Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зелена шмаркля капітулювала перед хуйло і послала Байдена під час телефонної розмови з ним

Це парахаботські ізданія!
Парашенка купіл СіЕнЕн!  :gigi:
   
До 2019 р. був шанс стати нормально країною. Рухались в бік Європи. Ткпер все рухнуло :(
   
Нє нагнєтай. Ти також хочеш щоб американці руками українців воювали із братнім народом, з яким у нас вікова дружба?

Для тих до кого не дійде, а тут таких 73% - це гіркий сарказм.
   
Нє нагнєтай. Ти також хочеш щоб американці руками українців воювали із братнім народом, з яким у нас вікова дружба?

Для тих до кого не дійде, а тут таких 73% - це гіркий сарказм.

 (tu)
   
До 2019 р. був шанс стати нормально країною. Рухались в бік Європи. Ткпер все рухнуло :(

І хто в цьому винен?
   
треба одне з двох
або піднімайте паніку і давайте допомогу
або не піднімайте паніку і не ламайте те шо хоч якось працює
   
То вже є текст розмови у вільному доступі?
   
треба одне з двох
або піднімайте паніку і давайте допомогу
або не піднімайте паніку і не ламайте те шо хоч якось працює

А вони що роблять? То раніше діпконсьорнили. Вірніше - софтконсьорнили. Обережненько. А тепер конкретно вписались.

І що отримали? Торчок, якого ви дружно і весело обрали, просто послав Байдена, який САМ прийшов із допомогою.
   
А вони що роблять? То раніше діпконсьорнили. Вірніше - софтконсьорнили. Обережненько. А тепер конкретно вписались.

І що отримали? Торчок, якого ви дружно і весело обрали, просто послав Байдена, який САМ прийшов із допомогою.

ніхто нікого не посилав - це явна брехня
   
То вже є текст розмови у вільному доступі?
та это просто зраду разгоняют от неизвестного источника
Цитувати
National Security Council spokeswoman Emily Horne disputed the senior Ukrainian official's description of the call. "Anonymous sources are 'leaking' falsehoods," she told CNN
   
та это просто зраду разгоняют от неизвестного источника

Придумали, нє?
Кацапські війська вздовж кордонів і ультиматиму Хуйла - теж придумані, бо ольгінська консерва "не знайла істочніка".
   
пішла друга хвиля істерик від ковбасників  :laugh:
   
Придумали, нє?
там же по ссылке впервом посте написано
Цитувати
National Security Council spokeswoman Emily Horne disputed the senior Ukrainian official's description of the call. "Anonymous sources are 'leaking' falsehoods," she told CNN
   
Капітуляція в мінських  угодах та медведчук представник України то не капітуляція, а заклик не панікувати то справжня капітуляція.  Ось як...

   
заклик не панікувати то справжня капітуляція.

Саме так. Бо за тим закликом стоять повна бездіяльність і спротив тим країнам, які хочуть дійсно допомогти.
   
Ну і хто окрім підхуйдовця може називати Українського президента  шмарклею ....

   
Ну і хто окрім підхуйдовця може називати Українського президента  шмарклею ....

Будь-хто, хто його останнім часом чув і бачив.
   
Саме так. Бо за тим закликом стоять повна бездіяльність і спротив тим країнам, які хочуть дійсно допомогти.

Так так, капітуляція... 100%
Те що формуються тероборона, приїжжає зброя то така капітуляція і спротив ..

Слухай хуйловцю, по перше Президент України тобі не шмаркля по други паніки не потрібно лишньої. Я писав що мої замлвники думають чи заводити в Україну проект ...
Але кому я то говорю...
   
Будь-хто, хто його останнім часом чув і бачив.

Не бачу капітуляції. Бачу президента України котрий зберігає спокій в непрості ситуації
   
Президент в будь-якому випадку має демонструвати впевненість і спокій
а зараз особливо, враховуючи що коцапи намгаються дестабілізувати ситуацію
і пояснювати раз за разом - в чому стратегія коцапів

це і було зроблено
   
Те що формуються тероборона,

То не його заслуга.

приїжжає зброя

Він якраз їй і противиться. Бо щоб не панікувати.

Я писав що мої замлвники думають чи заводити в Україну проект
,

Подумай хоч раз не про свою $раку, а про Україну.
   

Після публікації СНН, і спростування Білого дому, респи затіяли проти Байдена кампанію вимагаючи опублікувати стенограму переговорів із Зеленським. Питання ставиться принципово, аж до постановки питання про імпічмінт.
На сьогоднішній пресконференції Зеленському ставилося питання журналістами про суперечку з Байденом щодо ймовірності рашистської агресії. І Володя наговорив на свою голову воз і маленький візок. Нічому не навчив його приклад Дубинського, Діркача тощо.
   
Яка ще "шмаркля"? Це для нього занадто шанобливо.
Смердюча ватна гидота.
Третій рік не можу примусити себе подивитисье це по ТВ,
хоч десять секунд.
Заслуговує лише утілізації і дезинфекції приміщення потім.
   
Не бачу капітуляції. Бачу президента України котрий зберігає спокій в непрості ситуації
:lol:  :weep:
Очка протри, у тебе там гній скопився! (це)
   
Володя наговорив на свою голову воз і маленький візок. Нічому не навчив його приклад Дубинського, Діркача тощо.

Бо всохлим від білого порошку мозочком торчка керує  кокаїнус, а не хоч якісь там проблиски здорового глузду.
   
То не його заслуга.

Він якраз їй і противиться. Бо щоб не панікувати.

Подумай хоч раз не про свою $раку, а про Україну.

Канадійцю, подумай про Україну. Приїдь , Привози сімю, дітей . плати податки в Україні , піди до воєнкомату.
А потім мені будеш називати Українського Президента шмарклею і розказувати про капітуляцію.
Ферштейн  когуте канадійський?
   
Слухай хуйловцю, по перше Президент України тобі не шмаркля
Т.е., когда ваша щобла, в кадэнцию Пороха, какими только словами, его, не назвали, вы то же хуйловцы?...
   
Канадійцю, подумай про Україну. Приїдь , Привози сімю, дітей . плати податки в Україні , піди до воєнкомату.
А потім мені будеш називати Українського Президента шмарклею і розказувати про капітуляцію.
Ферштейн  когуте канадійський?

Україна виригнула тебе з мадярський паспортом і бляхою, то ти шукаєш хто б за твою жирну $раку тепер воював?
   
Канадійцю, подумай про Україну. Приїдь , Привози сімю, дітей . плати податки в Україні , піди до воєнкомату.
А потім мені будеш називати Українського Президента шмарклею і розказувати про капітуляцію.
Патрийот, бля...
Мадьярский паспорт, ляжку не жжёт?
   
Не бачу капітуляції. Бачу президента України котрий зберігає спокій в непрості ситуації

Ти про Порошенка оце ?
   
Т.е., когда ваша щобла, в кадэнцию Пороха, какими только словами, его, не назвали, вы то же хуйловцы?...

"Український Президент" тепер, - так його жирна $рака назвала! О!!
   
Т.е., когда ваша щобла, в кадэнцию Пороха, какими только словами, его, не назвали, вы то же хуйловцы?...
о цікаво як тут Петра називали? Цитати тих часів вітаються
   
Ну і хто окрім підхуйдовця може називати Українського президента  шмарклею ....

Нумо згадай як ти порошенка називав
   

Після публікації СНН, і спростування Білого дому, респи затіяли проти Байдена кампанію вимагаючи опублікувати стенограму переговорів із Зеленським. Питання ставиться принципово, аж до постановки питання про імпічмінт.
На сьогоднішній пресконференції Зеленському ставилося питання журналістами про суперечку з Байденом щодо ймовірності рашистської агресії. І Володя наговорив на свою голову воз і маленький візок. Нічому не навчив його приклад Дубинського, Діркача тощо.

Бо воно тупе і вживу не вміє
Інша справа коли пердоляк дає прочитати в камеру тест апробований Ігорь валєрьічем, тут легко
   
Інша справа коли пердоляк дає прочитати в камеру тест

Я в певній мірі шокований, що обкурений торчок ще деколи може щось прочитати, що буковки в корівок і драконів не перетворюються...

Останнє редагування: 28 січня 2022 22:29:05 від GizmoGremlin
   
Сидит оно, цуко, возле кордона, причем западного и что то там попйоздывает...
"Ми сами, с усами"...
Причем, чем хуже, тем ему лучше...
Что бы, в результате агрессии хуйла, Украина, развалилась нафуй и Закарпатье "вернулось в радную йобиковскую говень"...
Да, лубриканс?
   
о цікаво як тут Петра називали? Цитати тих часів вітаються
Та какие "цитаты", ветки целые были...
На говно исходили, про "марадйора" и т.д...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія