Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

І що? Тобі повезло знайти місце, де була апаратура і був невеликий попит на кисень.
У Києві було інакше, хоча деякі місця є також. Для богообраних.

не вакцинуйся далі, бо тепер при дельті він буде шалений
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?
Via

Так, захищає. Ще питання є?
Нема. Піду прикуплю в магазині продуктів з тисячами вірусів і бактерій, треба ж тренувати імунітет щодня їжею.
А ви коліть шмурдяк, це ваше законне право, на яке ніхто не зазіхає. Я миролюбний антиваксер.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?
Via

не вакцинуйся далі, бо тепер при дельті він буде шалений
І я про це знаю. Хто хоче вижити - повинен мати запас бабла. Злидні виздихають, на прихильники певної політсили владу ніхто й не сподівається.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Нема. Піду прикуплю в магазині продуктів з тисячами вірусів і бактерій, треба ж тренувати імунітет щодня їжею.
А ви коліть шмурдяк, це ваше законне право, на яке ніхто не зазіхає. Я миролюбний антиваксер.
Вія, з усіею повагою кажу, ви ебанута.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?
Via

Вія, з усіею повагою кажу, ви ебанута.
Навзаєм.
Ви підтримуєте антилюдський експеримент і це буде рано чи пізно покарано.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Так, захищає. Ще питання є?

Помер від вакцини. Один.

Брехня ваксерів - типова манера спілкування.

Ось ще одна людина померла.

https://www.slovoidilo.ua/2021/08/10/novyna/suspilstvo/kyyevi-pislya-vakcynacziyi-preparatom-moderna-zhinka-zaxvorila-koronavirus-pomerla

І це тільки те, що попало в ЗМІ.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Я миролюбний антиваксер
Та ми бачимо, горить палає
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?
Via

Брехня ваксерів - типова манера спілкування.

Ось ще одна людина померла.

https://www.slovoidilo.ua/2021/08/10/novyna/suspilstvo/kyyevi-pislya-vakcynacziyi-preparatom-moderna-zhinka-zaxvorila-koronavirus-pomerla

І це тільки те, що попало в ЗМІ.
Ще молода дівчина-авйськовослужбовець в Одесі.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

І я про це знаю. Хто хоче вижити - повинен мати запас бабла. Злидні виздихають, на прихильники певної політсили владу ніхто й не сподівається.

а до чого тут влада?

нігде немає такого запасу ліжок з киснем в світі, як дебілів які не вакцинуються, жодна країна не витримає такого напливу
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Ще молода дівчина-авйськовослужбовець в Одесі.
це моя ковішилдятіна, як вона дійсно військовослужбовец.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Ось іще один

Міністерство охорони здоров'я повідомило про смерть чоловіка в Вінницькій області після вакцинації Pfizer

https://ua.interfax.com.ua/news/general/753521.html

І це тільки те, що попало в ЗМІ.

Але ж ваксери напишуть, що померла лише 1 людина.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

вартість  одного дня хвороби ковідника без кисню і без лікаря тільки ліки буде 3 500 грн...

Ви готові це платити якщо тест покаже що у вас немає ковіду?

14 днів треба лікуватись....  це майже 49 тисяч буде тільки ліки. 1800 доларів грубо за два тижні...

Це без ребіалітації... Без кисню, тупо ліки.


Всі мають стільки мані заплатити?
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Від вірусу дохнути прікольнише, згоден.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

А чому про ці випадки треба мовчати?

Ваксерам правда очі ріже?
---
До чого там правда.
За них вирішать,що то є правда і їм скажуть,або напишуть
Їм просто незрозуміло,як так-їх нагнули на ролю безкоштовних піддослідних кролів,а тут хтось не хоче.
Як це так? :-o
"Извольте ходить,как все ходят!"(ц)
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?
Via

Та ми бачимо, горить палає
А ви очікували, що ми змиримося з цим геноцидом?
Недавно трапилася на очі фотка дівчинки, якій у концтаборі зробили укол фенолом в серце.
Нам такого чекати незабаром також?
Звідки ми знаємо, що ви ще з дурної голови будете примусово колоти всьому населенню? І ми вже у концтаборі чи ще ні? Виїхати можна тільки в Перу і Египет?
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Брехня ваксерів - типова манера спілкування.

Ось ще одна людина померла.

https://www.slovoidilo.ua/2021/08/10/novyna/suspilstvo/kyyevi-pislya-vakcynacziyi-preparatom-moderna-zhinka-zaxvorila-koronavirus-pomerla

І це тільки те, що попало в ЗМІ.


киянка могла захворіти в Туреччині, а щеплення від коронавірусу отримати в момент, коли хвороба перебувала на початковому етапі.

Від вакцини - не хворіють. У ній вірусу нема  :facepalm:
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

вартість  одного дня хвороби ковідника без кисню і без лікаря тільки ліки буде 3 500 грн...

Ви готові це платити якщо тест покаже що у вас немає ковіду?

14 днів треба лікуватись....  це майже 49 тисяч буде тільки ліки. 1800 доларів грубо за два тижні...

Це без ребіалітації... Без кисню, тупо ліки.


Всі мають стільки мані заплатити?

брехня
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Ось іще один

Міністерство охорони здоров'я повідомило про смерть чоловіка в Вінницькій області після вакцинації Pfizer

https://ua.interfax.com.ua/news/general/753521.html

І це тільки те, що попало в ЗМІ.

Але ж ваксери напишуть, що померла лише 1 людина.
У антиваксерів, то всі помирають від ковіду то всі від вакцини...  :facepalm1:
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Брехня ваксерів - типова манера спілкування.

Ось ще одна людина померла.

https://www.slovoidilo.ua/2021/08/10/novyna/suspilstvo/kyyevi-pislya-vakcynacziyi-preparatom-moderna-zhinka-zaxvorila-koronavirus-pomerla

І це тільки те, що попало в ЗМІ.

До того як потрапити в лікарню, жінка повернулася з Туреччини. 1 серпня вона приїхала в Україну, 5 серпня отримала перше щеплення і в той же день відчула перші симптоми коронавірусу.

На його думку, киянка могла захворіти в Туреччині, а щеплення від коронавірусу отримати в момент, коли хвороба перебувала на початковому етапі. Коронавірус при здачі ПЛР-тестів проявився тільки 9 серпня - до цього всі тести були негативними.

   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

брехня

При запаленні Легень? Ніяка не брехня. Мова про тих хто на кисні сидить і крок до ШВЛ. :X
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?
Via

а до чого тут влада?

нігде немає такого запасу ліжок з киснем в світі, як дебілів які не вакцинуються, жодна країна не витримає такого напливу
Влада до того, що заохочує цей антилюдський експеримент адміністративними методами.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

киянка могла захворіти в Туреччині, а щеплення від коронавірусу отримати в момент, коли хвороба перебувала на початковому етапі.

Від вакцини - не хворіють. У ній вірусу нема  :facepalm:

ти тостеру чи мікрохвильовці теж щось розказуєш та переконуєш?

ну чесно в мого тостера більше інтелекту чим у вії
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Влада до того, що заохочує цей антилюдський експеримент адміністративними методами.

ти шо не розумієш на всіх кисню нема і не буде ? :facepalm:
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

При запаленні Легень? Ніяка не брехня. Мова про тих хто на кисні сидить і крок до ШВЛ. :X

цифри завищені
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

цифри завищені
Занижені... Я серйозно.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Занижені... Я серйозно.

ще скажи як вія що платять за кисень :-)
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

а до чого тут влада?

нігде немає такого запасу ліжок з киснем в світі, як дебілів які не вакцинуються, жодна країна не витримає такого напливу
---
В сезон грипу якось вистачає
Та і ніхто не заважає в умовах ПАНДЕМІЇ побудувати пересувні госпіталі,якщо вже,млять ви неспроможні навіть на те,щоб провести розслідування по природі вірусу та звідки він взявся.
Не змогли забезпечити здоров'я громадян- витрачайтесь на госпіталі.
І ще- ну, ліжка,кисень.
Мля,це не ліки.
А де самі ліки?
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?
Via

ти шо не розумієш на всіх кисню нема і не буде ? :facepalm:
Зато шмурдяка на всіх вистачить. Це має якось втішити?
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

ще скажи як вія що платять за кисень :-)
Кисень є в лікарнях... І апарати кисню є... Мова за ліки.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

ваша правда. Та ніхто іх не прімушував закредітовуватися.. . В мене просто. Страховка передбачає мати обовьязковий набор щеплень. Він змінюється. І не хочу, щоб мене ховали вишкрябаючи гроши з кішень. Тож, маю отримати що маю. Я не плачу, все пройшло без наслідків

Беггі, ну ж бо… Те, що хтось зробив поганий вибір з кредитами, не надає іншим права використовувати те безвихідне положення, щоб примушувати їх робити інший поганий вибір. Це підло. Можна ще спитати, а чи не ті самі люди створили кредитну яму куди запхали всіх закредитованих, у будь який спосіб заохочуючи споживання, що зараз вирішили всіх вакцинувати попри їх бажання? Благими намірами вистелена дорога в ад. Спершу поклали камінчик з кредитами, зараз кладуть камінчик з вакциною, потім будуть продавати почки за нову дозу вакцини від мутованого віруса, потім що? Ми вже на тому шляху в ад як дивитися на пристрасті навколо не вакцинованих, чи ми колективно зможемо зупинитися?
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

вартість  одного дня хвороби ковідника без кисню і без лікаря тільки ліки буде 3 500 грн...
Ви готові це платити якщо тест покаже що у вас немає ковіду?
14 днів треба лікуватись....  це майже 49 тисяч буде тільки ліки. 1800 доларів грубо за два тижні...
Це без ребіалітації... Без кисню, тупо ліки.
Всі мають стільки мані заплатити?

Скільки коштує лікування людини з хворобами від алкоголю і тютюну?

Чому алкоголь і тютюн досі не заборонили?

Вакцина не захищає від ковіду. Людина після вакцинації може померти від побічних ефектів, може захворіти на коронавірус і може померти від коронавірусу.

Чому виробників вакцин звільнили від відповідальності за побічні ефекти від вакцинації?
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Беггі, ну ж бо… Те, що хтось зробив поганий вибір з кредитами, не надає іншим права використовувати те безвихідне положення, щоб примушувати їх робити інший поганий вибір. Це підло. Можна ще спитати, а чи не ті самі люди створили кредитну яму куди запхали всіх закредитованих, у будь який спосіб заохочуючи споживання, що зараз вирішили всіх вакцинувати попри їх бажання? Благими намірами вистелена дорога в ад. Спершу поклали камінчик з кредитами, зараз кладуть камінчик з вакциною, потім будуть продавати почки за нову дозу вакцини від мутованого віруса, потім що? Ми вже на тому шляху в ад як дивитися на пристрасті навколо не вакцинованих, чи ми колективно зможемо зупинитися?
не бачу западла. Нашару вакціна.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?
Via

ще скажи як вія що платять за кисень :-)
А ти що, вже за кордон на заробітки виїхав, сам переконатися не можеш? В якій щасливій країні ти віриш в українську медицину?
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Скільки коштує лікування людини з хворобами від алкоголю і тютюну?

Чому алкоголь і тютюн досі не заборонили?

Вакцина не захищає від ковіду. Людина після вакцинації може померти від побічних ефектів, може захворіти на коронавірус і може померти від коронавірусу.

Чому виробників вакцин звільнили від відповідальності за побічні ефекти від вакцинації?
Ти чув що кисень це агресивний газ? Люди взагалі від Кисню вмирають...

Прикинь? Давай не будемо коритуватись киснем? Більш агресивний і ядовитіший газ тільки ХЛОР.

Піпець як страшно жити, починаємо менше дихати))))
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

киянка могла захворіти в Туреччині, а щеплення від коронавірусу отримати в момент, коли хвороба перебувала на початковому етапі.

Від вакцини - не хворіють. У ній вірусу нема  :facepalm:
---
А як жеж про" вакциновані хворіють легко"(ц)???
І зовсім  не вмирають???
Знову спистіли?? :X
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

не бачу западла. Нашару вакціна.

Вакцину виробляє і розповсюджує комерційна організація. Хто заплатить за бенкет?
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

не бачу западла. Нашару вакціна.
---
На яку шару,мля??? :facepalm1:
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

---
В сезон грипу якось вистачає
Та і ніхто не заважає в умовах ПАНДЕМІЇ побудувати пересувні госпіталі,якщо вже,млять ви неспроможні навіть на те,щоб провести розслідування по природі вірусу та звідки він взявся.
Не змогли забезпечити здоров'я громадян- витрачайтесь на госпіталі.
І ще- ну, ліжка,кисень.
Мля,це не ліки.
А де самі ліки?

млять ше 1 дебіл з тезісом - ета абичний гріп (с)  :facepalm:
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Піпець як страшно жити,

Так, страшно.

Скільки коштує лікування людини з хворобами від алкоголю і тютюну?

Чому алкоголь і тютюн досі не заборонили?

Вакцина не захищає від ковіду. Людина після вакцинації може померти від побічних ефектів, може захворіти на коронавірус і може померти від коронавірусу.

Чому виробників вакцин звільнили від відповідальності за побічні ефекти від вакцинації?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія