Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
24 червня 2024 14:45:51
буш молодший вішав моркву ющу про нато після стейків з хуйло
в сочі
прикривався буш через меркель
ніби вона бушу не дозволила

а ющ наївняк то сприймав за правду
"сам буш сказав"
і бився з шмеркель і досі схоже  нахуя не второпав
та що там ющ
і до сьогодні причина відміни по пдч (для народу) то шмеркель юлька риги чи сам ющ як нездара
не той народ корупція і інша лабуда
залежить від бажання і настрою
все в рамках офіціозу
....
насправді
хуйло бував в той час в таких місцях де меркель ніколи не пустять
і на на поріг не пустять навіть на цю дорогу де все сімейство букшів з хуйло взасос зукстрічало

фото нижче 2 липня 2007го
до бухареста менше року
але хуйло вже виступив в мюнхені півроку перед цим фото

«Думаю, очевидно: процесс натовского расширения не имеет никакого отношения к модернизации самого альянса или к обеспечению безопасности в Европе. Наоборот, это серьёзно провоцирующий фактор, снижающий уровень взаимного доверия».

Показати зображення...
віталій прямо не скаже
це очевидно
не ризикне візою
Ви, Lemberg.AT, даруйте, просто неуважні або не хочете почути те, що говорить Портников.
Він прямо заявляє,
-Заходе, це не війна Росії з Україно, це війна Росії з Заходом і Україна ОДНА боронить західні цінності
-Заходе, пора прийняти рішення, важке рішення і вступити у бій разом з Україною
- Заходе, потрібно приймати рішення і воно дійсно дуже важке та критичне - прийняти Україну до НАТО і таким чином зберегти Україну на мапі світу.
довгу  війну Україна не потягне.
Послухайте, Lemberg.AT, уважно.
ПС що було, то було, пора жити майбутнім.
це які саме західні цінності боронить Україна?
просвітить бдлск,
цінність 1 - ...
цінність 2 - ...
Та пох цінності. Україна боронить себе від вбивства  мільйонів українців ( на федеральних каналах кажуть 2 мільйони потрібно знищити) , висилки десятка  ільйонів до Сибіру ( Шойгу казав про плани будівництва 5 нових міст), та повного знищення. Про які цінності ви кажете.
Головна цінність: вбий перший мразоту яка тебе хоче вбити.
Все інше другорядне.
Я не можу собі уявити американця, який під час того як грабіжники лізуть у його дім щоб зґвалтувати жінку та дочку, вбити потім всю сім'ю та вивезти повністю всі цінні речі, перед тим як відчинити шкаф зі зброєю та почати відстріл- питає себе: А за які я цінності зараз зі зброєю в руках буду боронити свій дім? У мене жінка не така вже і красуня, син курить траву, дочка не дуже добре вчиться а я сиджу вечорами перед телевізором з пивом. Тож може нах треба нас боронити?
2
24 червня 2024 14:41:58
по великому рахунку, Портников, як завжди, правий на всі сто. перемогою України можна буде вважати не парад в Москві, не кава в Свиностополі, а в тому аби Україна залишилася на мапі світу і це може забезпечити на сьогодні тільки членство в НАТО.
Портников это недалекий пропагандист -дегенерат.Основная задача которого освобождение Украины от украинцев и личное обогащение на пропаганде.Такое же чмо (и по генам) как и соловьев.
:facepalm:
3
23 червня 2024 16:36:42
Незалежність від кого, якщо Тайвань і є справжнім Китаєм?
4
22 червня 2024 20:02:01
Я б наприклад зовсім не здивувався якби Ізраїль почав арештовувати українців і видавав би їх росії. Абсолютно прохуйловська країна. Більшість вважають українців недонацією і підтримають хуйла.
Не фантазуй
Такої більшості нема
Більшість голосує за абсолютно прохуйловський уряд, цього достатньо. Ні однієї заяви, нічого. Завжди відносяться дуже зверхньо до українців і таємно вважають їх нацистами.
5
22 червня 2024 19:19:04
Я б наприклад зовсім не здивувався якби Ізраїль почав арештовувати українців і видавав би їх росії. Абсолютно прохуйловська країна. Більшість вважають українців недонацією і підтримають хуйла.
6
22 червня 2024 12:57:11
Абсолютно прохуйловська влада яка вважає українців недонацією. Пох..
7
21 червня 2024 13:41:01
А що там Білоусов натякає про демобілізацію за рахунок корейських солдат? Це правда щось сп.здів?
Ті хто пишуть що це неможливо дуже сильно помиляються
8
21 червня 2024 11:54:22
Якщо хуйло демонстративно застосує ЯЗ, цивілізований світ скоріше за все перелякається, та підкоритися хуйло. Буде справжній кінець історії.
Підкориться хуйло?
А, що, він один має ЯЗ?
Якщо такий підхід спраює, це ж ящик Пандори, бажаючих скористатися ого-го буде.

Пончик ломанеться в Корею - бахнувши ті пару кілотон біля Сеулу і погрожуючи, що якщо йому чинитимуть спротив - наступна буде по центру міста.
Китай бахне по морю біля Тайваню і скаже що наступна буде по Тайбею, якщо йому чинитимуть спротив.
Потім Китай так само Філіпінам скаже - все Китайське море наше, бо воно так називається - всі військові кораблі геть, інакше потопимо.  А якщо хтось з типу США хоче АУГом в нашому морі полякати - то тут в нас ядерні морські міни.
Моді на все це подивится і скаже, що таміли індусів дістали, треба Шрі Ланку в Індію повертати. А хто проти - уїбемо ядеркою.

Араби зберуть кількадесят мільярдів і куплять кілька зарядів в кацапів чи китайців чи почика.
Бо інакше їх теж хтось виїбе, типу Ірану...

Венесуала попроситься в ОДКБ, скаже хоче кацапську віськову базу і ЯЗ як Білорусь. А потім ломанеться в Гайану як і хотіли.
Як США сприймуть базу підводних човнів/стратегічних бомберів за 2500 км від Флориди і за 3ти км від Вашингтону - х.з.

Що в цей час робитимуть інші країни з я.з. - теж х.з.
Бо з одного боку наче мають силу, з іншого - якщо бояться її використати - то вже наче і не мають...
Так можне все втратити - ті ж Франція / Англія можуть вирішити що треба повернути африканські колонії, бо інакше Китай спираючись на Африку задавить Європу.
Зараз, свісно, це звучить наче фантастика - але хто зна яка буде суспільна думка за пару років якщо хуйло, пончик та китай почнуть світ рвати на частини і в Європи буде вибір або здатися і все втратити або починати озброюватися і демонструвати силу.
Хуйло саме такого хаосу і добивається. Не бачу нічого фантастичного. Єдине у чому реально можливо бути впевненим це у тому що ядерні країни не зможуть використати ядерну зброю, бо їх політиків винесуть вперед ногами самі ж тупі виборці. Використання кацапами ЯЗ по Україні, для ЄС це ще не ескалація.
Саме ЄС буде тими жертвами які підуть до раю, та підставлять другу щоку для ще одного ядерного удару. Нажаль вони не вимозі себе захистити.
Вони надіятися уникнути війни, саме тим фактом що вони хочуть миру.
9
20 червня 2024 21:31:21
Трохи моя тема.
Колоніст робить вина по ціна/якість десь так в 5 разів вище ніж європейські конкуренти і він вигравав купу конкурсів з вином в 5 разів дешевшим. Це факт.
Далі, проблема вин України в тому, що люди масово не вживають вин і переважно не розуміються. Винна індустрія України загнана в гетто з якого ще треба вийти.
Завдання на найближчі 10-20 років це не те що вийти на зовнішні ринки,Ю а бодай на внутрішньому ринку замінити вином плебейські пиво та горілку.
Ідилія - сільський генделик, обід, Василь з Миколою за келихом Піно-Нуар 2024-го згадують що це вино врожаю 2021-го мало насиченіші відтінки смаків малини і полуниці, а от смаки вишні одинакові. Мабуть тому, що в червні 21-го було мало дощів  в регіоні...
Якщо хтось цікавиться виноградарством чи виноробством, то є дуже якісна перекладена книжка американского автора і визнаного авторитета в цій сфері Джефа Кокса на цю тему:
https://bookpro.com.ua/books/vse-pro-vynohrad-i-vyno
Показати зображення...
Якби Василь з Миколою думали про своє здоров'я, то напевне так і було б. Але ні, Василь з Миколою п'ють самогон чи горілку, заїдають салом і копченими ковбасами з майонезними салатами та мруть від інфаркту у 46 років.
11
20 червня 2024 21:17:45
Хуйло хоче зосередити на вузькому напрямку фронту мільйон зомбі з північної Кореї разом зі своїми офіцерами та технікою.
Апохвєоз, вершина творчого доробку цього мужнього юзера. :facepalm1:
Лишилось тільки додати, що ці мільйон зомбі будуть озброєні ядерними мосінками, та дробовиками з сибірською язвою.
Трясця, чи то справді людина живе, підстрибуючи од жаху, коли поруч загавкає пекінес, чи то так старанно службу несе.
Ой не смійся друже, бо хуйло цю війну збирається вигравати, а не чекати на якійсь перемовини та формули миру. І на його боці зараз найбільший концтабір у світі з армією в 2 мільйони зомбі, і населенням яке останні 70 років їли  траву і виготовляли снаряди для артилерії. Бо захід буде тільки рахувати і акцептувати кількість корейських солдат на фронті, як зараз рахує мільйони їх арт снарядів.
Ну дадуть ще 10 Ф-16, може..
Ви чули якусь реакцію від ООН чи урядів, на порушення хуйлом всіх можливих червоних ліній, коли він поїхав до Пончика та підписав з ним домовленності про військовий союз?  А знаєте якою буде реакція на світу на 5 млн снарядів на фронт? Ніякої!
От така ж буде реакція коли на фронті з'являтися зомбі з Кореї.
12
20 червня 2024 08:05:06
Хуйло хоче зосередити на вузькому напрямку фронту мільйон зомбі з північної Кореї разом зі своїми офіцерами та технікою. Таким чином хоче переламати ситуацію та добитись такого ж результату як і при використанні ЯЗ.
13
19 червня 2024 17:53:28
А чого йому до ядеркі лізти як у нього і так все гаразд. Почитайте тему "Ми програємо війну".
Він нікуди не спішить, зброю буде брати у корейців, може і живу силу для фронту або для тилу, чекає виборів на яких президентом США стане його фанат. Він ще навіть мобілізацію тотальну не оголошує, бо і так сили давити хватає. Як буде гірше то буде і мобілізація тотальна, і не така м'яка як в Україні, а погонять кацапів на війну як скот сотнями тисяч і ніхто не пікне навіть
Для чого йому ЯЗ?
14
18 червня 2024 21:35:36
Солдати Північної Кореї їдуть воювати в Україну в обмін на російську зброю?

Принаймні такі наративи після приїзду ху*ла в КНДР почали розповсюджувати росЗМІ.
а з логікою у кацапів точно все гаразд?

маємо беззаперечний факт - кацапи воюють корейською зброєю (сподіваюся, ніхто заперечувать не буде? Ліньки наводити здоровезну купу пруфів)

Тоді, вибачайте, про який обмін мова йде? Звідки у кацапів зброя на обмін? Ну хіба ядрьон-батон, але ж це випливе й я навіть не уявляю реакцію всього світу на таку х.й.ю, торговлю ЯЗ
Це може бути все що завгодно. Наприклад гроші, або продукти харчування, літаки, камази... х.ййого знає. Але нічого позитивного цей візит Україні не принесе. Виходить що всі ці санкції, ООН, та інше до сраки. Вони просто тупо роблять все що їм заманеться і немає на те ради. Всі будуть просто констатувати і інформувати як про 5 мільйонів снарядів. От шо пончику за це буде? Ні ху я
15
18 червня 2024 21:13:25
Солдати Північної Кореї їдуть воювати в Україну в обмін на російську зброю?

Принаймні такі наративи після приїзду ху*ла в КНДР почали розповсюджувати росЗМІ.
Або на гарматне мясо або на будівництво. 500 000 може легко виділити. Кожному по мосінкє і вперед на бліндажі. Не смішно..
16
18 червня 2024 08:27:16
Мій z3 1997 року, стане олдтаймером через 3 роки, та звільниться від податку на авто.
17
16 червня 2024 17:31:46
ОБСЄ, ООН, Ватикан під контролем кацапів...
Хуясє які потужні кацапи  ;o
А ви думали що трильйони нафтодоларів хуйло тратив останні 20 років на школи та поліклініки для кацапів?
Вони скупили всі міжнародні організації. Навіть дране ЮНЕСКО, яке нічого не вирішує, повністю куплене з потрохами.
18
16 червня 2024 11:13:48
Цікаво у чому компроміс буде важким для хуйла? У тому що Одеса та Київ залишаються українськими? Спати не зможе спокійно?
19
16 червня 2024 11:00:05
Мне вот честно интересно. На что это повлияет?
война быстрей закончится? нет.
Для чего?
Это влияет на то что больше в мире никто не имеет права обвинить Украину в том что она хочет войны а хуйло наоборот миротворец. Украине нужен мир в соответствии с базовым статусом ООН. И это важно донести всему остальному миру, чтобы ни одна африканская диктаторская сучка не раскрывала свой поганый рот о том что Зеленский не хочет мира.
20
15 червня 2024 16:07:09
Тим мрійникам які говорять про якісь перемовини з хуйлом треба собі просто уявити що хуйло сприймає Україну як українці сприймають днр і лнр. Для хуйла це просто бунтівна провінція яка має повернутися до росії повністю. Отже всі можливі перемовини велися і будуть вестися просто як частина спецоперації для відвертання уваги Все!
Хуйло не сприймає Україну як суб'єкт. Вони змінюють всі шкільні програми і видають нові підручники де Україна це частина росії яку потрібно повернути. Тож нові покоління кацапів будуть рости з думкою що Одеса та Київ тимчасово окуповані українцями міста.
Які там перемовини(((
21
15 червня 2024 09:35:03
Хтось може пояснити як Китай буде підтримувати хуйла, після вчорашніх висерів про якийсь сєрвітут і отдайтє тєріторії?
Китай постійно заявляє про непорушність кордонів та суверенітету у всіх заявах.
22
14 червня 2024 18:46:19
Фуйло знову ядеркою погрожує )))
Та підожди, закінчаться снаряди і танки буде вимагати перемирʼя а інакше в ядєрний пєпєл.
Ядєрная война раді міра :facepalm1:
23
14 червня 2024 18:40:49
Хуйло хоче поміняти реальні речі на якісь обіцянки. Чисто бандитська розводка. Невже дійсно впевнений що навкруги ідіоти?
А для чого він виставляє ці вимоги, якщо все що підписано під тиском військової агресії не має ніякої сили, і в той момент коли хуйло здохне, кацапам доведеться все віддати щоб зняти санкції?
24
13 червня 2024 17:49:34
https://t.me/ButusovPlus/11086
Кацап вимовив В Українє, а не На Українє. Почало доходити?
25
12 червня 2024 19:25:19
А що використовується для перехоплення ядерної головки з космосу? Чи проти цього ніц не допоможе? Вони ж там з якоюсь нелюдською швидкістю летять до поверхні?
26
8 червня 2024 13:41:31
не тільки їхнє самоствердження як противага Західному світу
не тільки як передумова легітимізації захоплення Тайваню в обмін на підтримку захоплення лаптями 4 областей

але й тупо банальні економічні речі

Наприклад, до війни Україна продавала до 40 млн тонн металургійних виробів за кордон

а тепер цього обʼєму нема, і Китай тупо під себе підімʼяв традиційні українські ринки
Китай втратив десь 250 мільярдів експорту за рік  і продовжує втрачати.
Економіка може рухнути і поховати компартію з товаришем Сі.  Оце так виграв.
Те саме про хуйла писали.
От якщо мільйонів 10 кацапів передохне - щось може змінитись.

А економіка - водка хлєб і ізба якщо є то їм норм.
Потрібно мати на увазі той факт що кацапи будуть тримати головку рівно аж до останнього подиху. Подивіться на грусний єб.льник Сапхєзадовни на сімулякрі економічного форуму, і все стане ясно.
27
8 червня 2024 12:10:36
План напевне був саме на Харків як столицю, але не так сталося як гадалося.
28
4 червня 2024 17:56:04
Цікаво, які гарантії, що росія не нападе на Україну без членства в НАТО
А що з НАТО є гарантія?
Латвія, Естонія та Литва вже б у асфальт були закатані танками до сьогодні.
29
3 червня 2024 22:40:28
Washinghton Post: Росія планувала представити Медведчука як "главу уряду у вигнанні" замість "нелегітимного Зеленського"  :rotate:

https://hromadske.ua/polityka/225259-wp-u-kremli-planuvaly-predstavyty-medvedchuka-iak-hlavu-uriadu-u-vyhnanni-zamist-nelehitymnoho-rezymu-zelenskoho
Кому представити? Кого цікавить той, типо, уряд у вигнанні? Кірієнка? Вони з чуком вирішили на цьому бабла зрубати на болотах?
Чи чука будуть по папуасіям різним возити  та показувати за гроші?
Можливо саме Харків і планувався як нова столиця України з чукою та азіровим. Вони ж по старих методичках працюють з архівів.
А потім вже справжня гражданская война.
30
2 червня 2024 13:02:46
Цікаво, наскільки я є унікальним на ФУПі, що не бачив ні одніє серії того кацапського серіалу "Моя прєкрасная няня"  8-)
Я не бачив. Сватів до речі теж не бачив. Тільки нарізки, в більшості тут на ФУПі.
Хо....посони.... :gigi:

Я взагалі ПІСЛЯ 2000 року....вже 24 роки....НЕ дивився і НЕ дивлюсь ЖОДНОГО російського фільму, телепередачі тощо. Взагалі. Тотально. 24 роки. Ні-чо-го. Ні фільмів, ні серіалів, ні "совмєстно сдєланних" з кацапами. 24 роки.
Те саме. Ніколи не бачив ні одного аацапського кіно з 2000р
31
1 червня 2024 00:50:11
Хуйло 100% буде піднімати ставки. Побачимо яка буде наступна ступінь.
32
30 травня 2024 17:45:45
В країнах екссовка ТЯЗ це саме термоядерна.
Не завжди наші і західні абревіатури співпадають.
В інституті на громадянській обороні ми карти малювали з наслідками ударів ТЯЗ по савєйских містах. Оті витягнуті еліпси.
еліпси пам'ятаю, ну зараз в нашому інфопросторі всі, хто використовує цю абревіатуру, говорять саме про тактичну ядерну зброю
Та хай навіть так. Але хуйло грозить не тактикою а саме стратегією. По Києву,  по Львову.
Навіщо ви перекручуєте? Завжди мова йде про ТАКТИЧНУ ядерну зброю. До чого тут ТЯЗ і термоядерна.
33
28 травня 2024 18:18:27
перші F-16 мали б надійти від Данії.
вже в червні?
Мне че-то кажется, что передача этих несчастных Ф-16 без разрешения стрелять по территории Рашки вообще не имеет смысла. Потому что Рашка сейчас модернизирует свои сушки под какие-то новые ракеты воздух-воздух дальностью 300 км.

Потому и тянут куколды кота за яйца... Потому что разрешение стрелять из их оружия по территории Рашки  равносильно признанию, что НАТО становится участником войны, так как только НАТО (США) могут наводить свое высокоточное оружие по целям на территории Рашки.

Хотя конечно, формально такое наведение можно отрицать на всех дипломатических уровнях. Дескать Украина сама стреляет и хер их знает, как они там так все точно наводят, мы только дали ей оружие. Но все ж все прекрасно понимают все равно...
Я яка у цьому проблема? Он з трактористами та комбайнерами в Луганську теж всі все знали, і нічого не трапилося. З хуйлом саме так і треба. Сьогодні пообіцяли одне, завтра зробили по іншому і так постійно. Він жеж звинувачує всіх що його кинули, то треба кидати.
У чому проблема оголосити спільне підприємство з Локхід Мартін по виробництву ракет і х.ярити ними по кацапстану? Кацапи будуть звинувачувати що ракети зроблені з американських компонентів, але і кацапські ракети теж мають американські компоненти. Тож всі використовують американські компоненти.
Проблема бездіяльності одна, відсутність політичної волі. Все...
Захід не готовий платити ціну за Україну, яку готовий заплатити хуйло. От і все.
34
28 травня 2024 07:13:22
https://youtu.be/iECdb5KfUZI?si=6Ux-0o6C4J3oEiHr
Мабуть в 2015 цей голубець не визначився з довгостроковою своєю позицією.
Хто ж міг знати що замовника прокатять з обранням на другий термін.
Голубець...
Я того голубця на десять таких як ти тупих гетеросексуальних православних пi3д не помiняю.
+
35
27 травня 2024 23:08:10
То есть теперь, обнаружить пуски на ранних стадиях — не смогут.
А только одна АУГ тащит на себе полтысячи крылатых ракет.
SA
і шо?
байден дасть пріказ?
гиииии....
Я думаю не дасть пріказ навіть будучи впевненим що кацапські ракети вже летять на США. Пацифізм обами.
36
27 травня 2024 21:09:07
Тобто стратегія Байдена одна - недопуск ескалації за будь яких умов. Демонізація можливих альтернатив.
Основний лозунг - а то може бути гірше!

Для цього приноситься в жертву Україна, здаються позиції в світі.

Такими темпами дуже нагадує підписання Юлею газових умов з хуйлом у рік виборів -перший рік газ папіісят а потім хоч трава не рости.
Байден це продовження політики Обами.
37
27 травня 2024 13:43:39
Тут не треба нічого допускати, бо є факти.
1. Бернс дійсно зустрічався з Патрушевим наперододні війни. Про що вони балакали достеменно невідомо. Але відомо що вони не каву чи коктейлі пили в позаробочій дружній бесіді. Вони про щось намагались домовитись.

2. Мініст фінансів Німеччини дійсно вважав що за короткий термін України не стане про що заявив нашому послу Мельнику. Тоб-то був в курсі планів хуйла але разом з урядом нічого не робив, а просто чекав коли все вирішиться.

3. Байден дійсно багатократно повторював одну й ту ж тезу, що "американських військ в Україні не буде". Це було ще до початку вторгнення. Це свідчить про домовленності про це напередодні, а дії Байдена як запевнення іншої сторони в сталості тих домовленостей. Або як заохочування в нападі на Україну підкреслюючи що збройної відповіді не буде.

4. Хуйло напередодні дійсно зустрічався з Сі та обговорював щось, що залишається невідомим. Але для Сі початок війни не був раптовим. Тож він був попереджений про це заздалегідь.

5. Орбан дійсно підтягнув війська до кордону з Закарпаттям напередодні наступу орків. Тож він знав про початок війни та щось планував своє бо мав напоготові війська там де українських військ не було.

Це все факти які вказують на те, що припущення Зе це насправді не припущення а проста істина. Домовленності були. І в рамках тих домовленностей сторони і діють. Одна з них це заборона застосування зброї проти території рф. Натомість Байден також щось отримав. Цікаво - що?
ти скажи шо робити в цій хуйовій ситуаціі, а шо було всі і так здогадуються.
план який?
Нарощування спроможності завдати непоправної шкоди агресору.
Це єдиний шлях.

Зараз ситуація така: хуйло хоче нас знищити. Захід за нас вписався на 2% своєї потужності в обмін на те, що саме йому не буде нічого загрожувати.

Загроза знищення стосується тільки України.
РФ захищена від загрози знищення домовленостями не бити західною зброєю по її території. Навіть невеличкі спроби перенести війну на територію рф викликають негативну реакцію з боку західних союзників.
Тож наше завдання зробити так, щоб загроза знищення стосувалася не тільки нас, а також і рф як мінімум. Це ключ до порятунку.
Проблема у тому що "загроза знищення росії" це 100% ядерний удар у відповідь. Чи ви вважаєте що хуйло буде спокійно дивитись на знищення.
Тут як не крути а не виходить загрози для кацапів ніяк.
38
26 травня 2024 12:58:51
Орбан і Китай в темі це точно.
Підараса орбана треба судити
орбан це занадто дрібна хуйня. він нічого не вирішує.
Ну як нічого не вирішує, блокує всі закони ЄС. Цього для хуйла достатньо.
39
24 травня 2024 19:29:17
vatnoeboloto/12239[/tg]][/url]
Нічого, кацапчикі потихеньку працюють над цим.
40
24 травня 2024 18:42:00
буде з хуйлом вести переговори про капітуляцію
Не виключено що будуть піднімати градус типу Зе нелігітимний після 18 а овоч типу влада
Та ну... овоч давно відпрацьований
Хуйло обожнює глумитися над ворогами та жертвами, тому не слід виключати що він витягне овоча з азіровим та медведчука.

Повна версія