Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Розбився український літак в Тегерані

В Bellingcat рассказывают, откуда пущена ракета, которой могли сбить украинский "Боинг"

Ну это старое, от 10 января 2020 года. Там больше говорят про то что иранцы пытаются всё бульдозерами закопать...
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

збиття як ОДНА з версій.
І укр.комісія вилетіла щоб знайти цьому докази.

Тому що всім крім Ірану, збиття ракетою ЗРК - була найзручніша версія з погляду фінансового і репутації.  Україні, Боїнгу, МАУ, Штатам.

Щоб виплутатися з провини, Іран мав би надати залізобетонні докази що літак не було збито.таких аргументів в аятолл не було.

Для меня показателен был момент,
когда стало известно, что останки самолета подгребают бульдозером
и это косвенно указывало на то,
что причина была известна тогда уже.
А далее уже пошли политические игры , вбросы и смаквание фантазий.
Подробности уже куда и как лупанула ракета и сколько их там было  - тут вторичны уже.

И что дальше ?
Черные ящики вроде передали Франции.
Но инфа из них никак не прояснит
кто, как и почему принял решение сбить боинг.
   
Та все буде добре,пан Алекс, а було без краще, щоб ручка того Трюдо мудаком не обзивав діпломатично. Та, то таке.
 То що, за результатами комісії, як не буде відхілень до збиття від коридору, то ви вибачитеся переді мною, чи вам краще про те забути? 

А де я казав, що були відхилення від коридору? Ти тверезий, шановний пан beggy?
   
Черные ящики вроде передали Франции.

А Франция тут при чём?  ;o Ящики комиссия исследовать должна.

Останнє редагування: 15 січня 2020 01:46:14 від alex_kiev
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Для меня показателен был момент,
когда стало известно, что останки самолета подгребают бульдозером
и это косвенно указывало на то,
что причина была известна тогда уже.
мутки такого типу відразу трактуються не в користь Ірану. Спроба щось приховати чи перекрутити.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

А де я казав, що були відхилення від коридору? Ти тверезий, шановний пан beggy?
так, пане, нажаль, тверезий. Перепрошую за Т9, виправив в цитованому вами пості. А про що ми сперечаемося, як не про курс ВС? Не ясно мені вже.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Що ви хтіли від карт, що було вам не так в треках, про що ви взагалі?
   
так, пане, нажаль, тверезий. Перепрошую за Т9, виправив в цитованому вами пості. А про що ми сперечаемося, як не про курс ВС? Не ясно мені вже.

Потім розкажу.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Вже не розумію, може маю з вами погодитися та перепросити. Що не так на карте з треком?
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Потім розкажу.
не можна так. Кажить зараз.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Ви розуміете, що це зелене шулерство? " вам буде добре, а коли, чому, та як, того вам не скажу!"
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

А Франция тут при чём?  ;o Их комиссия исследовать должна.

ну вроде уже нет ))

Франция опровергает, что Иран передаст ей "черные ящики" сбитого самолета МАУ Больше читайте здесь: https://тсн/ru/svit/franciya-oprovergaet-chto-iran-peredast-ey-chernye-yaschiki-sbitogo-samoleta-mau-1474086.html


наверное, сама комиссия
без техсредств от производителя
не может все , если там есть повреждения в черных ящиках.
да и как 3-я сторона ...может больше будет доверия к действу
и меньше конспирологии.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Алекс, Алекс, не спати! Кажить вже, про що ми сперечаемося, бо не знаю в чому винний. Карта та трек читабельні. Що вам не так? Не такий шлях судна? Так і скажіть. Голосно скажить: ВЕРХОВИЙ БУБОЧКА ДОМОВИВСЯ З ПЕРСАМИ ЩО САМОЛЬ СИЛЬНО ВІДХИЛИВСЯ. то, й все, вам легше стане.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

мутки такого типу відразу трактуються не в користь Ірану. Спроба щось приховати чи перекрутити.

мутки, не мутки
вспомните как вела себя Украина , когда была сбита тушка ...

какая-то страна потомственных прокуроров ))
   
ну вроде уже нет ))

Франция опровергает, что Иран передаст ей "черные ящики" сбитого самолета МАУ Больше читайте здесь: https://тсн/ru/svit/franciya-oprovergaet-chto-iran-peredast-ey-chernye-yaschiki-sbitogo-samoleta-mau-1474086.html


наверное, сама комиссия
без техсредств от производителя
не может все , если там есть повреждения в черных ящиках.
да и как 3-я сторона ...может больше будет доверия к действу
и меньше конспирологии.

производитель (боинг) по нормам ИКАО должен быть в комиссии

Иран не хочет? Вот тут и собака зарыта.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

А то. Ай, ни, потім скажу.. Що, нічь, методічки нової нема? Бідака. Співчуваю. Ось в нас, в арктуріанцив, з сігми арктура методічка пріходить в реальному часі нейтрінним потоком. Ога, ога. А серйозно. Що не так? Що вас турбує?
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Боїнг в комісії. Хіба ні?
   
Алекс, Алекс, не спати! Кажить вже, про що ми сперечаемося, бо не знаю в чому винний. Карта та трек читабельні. Що вам не так? Не такий шлях судна? Так і скажіть. Голосно скажить: ВЕРХОВИЙ БУБОЧКА ДОМОВИВСЯ З ПЕРСАМИ ЩО САМОЛЬ СИЛЬНО ВІДХИЛИВСЯ. то, й все, вам легше стане.

не бушуй

оця кацапська карта мені не подобається

і давай на цьому завершимо твоє збудження, ok?

http://images.vfl.ru/ii/1578842089/ea6285ea/29181112.jpg



   
Re: Розбився український літак в Тегерані

производитель (боинг) по нормам ИКАО должен быть в комиссии

Иран не хочет? Вот тут и собака зарыта.

ну сколько уже можно ...
ну не в яйках же присутствующих дело , их паспортов и полномочий ...
поврежденные черные ящики должны передать в штаты в составе комиссии, по хорошему,
а Иран будет артачится полюбасу , тут и к бабке не ходи.)

поэтому будут всякие Франции ...
т.е. те, у кого есть технические возможности
и Иран не против их участия.

Останнє редагування: 15 січня 2020 02:16:05 від elipse
   
ну сколько уже можно ...
ну не в яйках же присутствующих дело , их паспортов и полномочий ...
поврежденные черные ящики должны передать в штаты в составе комиссии, по хорошему,
а Иран будет артачится полюбасу , тут и к бабке не ходи.)

Ну так для этого завтра, то есть 16-го, в Лондоне и собираются для того чтобы найти аркан.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

не бушуй

оця кацапська карта мені не подобається

і давай на цьому завершимо твоє збудження, ok?

http://images.vfl.ru/ii/1578842089/ea6285ea/29181112.jpg

Показати зображення...
давайте на цьому завершим мое збудження. Знову прошу, ви підкацапник, не розуміете ще, звертайтесь ввічливо, уйобок, будласка. Це набагато спростить спілкування.
Що не так з картою та треком?

Останнє редагування: 15 січня 2020 02:18:35 від beggy
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Пояснюйте сумніви, ви не сфінкс.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Це окрема раса не скажу кого, яка завжди наводить малюнок, каже що в ньому загроза, та зникає. Думайте самі та шукайте. А там нема нічого. На малюнку котик яйця ліже. Ото й все.
   
Це окрема раса не скажу кого, яка завжди наводить малюнок, каже що в ньому загроза, та зникає. Думайте самі та шукайте. А там нема нічого. На малюнку котик яйця ліже. Ото й все.

я бачу, що ти не здатний нормально спілкуватися. лижи собі яйця, або цьому малюнку.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

я бачу, що ти не здатний нормально спілкуватися. лижи собі яйця, або цьому малюнку.
як скажете. Із свого боку скажу, що ви не спроможні розуміти не тільки  натяки, а й прямі прохання. Зелений ви, майже в тому невінні.
По темі. Нічого ви сказати не можете, бо цей малюнок - факт. Дуете брила та робите загадкові очи, бо нічого в вас нема. Порожній пакет. Як і всі прихильники певної політсили. Дарма втрачений час.
   
цей малюнок - факт

То факт тільки в твоїй уяві.

Коли будуть результати комісії по розслідуванню, і їх карти співпадуть з цим кацапським фейковим малюнком - от тоді і поговоримо.

PS. До речі, тобі знайомий Вимушений більш професійно флудив гілки. Всього найкращого.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

То факт тільки в твоїй уяві.
так, так, продовжуйте
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

PS. До речі, тобі знайомий Вимушений більш професійно флудив гілки. Всього найкращого.
хто б про флуд говорив.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Я не знаю як це коментувати

   
Re: Розбився український літак в Тегерані
TC

Я не знаю як це коментувати

https://twitter.com/view/status/1217201894227152896

Правильно посол считает.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

кстати а за что курильщика арестовали? за то что курил?
Наверно что бы узнать точно просто курил, услышал и начал снимать или конкретно ждал событие что бы зафиксировать для куратора. Третьего варианта я не вижу.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Вже й головку ракети зафоткали і виклали. і белінгкет зробив геолокацію.
А где увидеть геолокацию места находки головки ракеты? А вторую нашли?
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

https://www.nytimes.com/video/players/offsite/index.html?videoId=100000006920114

Ukraine Flight 752: New Video Shows First Missile Hit Plane https://nyti.ms/2Rialb7 via @nytvideo
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Пісєц пацану

Корпус вартових ісламської революції (КВІР) заявив про затримання особи, яка вважається автором відеоролика з потраплянням ракети в літак "Міжнародних авіаліній України", збитий минулого тижня під Тегераном.
Про це повідомляє BBC з посиланням на іранські медіа, передає "Європейська правда".
Іранські ЗМІ, зокрема, повідомили, що КВІР взяли під варту людину, яка минулого тижня опублікувала відео ракетного удару по літаку.
Але іранський журналіст, який перебуває в Лондоні, який спочатку опублікував ці кадри, наполягає на тому, що його джерело знаходиться в безпеці, і що іранська влада заарештувала не ту людину.

Очікується, що затриманому висунуть звинувачення у зв’язку з національною безпекою
   
Пісєц пацану

Корпус вартових ісламської революції (КВІР) заявив про затримання особи, яка вважається автором відеоролика з потраплянням ракети в літак "Міжнародних авіаліній України", збитий минулого тижня під Тегераном.
Про це повідомляє BBC з посиланням на іранські медіа, передає "Європейська правда".
Іранські ЗМІ, зокрема, повідомили, що КВІР взяли під варту людину, яка минулого тижня опублікувала відео ракетного удару по літаку.
Але іранський журналіст, який перебуває в Лондоні, який спочатку опублікував ці кадри, наполягає на тому, що його джерело знаходиться в безпеці, і що іранська влада заарештувала не ту людину.

Очікується, що затриманому висунуть звинувачення у зв’язку з національною безпекою

оце "потрапляння" просто виводить.
потрапити можна в халепу, на прийом, в ситуацію, тощо.
а кулі, снаряди, ракети, стріли влучають.

тож влучання, журно-ламери, влучання
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

https://www.nytimes.com/video/players/offsite/index.html?videoId=100000006920114

Ukraine Flight 752: New Video Shows First Missile Hit Plane https://nyti.ms/2Rialb7 via @nytvideo

Скоріш за все стріляли або чужі, або ті хто мав наказ збити саме цей лайнер. Ті оператори які звикли там сидіти знають глісаду і ніколи не переплутають Боїнг з ціллю малого розміру. Це неможливо.
Доповіть оператора при виявлення цілі
"Цель малоразмерная, скоростная, азимут, высота"
   
щодо автора відео.

як узгоджується "чесне признання вини" з переслідуваннями свідків?
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

щодо автора відео.

як узгоджується "чесне признання вини" з переслідуваннями свідків?


В нутрішня боротьба в Ірані. Між КСІР який сам по собі і Президентської владою
Це як між Гестапо і Абвером
   
В нутрішня боротьба в Ірані. Між КСІР який сам по собі і Президентської владою
Це як між Гестапо і Абвером

ну так палєвно ж.
   
Росія могла порушити санкції, продавши Ірану ракетну систему, з якої було збито літак МАУ, - Єльченко
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія