Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

здоров'я дітей - на першому місці

здоров'я дітей - на першому місці

Близько 14% закладів сфери освіти у Львівській області готові продовжувати працювати, решта з четверга будуть змушені призупинити роботу, заявив перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.
"Близько 14% закладів освіти готові продовжувати працювати, а решта з четверга будуть змушені тимчасово зупинити роботу. Така позиція Держкомісії ТЕБ і НС - онлайн-навчання не буде", - наводить слова Годика під час засідання обласної комісії з ТЕБ і НС прес-служба Львівської ОДА.
За словами першого заступника голови Львівської ОДА, причиною такого кроку став "низький рівень вакцинації персоналу закладів системи освіти, подекуди усвідомлене саботування вакцинальної кампанії з боку працівників сфери освіти".
"Це вимушений крок з боку держави, здоров'я дітей - на першому місці", - наводить слова Годика прес-служба Львівської ОДА.
За даними облдержадміністраці ї, повний курс вакцинації пройшли 37% працівників сфери освіти області, щеплені однією дозою - 44%.
   
Re: здоров'я дітей - на першому місці

Скоро марення про те що вакцинація добровільна пройде у всіх.
   
Re: здоров'я дітей - на першому місці

«Усі ми особисто відповідальні за стан вакцинації. І те, що одні діти підуть до школи, а інші не навчатимуться навіть дистанційно, - відповідальність, першочергово, колективу та директорів шкіл, керівників відповідних відділів освіти та голів територіальних громад. Звертаю увагу, що мова йде не лише про школи, а й про усі інші заклади освіти – університети, коледжі тощо», - наголосив Іван Собко.

Він також додав, що протягом кількох місяців «ковідного» затишшя влітку, неодноразово наголошувалося на необхідності пройти вакцинацію до початку нової хвилі захворюваності.

«Якщо педагоги не усвідомлюють важливості вакцинації для продовження звичного режиму роботи закладів освіти та максимально швидкого повернення до життя без карантину, то тепер повноцінно навчальний процес триватиме лише у частині цих закладів», - зазначив заступник голови Львівської ОДА.

https://loda.gov.ua/news?id=62210
   
Re: здоров'я дітей - на першому місці

Наша школа завтра уже в Зуме )

А ваша?
   
Re: здоров'я дітей - на першому місці

якщо здоров'я дітей - на першому місці то школи треба закривати щоб не трапилось великє лихо. І вчителі тут ні до чого. Невже ви хочете щоб діти хворіли як в Ізраїлі?
   
Re: здоров'я дітей - на першому місці

Наша школа завтра уже в Зуме )

А ваша?

Чим більше антиваксерів тим більше зуму і закритих шкіл.  :punish:

В нашій школі 91.5% працівників (вчителі, секретарі, прибиральники, працівники столових і т.д.) повністю вакциновані, також 86.4% учнів (із 2300) повністю вакциновані, правда це старша школа (9-12 класи).
Школа працює в такому самому режимі, як до ковіду, лише маски коли в приміщенні. 

Був один випадок що хтось виявився позитивним, то його відправили хворіти, а всі хто були в близькому контакті, просто здали тести (всі виявились негативні) і продовжили далі в нормальному режимі, без будь-яких карантинів.
   
Re: здоров'я дітей - на першому місці

В нашій школі 91.5% працівників (вчителі, секретарі, прибиральники, працівники столових і т.д.) повністю вакциновані, також 86.4% учнів (із 2300) повністю вакциновані, правда це старша школа (9-12 класи).
(tu)
   
Re: здоров'я дітей - на першому місці

"Це вимушений крок з боку держави, здоров'я дітей - на першому місці", - наводить слова Годика прес-служба Львівської ОДА.

Фальш або дурість.

Діти в тісному колективі набагато швидше перезаразяться ніж від вчителів. До того ж діти часто є безсимптомними вірусоносіями навіть самі того не знаючи. Просто комусь треба галочку поставити і все. Ще одним підтвердженням цього є простій таких закладів з виплатою 30% заробітку, замість дистанційної освіти. Така турбота про дітей.
   
Re: здоров'я дітей - на першому місці

Наша школа завтра уже в Зуме )

А ваша?

Наша ні - 85% вакциновано.
   
Re: здоров'я дітей - на першому місці

Пиндецц, о времена. Как при совке, коллективная ответственность.
   
Re: здоров'я дітей - на першому місці

Пиндецц, о времена. Как при совке, коллективная ответственность.

Нельзя жить в обществе и быть свободным от него (с)
   
Re: здоров'я дітей - на першому місці

Просто якщо невакциновані вчителі готові підписатись, що вони відмовляються від отримання лікарняних та медичної допомоги в разі захворювання на ковід, то нехай не вакцинуються. Але в цьому випадку школи все одно зупиняться, коли вчителів викосить хвороба
   
Re: здоров'я дітей - на першому місці

Просто якщо невакциновані вчителі готові підписатись,


Чого всі вчепилися саме до вчителів? А не до водіїв маршруток чи касирів в маркетах?
   
Re: здоров'я дітей - на першому місці

Чого всі вчепилися саме до вчителів? А не до водіїв маршруток чи касирів в маркетах?

Тому що маркети будуть працювати у будь-якому випадку.
А школи можуть закрити, про що і мріють вчителі-антивакцинатори.
   
Re: здоров'я дітей - на першому місці

Тому що маркети будуть працювати у будь-якому випадку.
А школи можуть закрити, про що і мріють вчителі-антивакцинатори.

Тобто щуку кинули у річку? Вони мріяли і от  школи закрили? А учні що винні?

Ми тут про протидію епідемії чи здійснення чиїхось мрій? І звідки Вам про ті мрії відомо?
   
Re: здоров'я дітей - на першому місці

Тобто щуку кинули у річку? Вони мріяли і от  школи закрили? А учні що винні?

Ми тут про протидію епідемії чи здійснення чиїхось мрій? І звідки Вам про ті мрії відомо?

Охолонь, водички попий і сформулюй конкретно, що тебе хвилює.
Я особисто бачу, що багатьом вчителям сподобалося сидіти вдома, скидати завдання в чатик і отримувати за те повноцінну зарплатню.
А у час, що звільнився- ще й підробляти репетитором.
То звісно, нащо вакцинуватися, коли така лафа?!
   
Re: здоров'я дітей - на першому місці

Охолонь, водички попий і сформулюй конкретно, що тебе хвилює.
Я особисто бачу, що багатьом вчителям сподобалося сидіти вдома, скидати завдання в чатик і отримувати за те повноцінну зарплатню.
А у час, що звільнився- ще й підробляти репетитором.
То звісно, нащо вакцинуватися, коли така лафа?!

Не так їм і пішли назустріч? Нє? Тим більше вакцинуватися не будуть  :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія