Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

стосовно маріхуани

Re: стосовно маріхуани

А бутылку самограю каждый день? как стан будет?
знаю такого. Весь хутір дивується, як він досі живий. Міцний чолов'яга!))
   
Re: стосовно маріхуани

Показати зображення...
Можно сформулировать как 10-20 двухграммовьіх сигарет?
   
Re: стосовно маріхуани

знаю такого. Весь хутір дивується, як він досі живий. Міцний чолов'яга!))
Ну таких уже не выпускают. Хилой народец пошел. :gigi:
   
Re: стосовно маріхуани

Можно сформулировать как 10-20 двухграммовьіх сигарет?
вам видніше, я не спеціаліст
   
Re: стосовно маріхуани

щоб ще краще стало :)
ну такое количество ни кто не скурит и даже бутыра по тупо противно станет. ну разве наспор.
А что касаемо "лучше стало" то лишь еденицы знают что у каждой травы есть потолок, конечно разный, но у всех.То есть если он наступил на третьем напе, то ты уже потом хоть пакет выдолби, лучше и сильнее не попрет. будет голимый переводняк
   
Re: стосовно маріхуани

вам видніше, я не спеціаліст
Но про пачки не я же придумал, правильно?
   
Re: стосовно маріхуани

ну такое количество ни кто не скурит и даже бутыра по тупо противно станет. ну разве наспор.
А что касаемо "лучше стало" то лишь еденицы знают что у каждой травы есть потолок, конечно разный, но у всех.То есть если он наступил на третьем напе, то ты уже потом хоть пакет выдолби, лучше и сильнее не попрет. будет голимый переводняк

хочеш бути щасливим-будь ним.
   
Re: стосовно маріхуани

Но про пачки не я же придумал, правильно?
я. А про шкідливість тютюну у порівнянні з травою хто?
   
Re: стосовно маріхуани

я. А про шкідливість тютюну у порівнянні з травою хто?
Справді, хто?
   
Re: стосовно маріхуани

Справді, хто?
він - https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1029407.msg22217010#msg22217010
   
Re: стосовно маріхуани

Ну якщо хтось буде викурювати по 20 косяків трави в день, то напевно так само здохне від раку легенів чи горла, як і затятий курець. Але питання - нафіга?
   
Re: стосовно маріхуани

Ну якщо хтось буде викурювати по 20 косяків трави в день, то напевно так само здохне від раку легенів чи горла, як і затятий курець. Але питання - нафіга?
так отож, нафіга порівнювати
   
Re: стосовно маріхуани

Ну якщо хтось буде викурювати по 20 косяків трави в день, то напевно так само здохне від раку легенів чи горла, як і затятий курець. Але питання - нафіга?

Ну такого обкурка, що смалитиме 20 косяків на день, важко знайти, напевно, якщо й існують такі.
Як там хтось написав, це просто контр-продуктивно. Як випивати ящик горілки на день.
   
Re: стосовно маріхуани

ну що, вже можна підбити підсумок?
   
Re: стосовно маріхуани

ну що, вже можна підбити підсумок?
давай! а шо ж ти хочеш - місяць росте! :gigi:
   
Re: стосовно маріхуани

давай!
46% дописувачів фупу регулярно вживає маріхуану
   
Re: стосовно маріхуани

46% дописувачів фупу регулярно вживає маріхуану
Что такое "регулярно"? Я уже задавал вопрос - мой 1 косяк (в крайнем случае 2 - под хорошую компанию) раз в 3-6 месяцев это регулярно или нет?
   
Re: стосовно маріхуани

Что такое "регулярно"? Я уже задавал вопрос - мой 1 косяк (в крайнем случае 2 - под хорошую компанию) раз в 3-6 месяцев это регулярно или нет?
я не вживаю і не можу оцінювати, розумієте? Якщо ви проголосували, то за який пункт?
   
Re: стосовно маріхуани

я не вживаю і не можу оцінювати, розумієте? Якщо ви проголосували, то за який пункт?
Ну поскольку раз в пол-года я все же могу покурить, то за первый. Хотя лично я "регулярным употреблением" такое не считаю. Я вам задам вопрос в вашей компетенции - считаете ли вы человека, выпивающего раз в 3-6 месяцев 200 граммов крепкого спиртного - алкоголиком? ;)
Я к тому, что вопрос не совсем корректный. По нему не может коррелироваться марихуанозависимост ь (когда человек долбит несколько раз в неделю, а то и по несколько косяков каждый день) и нерегулярное потребление с хорошей компанией. Т.е. у вас вообще нет пункта о нерегулярном потреблении - а только вариант курю и пробовал не понравилось.

Останнє редагування: 14 лютого 2019 00:08:24 від Aleksandr_1
   
Re: стосовно маріхуани

Что такое "регулярно"? Я уже задавал вопрос - мой 1 косяк (в крайнем случае 2 - под хорошую компанию) раз в 3-6 месяцев это регулярно или нет?

Это значит шо вероятность того шо вы будете пробовать тяжелую наркоту у вас на порядок больше чет у тех кто забивает хотя бы по пяточке в день.
   
Re: стосовно маріхуани

Это значит шо вероятность того шо вы будете пробовать тяжелую наркоту у вас на порядок больше чет у тех кто забивает хотя бы по пяточке в день.
Упс. Прям таки на порядок? А это еще почему?
Или те кто "по пяточке в день" уже нашли свой дзен, и больше им ничего не нужно? ;)
   
Re: стосовно маріхуани

Ну поскольку раз в пол-года я все же могу покурить, то за первый. Хотя лично я "регулярным употреблением" такое не считаю. Я вам задам вопрос в вашей компетенции - считаете ли вы человека, выпивающего раз в 3-6 месяцев 200 граммов крепкого спиртного - алкоголиком? ;)
так, це 1 ступінь. Щодо моєї компетенції, то я не вживаю вже багато років
Я к тому, что вопрос не совсем корректный. По нему не может коррелироваться марихуанозависимост ь (когда человек долбит несколько раз в неделю, а то и по несколько косяков каждый день) и нерегулярное потребление с хорошей компанией. Т.е. у вас вообще нет пункта о нерегулярном потреблении - а только вариант курю и пробовал не понравилось.
ви десь бачите, що я написав про залежність?

Останнє редагування: 14 лютого 2019 00:14:59 від costashu
   
Re: стосовно маріхуани

так, це 1 ступінь
Психологическая зависимость, т.е. 1-я степень алкоголизма у человека употребляющего 1-2 раза в пол-года?
Мсье, с вами все понятно, не вам проводить такие опросы, с вашим "глубочайшим" знанием предмета ;)

ЗЫ Еще одна жертва книг Аллена Карра ;)

Останнє редагування: 14 лютого 2019 00:17:51 від Aleksandr_1
   
Re: стосовно маріхуани

Психологическая зависимость, т.е. 1-я степень алкоголизма у человека употребляющего 1-2 раза в пол-года?
Мсье, с вами все понятно, не вам проводить такие опросы, с вашим "глубочайшим" знанием предмета ;)

ЗЫ Еще одна жертва книг Аллена Карра ;)
це ж ви запідозрили у мене якусь компетенцію стосовно алкоголізму)) А хто такий отой Карр?
   
Re: стосовно маріхуани

це ж ви запідозрили у мене якусь компетенцію стосовно алкоголізму)) А хто такий отой Карр?
Это человек, который считал, что алкоголиком является любой индивидуум, даже если он пьет исключительно один бокал шампанского раз в год на Рождество ;) вы где-то в том же направлении двигаетесь.
   
Re: стосовно маріхуани

Это человек, который считал, что алкоголиком является любой индивидуум, даже если он пьет исключительно один бокал шампанского раз в год на Рождество ;) вы где-то в том же направлении двигаетесь.
помиляєтесь. Вже з'ясували мою компетенцію?
   
Re: стосовно маріхуани

помиляєтесь. Вже з'ясували мою компетенцію?
Да, разумеется выяснил. Меня сразу восхитило ваше определение первой стадии алкоголизма. А это вы еще и Карра не читали  :facepalm1: т.е. дурь - ваша собственная.
   
Re: стосовно маріхуани

Да, разумеется выяснил. Меня сразу восхитило ваше определение первой стадии алкоголизма. А это вы еще и Карра не читали  :facepalm1: т.е. дурь - ваша собственная.
чудово, дякую. Можна вже повернутися до підсумків голосування?
   
Re: стосовно маріхуани

Я подумав, і попри пораду ТС проголосував за п1. Бо при мому ритмі життя і схильності до травм, є досить висока ймовірність, що ще буду.
   
Re: стосовно маріхуани

чудово, дякую. Можна вже повернутися до підсумків голосування?
Справа у тому, що Ваше голосування (опції питань) неповні та людину, яка не у темі, введе у помилкові судження.
Наприклад, "вживав, вживаю і буду вживати" у Вас перетворилося на "регулярно вживає".
Тоді як тут навряд чи є багато "регулярних" споживачів, які бодай цигарку смалять кожен день навпротязі року.
Останню опцію потрібно було розбити на
"Смалю у компанії, коли є"
"Смалю раз-два рази на місяць"
"Смалю кожний тиждень"
"Смалю декілька разів на тиждень"
"Смалю кожен день"
"Я - ямайський растаман"
   
Re: стосовно маріхуани

"Смалю у компанії, коли є"
"Смалю раз-два рази на місяць"
"Смалю кожний тиждень"
"Смалю декілька разів на тиждень"
"Смалю кожен день"
"Я - ямайський растаман"
добре, давайте про регулярність. Які з наведених варіантів не є регулярністю?
   
Re: стосовно маріхуани

добре, давайте про регулярність. Які з наведених варіантів не є регулярністю?
Перші дві-три опції - це епізодичне вживання, а не регулярне.
   
Re: стосовно маріхуани

Перші дві-три опції - це епізодичне вживання, а не регулярне.
мартіне, а чи не плутаєте ви слова часто та регулярно?)
   
Re: стосовно маріхуани

   
Re: стосовно маріхуани

Тоді як тут навряд чи є багато "регулярних" споживачів, які бодай цигарку смалять кожен день навпротязі року.
Об этом я и писал для "пидсумовача голосованнь" выше. Без такой градации, человек делает глубокомысленный вывод, что большая половина ФУПа - плановые ;)
Но меня он по ходу не понял, может вы ему подробнее объяснили и таки дойдет.
Фуйня это, а не голосование, во всяком случае его результаты не говорят вообще ни о чем.

Останнє редагування: 14 лютого 2019 12:14:10 від Aleksandr_1
   
Re: стосовно маріхуани

Маріхуана і гриби, це в першу чергу - духовний досвід. Це речі, які відкривають портали вашого мозку в паралельні світи. Не для всіх, звичайно.
А горілка та інший алкоголь - це гальмо цивілізації. Горілка вбиває нейрони мозку. В розвинутих країнах це зрозуміли і покинули пияцтво.
   
Re: стосовно маріхуани

мартіне, а чи не плутаєте ви слова часто та регулярно?)
Ні. Якщо почитати статті по темі, то регулярними споживачами вважаються ті, які мінімум щотижня і навпротязі років смалять декілька цигарок. Нижче за це - спорадичні.
Тому й вказав, що дві-три (якщо смалить цигарку на тиждень) перші опції - це не регулярні споживачі.
   
Re: стосовно маріхуани

Об этом я и писал для "пидсумовача голосованнь" выше. Без такой градации, человек делает глубокомысленный вывод, что большая половина ФУПа - плановые ;)
Но меня он по ходу не понял, может вы ему подробнее объяснили и таки дойдет.
Фуйня это, а не голосование, во всяком случае его результаты не говорят вообще ни о чем.
Та то у нього характер такий. Трохи впертюх.
   
Re: стосовно маріхуани

Маріхуана і гриби, це в першу чергу - духовний досвід. Це речі, які відкривають портали вашого мозку в паралельні світи. Не для всіх, звичайно.
А горілка та інший алкоголь - це гальмо цивілізації. Горілка вбиває нейрони мозку. В розвинутих країнах це зрозуміли і покинули пияцтво.
Верните кокаин в КокаКолу!
   
Re: стосовно маріхуани

Верните кокаин в КокаКолу!

Нема проблем. Купіть пляшку Кока-Коли, всипте туди чайну ложку кокаїну, і буде вам щастя. :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія