Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Байден - новий Президент США

Re: Байден - новий Президент США

кенгуру, так где там ссылка на джулиани кацапского агента? из какого места ты это откопал?
Не дуркуй
Іностранного агента (кацапського в частності) - Foreign agent, Wiki
А шо там у Руді з Кацапією - розслідує ФБР.
Слєді за собитіямі
   
Re: Байден - новий Президент США

и что? я потерял нить разговора? что именно ты пытаешься сообщить?

Шо нема состава преступлєній у Хантера Байдена
Состав не знайшов генпрокурор Луценко (ще та курва, імхо)
Состав не знайшов генпрокурор Рябошапка (дуже достойна людина)
Состав не знайшов трампівський генпрокурор США Уільям Барр
https://apnews.com/article/william-barr-hunter-biden-election-047487650cd50f5a874c406aad214ce7

Сосі банан, гіанні
Мені аж якось неловко за тебе
(в роки юності мій однокурсник гуляв з подругою, вона у нього купи мені те, купи мені це -аж допоки його не достало і він не відповів
А вафлю тобі нє надо?)
Шось ти мені цю подругу напомінаєш....

   
Re: Байден - новий Президент США

муля. во первых пост про керри. а во вторых, что именно в моей методике кацапского? кацапское скорей у тебя. ты защищаешь лицемерного питараса, который борется с загрязнением среды и против добычи нефти, а сам тем временем делает на нефти деньги... :)
Бувають різні ситуації .Мій приятель колись виробляв і продавав горілку .Потім бізнес продав ( точніше його змусили продати ) і побудував крутий медичний центр . Зараз дуже шанована людина .Його лікарня одна з найкращих .

Останнє редагування: 5 травня 2021 10:33:15 від Амулет
   
Re: Байден - новий Президент США

Бувають різні ситуації .Мій приятель колись виробляв і продавав горілку .Потім бізнес продав ( точніше його змусили продати ) і побудував крутий медичний центр . Зараз дуже шанована людина .Його лікарня одна з найкращих .

Очередня "житейская история" от Мули. Прямо как Булька с его "кумой Гройсмана"   :facepalm1:
   
Re: Байден - новий Президент США

Не дуркуй
Іностранного агента (кацапського в частності) - Foreign agent, Wiki
А шо там у Руді з Кацапією - розслідує ФБР.
Слєді за собитіямі

ты опять тормозишь? разговор об иностранном агенте руди зашел в контексте того, что он якобы представлял в америке интересы луценко или кого то еще и не зарегистрировался? именно об этом говорит лещенко, на которого ты ссылаешься. так это или не так, мы не знаем. дочого тут кацапы? сколько можно тупить? :fool:
   
Re: Байден - новий Президент США

Шо нема состава преступлєній у Хантера Байдена
Состав не знайшов генпрокурор Луценко (ще та курва, імхо)
Состав не знайшов генпрокурор Рябошапка (дуже достойна людина)
Состав не знайшов трампівський генпрокурор США Уільям Барр
https://apnews.com/article/william-barr-hunter-biden-election-047487650cd50f5a874c406aad214ce7

Сосі банан, гіанні
Мені аж якось неловко за тебе
(в роки юності мій однокурсник гуляв з подругою, вона у нього купи мені те, купи мені це -аж допоки його не достало і він не відповів
А вафлю тобі нє надо?)
Шось ти мені цю подругу напомінаєш....

этого рябошапку вытянули сейчас, чтобы хантера отбелить. кенгуру.  по хантеру ведется расследование фбр и прокуратуры... может чего накопают...  а не накопают и куй с ним. итак ведь понятно, что хантер буризме помогал отчистого сердца и желания помочь украине. папа не причем :)
   
Re: Байден - новий Президент США

Бувають різні ситуації .Мій приятель колись виробляв і продавав горілку .Потім бізнес продав ( точніше його змусили продати ) і побудував крутий медичний центр . Зараз дуже шанована людина .Його лікарня одна з найкращих .

сильная история. эх муля. муля... :pooh_lol:
   
Re: Байден - новий Президент США

Кацапські пропагандони ОТ та гіанні продовжують доводити, що довбойоба Трампа виборці не послали  :fuck: 
І продовжують розповсюджувати брехню про "фальсифікації" на виборах. :fool:
   
Re: Байден - новий Президент США

меня местные бабуины никогда не перестают радовать.... сначала татусь притащил сюда вырезки из вашингтон пост о том, что фбр якобы проводило беседу с джулиани о кацапах. это был главный аргумент- если фбр провело беседу, значит джулиани кацапский агент. когда выяснилось, что газеты обосрались и напечатали опровержение, то татуси переобулись на ходу. теперь аргументом стало- если фбр джулиани не предупреждало, значит он точно агент.  кенгуру пошел еще дальше. оно притащило сюда женщину с бородой- сирожу  лещенко и заявило. что лещенко доказывает - джулиани кацапский агент. но даже бородатая женщина сирожа об этом не говорила. особенно интересно, что этим поносом засирается ветка, посвяженная лучшему другу украины, любимому дедушке байдену... :pooh_lol:
   
Re: Байден - новий Президент США

Кацапські пропагандони ОТ та гіанні продовжують доводити, що довбойоба Трампа виборці не послали  :fuck: 
І продовжують розповсюджувати брехню про "фальсифікації" на виборах. :fool:

татусь, если ты не заметил. то последние несколько страниц мы с твоей подачи и подачи кенгуру обсуждаем джулиани. ты зачем курва, засрал ветку о любимом президенте, дедушке джо? :)
   
Re: Байден - новий Президент США

Ну что, бидона можна поздравить с очередным успехом. Безработица в Апреле возросла до 6,1%. Не долго и заняло.
   
Re: Байден - новий Президент США

Кацапські пропагандони ОТ та гіанні продовжують доводити, що довбойоба Трампа виборці не послали  :fuck: 
І продовжують розповсюджувати брехню про "фальсифікації" на виборах. :fool:

Гавнусь, чого смикаешся, ти ж сам знаеш що: "Our election was hijacked. There is no question."
   
Re: Байден - новий Президент США

Ну что, бидона можна поздравить с очередным успехом. Безработица в Апреле возросла до 6,1%. Не долго и заняло.

А какой дурак пойдёт работать если социки печатают пустые деньги и платят за сидение на пособии больше чем заработаешь горбатясь на работе?
   
Re: Байден - новий Президент США

А какой дурак пойдёт работать если социки печатают пустые деньги и платят за сидение на пособии больше чем заработаешь горбатясь на работе?


Само собой. Если платят по $600 в неделю просто так то зачем выходить на работу за $500, или даже $800. А осенью добренький бидон с гoвном опять бенефиты продлит.
   
Re: Байден - новий Президент США

сильная история. эх муля. муля... :pooh_lol:
Сильна тому що реальна .
   
Re: Байден - новий Президент США

А какой дурак пойдёт работать если социки печатают пустые деньги и платят за сидение на пособии больше чем заработаешь горбатясь на работе?
Мої знайомі в Штатах працюють .Ну це може ти сидиш на цій допомозі .
   
Re: Байден - новий Президент США

Мої знайомі в Штатах працюють .Ну це може ти сидиш на цій допомозі .

Скажем так, известное брехло Муля заверяет что у него в Штатах есть знакомые которые работают, очевидно на одной из фирм Байдена. У Мули много вот таких житейских историй  :weep:
   
Re: Байден - новий Президент США

Президент США Джо Байден підтвердив, що сподівається найближчим часом зустрітися з російським лідером Володимиром хуйло. Про це Байден заявив на брифінгу, який транслювала мережа C-SPAN. За його словами, час і місце переговорів усе ще обговорюються.

Відповідаючи на запитання журналіста, американський лідер повідомив, що на його готовність провести зустріч з хуйло не вплине нарощування російських військ біля кордонів з Україною. «Це не впливає на моє бажання зустрітися тет-а-тет. До того ж зверніть увагу: раніше у нього (у хуйло – ред.) було більше військ. Зараз він відводить їх (від кордонів України – ред.)», - сказав Байден.

Ідеться про масштабне перекидання російських військ до українських кордонів і в анексований Крим. Російська влада називає це «навчаннями».

Керівники України, США, ЄС та інших країн вважають, що угруповання сформоване для потенційного масштабного вторгнення на українську територію. Нещодавно міністр оборони Росії Сергій Шойгу оголосив про відведення військ. Це відбулося невдовзі після того, як Байден зателефонував хуйло, запропонувавши йому провести зустріч і водночас попередивши про санкції, які були запроваджені згодом.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ, американські офіційні особи і міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба стверджують, що біля українських кордонів усе ще залишаються десятки тисяч російських військових.

США не визнають анексію Криму і закликають Росію припинити агресивні щодо України. Вашингтон запровадив проти Москви санкції у зв’язку з її діями проти України.
   
Re: Байден - новий Президент США

Само собой. Если платят по $600 в неделю просто так то зачем выходить на работу за $500, или даже $800. А осенью добренький бидон с гoвном опять бенефиты продлит.

Олєчка, завідно?
В Ольгіно не платят?
Переєзжай в Омеріку

Кста, в Мельбурні тоже перестали платити
Сволочі....
Скоро буде як в Ольгіно, піляттт
   
Re: Байден - новий Президент США

Компанія Кушнера (зять Трампа, муж Іванкі) сдавала дома в рент в дуже поганому стані і обдирала квартирантів
“People were living in inhumane conditions — deplorable conditions.”
Люди  подали в суд (при Байдені) і виграли його
https://www.propublica.org/article/kushner-companies-violated-multiple-laws-in-massive-tenant-dispute-judge-rules
   
Re: Байден - новий Президент США

Олєчка, завідно?
В Ольгіно не платят?
Переєзжай в Омеріку

Кста, в Мельбурні тоже перестали платити
Сволочі....
Скоро буде як в Ольгіно, піляттт

Словесный понос.
   
Re: Байден - новий Президент США

Кацапська пропагандонка ОТ вже як той шаріков, крім "абирвалг" нічого сказати не може.  :lol:
Важка робота у кацапської пропагандонки. :fuck:
   
Re: Байден - новий Президент США


эта фраза заинтересовала. похоже биде писдит в открытую, не?
   
Re: Байден - новий Президент США

Кацапська пропагандонка ОТ вже як той шаріков, крім "абирвалг" нічого сказати не може.  :lol:
Важка робота у кацапської пропагандонки. :fuck:


татусь, а что ты можешь сказать кроме абырвалга? обосрался с поступлениями в бюджет. обосрался с русским агентом джулиани. только и остается тебе привычную песню запеть про руских пропагандонов. татусь. мое предложение в силе- ты находишь посты с моим писдежом. я ухожу на месяц. не находишь. уходишь ты. или наоборот, я тебе сую под нос твой писдежь и ты уходишь. не нахожу, ухожу я :)
   
Re: Байден - новий Президент США

Компанія Кушнера (зять Трампа, муж Іванкі) сдавала дома в рент в дуже поганому стані і обдирала квартирантів
“People were living in inhumane conditions — deplorable conditions.”
Люди  подали в суд (при Байдені) і виграли його
https://www.propublica.org/article/kushner-companies-violated-multiple-laws-in-massive-tenant-dispute-judge-rules

кенгуру. ты разобрался с иностранным агентом? было у тебя время найти в речи бородатой женщины лещенко или показаниях кента, что джулиани русский агент?
   
Re: Байден - новий Президент США

Гіанні заступив на зміну.

Гіанні ти так і не сказав, фальсифікації на виборах були?
Тільки думай добре перш ніж відповісти, бо Домініон судить тих, хто розпускає брехню про їхні машини.
   
Re: Байден - новий Президент США

Ну вот, гавнусь решительно настроился на срач. Он не дурак хоть на какие-то вопросы отвечать

Останнє редагування: 8 травня 2021 15:03:18 від Olga Taylor
   
Re: Байден - новий Президент США

А Трамп кинув Джуліані на бабло.  :lol:  :fuck:

Це класична управлінька стратегія Трампа - брехати, загрібати жар чужими руками, а потім кидати лохів.

Трамп - це класичний мафіозі, саме тому він так і любить хуйла, бо вони однакові по духу.
   
Re: Байден - новий Президент США

А Трамп кинув Джуліані на бабло.  :lol:  :fuck:

Це класична управлінька стратегія Трампа - брехати, загрібати жар чужими руками, а потім кидати лохів.

Трамп - це класичний мафіозі, саме тому він так і любить хуйла, бо вони однакові по духу.


татусь, а кто сказал, что трамп кинул джулиани? может ссылкой побалуешь, писдунок? я понял, что о доходах бюджета и кацапском агенте ты говорить н хочешь?
   
Re: Байден - новий Президент США

кенгуру. спецом для тебя. ты зачем то притащил сюда бородатую женщину сирожу лещенко с нападками на джулиани. а об этом ты и не догадывался... что скажешь теперь? можно ли верить бородатой женщине7

   
Re: Байден - новий Президент США

Компанія Кушнера (зять Трампа, муж Іванкі) сдавала дома в рент в дуже поганому стані і обдирала квартирантів
“People were living in inhumane conditions — deplorable conditions.”
Люди  подали в суд (при Байдені) і виграли його
https://www.propublica.org/article/kushner-companies-violated-multiple-laws-in-massive-tenant-dispute-judge-rules


кенгуру опять говна в клювике притащил в ветку о любимом президенте. давай сначала с сирогой лещенко разберемся. что там он о кацапских агентах говорил? :)
   
Re: Байден - новий Президент США

татусь, а кто сказал, что трамп кинул джулиани? может ссылкой побалуешь, писдунок? я понял, что о доходах бюджета и кацапском агенте ты говорить н хочешь?

Да это даже я знаю. Сказала Вашингтон пост со ссылкой на людей знакомых с ситуацией и пожелавших остатся анонимными. Через день в тoй же манере подтвердила Нью-Йорк Таймс. Два уважаемых рулона туалетной бумаги. Врать не будут.
   
Re: Байден - новий Президент США

У кацапських пропгандончиків почалась істерика, матюки, піна з рота.  :lol:
Все так погано, Трамп виявився довбойобом, не знатним ні на що, по всіх фронтах цого давлять, доказів маніпуляцій на виборох немає, всіх брехунів беруть за жабри.  :punish:

А тим часом під керівництвом Байдена економіка росте, захворюваність на ковід знижується, напруженість в суспільстві знижується, життя повертається в нормальне русло.  :good:

4 роки президенства Трампа зараз виглядають як страшний сон.  :bueee:
   
Re: Байден - новий Президент США

У кацапських пропгандончиків почалась стерика, матюки, піна з рота. 
Все так погано, Трамп виявився довбойобом, не знатним ні на що, по всіх фронтах цого давлять, доказів маніпуляцій на виборох немає, всіх брехунів беруть за жабри.

Гавнусь, ну ти ж в курсі що: "Our election was hijacked. There is no question."
Чого ти смикаешся, або відпускайй ружжо, або опускайся плавно на дно.
   
Re: Байден - новий Президент США

А тим часом під керівництвом Байдена економіка росте, захворюваність на ковід знижується, напруженість в суспільстві знижується, життя повертається в нормальне русло. 

4 роки президенства Трампа зараз виглядають як страшний сон.

Все відмінно, Банк оф Америка вже прогнозуе 20% інфляціі
Президенство Трампа з мінімальним безробіттям та рівнем інфляціі будем згадувати як сон, "дрім" по американському :)

Вчора ганялись на вітрильнику, після змагань звичайно пиво в клубі. В команді були двое професорів з Берклі, один по давньокитайському, другий по фізиці.
Професори зійшлись на тому що польот в прірву буде без питань, сперечались тільки чи це настане через три чи через два роки (або раніше).

Але тобі яка різниця, Гавнусь? - ти як був лузером так і ним же і залишишся при любих розкладах.
   
Re: Байден - новий Президент США

Гавнусь, ну ти ж в курсі що: "Our election was hijacked. There is no question."
Чого ти смикаешся, або відпускайй ружжо, або опускайся плавно на дно.

 :facepalm1:

Трампанзі - це діагноз.
Мені цікаво, це траба бути ідіотом щоб стати прихильником Трампа, чи як тільки став прихильником Трампа, то автоматично стаєш ідіотом?

Трампанзі чако перекладає з англійської гуглтранслейтом, але не  розуміє що саме то значить.  :fool:
   
Re: Байден - новий Президент США

Так гавнусь он и есть персонаж с карикатуры. Воспевает как вполне реально "неуклонно растёт процент жиров у масли". Слушать Подеревянского было смешно. А вот оно вполне реальное чучело.


Вот собственно небольшая ссылка на BofA



Останнє редагування: 9 травня 2021 01:34:21 від Olga Taylor
   
Re: Байден - новий Президент США

Професори зійшлись на тому що польот в прірву буде без питань, сперечались тільки чи це настане через три чи через два роки (або раніше).

Обіцяли трешачок до кінця цього року.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія