Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кремль розглядає сценарії ракетних ударів і десантування

Прокиньтесь. Кремль розглядає сценарії ракетних ударів і десантування | Студія Захід

   
Цей англієць розуміє наші проблеми ліпше, ніж ми самі.
   
шо значіть РОЗГЛЯДАЄ?
він їх МАЄ
   
Как то пару раз пытался включать это Эспрессо по старой памяти с майдановских времен.Но сейчас как-то не заходит.
   
різні сценарії. але окупацію точно не як один з варіантів розглядає, а напевно. інакше так не виступав би, підключивши свою агентуру, проти продажу української землі. здавалося б , навпаки їм на руку, скуповували б. а тут прямо дуже наполегливо проти.
   
Я просто не розумію навіщо усе це казати? Щоб нервувало суспільство. В нас є військові, в нас є СБУ, поліція, добровольці. Це їхня справа нас захистити.
   
Прокиньтесь. Кремль розглядає сценарії ракетних ударів і десантування | Студія Захід
https://www.youtube.com/watch?v=TTswdXc5Jsg

Для вас новина, що буде ракетний удар???
   
А что секрет что ли?
   
Я просто не розумію навіщо усе це казати? Щоб нервувало суспільство. В нас є військові, в нас є СБУ, поліція, добровольці. Це їхня справа нас захистити.
+================================================+
Психологічний тиск. Самозахист - обов"язок усього живого.
   
а что, кто-то думает, что в случае, если пидарашка решится на открытое вторжение, они пойдут просто тупо танками в сопровождении пехоты? Конечно, все начнется с самого тяжелого.  :-)o
   
а что, кто-то думает, что в случае, если пидарашка решится на открытое вторжение, они пойдут просто тупо танками в сопровождении пехоты? Конечно, все начнется с самого тяжелого.  :-)o

На самом деле нет..
Для того что бы пошло "тяжелое" надо "раскачать" конфликт что бы обосновать бомбежку городов...  Поэтому сначала полезут почу ть чуть, потом будут накалять  и  накалять.. пока не  полетят бомбы и ракеты.
   
На самом деле нет..
Для того что бы пошло "тяжелое" надо "раскачать" конфликт что бы обосновать бомбежку городов...  Поэтому сначала полезут почу ть чуть, потом будут накалять  и  накалять.. пока не  полетят бомбы и ракеты.
Тю а мир будет пассивно наблюдать? Сказочники
   
Залиште ті казки про ракети, що " все знищать".  По перше: які самі ракети? Звісно,що десь може кудись попадуть,але це точно не буде критичним. Бомбардування- це інше. Але ще долети. Ефективним може бути повний швидкий масований удар з усього що є, та й танки,десанти. У кацапів будуть страшні втрати,але тільки так ще можна чогось досягти,хоча не перемоги.

А якщо настане позиційна війна, то це вже програш кацапів.
   
Прокиньтесь. Кремль розглядає сценарії ракетних ударів і десантування | Студія Захід
https://www.youtube.com/watch?v=TTswdXc5Jsg
треба згуртуватися навколо зелізного гитьмана
   
Тю а мир будет пассивно наблюдать? Сказочники

Ну в СИрии же наблюдали
   
Ну в СИрии же наблюдали

ну в Сирии рашка как бы по официальному запросу действующего президента Сирии Асада
уже тогда скорее с нападением рашки на Грузию в 2008 сравнивать
   
різні сценарії. але окупацію точно не як один з варіантів розглядає, а напевно. інакше так не виступав би, підключивши свою агентуру, проти продажу української землі. здавалося б , навпаки їм на руку, скуповували б. а тут прямо дуже наполегливо проти.


ніц не зрозуміла, хто проти продажу української землі? кому на руку продаж землі?
   
Я просто не розумію навіщо усе це казати? Щоб нервувало суспільство. В нас є військові, в нас є СБУ, поліція, добровольці. Це їхня справа нас захистити.

потрібна 100 вітсоткова мобілізація. Треба, щоб кожний мав зброю і навчався постійно. Гарно, що ви так вірите в ці органи, СБУ на мою думку можна розформувати за невиконням обов"язків.
Я навідь не дуже розумію, навіщо вони потрібні були з самого початку. Але ще крім того хіба негаразди через них. Але решта держорганів можна на них покластися.

Але потрібна суцільна мобілізація. Маєте вміти захистити себе і свою родину власними руками, якщо РФ зайде у ваше місто, і захистити зможете. Треба кожного вечора постійно навчання, пан на відео таке саме сказав, подібне щось.

Каже, потрібні нові генерали з молодих. Вважаю, дуже цінне та консультація, дякувати Богу, що такі у нас є друзі.

Останнє редагування: 26 квітня 2021 01:28:42 від Meridian
   
Залиште ті казки про ракети, що " все знищать".  По перше: які самі ракети? Звісно,що десь може кудись попадуть,але це точно не буде критичним. Бомбардування- це інше. Але ще долети. Ефективним може бути повний швидкий масований удар з усього що є, та й танки,десанти. У кацапів будуть страшні втрати,але тільки так ще можна чогось досягти,хоча не перемоги.

А якщо настане позиційна війна, то це вже програш кацапів.

Для того, щоб був для них прогриш, маємо швидко багато робити, готуватися, озброїти населення на 100 вітсотків, всім постіно навчатися, кожен дорослий, хто в стані і морально готовий тримати в руках зброю, має її отримати в постійно навчатися ваєнним діям. КОЖЕН, кто встані.
   
кожен, хто не встані тримати зброю з психологічних причин має отримати моральну і психічну допомогу, щоб був встані воювати.
   
власне потенціал є і захистити ми себе зможемо.
   
потрібна 100 вітсоткова мобілізація. Треба, щоб кожний мав зброю і навчався постійно.

все вже придумали до вас
курiть закони iзраеля про резервiстiв


   
потрібна 100 вітсоткова мобілізація. Треба, щоб кожний мав зброю і навчався постійно. Гарно, що ви так вірите в ці органи, СБУ на мою думку можна розформувати за невиконням обов"язків.
Я навідь не дуже розумію, навіщо вони потрібні були з самого початку. Але ще крім того хіба негаразди через них. Але решта держорганів можна на них покластися.

Але потрібна суцільна мобілізація. Маєте вміти захистити себе і свою родину власними руками, якщо РФ зайде у ваше місто, і захистити зможете. Треба кожного вечора постійно навчання, пан на відео таке саме сказав, подібне щось.

Каже, потрібні нові генерали з молодих. Вважаю, дуже цінне та консультація, дякувати Богу, що такі у нас є друзі.
как же уже задолбали эти политруки и мотиваторы, да еще и в юбках :facepalm1:
мы выпустим сову или тебя позовём
когда гитлер зашел в прибалтику, чото я там сильно супротыву не наблюдал... :shuffle:
   
когда гитлер зашел в прибалтику,
  :facepalm1:

Так то ж был для Балтии реально освободитель и спаситель от геноцида, а не сталин разлива 40 і 44 годов...
   
  :facepalm1:

Так то ж был для Балтии реально освободитель и спаситель от геноцида, а не сталин разлива 40 і 44 годов...

ну да...вони ж расово нордичні...
   
Для того, щоб був для них прогриш, маємо швидко багато робити, готуватися, озброїти населення на 100 вітсотків, всім постіно навчатися, кожен дорослий, хто в стані і морально готовий тримати в руках зброю, має її отримати в постійно навчатися ваєнним діям. КОЖЕН, кто встані.
Вот именно! А для зенитчиков пусть организовывают тренировки и места развёртывания  зенитных батарей для прикрытия крупных городов и атомных электростанций.
Кацапские быдлобанды в погонах не будут разбирать АЭС и не АЭС! 
Для мозгов этой публики недоступно понимание, что бомбёжка АЭС по последсвиям - это бомбёжка москвы!
   
как же уже задолбали эти политруки и мотиваторы, да еще и в юбках :facepalm1:
мы выпустим сову или тебя позовём
когда гитлер зашел в прибалтику, чото я там сильно супротыву не наблюдал... :shuffle:
а против сталина наблюдал ?
   
та здатись якнайшвидше і найповніше - самий правильний вихід
   
как же уже задолбали эти политруки и мотиваторы, да еще и в юбках :facepalm1:
мы выпустим сову или тебя позовём
когда гитлер зашел в прибалтику, чото я там сильно супротыву не наблюдал... :shuffle:

барсік насруль? То типова насрульська реакція, що як жінка, ти не маєш що радити і маєш сидіти вдома. Типу що це за скандал, ти жінка щось робиш для захисту держави, в РФ таким займаються чоловіки, а жінки сидять вдома з дітьми. То типу ти мовчи, поки ми твоїх співвітчизників переб"ємо. І багатьом вже отак, як мені, барсік закрив рота по мережі?

Щодо решта поста, то суцільно п"яна якась реакція. В Прибалтиці не було суцільної військової освіченості серед населення, отже Прибалтика була в складі СРСР. І в складі СРСР була також Червона Армія. То зовсім інша структура оборони, ніж те, що запропонувала я. Власне це була не пропозиція, а наказ. В мене є спеціальна освіта для таких порад.

Щодо супротиву Прибалтики під час Другої Свтової війни, то згідно інформації щодо часу, який фашисти витратили на просування по території Прибалтики, супротив там був чудовий. А РФ звикло прибалтів, як і українців, виставляти колаборантами. А барсік то звичайно ретранслює.

Доречі, барсіка не було в Прибалтиці, коли туди зайшли німці, то фраза "я не відєл", напевно вийшла через змарення розуму барса.

Атака на те, що я жінка увійде в анали.

То український форум, то не так, як в РФ, в нас інша ментальність. Барс часом не працює на МЗС РФ?

Останнє редагування: 27 квітня 2021 18:42:05 від Meridian
   
Вот именно! А для зенитчиков пусть организовывают тренировки и места развёртывания  зенитных батарей для прикрытия крупных городов и атомных электростанций.
Кацапские быдлобанды в погонах не будут разбирать АЭС и не АЭС! 
Для мозгов этой публики недоступно понимание, что бомбёжка АЭС по последсвиям - это бомбёжка москвы!

хехе, до річниці Чорнобилю підходить: то очевидно була диверсія з боку росіян вже тоді у 1986 році. А напрямок руху повітряних мас очевидно вже тоді змогли якось впливати. Тому всі радіація пішла на Беларусь і Україну, а не на РФ.

Тому зараз вони спокійно можуть собі дозволити бомбити наші АЕС і перепрямовувати повітря на захід. То небезпечні сценарій. Треба ЄСу повідомити про такі думки в РФ.

То такого гатунку атака, це всім шкода, екології тощо. І можливо, що РФ таке планує. Там публіка у вирішальних установах вже така, що їм дійсно ніщо не свято.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія