Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

стосовно маріхуани

Re: стосовно маріхуани

Нема проблем. Купіть пляшку Кока-Коли, всипте туди чайну ложку кокаїну, і буде вам щастя. :)
Какой интересный рецепт!..
   
Re: стосовно маріхуани

Маріхуана і гриби, це в першу чергу - духовний досвід. Це речі, які відкривають портали вашого мозку в паралельні світи. Не для всіх, звичайно.
А горілка та інший алкоголь - це гальмо цивілізації. Горілка вбиває нейрони мозку. В розвинутих країнах це зрозуміли і покинули пияцтво.
знаємо, знаємо ми ті паралельні світи

   
Re: стосовно маріхуани

Маріхуана і гриби, це в першу чергу - духовний досвід. Це речі, які відкривають портали вашого мозку в паралельні світи. Не для всіх, звичайно.
А горілка та інший алкоголь - це гальмо цивілізації. Горілка вбиває нейрони мозку. В розвинутих країнах це зрозуміли і покинули пияцтво.

чому тоді наприклад в розвиненій краіні ,наприклад Швеція, багато вживають алкоголь?
   
Re: стосовно маріхуани

чому тоді наприклад в розвиненій краіні ,наприклад Швеція, багато вживають алкоголь?
Та все пьют, кроме больных ЗОЖем головного мозга.
   
Re: стосовно маріхуани

Ні. Якщо почитати статті по темі, то регулярними споживачами вважаються ті, які мінімум щотижня і навпротязі років смалять декілька цигарок. Нижче за це - спорадичні.
Тому й вказав, що дві-три (якщо смалить цигарку на тиждень) перші опції - це не регулярні споживачі.
добре. Вважайте це голосування якісним і зробіть кількісне, щоб з'ясувати відсоток регулярних у спеціальному розумінні. Слово "спеціальне" не викликає протесту?
   
Re: стосовно маріхуани

добре. Вважайте це голосування якісним і зробіть кількісне, щоб з'ясувати відсоток регулярних у спеціальному розумінні. Слово "спеціальне" не викликає протесту?
От я останній раз вживав власне травку певно років з 15 тому. Але не вважаю її гидотою і не відкидаю можливості що буду вживати в майбутньому. Тому голосував за пунк 1. І як це в'яжеться з твоїми узагальненями?
   
Re: стосовно маріхуани

От я останній раз вживав власне травку певно років з 15 тому. Але не вважаю її гидотою і не відкидаю можливості що буду вживати в майбутньому. Тому голосував за пунк 1. І як це в'яжеться з твоїми узагальненями?
ніяк. Робіть краще голосування
   
Re: стосовно маріхуани

Знакомому поставили диагноз болезнь Крона .... периоды ремиссии стали становиться все короче, во время очередного обострения лечащий врач сказал, на Западе давно и успешно Крона лечат канабиосом, ну а у нас это статья ....поэтому я вам тему дал, а дальше сами .... знакомый сейчас роет тему и как добыть ....
   
Re: стосовно маріхуани

роет
ткт не рыть. тут сажать надо)
   
Re: стосовно маріхуани

ткт не рыть. тут сажать надо)

Да, выращивания канабиаса это целая индустрия, оказывается есть гибриды для домашних подоконников ростом сантиметров в сорок ....  :laugh:
   
Re: стосовно маріхуани



Экс-чемпион мира в супертяжелом весе Майк Тайсон рассказал о том, что открыл ферму по выращиванию марихуаны.

Как сообщает Allboxing, бывший боксер назвал ферму Ранчо Тайсона и находится она в городе Калифорния-сити.

Отметим, что помимо выращивания марихуаны там планируют обучать других фермеров и проводить исследования по использованию ее в медицинских целях.

Ранее Боб Арум заявил, что считает курение марихуаны секретом своего долголетия.
   
Re: стосовно маріхуани

Бу-га-га. Каждый второй нарк :-G
И эти люди учат потом как вредно пить пиво на улице и ковырять в носу.

Не голосовал. Где пункт - Знаю что это дерьмо и не буду даже пробовать.
   
Re: стосовно маріхуани

Бу-га-га. Каждый второй нарк :-G
И эти люди учат потом как вредно пить пиво на улице и ковырять в носу.

Не голосовал. Где пункт - Знаю что это дерьмо и не буду даже пробовать.
3
   
Re: стосовно маріхуани

тю, переляканые.
   
Re: стосовно маріхуани

Маріхуана і гриби, це в першу чергу - духовний досвід. Це речі, які відкривають портали вашого мозку в паралельні світи. Не для всіх, звичайно.
А горілка та інший алкоголь - це гальмо цивілізації. Горілка вбиває нейрони мозку. В розвинутих країнах це зрозуміли і покинули пияцтво.

Хто где кого покинул, нарки вы конченые.
Глюканы ловите вы, а не порталы открываете.
Но отмазку про Я не пью, не курю, веду здоровый образ жизни... жру грибы, вы слепили зачетную.
Особенно умиляет это ваше - Не для всех конечно. Ну да, планоКуры избраные, а как же иначе :lol:
А особенно поедатели кактусов.

Останнє редагування: 14 лютого 2019 22:19:02 від б_а_р_с
   
Re: стосовно маріхуани

3

Шо?
Ты сам в какой категории?
   
Re: стосовно маріхуани

Шо?
Ты сам в какой категории?
2
   
Re: стосовно маріхуани

А трезвенники тут поагрессивнее планоКуров(с) будут.  B-)
Прям, истерят и ножками сучат! :D
   
Re: стосовно маріхуани

цікаво, Китай рухається у бік Орвелівської digital-диктатури з великим братом т, і психоактивні речовини суворо заборонені
а західний світ схоже рухається у напрямку Brave new world, за Хакслі, коли більшість усунена від прийняття рішень але це компенсується розвагами та доступністю речовин
   
Re: стосовно маріхуани

цікаво, Китай рухається у бік Орвелівської digital-диктатури з великим братом т, і психоактивні речовини суворо заборонені
а західний світ схоже рухається у напрямку Brave new world, за Хакслі, коли більшість усунена від прийняття рішень але це компенсується розвагами та доступністю речовин
цікаво
   
Re: стосовно маріхуани

А трезвенники тут поагрессивнее планоКуров(с) будут.  B-)
Прям, истерят и ножками сучат! :D
Так ЗОЖ- это явный признак душевной болезни.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія