Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Ти чув що кисень це агресивний газ? Люди взагалі від Кисню вмирають...

Прикинь? Давай не будемо коритуватись киснем? Більш агресивний і ядовитіший газ тільки ХЛОР.

Піпець як страшно жити, починаємо менше дихати))))
---
Почни з маленького- менше пиши! (tu)
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?
Via

не бачу западла. Нашару вакціна.
А якщо в магазині на шару викидають  просрочку, також візьмеш? А якщо ще й примусять їсти просрочку, "бо з роботи звільнимо"?
Шара застилає очі?
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

млять ше 1 дебіл з тезісом - ета абичний гріп (с)  :facepalm:
----
 :-X
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

а до чого тут влада?

нігде немає такого запасу ліжок з киснем в світі, як дебілів які не вакцинуються, жодна країна не витримає такого напливу

За два роки не змогли побудувати нові госпіталі, та вдосконалити старі, не змогли підготувати мед сестер при тому що велике безробіття, та виробити достатньо ліків? Мені здається ви не там шукаєте винних. У вас самого нема відчуття, що вас десь дурять?
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

За два роки не змогли побудувати нові госпіталі, та вдосконалити старі, не змогли підготувати мед сестер при тому що велике безробіття, та виробити достатньо ліків? Мені здається ви не там шукаєте винних. У вас самого нема відчуття, що вас десь дурять?

і як, багато в  багатих Європах набудували госпіталів ?  :weep:
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Все. Здаюся. ебіться хочь з котами. Мені пофіг.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?
Via

---
На яку шару,мля??? :facepalm1:
Вакцини, що незабаром стануть просроченими, Америка дійсно привезла на шару.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

----
 :-X

в сраку собі ту табличку засунь  :facepalm1:

абичний гріп бля
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

А якщо в магазині на шару викидають  просрочку, також візьмеш? А якщо ще й примусять їсти просрочку, "бо з роботи звільнимо"?
Шара застилає очі?
--+
Кого ти слухаєш??
Мільйони доларів з БЮДЖЕТУ- це безкоштовно???
З ваших же податків.
Благодійників знайшли серед вакцинаторів,що показують по 38 мільярдів прибутку на вакцинах тільки.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?
Via

--+
Кого ти слухаєш??
Мільйони доларів з БЮДЖЕТУ- це безкоштовно???
З ваших же податків.
Благодійників знайшли серед вакцинаторів,що показують по 38 мільярдів прибутку на вакцинах тільки.
Частково - так. Але є вакцини, у яких збігає термін придатності у жовтні, вони завезені безкоштовно, "благодійна допомога папуасам" :(
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

---
Почни з маленького- менше пиши! (tu)
Інколи ти виглядаєш адекватним, але лише інколи... :(  :king2:
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

в сраку собі ту табличку засунь  :facepalm1:

абичний гріп бля
---
Ти що-небудь чув про таке поняття,як. "аналогія"???
Хоча,в кого я запитую..
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Частково - так. Але є вакцини, у яких збігає термін придатності у жовтні, вони завезені безкоштовно, "благодійна допомога папуасам" :(

хто хотів уже вколовся Модерною (2 ляма доз) вона навіть не дотрималась до жовтня, та файзером

теперз залишилсь невиважені або дебіли з просроченою астрою

   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

---
Ти що-небудь чув про таке поняття,як. "аналогія"???
Хоча,в кого я запитую..
яка аналогія ? (x) при Грипі кисневі ліжка ?

ти кобіті розповідаєш про хйу і палець як аналогію ?  :weep:
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Все. Здаюся. ебіться хочь з котами. Мені пофіг.
---
Не писти х хоч сам собі
Було б вам пофігу,ви б в таких гілках днями та ночами не паслися б.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

не бачу западла. Нашару вакціна.

В освенцимі теж газ був везкоштовний, а також заводили у «душові кабіни», щоб помити заарештованих для їхнього здоров‘я та запобігання епідемічних хвороб серед бранців, ну то щоб вони спокійно йшли та не бунтували. І це навіть не алегорія.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

В освенцимі теж газ був везкоштовний, а також заводили у «душові кабіни», щоб помити заарештованих для їхнього здоров‘я та запобігання епідемічних хвороб серед бранців, ну то щоб вони спокійно йшли та не бунтували. І це навіть не алегорія.
так. Вам вкцінуватися не треба.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

і як, багато в  багатих Європах набудували госпіталів ?  :weep:

Тобто, аргумент тобою повністю прийнятий. Винувата влада всюди, бо хоче простих рішень складних проблем та щоб нічого не робити. Прийнято.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Тобто, аргумент тобою повністю прийнятий. Винувата влада всюди, бо хоче простих рішень складних проблем та щоб нічого не робити. Прийнято.

тобто ваші претензії просто нікчемні  :laugh:

За два роки не змогли побудувати нові госпіталі, та вдосконалити старі, не змогли підготувати мед сестер при тому що велике безробіття, та виробити достатньо ліків?
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

тобто ваші претензії просто нікчемні  :laugh:

За два роки не змогли побудувати нові госпіталі, та вдосконалити старі, не змогли підготувати мед сестер при тому що велике безробіття, та виробити достатньо ліків?


Мої претензії мають базу. Що конкретно зробила влада за два роки, щоб покращити лікування хворих на ковід? Будівництво дорог не пропонувати.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

---
Не писти х хоч сам собі
Було б вам пофігу,ви б в таких гілках днями та ночами не паслися б.
а не пройшли би ви нaxyй?
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Мої претензії мають базу. Що конкретно зробила влада за два роки, щоб покращити лікування хворих на ковід? Будівництво дорог не пропонувати.

мала будувати госпіталі та збільшувати ліжка з киснем для всіх далбайобів, які не хочуть вакцинуватись ?

побудова інфарстуртурних об’єктів таких маштабів це не рік і не два часу. Китай, як приклад не пропонувати

таким далбаєбізмом взагалі в світі ніхто не займався, то тільки переполохані антивакцинатори можуть таке пропонувати, захуярити всю землю госпіталями з киснем  :facepalm:
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

мала будувати госпіталі та збільшувати ліжка з киснем для всіх далбайобів, які не хочуть вакцинуватись ?

побудова інфарстуртурних об’єктів таких маштабів це не рік і не два часу. Китай, як приклад не пропонувати

таким далбаєбізмом взагалі в світі ніхто не займався, то тільки переполохані антивакцинатори можуть таке пропонувати, захуярити всю землю госпіталями з киснем  :facepalm:

В Монтреалі розконсервувати один госпіталь з двох чи трьох що вже побудовані. Госпіталі закривали, бо звільняли персонал, щоб скоротити розходи. А то було потрібно щоб годувати біженців. Так хто у тому винен, що не планували наперед, навіть робили _все_ щоб викликати кризу з недостатнею кількістю та кваліфікацією персоналу? Не влада, ні? А зараз треба ті помилки на когось скинути.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

В Монтреалі розконсервувати один госпіталь з двох чи трьох що вже побудовані. Госпіталі закривали, бо звільняли персонал, щоб скоротити розходи. А то було потрібно щоб годувати біженців. Так хто у тому винен, що не планували наперед, навіть робили _все_ щоб викликати кризу з недостатнею кількістю та кваліфікацією персоналу? Не влада, ні? А зараз треба ті помилки на когось скинути.

ну кого тут їпе, що робиться в одній з багатих країн світу з нафтою ?
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

ну кого тут їпе, що робиться в одній з багатих країн світу з нафтою ?

Те саме робиться під копірку у всіх країнах.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Ну да, можно подумать, что все болевшие короной валялись в госпиталях и дышали кислородом. Или даже их дышали через вот те самые аппараты ИВЛ о которых уже никто и не вспоминает, бггг. Абсолютное большинство болело дома. И излечилось само без всяких лекарств. За неделю.

Лучше бы свою говноДию довели до ума, чтобы можно было пруф получить о вакцинации. Потому как вакцинация без пруфа смысла не имеет. И покупать смартфон ради Дии я не хочу.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Ну да, можно подумать, что все болевшие короной валялись в госпиталях и дышали кислородом. Или даже их дышали через вот те самые аппараты ИВЛ о которых уже никто и не вспоминает, бггг. Абсолютное большинство болело дома. И излечилось само без всяких лекарств. За неделю.

Лучше бы свою говноДию довели до ума, чтобы можно было пруф получить о вакцинации. Потому как вакцинация без пруфа смысла не имеет. И покупать смартфон ради Дии я не хочу.

в сімейного роздрукуй собі бамажку
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Те саме робиться під копірку у всіх країнах.

ріптілоїди / сорас/масони / 5G
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Одне вам скажу. Радійте, що зі сказом ще не гралися.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Ну да, можно подумать, что все болевшие короной валялись в госпиталях и дышали кислородом. Или даже их дышали через вот те самые аппараты ИВЛ о которых уже никто и не вспоминает, бггг. Абсолютное большинство болело дома. И излечилось само без всяких лекарств. За неделю.

Лучше бы свою говноДию довели до ума, чтобы можно было пруф получить о вакцинации. Потому как вакцинация без пруфа смысла не имеет. И покупать смартфон ради Дии я не хочу.
Да пох всем есть у тебя сертификат или нет,  есть смартфон или нет))). Понимаешь покуй :D . Это теперь твои проблемы. Можешь идти покупать сертификат, повезёт - ок, нет - заплатишь штраф.
 Так что не парься. Тех кому надо 100% вакцинировали. А так у нас свободная страна  :D
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

От тоді всі антіваксери стануть ваксерами всі стопудово.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

в сімейного роздрукуй собі бамажку

Раздрукую. Когда/если прижмет. Пока никто пруфы не требует буду так жить. До отпуска еще далеко. Смысл ширяться?
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Так что не парься. Тех кому надо 100% вакцинировали. А так у нас свободная страна

Вот и славно. Трам-пам-пам.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Вот и славно. Трам-пам-пам.
Об этом и речь  :D
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

ріптілоїди / сорас/масони / 5G

Злився ти тому, що нема аргументів. Очікувано.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Мої претензії мають базу. Що конкретно зробила влада за два роки, щоб покращити лікування хворих на ковід? Будівництво дорог не пропонувати.
в лікарнях, навіть районних, капремонти підведення кисню. Підвозили концентратори.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?
Via

І це залишу тут, для обговорення. Маразми всюди:

"Вакцинація , досвід родинний.
 Весь період епідемії хвилююся за дружину - опісля багатьох хірургічних операцій вона вразлива і слабка. Тому і серйозно ставлюся до коронавірусу.
  Півтора місяця назад від ковіду помер родич - молодий хлопець-білорус , міцний і дужий , згорів від хвороби за тиждень. Вакцинований не був . Дитина річна залишилася сиротою.
  Тому тільки з'явилася можливість вакцинувати дружину - завіз і вона вакцинувалась . На другій  дозі погано була організована вакцинація - купа людей , деякі без масок ,  через декілька  днів в дружини виявили   ковід.... Лікувались разом , дружина легко доволі перенесла.
    Вакциновані батьки , її і мої, не захворіли , хоча напередодні хвороби ми з ними спілкувалися."
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Тока шо ведущий 24 какла, Артём Авдиенко такую речь толкнул про антивакцинаторів... . Артемка, ты под каким ником здесь сидишь? Кто здесь писал, что кто не хочет вакцинироваться должен в лесу сидеть и писать отказ от лечения его в больнице.   :gigi:
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Тока шо ведущий 24 какла, Артём Авдиенко такую речь толкнул про антивакцинаторів... . Артемка, ты под каким ником здесь сидишь? Кто здесь писал, что кто не хочет вакцинироваться должен в лесу сидеть и писать отказ от лечения его в больнице.   :gigi:

це здоровий глузд

боїшся корони, пздуй на хутір і там сиди
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

це здоровий глузд

боїшся корони, пздуй на хутір і там сиди

Це ты, Артемка?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія