Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пьяные бойцы ВСУ подорвались на собственных минах. :shuffle:

Доповидь хто нибудь нажав?
Нихто не нажав?
Я так и думав!

Вы не  стукачи.
Вы не стучите модератору.
Стучать западло - так учили и учат с детства кацапы.
Как не нажал - я нажал. Я сразу сообщила модератору.
   
Доповидь хто нибудь нажав?
Нихто не нажав?
Я так и думав!

Вы не  стукачи.
Вы не стучите модератору.
Стучать западло - так учили и учат с детства кацапы.
бля, на початку 2-ї сторінки власноручно червону картку вивісив. І кнопку тицьнув.
   
Буває і таке. В будь-якій арміі. Якщо це правда. Головне, щоб не було масово. І відповідно не впливало на боєздатність.
   
тс - гнида кацапська, розвелись вошi
   
Вiддайте Славу кнопку!
   
Модеры :facepalm1:
   
Стало даже интересно насчет нынешней модерации). Любопытно, сколько этот  фейк провисит на форуме? И - на форумах, например, русской весны тоже есть проукраинские ветки?
   
Альонє Юрівнє потрібні разніє мнєнія, да  B-)
   
«Военнослужащие ВСУ на легковом автомобиле камуфлированного окраса не справились с управлением автомобиля, в результате чего был совершен наезд на установленные вооруженными силами Украины мины с последующим взрывом», — говорится в сообщении.  :lol:  :weep:
как-то долго продержался тут пидарок ... 2 недели, пора
   
Как не нажал - я нажал. Я сразу сообщила модератору.
   
інкогніто, чий Крим?

Що не видно ? ТС ватний даун
   
Доповидь хто нибудь нажав?
Нихто не нажав?
Я так и думав!

Вы не  стукачи.
Вы не стучите модератору.
Стучать западло - так учили и учат с детства кацапы.

прежде чем распускать  :zrada: и  :-G, стоило бы почитать ответы.
и доповiдь нажали, и сейчас наблюдаем за реакцией администрации форума.
   
Альонє Юрівнє потрібні разніє мнєнія, да  B-)
може, вона б пішла туди, звідки ці мнєнія вилізають на світ божий? 
В Лавру, до прикладу…
   
Якщо ця хуйня, з напливом кацапів продовжиться то і я залишу форум
Бо це вже занадто блядство

Ви там вже зовсім охуїли? Генерувати такий контент від свинособак?

да нет. просто в редакцию УП зайдут товарищи. из Службы.
чайку попить, узнать, как пани Притула докатилась до прямого сотрудничества с врагом..
   
Що не видно ? ТС ватний даун
та це так, контрольний.  ;)
   
Та це вони з цим переплуатали. Проблем то.
https://www.google.com.ua/amp/s/24тв/ru/pjanye_rossijskie_voennye_podorvalis_na_sobstvennyh_minah_v_ato_n716000/amp
   
До речі, ДУЖЕ помітно початок інформаційної атаки на ЗСУ - по всім напрямкам.

Критика, то одне. Можна і про оцей підрив машини на мінах писати. І якщо таки п'яні були, то покарати командирів і писати про це. Це н6ормально

НЕ НОРМАЛЬНО РАДІТИ І СТІБАТИСЬ З ЦЬОГО.

І ще. Явно відпрацьовану метОду запускають - "все пов'язане з ЗСУ, то недолуге, смішне, потворне. Служити в армії можуть лише дебіли, ЗСУ злочинці, придурки, бруд".

 Отак завалюють лайном суцільно, щоб жодного позитиву не було в ЗМІ стосовно ЗСУ.   А все позитивне що трапляється в ЗМІ, то брехня і піар клятого шоколадника.

Юльки готові разом з бригадою сру завалити лайном і знищити довіру громадян до армії, бо там Верховний не такий як їм треба. І їм пох, що то армія УКРАЇНИ, що воює з осатанілим ворогом. Головне - обісрати армію, бо це та галузь, де чітко видно позитивні зміни за останні 4 роки. А цього юлькашня і каци допустити не можуть.

УП теж прєднується до знищення авторитета ЗСУ?
   
Интересно, а модерам платят зарплату?
   
Интересно, а модерам платят зарплату?
ФСБ їм платить, що не видно?
   
Кто-то ещё верит что фуп взломали в 2013 году ))))
   
На мой взгляд, "новый курс" модерирования ФУПа от А. Притулы
имеет конкретную цель:
кацапоботы срут здесь только для того, чтобы на фоне их вони
предвыборное амбре от зрадофилов казалось фимиамом.
Деньги не пахнут.
   
Кто-то ещё верит что фуп взломали в 2013 году ))))
я вірю.
бо на власні очи бачила, що притомна модерація була поламана залетівшими тролями. це було очевидно по всьому... і масовими банами на 999  пустому місці, і зклепаними темами троло-ло, був повний безлад шабашу хакерів-кацапів.


 п.с. не потрібно дурнуватих звинувачень і конспірології.
   
тс уєбан
поверніть Слава в модерацію
   
тс уєбан
поверніть Слава в модерацію
+++
   
тс уєбан
поверніть Слава в модерацію

 (tu)
   
Хто дав цьому гандону право створювати теми, якщо такого права позбавлений навіть Слав? І я разом з ним...
   
Я впевнений, що нові ніки створюють прихильники певної політсили і потім серуть на форумі - он як організовано верещать: Слава! Слава! Хер вам в рот, покидьки, а не кнопку дебілу...
   
Ви незрозумілі люди. Одне гівно вякнуло щось. І що? Світ перевернувася? Але ж. Фуп читає багато людей.
І накидайте тут багато посилання про маразми російської армії, маразми російської влади і т.д.і т.п.
Буде з чим поріняти і гілка відкрита з ціллю однією перетворюється в гілку протилежної направленості.
І вас же більше набагато. Не можна так, лапки вгору і сдаємсуууу, модератор "спасі" нас.
   
Кацап накакал 8 строчек и уже получил с ФУПа 3 страницы...
   
Бачу доходить до того, що тут вже не модерам потрібно скаржитись, а в СБУ і на модерів також. Розвели тут притулок сепаратистів.

может это и цель(дополнительная). Проверка органами -> вой на болотах -> подключение громадське/амнести (давление на "свободу слова") -> пиар -> посещаемость/гранты  B-)
   
Капєц...тут є взагалі модератори?
   
Ще раз - армія, це незаперечно позитивна тема для Порошенка. Занадто недієздатною наша армія була в 2014 і тому тепер дуже сильно видно позитивні зрушення там. Навіть зовні наша армія вже зовсім інша. Хоча всякої погані совково-ватної і просто тупих дебілів і ворюг там ще досі достатньо. Але загалом зміни дуже виразні

От треба і народ проти армії і командування настроїти і в самій армії розгортають пропаганду, що воювати нема за що, бо війна і ваші смерті і каліцтва вигідніц лише клятому Пєті і пр. в тому ж дусі.

Працюють дуже скоординовано, цілеспрямовано, за певним планом і по всіх напрямках. Кампанія в ЗМІ і соцмережках явно проводиться і ЗСУ завалюють лайном дуже активно.

Робиться так, щоб українці не пишались своїми захисниками, а бути в армії, то сором і дурня, бо там лише захищають бариг і т.п.

За подібну пропаганду треба судити писак і закривати ті ЗМІ, що їх розповсюджують!
   
Ще раз - армія, це незаперечно позитивна тема для Порошенка. Занадто недієздатною наша армія була в 2014 і тому тепер дуже сильно видно позитивні зрушення там. Навіть зовні наша армія вже зовсім інша. Хоча всякої погані совково-ватної і просто тупих дебілів і ворюг там ще досі достатньо. Але загалом зміни дуже виразні

От треба і народ проти армії і командування настроїти і в самій армії розгортають пропаганду, що воювати нема за що, бо війна і ваші смерті і каліцтва вигідніц лише клятому Пєті і пр. в тому ж дусі.

Працюють дуже скоординовано, цілеспрямовано, за певним планом і по всіх напрямках. Кампанія в ЗМІ і соцмережках явно проводиться і ЗСУ завалюють лайном дуже активно.

Робиться так, щоб українці не пишались своїми захисниками, а бути в армії, то сором і дурня, бо там лише захищають бариг і т.п.

За подібну пропаганду треба судити писак і закривати ті ЗМІ, що їх розповсюджують!

отнафіга песдіть? єдина функція армії - територіальна цілісність. вона не виконується . не плутай освоєння пашинськими бюджету з виконанням зсу своєї функції.
4+ років - результат на карті. а про крим вже взагалі ніхто не говорить(
функція армії - не бюджет освоювати а забезпечувтаи територіальну цілісність . результат - на карті.
про крим вже ніхто й не згадує. талановито досираємо простори азовського моря.
не треба ці "взута нагодована одягнена" це є лиш осовєнням бюджету - результат - він на карті
   
здобутки у пороха є. наприклад децентралізація - будівництво інфраструктури доріг на місцях . безвіз.
але точно не армія і не подолання корупції.
   
Ви незрозумілі люди. Одне гівно вякнуло щось. І що? Світ перевернувася? Але ж. Фуп читає багато людей.
І накидайте тут багато посилання про маразми російської армії, маразми російської влади і т.д.і т.п.
Буде з чим поріняти і гілка відкрита з ціллю однією перетворюється в гілку протилежної направленості.
І вас же більше набагато. Не можна так, лапки вгору і сдаємсуууу, модератор "спасі" нас.
В 2008 году на одной кацапской площадке банили сразу и сносили ветки если хоть малейший высер был в сторону кацапоармии.
 Я знал админов причём несколькиз лично, на вопрос шо за куйня?
Ответ был прост-пох на все, сейчас война и гибнут наши солдаты. По этому кому не нравится в БАН и накуй
   
бля, на початку 2-ї сторінки власноручно червону картку вивісив. І кнопку тицьнув.

Двое.
А остальні?
Тілько массовиє расстрєли здатні спинити кацапську падлюку!
   
здобутки у пороха є. наприклад децентралізація - будівництво інфраструктури доріг на місцях . безвіз.
але точно не армія і не подолання корупції.
хуйня, у нас сейчас самая боеспособные армия с 1991г. наверное Вы про наступательные действия на монстра который сейчас называется Россией? тоже хуйня, мы в одиночку можем только защищаться. так что армия заслуга ПА. а вот коррупция его проклятие
   
...........
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія