Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

:-G Фальсифікатор історії Виктор Полищук :-G

 :-G  Фальсифікатор історії Виктор Полищук  :-G
Slavw

Повідомлення занадто довге
   
Re: Віктор Поліщук - історія національного каліцтва
Slavw

У неті деякі ліберальні лакузи стверджують, що ніби поляки перед війною не гнобили українців.

Не треба брехати -- поляки знущалися над українцями і у після-феодальні часи, навіть зовсім недавно перед подіями
на Волині у 1943 році:
[zustrich.quebec-ukraine.com]

Ліберальний смерід щодо геноциду піднімається тільки тому, що повстання українців проти польських гнобителів у 1943 році не вписується у ліберальну парадигму, згідно котрої українці повинні були б далі толерантно лизати польським окупантам *****. Чомусь ліберали "забувають", що поляки почали погроми українців у 1941 році на Підляшші та Холмщині.

[www.referatik.com.ua]
[referaty.com.ua]
[www.lib.ua-ru.net]
[community.livejournal.com]
[community.livejournal.com]


Віктор Поліщук - історія національного каліцтва


"Приїхавши у 1981 році до Канади, Віктор Поліщук змінює орієнтацію. Тепер він українець. Цікаво, чи розповідав він про свого тата, жертву НКВД? Напевно, бо добросерді українці влаштовують його коректором в канадський тижневик "Новий шлях", друкований орган націоналістів-мельниківців.

Пізніше він їм віддячить:
[www.from-ua.com]

Цитата:
По прибытии в Торонто я работал корректором в мельниковском издательстве «Новый путь», где и столкнулся с просто зоологической ненавистью ко всему польскому и русскому. Я, воспитанный на польской, русской, украинской, западноевропейской классике, с первых же контактов с украинской диаспорой не мог примириться с таким мировосприятием. Но в скором времени оказалось, что ненависть мельниковцев к полякам и русским – это мизер по сравнению к ненавистью к ним со стороны бандеровцев.

Я вырос в украинской семье, знаю волынское украинское село, во время войны в Северном Казахстане работал с украинцами, жил на Днепропетровщине, знаю миролюбивую психику украинского народа. Столкнувшись в Канаде с неслыханной ненавистью к польской и русской нациям, я с этим фактом никак не мог примириться и потому решил исследовать первоисточник этого непостижимого тогда мной феномена.

Взагалі-то за такі заяви в Канаді подають до суду - за розпалення міжнаціональної ворожнечі. Як юристу, Поліщуку це добре відомо. Чому ж він промовчав, якщо сказане - правда? Та тому, що Віктор Поліщук тільки пише - "никак не мог примириться". Насправді, не тільки примирявся, а й ОУН-УПА прославляв, видаючи книжки у своєму видавництві. Допитливі можуть переконатися, заглянувши, наприклад, на вебсайт бібліотеки Запорізького національного університету: [library.zsu.zp.ua] (URL поновлено 2008-02-09) [library.zsu.zp.ua] - там знаходиться книжка"

Детальнiше: [www.quebec-ukraine.com]



Прибитих до дерева дітей у відомому віночку, убила божевільна циганка у, наскільки пам'ятаю, 1926 році. Фотографія взята з медичної літератури:
[www.forum.vosvoboda.info]
[www.google.com]
[www.rzeczpospolita.pl]



Редаговано разів: 9. Востаннє 28/09/2009 00:13 користувачем Slavw.
   
Re: Віктор Поліщук - історія національного каліцтва
Slavw

Українці -- жертви польського терору, котрі замовчуються фальсифікатором історії Віктором Поліщуком


"Важко встановити загальну кількість українських втрат. Дослідження з цього питання перебувають на початковій стадії. Різні джерела подають різні дані про вбитих, а сумніви найчастіше могло б розвіяти лише проведення ексгумації. Не полегшує справи й те, що українці часто не відрізняють акцій польської поліції, які проводилися разом з німцями, від тих, які здійснювало виключно польське підпілля. Отже, можна говорити лише про попередню оцінку втрат, а не про точне встановлення їх числа. На мою думку, у 1943-1948 рр., себто за весь період збройного польсько-українського конфлікту, від польських рук загинуло 15-20 тис. українців. Більшість із них становило цивільне населення, а також жінки і діти. З того числа 10-12 тис. українців смерть спіткала на теренах теперішньої Польщі. Отже, на Волині та у Східній Галичині загинуло десь 3-8 тис. українців. Варто ще раз підкреслити, що це лише попередні оцінки. Їх належить сприймати як вихідний пункт для подальших досліджень. При цьому не треба дивуватися з великих розбіжностей поданих цифр, бо така сама ситуація і з оцінками польських втрат, зазнаних від рук УПА. "


Джерело: Ґжеґож Мотика : Польська реакція на дії УПА: масштаб і перебіг каральних акцій



Виникає питання: чому втрати польского мирного населення від ОУН-УПА слід вважати геноцидом, а втрати цивільного українського населення, вбитих поляками, -- ні?


(Далі буде)



Редаговано разів: 2. Востаннє 05/07/2009 23:12 користувачем Slavw.
   
Re:  :-G  Фальсифікатор історії Виктор Полищук  :-G
Slavw

Повідомлення занадто довге
   
Re:  :-G  Фальсифікатор історії Віктор Поліщук  :-G
Slavw

Повідомлення занадто довге
   
Re:  :-G  Фальсифікатор історії Виктор Полищук  :-G
Дядя Фёдор

птица,приедь к нам в город я тебе покажу могилы 62 тыс расстреляных чел буковынским куренем.Полищук пишет ИСТИННУЮ ПРАВДУ,вкурил недоумок..

В своё время депутат Ровенского горсовета В. Шкуратюк заявил:
горжусь тем фактом, что среди 1500 карателей в Бабьем Яру было 1200 полицаев из
ОУН и только 300 немцев"?
Неужели такая " гордость" не претит
национальному достоинству украинского народа?! Международный трибунал в
Нюрнберге осудил не только нацистов, но и их пособников.
Предание забвению
страшных уроков истории - путь в никуда. "26 марта 199 3 года газета -
Киевский вестник
" . В Киеве, в Бабьем Яре, 29-3 0 сентября 1941 года были
убиты 33 771 еврей, а всего за два оккупационных года здесь было расстреляно
более 100 тысяч человек, преимущественно евреев. По другим источникам здесь
расстреляно 150 тысяч человек. Каратели-фашисты и украинские полицаи из
”Буковинского куреня“
расстреливали здесь не только киевлян, но и десятки
тысяч евреев-беженцев из западных областей Украины, Польши и Германии,
оказавшихся в начале войны в Киеве.В сентябре 1941 года в городе Виннице
расстреляно 62 тысячи евреев.

Канадский сайт [www.kackad.com]
   
Re:  :-G  Фальсифікатор історії Виктор Полищук  :-G
Slavw

Буковинський курінь займався охоронними функціями і його склад не приймав участі в розстрілах.

Фальсифікатор Поліщук взагалі ніколи не розвивав теми Буковинського куреня, не зрозуміло для чого ти з ним тут вліз?
Шкуратюк висловив власну думку, не підтверджену жодними свідченнями.

Я ще тему Поліщука, до речі, не закінчив.


Продовження: [w-poliszczuk.livejournal.com]


Я вважаю, достатньо хоч один раз спіймати людину на брехні, щоб далі їй не вірити.

З інтерв'ю взнаємо:
"Андрію Борису з Монреалю: Ваші, як видно прихильника ОУН-УПА, запитання не стосуються суті проблеми, я б міг на них не відповідати, але заспокою Вашу цікавість: а) Перед приїздом до Канади я працював у містечку Явор адвокатом, а не прокурором, працівником прокуратури я був три роки після закінчення юридичних студій, виконуючи наказ влади Вроцлавського університету...."
[www.from-ua.com]

А з книги "Гірка правда" взнаємо:

Ще працюючи в прокуратурі, я 1957 року намагався організувати в Яворі гурток УСКТ - Українського суспільно-культурного товариства. Були розліплені по всьому місту й повіті повідомлення про час і місце зборів. Приїхали активісти УСКТ з Вроцлава. Приїхало чимало лемків, зокрема з села Помоцне. Я мав коротку промову, вибрали правління гуртка, вирішили домагатися організації пункту навчання української мови в селі Помоцне. Все відбулося офіційно, на зборах був присутній представник Відділу внутрішніх справ райвиконкому, був хтось з міліції. Я ж їх усіх і вони мене знали - містечко невелике, а я був прокурором. Та й на цому і закінчилося..." ( ГІРКА ПРАВДА ЗЛОЧИННІСТЬ ОУН-УПА (сповідь українця) ст. 35 )
[www.ukrstor.com]

І далі там в інтерв"ю знаходимо вже старі знайомі маразми, зокрема, про входження ОУН-УПА в фашистський інтернаціонал і. д. Взагалі, повсюди, де тільки можна, розводить байку, що ОУН - фашистська організація, бо вона входила у фашистський інтернаціонал - колективне представництво партій фашистського спрямування. Насправді представники ОУН в якості гостей були запрошені в 1937 році на з"їзд НСДАП/АО - закордонної організації НСДАП, але організаційно до неї входити не могли, так як членами НСДАП/АО могли бути лише етнічні, расові німці, які не володіли іноземним громадянством. Ось такий спеціаліст по фашизму, та щей з дипломом доктора наук.

Ті відомості, які так часто повсюди цитує Поліщук з бандерівських джерел - для нікого ніколи не були секретом. Кожен читач може їх взнати в наведених Поліщуком джерелах і в контексті, а не висмикнуто для відповідного ефекту спотворення історичних обставин.



Редаговано разів: 5. Востаннє 28/02/2012 09:35 користувачем Slavw.
   
Re:  :-G  Фальсифікатор історії Виктор Полищук  :-G
Slavw

Один з численних "перлів" Віктора Поліщука:

"Во всем мире и в любое время повстанческие движения формируются исключительно из добровольцев-повстанцев, а не по приказу (‘восстания’, спонтанные или определенным образом организованные, по семантике слова, не возникают по приказу). В то же время, уже в мае 1943 года, УПА состояла из «мобилизованных» в нее с применением террора не менее чем на 50%, а на переломе 1943/1944 лет «мобилизованных» в УПА было уже не менее 90%."
[russian.kiev.ua] ... html#mnt10

А тепер попробуйте виразити ці поліщукові відсотки ( 50% та 90%) кількісно, враховуючи, що УПА приблизно станом на травень 1943 р. налічувала шість тисяч вояків, якщо думати, що він не збрехав. Як відомо, до березня-квітня 1943 р. різні загони націоналістів обидвох ОУН не перевищували приблизно однієї тисячі чоловік. Після березня-квітня 1943 р. до УПА перейшло приблизно 5 тисяч чоловік з української допоміжної поліції, в яку йшли добровільно. З відповідної літератури також можна взнати, УПА за період від травня 1943 р. не зазнавала якигось великих чи навіть помітних втрат.

Мені цікаво зрозуміти, як кокретні ці відсотки від Поліщука могли б виразитись в реальній кількості УПА станом на кінець 1943 р. Невже УПА могла налічувала на кінець 1943 р. приблизно 30 тисяч вояків, якщо виходити згідно його відсоткових даних? Чи може я щось не враховую?

В тексті, звідки взята цитата, Поліщук докоряє Кульчицькому, що той називає УПА - повстанським рухом, і далі він "аргументує" своїми 50% та 90%, відповідно, що УПА такою наче не була.
А хочу зрозуміти, як можна прив'язати відомі кількісні дані про УПА до поліщукових відсотків. Якщо виходити, як я вище написав, що в травні 1943 р УПА складала приблизно шість тисяч чоловік, то
50% - це три тисячі добровольців. Якщо прийняти до уваги, що УПА не зазнавала якигось помітних втрат до кінця 1943 р., то ці три тисячі - це ( 100% - 90% (див. вище) ) = 10%. Отже тоді 90% має становити 27 тисяч. А разом 100% - це 30 тисяч. Чи не так? А з цього матеріалу [www.istpravda.com.ua] взнаємо, що згідно документів УПА на початку 1944 р. складала 6920 осіб. Тільки тими розрахунками легко показується, що Поліщук вкотрий раз маразматив. Я вам це виклав, щоб ви перевірили мою аргументацію, щоб не було сумнівів, що я правильно аргументую. Чи можна це все якось інакше пояснювати?

Крім того, я вже писав, що тих 5 тисяч, які перейшли в УПА з допоміжної поліції, ніхто примусом не мобілізовував ні в поліцію, ні в УПА. Не вся повністю українська шуц-поліція перейшла в УПА, що свідчить, що в поліціянтів був вибір. Якась частина українських шуц-поліцаїв пішла додому. Якусь частину вояків, про що можна взнати з відповідних джерел, справді мобілізували в УПА, але ж не в таких великих кількостях, як про це пише Поліщук. Німці пізніше перслідували тих поліціянтів, які пішли з допоміжної поліції. Може тільки це їх якось "примушувало" бути в УПА.

Його відсотки взяті з-під стелі.

Інформація для роздумів: [www.istpravda.com.ua]



Редаговано разів: 1. Востаннє 24/11/2013 20:33 користувачем Slavw.
   
Більше про фальсифікації Віктора Поліщука можна прочитати на сайті:
Фальсифікатор історії Виктор Полищук:



https://w-poliszczuk.livejournal.com/
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія