Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кошулинський: газ та електроенергія для населення за собівартістю

Ліквідувати корупційні схеми при формуванні тарифів. Надавати газ та електроенергію для населення за собівартістю.

Забезпечити кожній українській сім’ї конституційне право на житло. Зобов’язати будівельні компанії зводити соціальне житло за доступними цінами згідно з державною програмою.

Лінк.

Газ і електрика - за собівартістю.
Норм так.

Вот говоришь Свободовцам, что они леваки, а они обижаются. Ну йопт, а это что?
   
Re: Кошулинський теж обіцяє Венесуелу

ще ніхто так елегантно не називав пістець
а колись їх  називали "буржуазні націоналісти"...

С.Бандерa:

Організація Українських Націоналістів (революціонерів) — це визвольна політична організація, що своїм характером, своїми цілями, своїм ідейним змістом і своєю діяльністю істотно відрізняється від усіх українських політичних партій. Вона не стає речником інтересів якоїсь окремої частини народу, не виводить своїх цілей, своєї програми з якоїсь абстрактної, теоретичної суспільно-політичної програми, її основне завдання і посвята — це боротьба за визволення України, змагання за Самостійну Соборну Українську Державу.

Останнє редагування: 1 лютого 2019 18:17:48 від myshka naruzhka
   
а з першого погляду він виглядає розумним.Цікаво яка собівартість в Норвегіі?

Останнє редагування: 1 лютого 2019 18:19:38 від Denim
   
хуле очікувати від людини, яка починала карєру гасторбайтором на кацапському півночі    :facepalm1:

довпойопи із свободи на марше    [ua]
   
ще один  :facepalm1:  

я уявляю, що б зараз у Львові робилося з таким "господарником"
добре що продув

пс: голосувала за нього  :facepalm1:
ну то кого то має хвилювати
коли львівяни мал б нагоду поруч із мером ходили смолоскипні ходи та жгли опудала сталіна та пілсудського    [ua]
   
на кацапському півночі
північ - вона.
   
Хліб теж треба продавати за собівартістю. Борошно виготовляється з зерна, а зерно росте на землі, а земля належить народу. Чому бариги наживаються на кожній хлібині?!
   
Забезпечити кожній українській сім’ї конституційне право на житло.

Зобов’язати будівельні компанії зводити соціальне житло за доступними цінами згідно з державною програмою


 :gigi:

чому промовчав про соціальні борделі
   
Вот говоришь Свободовцам, что они леваки, а они обижаются. Ну йопт, а это что?
тю, чи вони свою програму не читали?
   
ще один  :facepalm1:  

я уявляю, що б зараз у Львові робилося з таким "господарником"
добре що продув

пс: голосувала за нього  :facepalm1:
До слова.
Львову певно це би пішло на користь. В смислі заміни Задового.
   
Він добра людина,але доведе до повного соціалістичного п...здецу!
   
Він добра людина,але доведе до повного соціалістичного п...здецу!

згадалося

   
Тоді вже всі хай працюють за трудодні а не гроші.
   
Націонал-комунізм  :buba:
А якщо побудував енергоефективний будинок, тоді червона ікра по собівартості?
   
кажіть прямо - довбойоб
   
Re: Кошулинський теж обіцяє Венесуелу

Ні, навпаки Руслан мені подобається найбільше.
Він знає як працює бізнес.
Але чому такі обіцянки в передвиборчій програмі?  :S
якщо знає як працює бізнес і дає такі обіцянки, значить навмисно бреше розраховуючи на дурний електорат.
А якщо він свій електорат тримає за дурнів то який він націоналіст?
Ось Бабця дурить дебілів від чистого серця, будучи нічим ні їм ні країні проживання не зобов'язана, а тут є негарний момент
   
Ну що я можу сказати- он в чилі населенню електрику взагалі безкоштовно дають , і ніфігово там тим чилійцям живеться.
   
Жителі Чилі перестали платити за електроенергію через її надлишок
6 червня 2016, 14:21 Переглядів: 3074
Facebook  Twitter
У країні більше трьох місяців ціни утримуються на нульовій позначці
У Чилі електроенергія стала безкоштовною. Фото: popmech.ru
У Чилі електроенергія стала безкоштовною. Фото: popmech.ru.
У Чилі через надлишок виробленої електроенергії ціни знизилися до нуля і тепер жителям країни не потрібно платити за електрику, повідомляє Bloomberg.

Повідомляється, що жителі країни вже 116 днів не платять за електрику після того, як ціна за світло впала до нуля. Це пояснюється надлишком виробленої електроенергії, кількість якої перевищує споживання.

Відзначається, що в минулому році ціни на електроенергію трималися на нульовій позначці 192 дні.
   
Може то петру красти перестати?
   
Вот говоришь Свободовцам, что они леваки, а они обижаются. Ну йопт, а это что?

Если с ними общаешься спроси  почему Тягнибок шифрануся и не пошел на выборы ." Левый" левей всех левых .
   
У нас теж надлишок електрики. Совдеп набудував тих електростанцій просто дофіга. То чому пєтя дере за електику таке бабло? То що , він ті станції за своє бабло збудував? Чи може то ахмєтов спонсорнув , що тепер касу бриє??
   
Если с ними общаешься спроси  почему Тягнибок шифрануся и не пошел на выборы ." Левый" левей всех левых .

Они нервные, с ними невозможно разговаривать
   
Тю, теж мені новина.
Як я й казав раніше.Основне завдання усієї цієї шелупоні, й Кошулінського  у т.ч. - розбивати електоральні голоси Тимошонки, щоб та не набрала критичної переваги.
Ото й камлають популістичні гасла...)))
   
Тю, теж мені новина.
Як я й казав раніше.Основне завдання усієї цієї шелупоні, й Кошулінського  у т.ч. - розбивати електоральні голоси Тимошонки, щоб та не набрала критичної переваги.
Ото й камлають популістичні гасла...)))

Вони вели таку ж політику коли Юля ще під Лазаренком була.
   
Жителі Чилі перестали платити за електроенергію через її надлишок
6 червня 2016, 14:21 Переглядів: 3074
Facebook  Twitter
У країні більше трьох місяців ціни утримуються на нульовій позначці
У Чилі електроенергія стала безкоштовною. Фото: popmech.ru
У Чилі електроенергія стала безкоштовною. Фото: popmech.ru.
У Чилі через надлишок виробленої електроенергії ціни знизилися до нуля і тепер жителям країни не потрібно платити за електрику, повідомляє Bloomberg.

Повідомляється, що жителі країни вже 116 днів не платять за електрику після того, як ціна за світло впала до нуля. Це пояснюється надлишком виробленої електроенергії, кількість якої перевищує споживання.

Відзначається, що в минулому році ціни на електроенергію трималися на нульовій позначці 192 дні.

А оригінал можна?
Я знайшов таке:
https://www.sciencealert.com/chile-is-producing-so-much-solar-power-that-it-s-giving-it-away-for-free
Там йдеться про ціну на спотовому ринку, але ніяк не для населення. Набудували сонячних електростанцій, а зберігати нема де. Тут ціна для населення хіба буде рости. Або будуть мати електрику лише в сонячний день.
   
бурштин за собівартістю! ліс за собівартістю! рибу ловити сітками в Дніпрі за собівартістю!
а не охрєнєлі лі ?

а , ще забув за блядєй за собівартістю
   
це мій газ, мій ліс, мій бурштин , моя риба і мої бляді! Бо це все добро народне! а я - частина народу! Я хочу , щоб вони продавались за найвищою в світі ціною!
   
якщо знає як працює бізнес і дає такі обіцянки, значить навмисно бреше розраховуючи на дурний електорат.
+1. Оце й є найгірше. Пічаль пічальная.
Хай вже люлечка пистить всяку маячню, це її законне поприще, але націоналісти, остання надія держави (я так щиро думав ще недавно)...
А хоча, які в дідька націоналісти в Україні...

Останнє редагування: 1 лютого 2019 21:02:50 від Rambler
   
Мдя...ну шо - мінус КОшулинський.
   
Якийсь у Кошулинського електорат нестійкий: достатньо уважно прочитати передвиборчу програму і одразу розчарування.
   
Ліквідувати корупційні схеми при формуванні тарифів. Надавати газ та електроенергію для населення за собівартістю.

Забезпечити кожній українській сім’ї конституційне право на житло. Зобов’язати будівельні компанії зводити соціальне житло за доступними цінами згідно з державною програмою.

Лінк.

Газ і електрика - за собівартістю.
Норм так.

Без зниження ціни газ в шість разів діла не буде.
   
готов покупать по рыночной если на наш рынок зайдут пару-тройку десятков мировых компаний имеющих опыт в нефте и газо добыче....цена будет рыночная и я смогу сам выбрать себе поставщика....
   
если на наш рынок зайдут пару-тройку десятков мировых компаний имеющих опыт в нефте и газо добыче..
Закоти губу.
Лише Рінат, Фукс та Нафтогаз.
   
У нього ж є і цікаві ініціативи:

Позбавляти мандату народних депутатів України за «кнопкодавство» та відсутність без поважних причин під час роботи парламенту. (тю-тю поїздки у США під час антипутінських голосувань)

Ухвалити закон про місцевий референдум. Запровадити механізм ветування громадою рішень органів місцевої влади. (тут я щось не второпаю: на референдумах ветувати рішення органів місцевої влади?)

Заборонити приватизацію прибуткових підприємств. (гм, залишу без коментарів)

Забезпечити малий та середній бізнес доступними кредитами. Запровадити безвідсоткові цільові державні кредити на відкриття власної справи. (знайомо, правда?)

   
Якийсь у Кошулинського електорат нестійкий: достатньо уважно прочитати передвиборчу програму і одразу розчарування.
Бо це така сама ситуація, коли при ригах за Свободу в Києві голосували. Ніхто програми не читав, але сподівались, що вони ригам обличчя порихтують, і того було достатньо тоді.
   
готов покупать по рыночной если на наш рынок зайдут пару-тройку десятков мировых компаний имеющих опыт в нефте и газо добыче....цена будет рыночная и я смогу сам выбрать себе поставщика....

Є вже і компанії і біржа

Тіки облгаззбути тобі не зробить доставку
Бо є ПСО
   
готов покупать по рыночной если на наш рынок зайдут пару-тройку десятков мировых компаний имеющих опыт в нефте и газо добыче....цена будет рыночная и я смогу сам выбрать себе поставщика....

А з чого ви взяли що вони будуть продавати свій товар за ціною нижчою ніж умовно "зараз"?
   
рштин , моя риба і мої бляді! Бо це все добро народне! а я - частина народу! Я хочу , щ


Правильна логіка. Я не хочу щоб народний ресурс який коштує великі гроші спалювали задарма.
   
готов покупать по рыночной если на наш рынок зайдут пару-тройку десятков мировых компаний имеющих опыт в нефте и газо добыче....цена будет рыночная и я смогу сам выбрать себе поставщика....

А как сюда зайдут мировые компании если тут "пособивартости" требуют.
Уж нет, сначала - по мировой цене, а потом заходят компании.
   
А з чого ви взяли що вони будуть продавати свій товар за ціною нижчою ніж умовно "зараз"?

это называется рынок и конкуренция... а цена должна быть сформирована спросом и предложением а не постановой уряду....

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія