Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Жесть .... :laugh:

Жесть ....  :laugh:

   
Re: Жесть ....  :laugh:

А чим це гірше за віру в МОНІКУ зелену? ))))
   
Re: Жесть ....  :laugh:

У мене один бувший колега в цій секті, весь фб заспамлює своїми зустрічами з пастором
   
Re: Жесть ....  :laugh:

А чим це гірше за віру в МОНІКУ зелену? ))))

Правильніше спитати чим це відрізняється від томоса? Знайди 10 різниць. І те і те доказує канонічність і дає право молиться
   
Re: Жесть ....  :laugh:

Я бачив подібний. Диплом "магістра чьорной і бєлой магії". Підписаний Глобою. У сусіда - бувшого алкоголіка.
   
Re: Жесть ....  :laugh:

Так это же "сертификат" одной из многочисленных миссионерских церквей, которых сейчас расплодилось, что мух летом.  :lol:

А что вы хотели? :facepalm:

Признайтесь сами себе, сколько ФУПчеков ходят не в традиционные церкви, а вот в такие вот? Всякие "Новые поколения", "Вертикали", к Мунтяну, который перехватил флаг у сбежавшего мессии Аделаджи? И которые заседают в самых различных местах, начиная от спортзалов и актовых залов в различных учреждениях, заканчивая надувными ангарами, как на Выдубичах?

   
Re: Жесть ....  :laugh:

Новоє поколєніє обробляє молодь здебільшого

Пцу - стариків, хоча єпіфаній і завів фб, намагається бути на хвилі теж))
   
Re: Жесть ....  :laugh:

   
Re: Жесть ....  :laugh:

Правильніше спитати чим це відрізняється від томоса? Знайди 10 різниць. І те і те доказує канонічність і дає право молиться

 :facepalm:

Приходи ко мне, я тебе выпишу сертификат о том, что ты можешь мазать елеем, потому что ты Самый Выдающийся Форумчанин на ФУПе. Тебе с какими вензельками вокруг - с синими или розовыми? Могу поставит туда печать Верховного божества и подпись Зеленского впридачу для солидности. Или Трампа. На выбор :gigi: 

Хочешь?
   
Re: Жесть ....  :laugh:

А чим це гірше за віру в МОНІКУ зелену? ))))
(tu)
   
Re: Жесть ....  :laugh:

:facepalm:

Приходи ко мне, я тебе выпишу сертификат о том, что ты можешь мазать елеем, потому что ты Самый Выдающийся Форумчанин на ФУПе. Тебе с какими вензельками вокруг - с синими или розовыми? Могу поставит туда печать Верховного божества и подпись Зеленского впридачу для солидности. Или Трампа. На выбор :gigi: 

Хочешь?

Ну так а чим це відрізняється від цього по суті? Обидва папірця надають право на задоволення потреб містичних послуг і якихось ритуалів



Останнє редагування: 13 жовтня 2019 10:55:05 від DeL1T
   
Re: Жесть ....  :laugh:

Доречі в цій секті багато красивих молодиць, хз як вони їх туди затягують ))) може секс без оплодотворіння для них то не гріх як у православусів )))
   
Re: Жесть ....  :laugh:

Куди іти молодому козаку?))))



VS

   
Re: Жесть ....  :laugh:

А чим це гірше за віру в МОНІКУ зелену? ))))

 :lol:
   
Re: Жесть ....  :laugh:
dmp

Куди іти молодому козаку?))))
VS

Молодому козаку йти вчитися і працювати. Церква - то для людей похилого віку, тому перша фотка страшніша.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія