Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

почалося:онлайн виступ курта волкера , публічні слухання по емпічменту

Головне питання чи оберуть трампона на другий строк?
   
Головне питання чи оберуть трампона на другий строк?

Скоріше за все, що не оберуть...  він і на тих виборах переміг з не дуже великим відривом, дякуючи тому, що Клінтон було підісрано,  а зараз суцільний негатив навколо Трампа..   нема у нього шансів, имхо
   
перерва, а поки пролунали такі заяви:
тупорилий додік хаяв Україну бо його так рудік настроїв , волкер підтримуе зе, луцик - нікчемне брехло  :K
   
Під час відкритих слухань перед трьома комітетами Палатами представників, які ведуть розслідування щодо імпічменту, колишній спеціальний представник США щодо України Курт Волкер зробив кілька уточнень у світлі інформації, яка стала відомою після його свідчення 3-го жовтня.

Волкер розповів, що коли він обговорював із помічником президента України Андрієм Єрмаком та персональним юристом Трампа Рудольфом Джуліані видання потенційної заяви від імені президента Зеленського, він не знав про зв'язок між початком розслідувань Україною та затриманням військової допомоги.

«Ніхто мені цього не казав і я ніколи не повідомляв про цей зв'язок українцям. Я був проти заморозки безпекової допомоги Україні. Коли я про це дізнався 18 липня, я думав, що її можна розблокувати ще до того, як про неї довідаються українці, що спричинить у них занепокоєння», -сказав він.

Сам Волкер розглядав це як внутрішню політичну проблему США і, коли українці про це дізналися, радив їм нічого не робити та чекати, поки вона буде розв’язана у Вашингтоні.

«Я не знав, що інші їм говорили зворотне у цей же час».

Також Волкер зазначив, що не пов’язував розслідування енергетичної компанії Burisma та Байденів.

«Я не знав, що інші вірили, що будь-які розслідування української компанії Burisma, яка має історію звинувачень в корупції, була аналогічною розслідуванню віце-президента Бадена. Для мене це були чітко різні речі. Це було сталою політикою США протягом кількох адміністрацій закликати українців боротися із корупцією. Я спокійно ставився до того, щоб українці робили власні заяви про розслідування та викорінювали власну корупцію».

Коли цю тему підняв мер Джуліані під час їхньої розмови 19 липня, Волкер розповів, що він негайно відкинув припущення, що на виконання обов’язків віце-президента Байдена можна було вплинути грошима, які виплачувалися його синові.

«Як я раніше свідчив, знаю віце-президента Байдена 24 роки. Він шляхетна людина і я його дуже поважаю».

Волкер зазначив, що сам він ніколи не закликав українців розслідувати Байденів, про що свідчать документи, включно із особистою перепискою, яку він надав. Про те, що президент вважає розслідування Burisma рівнозначним розслідуванню Байденів, Волкер дізнався тільки після оприлюднення стенограми дзвінка 25 липня.

Також Волкер зауважив, що не вважає себе одним із «трьох аміго». Раніше про те, що саме так себе називають, крім Волкера, посол США в ЄС Гордон Сондленд та міністр енергетики Рік Перрі, свідчив Сондленд.

«Я ніколи не чув цей термін і мені неприємно його чути, тому що для мене три аміго завжди будуть сенатори Маккейн, Ліберман та Грем в їхній роботі з просування збільшення військової присутності в Іраку».

Волкер розповів, що не знав, що Трамп призначив Сондленда чи їхню групу відповідальними за політику США щодо України.

«Я розумів, що кожен з нас у своїй офіційній посаді продовжують працювати разом після відвідання інавгурації президента Зеленського, щоб просувати збільшення підтримки США Україні».
   
Колишній спецпредставник США по Україні Курт Волкер разом із колишнім високопосадовцем Ради національної безпеки Тімом Моррісоном протягом п'яти годин 19 листопада свідчили в Палаті представників Конгресу в справі про імпічмент.

Як виглядає, під час публічних слухань Волкер змінив частину попередніх свідчень, які він дав у закритому режимі. Зокрема, він заявив, що нещодавно зрозумів: українська енергетична компанія «Бурізма» пов’язана з сином провідного політика-демократа Гантером Байденом. Волкер відокремлює розслідування щодо «Бурізми», яке, за його словами, було б «доцільним», і щодо Байденів, яке він вважає «неприйнятним».

Крім того, він назвав «теорією змови» твердження, що Джо Байден мав корупційні зв’язки з Україною на посаді віцепрезидента.

«Я знаю віцепрезидента Байдена вже 24 роки. Він чесна людина, і я поважаю його», – сказав Волкер.

Свідчення Волкера стосувалися зустрічі 19 липня з особистим адвокатом Трампа Руді Джуліані. Того дня вони обговорювали роль Джо Байдена як віцепрезидента в час, коли його син був членом правління «Бурізми».

На запитання про майже 400 мільйонів доларів військової допомоги, виділення яких Україні затримував Трамп, Волкер відповів, що виступав проти будь-яких затримок із надання такої допомоги.

Раніше 19 листопада свідчення дав високопосадовець Білого дому, керівник Європейського відділу в Раді національної безпеки США підполковник Александер Віндман, а також помічниця віцепрезидента Майкла Пенса Дженніфер Вільямс.

20 листопада показання дасть посол США в ЄС Гордон Сондланд. 21 листопада виступлять двоє чиновників Міністерства оборони і Держдепартаменту США, 22 листопада – колишня співробітниця Білого дому, яка відповідала за роботу з Росією й Україною, Фіона Гілл.

Палата представників Конгресу США вивчає питання про те, чи чинив Трамп тиск на владу України з метою нашкодити своєму політичному опонентові, демократу Джо Байдену. У центрі розслідування – питання про те, чи була прямо пов’язане замороження військової допомоги Києву з боку США з вимогою до української влади розслідувати діяльність сина Байдена в Україні.
   
- Курт Волкер показал, что в течение долгого времени Трамп получал негативную информацию об Украине и об украинских политиках от Джулиани и из других источников, которые он не уточнил. Волкер выразил мнение, что одним из основных источников Джулиани об Украине был бывший генеральный прокурор Луценко. То же самое сказал и Виндман. По оценке свидетелей, Луценко, возможно, преследовал цель остаться на своем посту при новой власти.
 
- Никогда ранее не случалось, чтобы военная помощь иностранному государству, предусмотренная бюджетом США, принятым Конгрессом, была приостановлена по распоряжению президента (такого и не могло случиться, поскольку президент и исполнительная власть не имеют права не исполнять принятый Конгрессом бюджет).
 
- Дженнифер Уильямс показала, что на встрече в Варшаве 1 сентября Зеленский спрашивал Пенса о том, почему остановлена военная помощь Украине, говорил о том, что это, кроме всего прочего, ослабляет Украину политически и выгодно России. Пенс дипломатично ответил, что доложит об этом президенту и подтвердил на словах поддержку Украины. Уильямс показала, что Пенс не мог не знать содержания телефонного разговора Трампа с Зеленским 25 июля, поскольку ему была передана стенограмма этого разговора.
 
- Волкер подтвердил, что посол США в ЕС Сондланд говорил помощнику Зеленского Ермаку, что условием возобновления военной помощи Украине является объявление о «расследованиях» Байденов и «вмешательства» Украины в выборы в США в 2016 году. Волкер также сказал, что Сондланд имеет короткий доступ к президенту, находясь с ним на постоянной связи.
   
перерва, а поки пролунали такі заяви:
тупорилий додік хаяв Україну бо його так рудік настроїв , волкер підтримуе зе, луцик - нікчемне брехло  :K
"приємні відносини з США" залишилися Україні від попередньої "кнуро-адміністрації" :X
А потім свора ФУПівських свиноботів щось ще буде патякати що Шоколадний Свин не агент хуйла в Україні!
   
Пля, я хочу вже крові очкастого алкана-генплокулола!

Його в череп потрібно трахати прямо на Майдані всім "збіговиськом".
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія