента. питання чому? чому більше ніж пів країни готові віддати за нього голос?
я чую слово диктатор. чи це правда?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Трамп це його електорат. по всім полам він виграє вибори президента. питання чому? чому більше ніж пів країни готові віддати за нього голос?
я чую слово диктатор. чи це правда?

 8-) себе спитай
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Трамп це його електорат. по всім полам він виграє вибори президента. питання чому? чому більше ніж пів країни готові віддати за нього голос?
я чую слово диктатор. чи це правда?

 Нема у нього більше половини країни підтримки. Десь 40 відсотків, трохи більше ніж у Байдена зараз.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Трамп це його електорат. по всім полам він виграє вибори президента. питання чому? чому більше ніж пів країни готові віддати за нього голос?
я чую слово диктатор. чи це правда?

Білл Махер пояснив чому

ви ж не вважаєте Махер трампанзі
   
Re: Гарні новини з Конгресу

8-) себе спитай
мені цікава ваша думка. своє бачення я і так знаю
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Нема у нього більше половини країни підтримки. Десь 40 відсотків, трохи більше ніж у Байдена зараз.
ця частина людей дає йому силу. без підтримки він був би ніхто
   
Re: Гарні новини з Конгресу

мені цікава ваша думка. своє бачення я і так знаю

Аутоімунні функції цивілізації. Світ вирішив самознищитись
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Аутоімунні функції цивілізації. Світ вирішив самознищитись
втратили ціль існування
   
Re: Гарні новини з Конгресу

втратили ціль існування

як можна втратити те чого ніколи і не було.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Аутоімунні функції цивілізації. Світ вирішив самознищитись
Для всесвіту нічого не зміниться...
   
Re: Гарні новини з Конгресу

як можна втратити те чого ніколи і не було.
ну звірі ж існують. там цілі примітивні розмноження, збереження, еволюція. людству немає вже куди розвиватися почали жерти самі себе.
потрібен вихід у космос ...
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Для всесвіту нічого не зміниться...

Та і земля також тільки зітхне з полегшенням.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ну  хочеться що б була гретеген. Що б простий робітник заробляв на будинок, машину собі і жоні. Жона що б не працювала, сиділа вдома, варила хсти, прибирала і не пискувала. Двоє діток і що б нігери знали своє місце.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

ну звірі ж існують. там цілі примітивні розмноження, збереження, еволюція. людству немає вже куди розвиватися почали жерти самі себе.
потрібен вихід у космос ...

Ну так якщо технологічний розвиток вважати ціллю, так вона не зникла нікуди.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Та і земля також тільки зітхне з полегшенням.
так це добре.  будуть дельфіни кохатися у чистих водах. мммм...
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ну так якщо технологічний розвиток вважати ціллю, так вона не зникла нікуди.
розвиток заради розвитку ... в принципі вже такі маленькі деталі залишилися що не роблять різниці. основне все досягнуто
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ну так якщо технологічний розвиток вважати ціллю,

Жля когось ціль для когось засіб а кому і нафік не треба
   
Re: Гарні новини з Конгресу

розвиток заради розвитку ... в принципі вже такі маленькі деталі залишилися що не роблять різниці. основне все досягнуто

от ти сам собі і відповів.... ти втратив ціль та орієнтацію .... тобто хтось в твоїй бульбашці втратив, і ти відповідно за ним
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ну  хочеться що б була гретеген. Що б простий робітник заробляв на будинок, машину собі і жоні. Жона що б не працювала, сиділа вдома, варила хсти, прибирала і не пискувала. Двоє діток і що б нігери знали своє місце.

І тут їм Трамп такий херак і все на тарілочці  :weep:
   
Re: Гарні новини з Конгресу

от ти сам собі і відповів.... ти втратив ціль та орієнтацію .... тобто хтось в твоїй бульбашці втратив, і ти відповідно за ним
цікаво чому ти перевів розмову на особистості?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Трамп це його електорат. по всім полам він виграє вибори президента. питання чому? чому більше ніж пів країни готові віддати за нього голос?
я чую слово диктатор. чи це правда?


якщо коротко психологічний портрет: - це самозакоханий нарцис. Його думка превалює над іншими.
Це явно читається у його стосунках із однопартійцями, яких він ламає через коліно. Такі особи зазвичай схили до насильства. Він не просто диктатор, він має явні ознаки узурпатора. Це підтверджується маніакальним небажанням визнати поразку на президентських виборах, та подальшими подіями в Капітолії 6.01.
Резонно прозвучить питання, чи є ймовірність того, що Трамп зможе узурпувати владу, нагнути під себе всі інститути влади? Чому ні? Палата представників перебуває під його пресингом. Якщо він отримає контроль над Сенатом, його можливості значно розширяться. Він має зовнішнього куратора, який зробить цей процес узурпації системним.
Та половина країни, яка його підтримує у страшному сні, не підозрює, що очікує суспільство, якщо їх обранець зможе закрутити гайки.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

цікаво чому ти перевів розмову на особистості?

Бо ти задаєш питання, відповідь на яке знаходиться в тобі, адже зовсім недавно ти сам був грудьми за трумпа
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Бо ти задаєш питання, відповідь на яке знаходиться в тобі, адже зовсім недавно ти сам був грудьми за трумпа

тобто в тебе все крутиться навколо трампа? от мені цікаво - трамп це і є ціль розвитку середнього демократа? такого наприклад як тебе. раз ми почали мову про особистості.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

   
Re: Гарні новини з Конгресу

тобто в тебе все крутиться навколо трампа? от мені цікаво - трамп це і є ціль розвитку середнього демократа? такого наприклад як тебе. раз ми почали мову про особистості.

Ні, в мене все крутиться навколо зростаючої толерантності до тиранії у людей
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Для академического интереса, не приведут ли пламенные обличители несколько примеров законов или актов президента Трампа какие можно охарактеризовать как диктаторские?

Я например могу на вскидку привести как минимум десяток примеров диктаторских действий администрации Обамы под прикрытием Байдена. Например:

1. Мандаты "вакцинации"
2. Мораториум на выселение.
3. Списание студенческих долгов.
4. Разрушение энергетической промышленности.
5. Обвинение родителей в терроризме.
6. Преследование сторонников запрета абортов.
7. Цензура инакомыслящих.
8. Насаждение LGBT и смены пола в учебных заведениях.
9. Преследование своих политических оппонентов.
10. Организация иностранного вторжения нелегальных иммигрантов в страну.

И так далее.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Для академического интереса, не приведут ли пламенные обличители несколько примеров законов или актов президента Трампа какие можно охарактеризовать как диктаторские?

Я например могу на вскидку привести как минимум десяток примеров диктаторских действий администрации Обамы под прикрытием Байдена. Например:

1. Мандаты "вакцинации"
2. Мораториум на выселение.
3. Списание студенческих долгов.
4. Разрушение энергетической промышленности.
5. Обвинение родителей в терроризме.
6. Преследование сторонников запрета абортов.
7. Цензура инакомыслящих.
8. Насаждение LGBT и смены пола в учебных заведениях.
9. Преследование своих политических оппонентов.
10. Организация иностранного вторжения нелегальных иммигрантов в страну.

И так далее.
виборка маніпулятивної правої шизи із толк радіо, яка абсолютно не цікава українській аудиторії.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Спікер Джонсон та група відморожнених конгресменів відсв'яткували День Американської незалежності 2018 Москві, як група приватних осіб, нічого офіційного. Як вони казали, полетіли для налагодження зв'язків. Видно вже що наладили.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

   
Re: Гарні новини з Конгресу

виборка маніпулятивної правої шизи із толк радіо, яка абсолютно не цікава українській аудиторії.

Понятно. Как всегда возразить нечем. Главное не перепутать, то Трамп диктатор, а Байден надежда человечества.

Ну и конечно же твои умозаключения очень цікаві.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Для академического интереса, не приведут ли пламенные обличители несколько примеров законов или актов президента Трампа какие можно охарактеризовать как диктаторские?

Я например могу на вскидку привести как минимум десяток примеров диктаторских действий администрации Обамы под прикрытием Байдена. Например:

1. Мандаты "вакцинации"
2. Мораториум на выселение.
3. Списание студенческих долгов.
4. Разрушение энергетической промышленности.
5. Обвинение родителей в терроризме.
6. Преследование сторонников запрета абортов.
7. Цензура инакомыслящих.
8. Насаждение LGBT и смены пола в учебных заведениях.
9. Преследование своих политических оппонентов.
10. Организация иностранного вторжения нелегальных иммигрантов в страну.

И так далее.

що це за потік свідомості????
   
Re: Гарні новини з Конгресу

що це за потік свідомості????

Не напрягайтесь, вам цє не цікаво. Расслабтесь. Трамп диктатор.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Понятно. Как всегда возразить нечем. Главное не перепутать, то Трамп диктатор, а Байден надежда человечества.

Ну и конечно же твои умозаключения очень цікаві.
валя ти йобнувся, ти набиваєш потоки хворої маніпулятивної свідомості, це не моя справа з нею сперечатись, якщо тобі кортить ти береш всю ту маніпулятивну шизу і доводиш її пункт за пунктом в інших форумах.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

мені цікава ваша думка. своє бачення я і так знаю

Тут все просто, півкраїни ідіотів.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Как всегда возразить нечем

так а шо заперечувати??
спісаніє студєнчєскіх долгов - яка ж це ДИКТАТУРА????
так можна будь яку маячню назвати диктатурою...
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Луизиана - весьма специфическое место. :)
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Не напрягайтесь, вам цє не цікаво. Расслабтесь. Трамп диктатор.

шо мені цікаво а що ні я знаю сам
і я здатен відрізнити маячню від розумних мірквань
   
Re: Гарні новини з Конгресу

що це за потік свідомості????

для належного сприйняття написаного потрібно бути щонайменше прихильником MAGA, для більш стійкого ефекту мозок має бути роздраконений постійним читанням QAnon
   
Re: Гарні новини з Конгресу

валя ти йобнувся, ти набиваєш потоки хворої маніпулятивної свідомості, це не моя справа з нею сперечатись, якщо тобі кортить ти береш всю ту маніпулятивну шизу і доводиш її пункт за пунктом в інших форумах.

Вы интересный человек. Вы утверждаете что Трамп диктатор. Ок. Возможно. Я прошу привести примеры. Что бы вам не было скучно,  я привожу примеры, по моему мнению диктаторских действий господ Обайденов.

Я не призываю спорить по этим примерами. Кстати тут спорить сложно. Я призываю напомнить нам всем что такого диктаторского сделал Трамп?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

что такого диктаторского сделал Трамп?

не визнавав результати виборів
не скажу за ВСЮ історію сша але за останні 50 років (що при моїй свідомості) такого ніколи не було
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія