Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мобільні бригади лікарів з ОТГ ганяються за вчителями антиваксерами. :lol:

Знайома повідомили, приєде бригада від ОТГ (ОПГ) медична, і треба вчителям підписати або дозвіл на вакцинацію або відмова від вакцинації. Сам відділ ОТГ (ОПГ) приклад не подає, за те тероризують вчителів. 

Вакцинація наче добровільна але ... Ти пишеш що відмовився добровільно.

Таке може бути?

Так що вас всіх вакцинують, га-га-га!!!

Ну я ж  можу вигадувати не забувайте я божевільний.

За що купив за те продав.


================
Нотатки Божевільного
   
Знайома повідомили, приєде бригада від ОТГ (ОПГ) медична, і треба вчителям підписати або дозвіл на вакцинацію або відмова від вакцинації. Сам відділ ОТГ (ОПГ) приклад не подає, за те тероризують вчителів. 

Вакцинація наче добровільна але ... Ти пишеш що відмовився добровільно.

Таке може бути?

Так що вас всіх вакцинують, га-га-га!!!

Ну я ж  можу вигадувати не забувайте я божевільний.

За що купив за те продав.


================
Нотатки Божевільного
Да, и в вузах пошел наезд.
   
Да, и в вузах пошел наезд.
То мене не обманули?  ;o
   
Міносвіти і Міністерство охорони здоров'я прийняли рішення що для очного навчання в кожному конкретному закладі освіти треба 80% викладачів провакцинованих.
Питання: як встановити конкретний відсоток? У нас відповідно до Законодавства України про охорону здоров'я інформація про пацієнта (у тому числі і пацієнта який працює викладачем) таємна.
А з керівника закладу освіти, з керівника гороно-районо, з керівника територіального по медицині довбодятли-керівники вимагають звіти.
Ну, і починаються фокуси із законодавством. Тіпа, нічого не кажи, але напиши, згоден на прививку чи ні.
   
О , когда то так при СССР стоматологи по школам ездили и детей ловили  :D
   
Звільняти таких вчителів треба. Хай ідуть на базар торгують.
   
Міносвіти і Міністерство охорони здоров'я прийняли рішення що для очного навчання в кожному конкретному закладі освіти треба 80% викладачів провакцинованих.
Питання: як встановити конкретний відсоток? У нас відповідно до Законодавства України про охорону здоров'я інформація про пацієнта (у тому числі і пацієнта який працює викладачем) таємна.
А з керівника закладу освіти, з керівника гороно-районо, з керівника територіального по медицині довбодятли-керівники вимагають звіти.
Ну, і починаються фокуси із законодавством. Тіпа, нічого не кажи, але напиши, згоден на прививку чи ні.


Десь діють ці закони?
   
Тут ще лякають, глибоко наплоювавши на ПРАВО НА ОСВІТУ

або всіх вчителів будуть щапити, або....
Дистанційного навчання на Буковині не буде, - Сергій Осачук
Джерело: https://acc.cv.ua/news/chernivtsi/distanciynogo-navchannya-na-bukovini-ne-bude---sergiy-osachuk-77209. Сайт http://acc.cv.ua/
   
И сразу отказ от госпитализации. чтобы по максимуму справедливо
   
Звільняти таких вчителів треба. Хай ідуть на базар торгують.
Проблема в тому що їх невистачає. Реально велика кількість вакансій, особливо у великх містах, особливо предметників. Нажаль це не вихід.
   
Тут ще лякають, глибоко наплоювавши на ПРАВО НА ОСВІТУ

або всіх вчителів будуть щапити, або....
Дистанційного навчання на Буковині не буде, - Сергій Осачук
Джерело: https://acc.cv.ua/news/chernivtsi/distanciynogo-navchannya-na-bukovini-ne-bude---sergiy-osachuk-77209. Сайт http://acc.cv.ua/

Треба просто тим хто не вакцинований на дистанційці платити менше ніж тим хто вакцинований... Шкода що це порушення закону буде.
   
ЛИСТ-РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО НЕПРАВОМІРНОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ РОБОТОДАВЦЕМ ДО ПРАЦІВНИКА ЗАХОДІВ ПРИМУСУ ТА/АБО ДИСЦИПЛІНАРНОГО СТЯГНЕННЯ ЗА ВІДМОВУ ВАКЦИНУВАТИСЯ ВІД КОРОНАВІРУСНОЇ ХВОРОБИ COVID-19
20.08.2021 | 14:45 | Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці
 

Відповідно до статті 284 Цивільного кодексу України надання медичної допомоги фізичній особі, яка досягла чотирнадцяти років, провадиться за її згодою. Повнолітня дієздатна фізична особа, яка усвідомлює значення своїх дій і може керувати ними, має право відмовитися від лікування.

Статтею 43 Основ законодавства про охорону здоров’я України визначено, що для застосування методів діагностики, профілактики та лікування необхідна згода інформованого відповідно до статті 39 цих Основ пацієнта.

Частиною шостою статті 12 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» також передбачено, що повнолітнім дієздатним громадянам профілактичні щеплення проводяться за їх згодою після надання об’єктивної інформації про щеплення, наслідки відмови від них та можливі поствакцинальні ускладнення.

Крім того, у пункті 3 своєї Резолюції 2361 (2021) Парламентська асамблея Ради Європи закликає та рекомендує інформувати громадян про те, що вакцинація не є обов’язковою і що ніхто не може зазнавати політичного, соціального чи іншого тиску для проходження вакцинації, а також забезпечити, щоб ніхто не піддавався дискримінації за те, що не пройшов вакцинацію.

Відповідно до статті 2-1 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП) будь-яка дискримінація у сфері праці, пряме або непряме обмеження прав працівників залежно, зокрема від стану здоров’я, не допускається.

Слід зауважити, що статтею 43 Конституції України також гарантоване право кожного на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Громадянам гарантується захист від незаконного звільнення.

і так далєє. Текст клікабєльний, можна прочитати весь лист. Дура лєкс сед лєкс.
   
О , когда то так при СССР стоматологи по школам ездили и детей ловили  :D

навіть по хатам ходили: "мищі-криси є?!", а тепер вже нещеплених вчителів вишукують... :weep:
   
Цивільний кодекс. Стаття 284, частини 4 і 5.
Стаття 284. Право на медичну допомогу

4. Повнолітня дієздатна фізична особа, яка усвідомлює значення своїх дій і може керувати ними, має право відмовитися від лікування.

5. У невідкладних випадках, за наявності реальної загрози життю фізичної особи, медична допомога надається без згоди фізичної особи або її батьків (усиновлювачів), опікуна, піклувальника.
   
Треба просто тим хто не вакцинований на дистанційці платити менше ніж тим хто вакцинований... Шкода що це порушення закону буде.

ні краще доплачувати вакцинованим :laugh:
за кожну дозу лайна влиту в організм +1000 грн, думаю охочих влити по 5-10 доз буде багато :lol:
   
Вирішення цієї проблеми дуже просте. Дайте по 10 тис гривень (краще 15) премії кожному провакцинованому. Даю 100% що провакцинується понад 90%.
   
ні краще доплачувати вакцинованим :laugh:
за кожну дозу лайна влиту в організм +1000 грн, думаю охочих влити по 5-10 доз буде багато :lol:
(tu)
100%
   
ЛИСТ-РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО НЕПРАВОМІРНОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ РОБОТОДАВЦЕМ ДО ПРАЦІВНИКА ЗАХОДІВ ПРИМУСУ ТА/АБО ДИСЦИПЛІНАРНОГО СТЯГНЕННЯ ЗА ВІДМОВУ ВАКЦИНУВАТИСЯ ВІД КОРОНАВІРУСНОЇ ХВОРОБИ COVID-19
20.08.2021 | 14:45 | Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці
 

Відповідно до статті 284 Цивільного кодексу України надання медичної допомоги фізичній особі, яка досягла чотирнадцяти років, провадиться за її згодою. Повнолітня дієздатна фізична особа, яка усвідомлює значення своїх дій і може керувати ними, має право відмовитися від лікування.

Статтею 43 Основ законодавства про охорону здоров’я України визначено, що для застосування методів діагностики, профілактики та лікування необхідна згода інформованого відповідно до статті 39 цих Основ пацієнта.

Частиною шостою статті 12 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» також передбачено, що повнолітнім дієздатним громадянам профілактичні щеплення проводяться за їх згодою після надання об’єктивної інформації про щеплення, наслідки відмови від них та можливі поствакцинальні ускладнення.

Крім того, у пункті 3 своєї Резолюції 2361 (2021) Парламентська асамблея Ради Європи закликає та рекомендує інформувати громадян про те, що вакцинація не є обов’язковою і що ніхто не може зазнавати політичного, соціального чи іншого тиску для проходження вакцинації, а також забезпечити, щоб ніхто не піддавався дискримінації за те, що не пройшов вакцинацію.

Відповідно до статті 2-1 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП) будь-яка дискримінація у сфері праці, пряме або непряме обмеження прав працівників залежно, зокрема від стану здоров’я, не допускається.

Слід зауважити, що статтею 43 Конституції України також гарантоване право кожного на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Громадянам гарантується захист від незаконного звільнення.

і так далєє. Текст клікабєльний, можна прочитати весь лист. Дура лєкс сед лєкс.
А навіщо ти ці всі лінки тягаєш? В Україні є наразі одне-єдине легальне джерело нормативно-правових актів: укази Президента України з 20 травня 2019 року.
   
Міносвіти і Міністерство охорони здоров'я прийняли рішення що для очного навчання в кожному конкретному закладі освіти треба 80% викладачів провакцинованих.
Питання: як встановити конкретний відсоток? У нас відповідно до Законодавства України про охорону здоров'я інформація про пацієнта (у тому числі і пацієнта який працює викладачем) таємна.
А з керівника закладу освіти, з керівника гороно-районо, з керівника територіального по медицині довбодятли-керівники вимагають звіти.
Ну, і починаються фокуси із законодавством. Тіпа, нічого не кажи, але напиши, згоден на прививку чи ні.
так і встановлять. Відсоток тих хто вакцинуватися проти тих хто ні
   
Вирішення цієї проблеми дуже просте. Дайте по 10 тис гривень (краще 15) премії кожному провакцинованому. Даю 100% що провакцинується понад 90%.
Нет. Просто купят сертификаты про вакцинацию за 5000 грн.
   
Нет. Просто купят сертификаты про вакцинацию за 5000 грн.
Хай купують... А потім антиваксери будуть кричати про захворювання після вакцин... Мені здається що саме це і сталось в Ізраїлі.
   
КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ

Стаття 28. Кожен має право на повагу до його гідності.

Ніхто не може бути підданий катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує його гідність, поводженню чи покаранню.

Жодна людина без її вільної згоди не може бути піддана медичним, науковим чи іншим дослідам.

   
учні та студенти також мають права
наприклад відмовитися відвідувати уроки/заняття з невакцинованим учителем/викладачем
хто б школярам натякнув. Такий стопудовий привід усім звалити з уроку
   
КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ

Стаття 28. Кожен має право на повагу до його гідності.

Ніхто не може бути підданий катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує його гідність, поводженню чи покаранню.

Жодна людина без її вільної згоди не може бути піддана медичним, науковим чи іншим дослідам.
:)
   
учні та студенти також мають права
наприклад відмовитися відвідувати уроки/заняття з невакцинованим учителем/викладачем
хто б школярам натякнув. Такий стопудовий привід усім звалити з уроку

Придурок, школяры вообще не имеют право знать про состояние здоровья учителя. Стоят ли у неё имплантанты или есть ли у неё прививка от бешенства. Это же касается и таких придурков как ты. Есть врачебная тайна, а также защита персональных данных. У вас что там, в головах после уколов происходит? Что ж за навязчивая идея всех проколоть?
   
То мене не обманули?  ;o
Может, не в такой форме, но суть такая же. Сказали, что если нет вакцинации, то отстранят от работы, будут считать как простой и платить 30% от зарплаты.
   
Знайома повідомили, приєде бригада від ОТГ (ОПГ) медична, і треба вчителям підписати або дозвіл на вакцинацію або відмова від вакцинації. Сам відділ ОТГ (ОПГ) приклад не подає, за те тероризують вчителів. 

Вакцинація наче добровільна але ... Ти пишеш що відмовився добровільно.

Таке може бути?

Так що вас всіх вакцинують, га-га-га!!!

Ну я ж  можу вигадувати не забувайте я божевільний.

За що купив за те продав.


================
Нотатки Божевільного
У нас во всех первых классах уже половина детей заболело, а сегодня только 19 сентября. Правда еще не понятно чем.
   
Придурок, школяры вообще не имеют право знать про состояние здоровья учителя. Стоят ли у неё имплантанты или есть ли у неё прививка от бешенства. Это же касается и таких придурков как ты. Есть врачебная тайна, а также защита персональных данных. У вас что там, в головах после уколов происходит? Что ж за навязчивая идея всех проколоть?
І нафуя вимагати в продавця в магазині заповненої санітарної книжки??? Це ж конфіденційна інформація про його стан здоров'я!!! Посягання на обмеження свобод, яке гарантоване конституцією!
ПС процитований долбойоб звичайний, який скоріш за все не має власних дітей і вважає себе поза групою ризику
   
Придурок, школяры вообще не имеют право знать про состояние здоровья учителя. Стоят ли у неё имплантанты или есть ли у неё прививка от бешенства. Это же касается и таких придурков как ты. Есть врачебная тайна, а также защита персональных данных. У вас что там, в головах после уколов происходит? Что ж за навязчивая идея всех проколоть?

Вчитель працює з дітьми.
Ти свою дитину до заразного вчителя відпустиш? Якщо хвороба спричинює летальні наслідки? Щось сумніваюся. А триндіти можеш що завгодно, язик - він же без кісток
   
Звільняти таких вчителів треба. Хай ідуть на базар торгують.
а дітей вчити буде Сорос? який заварив цю "пандемію"?
   
Вчитель працює з дітьми.
Ти свою дитину до заразного вчителя відпустиш? Якщо хвороба спричинює летальні наслідки? Щось сумніваюся. А триндіти можеш що завгодно, язик - він же без кісток
Вакцина не защищает от заражения, а только, может облегчить протекание болезни. Вам какая разница заразит вашу бубочку легко болеющий учитель или тяжело?
   
Вакцина не защищает от заражения, а только, может облегчить протекание болезни. Вам какая разница заразит вашу бубочку легко болеющий учитель или тяжело?
А) зменшує кількість часу, безпосередньо проведеного зараженим в одному приміщенні з дітьми
Б) зменшує кількість днів його лікарняних, які оплачуються з бюджету, тобто з моїх податків
В) покращує якість знань моєї дитини, оскільки вчителя на заміні рідко володіють достатніми навиками, щоб провести урок
Г) покращує мій емоційний стан, бо не треба після робочого дня додатково сидіти з дитиною за уроками, замість інших занять чи відпочинку
Ітд
   
І нафуя вимагати в продавця в магазині заповненої санітарної книжки??? Це ж конфіденційна інформація про його стан здоров'я!!! Посягання на обмеження свобод, яке гарантоване конституцією!
ПС процитований долбойоб звичайний, який скоріш за все не має власних дітей і вважає себе поза групою ризику
Учитель не обязан иметь санитарную книжку.
   
А) зменшує кількість часу, безпосередньо проведеного зараженим в одному приміщенні з дітьми
Б) зменшує кількість днів його лікарняних, які оплачуються з бюджету, тобто з моїх податків
В) покращує якість знань моєї дитини, оскільки вчителя на заміні рідко володіють достатніми навиками, щоб провести урок
Г) покращує мій емоційний стан, бо не треба після робочого дня додатково сидіти з дитиною за уроками, замість інших занять чи відпочинку
Ітд

Ещё раз. Вакцина не есть стеклянная колба или щит. Вы или сидите дома с вашим чадом в онлайн или вводите в вашей школе быстрые тесты для педагогов, которые они будут делать каждый день перед работой. Ещё есть вариант проколоть вашего ребёнка. Но тогда надо проколоть и остальных школьников, ведь они тоже переносчики. Что вы пр...лись к учителям? Я вот думаю что учитель имеет в 100 раз больший риск заболеть, заразившись от учеников. Чем наоборот.
   
І нафуя вимагати в продавця в магазині заповненої санітарної книжки??? Це ж конфіденційна інформація про його стан здоров'я!!! Посягання на обмеження свобод, яке гарантоване конституцією!
ПС процитований долбойоб звичайний, який скоріш за все не має власних дітей і вважає себе поза групою ризику
+1000  :)

Кількість невакцинованих паскуд треба зменшувати багатьма методами.
Мобільні бригади - один з них. Досить непоганий.
Під час пандемії, різні "права та свободи" йдуть в сраку. До повного одужання.

   
І нафуя вимагати в продавця в магазині заповненої санітарної книжки??? Це ж конфіденційна інформація про його стан здоров'я!!! Посягання на обмеження свобод, яке гарантоване конституцією!
ПС процитований долбойоб звичайний, який скоріш за все не має власних дітей і вважає себе поза групою ризику

Вакцинація проти ковіду хіба запобігає розповсюдженню хвороби?
   
+1000  :)

Кількість невакцинованих паскуд треба зменшувати багатьма методами.
Мобільні бригади - один з них. Досить непоганий.
Під час пандемії, різні "права та свободи" йдуть в сраку. До повного одужання.



Ім'я користувача:
    Bashtan
Дата реєстрації:
    24 травня 2021 18:53:46
Повідомлень:
    5 (~0 в день)
Вік:
    не зазначений

Час:
    14 вересня 2021 19:51:48
Остання активність:
    cьогодні в 19:48


Фашиків поналізло.
   
+1000  :)

Кількість невакцинованих паскуд треба зменшувати багатьма методами.
Мобільні бригади - один з них. Досить непоганий.
Під час пандемії, різні "права та свободи" йдуть в сраку. До повного одужання.

Только за, надеюсь эти бригады будут состоять из таких гавнюков как ты. Вот тогда  и посмотрим кто кого провакцинирует.
   
Вчилок антиваксерш у лепрозорій,або,принаймні НАХ з роботи! Я б дитину цій потворі не повів.
   
Учитель-антиваксер это как священик-атеист. И того и другого нужно гнать с работы как проф-непригодных.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія