Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Укус кліща. Де робити тест на бореліоз

Re: Укус кліща. Потрібна порада.

А я и не говорю что лайм это прогулка.Просто есть заболевания вирусного характера, которым антибиотики никак.
Поэтому: чистая рана, глицин и поверьте- результат будет превосходным!

Дякую
   
Re: Укус кліща. Потрібна порада.

Ну  місце укуса не завжди запалюється конкретно так, правда ж? Можна сказати рідко.
А тут конкретно таке червоне навкруги  і середина жовтим пятном  стала і валик навколо місця укуса шелушиться . Не зовсім стандартна ситуація.
Фотку покажете фупу? И в целом -к врачу
   
Re: ФЗВ.  Укус кліща. Потрібна порада.

Бенс100, або Лайфсістемс - і жодних кліщів, комарів, мошки і т.д Мені товариш розповідав, що після полювання його зобакен стільки кліщів набрався, що він лумав той і до ранку не доживе, а потім згадав про цв засоби, збрискав його, а на утро не те що кліщів не було,а навіть блохи повтікали. Річ досить таки токсична, але на 100 % надійна, не якийсь та off.
   
Re: Укус кліща. Потрібна порада.

Фотку покажете фупу? И в целом -к врачу


Я не знаю , як фотки вставлять сюди.
А у лікарів була мама, аж у двох. Перший по швидкій допомозі нічого не зробив і  сказав йти до онколога, бо йому чорне головка    в центрі сильного запалення не сподобалась. Мама до онколога не пішла, бо запанікувала,  Поїхали до знайомого хірурга на пенсії, , який більше 30  років був заввіділення хірургічного  і світлом місцевим.. Той подивився уважно, видьоргнув те чорненьке, заклеїв чимось і сказав, що це не кліщ, а феномен Артюса, не переживай.
Мама запитала, а що Ви тоді витягнули, якщо то не кліщ, - сказав же тобі, що то реакція така, ти нічого не розумієш-.   :D

Останнє редагування: 27 жовтня 2018 12:12:49 від Росинка
   
Re: ФЗВ.  Укус кліща. Потрібна порада.

Мене вкусив кліщ без видимої рани, без болю і таке інше. Просто з'явилася велика червона пляма, потім набрякла, потім пішла еритема - аналіз в Синево підтвердив лайм - лікар прописав доксициклін, уколи цефтриаксону дали негативну пробу. Тепер маю таку ж проблему. Лікування малоефективне. Вже прописали інший антибіотик і пропонують стаціонар.
   
Re: Укус кліща. Потрібна порада.

Тест робили вже тоді, коли з'явилася ерітема мігранс чи просто покрасніння тривале було?  Ерітема мігранс - це коли на місці почервоніння спіральні круги вже  видно

Коли круги видно, то вже аналіза не треба. Тут уже точно бареліоз.
А почервоніння - то може просто запалення.)))
   
Re: ФЗВ.  Укус кліща. Потрібна порада.

Мене вкусив кліщ без видимої рани, без болю і таке інше. Просто з'явилася велика червона пляма, потім набрякла, потім пішла еритема - аналіз в Синево підтвердив лайм - лікар прописав доксициклін, уколи цефтриаксону дали негативну пробу. Тепер маю таку ж проблему. Лікування малоефективне. Вже прописали інший антибіотик і пропонують стаціонар.

Оце таке. Дуже співчуваю, але добре, що відразу почали лікування, це дає дуже добрий прогноз. Виздоровлюйте!
P.S. A ерітема мігранс коли з'явилася, через скільки днів після укусу? І які аналізи в Сінево потрібно здавати,  щоб точно знати, Ig M досить, чи весь той пакет робили з блотами?

Останнє редагування: 27 жовтня 2018 12:26:29 від Росинка
   
Re: ФЗВ.  Укус кліща. Потрібна порада.

Сашко має рацію, ерітема там майже стовідсотково все зрозуміло. Тому забезпечте чистоту рани, виходячи з того шо ви пишите- там не все було зроблено вчасно.
   
Re: Укус кліща. Потрібна порада.

Коли круги видно, то вже аналіза не треба. Тут уже точно бареліоз.
А почервоніння - то може просто запалення.)))

Я також так розумію, дякую.
   
Re: ФЗВ.  Укус кліща. Потрібна порада.

Сашко має рацію, ерітема там майже стовідсотково все зрозуміло. Тому забезпечте чистоту рани, виходячи з того шо ви пишите- там не все було зроблено вчасно.
Ок, дякую.
   
Re: ФЗВ.  Укус кліща. Потрібна порада.

Оце таке. Дуже співчуваю, але добре, що відразу почали лікування, це дає дуже добрий прогноз. Виздоровлюйте!
P.S. A ерітема мігранс коли з'явилася, через скільки днів після укусу? І які аналізи в Сінево потрібно здавати,  щоб точно знати, Ig M досить, чи весь той пакет робили з блотами?

Помітили не відразу і не вдома, а на відпочинку. Тамтешні лікарі порадили антиалергени і мазі типу гідрокортизон... Словом, коли з'явилися вдома, то еритема була діаметром понад 30 см! Робіть відразу блот-аналіз, бо мені сказали інший, а тепер кажуть зробити саме його.
   
Re: ФЗВ.  Укус кліща. Потрібна порада.

Помітили не відразу і не вдома, а на відпочинку. Тамтешні лікарі порадили антиалергени і мазі типу гідрокортизон... Словом, коли з'явилися вдома, то еритема була діаметром понад 30 см! Робіть відразу блот-аналіз, бо мені сказали інший, а тепер кажуть зробити саме його.

Ясно, дякую.
   
Re: ФЗВ.  Укус кліща. Потрібна порада.
PAL

Панове, хто має ризик підхватити кліща (гуля по лісі, по траві й т.д), та хто підхватив
Йдете до найближчої ветаптеки чи зоомагазину, купляєте екстрактор, отой, що на фото, НМД найкращий, трошки дорожчий від звичайних (що виглядають як міні-гвоздодери), але зручніший у використанні.
Далі заводимо лапку екстрактора між тілом та кліщем
Крутімо десь півоберта чи оберт, потроху тягнемо, продовжуючи повільно обертати, напрямок значення не має
Хеліцери кліща складуюються, він витягується цілісінький
Місце укусу оброблюємо антисептиком (я спирт використовував), екстрактор після використання також.
Ну а далі вже як хто хоче, можете тягнути кліща до лабораторії, можете просто спалити

Руку я вже набив на витягуванні тих кліщів, в мене коти навесні чи не щотижня приносять таке, нічого там важкого у витягуванні нема

"Народні методи" на кшталт "намазати кліща вазеліном" - то все хєрня, він, скотина, як чує, що його чіпають й мажуть, тільки глибше намагається залізти та хеліцери у різні боки розкриває ширше

На крайній випадок, як ну нема зовісім поруч ветеринарки, щоб той екстрактор придбати, можна пінцетом витягнути, чи взагалі руками, але все одно треба крутити обов'язково, інакше голову відірвете, а це вже проблема

   
Re: ФЗВ.  Укус кліща. Потрібна порада.

по перше всі ми помремо . це питання лиш часу. часу в космічних масштабах
   
Re: Укус кліща. Потрібна порада.

Маму вкусив кліщ тиждень тому .  Навкруги укуса почервоніло добренько, в п'ятак розміром.  От тепер розмірковуємо чи чекати ще тиждень, щоб зробити тест(   його роблять через 2   тиждя після укуса), чи вже зараз починати глотати доксіциклін? У кого який досвід?

не чекайте, швидко до лікаря..та аналіз, не жалійте грошей, бо витратите більше і здоров"я і грошей, якщо виявиться інфекція
   
Re: ФЗВ.  Укус кліща. Потрібна порада.

Панове, хто має ризик підхватити кліща (гуля по лісі, по траві й т.д), та хто підхватив
Йдете до найближчої ветаптеки чи зоомагазину, купляєте екстрактор, отой, що на фото, НМД найкращий, трошки дорожчий від звичайних (що виглядають як міні-гвоздодери), але зручніший у використанні.
Далі заводимо лапку екстрактора між тілом та кліщем
Крутімо десь півоберта чи оберт, потроху тягнемо, продовжуючи повільно обертати, напрямок значення не має
Хеліцери кліща складуюються, він витягується цілісінький
Місце укусу оброблюємо антисептиком (я спирт використовував), екстрактор після використання також.
Ну а далі вже як хто хоче, можете тягнути кліща до лабораторії, можете просто спалити

Руку я вже набив на витягуванні тих кліщів, в мене коти навесні чи не щотижня приносять таке, нічого там важкого у витягуванні нема

"Народні методи" на кшталт "намазати кліща вазеліном" - то все хєрня, він, скотина, як чує, що його чіпають й мажуть, тільки глибше намагається залізти та хеліцери у різні боки розкриває ширше

На крайній випадок, як ну нема зовісім поруч ветеринарки, щоб той екстрактор придбати, можна пінцетом витягнути, чи взагалі руками, але все одно треба крутити обов'язково, інакше голову відірвете, а це вже проблема
Люблю видосы этого чувака. Мастер на все руки

Совнтует вот что



   
Re: Укус кліща. Потрібна порада.

не чекайте, швидко до лікаря..та аналіз, не жалійте грошей, бо витратите більше і здоров"я і грошей, якщо виявиться інфекція

То ж ніби зійшлися на тому, що раніше 2 тижнів після укусу нема сенсу  йти здавати аналізи, потрібно вичекати ці 2 тижні, інакше аналіз буде " ложно отрицатєльним".
   
Re: ФЗВ.  Укус кліща. Потрібна порада.

Панове, хто має ризик підхватити кліща (гуля по лісі, по траві й т.д), та хто підхватив
Йдете до найближчої ветаптеки чи зоомагазину, купляєте екстрактор, отой, що на фото, НМД найкращий, трошки дорожчий від звичайних (що виглядають як міні-гвоздодери), але зручніший у використанні.
Далі заводимо лапку екстрактора між тілом та кліщем
Крутімо десь півоберта чи оберт, потроху тягнемо, продовжуючи повільно обертати, напрямок значення не має
Хеліцери кліща складуюються, він витягується цілісінький
Місце укусу оброблюємо антисептиком (я спирт використовував), екстрактор після використання також.
Ну а далі вже як хто хоче, можете тягнути кліща до лабораторії, можете просто спалити

Руку я вже набив на витягуванні тих кліщів, в мене коти навесні чи не щотижня приносять таке, нічого там важкого у витягуванні нема

"Народні методи" на кшталт "намазати кліща вазеліном" - то все хєрня, він, скотина, як чує, що його чіпають й мажуть, тільки глибше намагається залізти та хеліцери у різні боки розкриває ширше

На крайній випадок, як ну нема зовісім поруч ветеринарки, щоб той екстрактор придбати, можна пінцетом витягнути, чи взагалі руками, але все одно треба крутити обов'язково, інакше голову відірвете, а це вже проблема


Кліщів стає все більше і більше..такий прогрес що важко уявити що буде через пару років,тому хто буває на природі необхідно придбати таке,не для собаки а для себе.Для собаки зараз є таблетка яка діє на чотири місяці-кліщі повзають але не залазять,я вже пересвідчився на своій собаці.Зараз іх особливо багато,тому після кожноі прогулянки потрібно обдивлятись своє тіло.У мене тільки одне запитання-яка причина такой популяціі кліщів,яких ще навіть пару років було знічно менше?
   
Re: Укус кліща. Потрібна порада.

Які всраку цефтріаксони од лайма, мастєр-класчик блд :facepalm1:

5 днів азітроміцин

похлопав себе по  пиці -  це рівень.


1   "мастерклас " був   по витяганню кліщів, а не по самолікуванню

2.  Я двічі написав, що лікування призначає інфекціоніст.  Двічі.


3 я не видаю рецептів. Тому я написав "усілякі цефтріаксони".   Притомна людина  второпає, що це умовно.


4    с цефтріаксоном я стикався разів 5 при лікуванні бабезіозов- піроплазпозов.   Сам піроплазмоз купірується другими ліками, а курс цеф.  призначається супутньо,  своя спеціфіка.
   Але є така штука, правда  не експресс, а вже друго го та третього  ступеню:

"Цефтріаксон застосовувати для лікування інфекцій, збудники яких чутливі до цефтріаксону:

інфекції дихальних шляхів, особливо пневмонія, а також інфекції вуха, горла і носа;інфекції органів черевної порожнини (перитоніт, інфекції жовчовивідних шляхів і шлунково-кишкового тракту);інфекції нирок і сечовивідних шляхів;інфекції статевих органів, включаючи гонорею;сепсис;інфекції кісток, суглобів, м'яких тканин, шкіри, а також ранові інфекції;інфекції у хворих з ослабленим імунним захистом;менінгіт;дисемінований бореліоз Лайма (стадії ІІ та ІІІ);"


5.  Лаймом  з моїх близьких не хворів   ніхто, а саме аналіз на нього приходилось робити разів 10.   
 


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія