Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Арахамія згоден пустити воду в Крим в обмін на Донбас

2. що місцеве населення Донбасу було пасивним спостерігачем і ніяких масових антимайданних настроїв не було, а заворушення імітували завезені гастрольори
Именно так все и было.. Потом конечно наскребли местных нариков, алкашей, хулиганье с палками, но в основном завезенные кацапы там действовали.
   
що мітинги у Донецьку або Харкові хоча би на десяту частину складались із міфічних "завезених автобусами"?  ні, це брехня. Такі речі не можливо приховати. Було б купа відео та інших свідчень.
Именно так, инфа была в свое время. Я уже написал, с заводов рыги народ сгоняли, чисто для массовки.
   


 :S
   
але я от твердо переконаний, що якби Україна була значно могутнішою, і десь у сусідній державі виникнули проблеми у української меншини, то 90% патріотів, які отут мене таврували за "ольгінскіє мєтодічкі" з готовністю схвалили би гібридну і не гібридну участь України у війні на чужій території щоб "ріднокровним братам" допомогти
С кацапами не было никаких проблем ни на дамбассе ни в крыму, не надо выдумывать и фантазировать. Никто никого не ущемлял.

OldBoy, простые вопросы, Крым надо признать расийским, Украине капитулировать, дамбас - автономия, новопидороссии быть? Такое ты предлагаешь. Или что там тебе твои родычи прокуроры еще нашоптывают, там в прокуратуре данецкой честных людей отродясь не было.
   
В ответ еще не получал, при чем сразу? Так действую я.


получав
але питання після цього все одно зникають
питання не в тому, щоб бути найсильнішим, а щоб давати в хамське рило

Останнє редагування: 13 лютого 2020 01:29:17 від OldBoy
   
Показати зображення...
:S

летить за даними флайтрадару з-під воронежу:
военный аэродром «Бутурлиновка», на котором базируется 899-й гвардейский штурмовой авиаполк.
   
И чей будет лет сто или двести ещё!
Китайским
   
Re: Чи варто подавати Дніпровську воду в Крим?

Гілка зроблена лише для того, щоб тема, яку каци і підкацапники хочуть підняти і розігнати хвилю, постійно була на першій сторінці і щоб створити враження, що тема активно обговорюється, а не так як є в реалі - масово послали нах всі натяки навіть на можливість обговорення такої наглої зради державних інтересів.

Це відверто робота бригадних в інформвійні рашки з Україною - пропагандонством тхне

Таки Хуйлу дуже треба вода в Крим і таки вже є обіцянки Зельки і Ко дати воду Дніпра окупантам
   
Просто зафіксую цитату.

І порівняємо з його намаганнями довести, що в Донецьку просто "обурені громадяни " вийшли під триколорами.

 :lol:
 (tu)

А тепер про докази того, що там були агенти і провокатори з московії. Докази, яких просив Олдбой.

Причому Олдбой сам себе спростував.   :lol:



З цієї гілки взято.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1067005.0
   
:facepalm1:

ПС. Мушу їхати. Пізніше продовжу.
Отже продовжу.

Навіщо ти повторює щоразу кремлівську  брехню про "проганяли"?

З ним підписали угоду. Три сторони. Він її також підписав. А потім склав свої речі (три доби складав)  і виїхав  з Києва.
"Для зустрічей з виборцями ", як повідомила Ганя Г. Ніхто навіть не знав, що він вже не в Києві.
Хіба так проганяють? Підписуючи угоду про те, що він залишається на посаді?
Друге.

І які ж факти показали тобі перспективу утисків мовних прав?
   
вот это да.. 2015г -- чел никто, беженец -- 2020 -- чел распоряжается за украинцев что им лучше

Причому старанно і наполегливо вчив українську мову.
Звідки знав, що знадобиться?
   
так а в чому я не прав?
що росіяни були і брали участь?  були
серед них були і диверсанти, і просто політично активні нацики
так і на майдані можна було знайти кого завгодно, навіть американців, і навіть росіян із числа співчуваючих

що мітинги у Донецьку або Харкові хоча би на десяту частину складались із міфічних "завезених автобусами"?  ні, це брехня. Такі речі не можливо приховати. Було б купа відео та інших свідчень.
б***ь, це феєрично.
Коли йому кажеш, що особисто бачив московитських агентів в центрі Донецька  ще в березні 2014, то він вимагає доказів. Йому показують відео, де видно, що це не пересічні донеччани, а "пацани" в треніках і явно не місцеві, він не сприймає.
А тепер вимагає свідчень і відео.
Це як назвати?
   
Именно так, инфа была в свое время. Я уже написал, с заводов рыги народ сгоняли, чисто для массовки.
Так.
На "Топазі" зміну закінчили раніше. Всіх завантажили до автобусу і привезли на антиукраїнський мітинг в центр. Під загрозою звільнення.
   
Он говорит, что в глазах многих жителей тех регионов это выглядело именно так. Почему это произошло, вопрос другой. Тут и кацапская пропаганда, тут и обида за "своих", которых загнобили в Киеве, тут и инфантильное желание показать, шо Донбасс и сам проживет (эдакий региональный патриотизм, типа - наше село круче всех).
Те, що він так говорить, зовсім не означає, що так і було насправді.
Не було там образи за Хряка. Бо вже на виборах 2010 не було його масової підтримки. Проценти намалювали.
Все вами перераховане це те, що намагалась показати кремлівська пропаганда.
А Олдбой її тези тут просуває.
   
Re: Арахамія згоден пустити воду в Крим в обмін на Донбас

правда одна
Безхребетного (без стержня) олдбоя правда там де його інтерес.пристосуван ець. Тому у нього правд буде стільки скільки раз йому вигідно буде міняти напрям слідування за вигодою.
   
получав
але питання після цього все одно зникають
питання не в тому, щоб бути найсильнішим, а щоб давати в хамське рило
:lol:

Самокритично.
 (tu)
От тобі й давали.
   
это не обсуждается .. Крым воду не получит!

та где ж не обсуждается?
Обсуждается и на самом высоком уровне.
И в общество мыслевирус запускается.
   
А кто собирается подавать воду в Крым?..

зє-влада. Ти не в курсі?
   
Re: Чи варто подавати Дніпровську воду в Крим?

можете меня бить, но я думаю что - да
только при передаче границы на Донбассе без всяких условий
при чем сначала граница, потом вода
   
можете меня бить, но я думаю что - да
только при передаче границы на Донбассе без всяких условий
при чем сначала граница, потом вода


В чем нам от этого профит?
   
Re: Чи варто подавати Дніпровську воду в Крим?

В чем нам от этого профит?
если у нас цель, восстановление украинской государственности на Донбассе то это таким образом можно осуществить без потерь наших воинов
но я думаю что хуйло на это не пойдет
   
Re: Версія ВОДИ.

це міг озвучити якийсь Сівохо, який зацікавлений в лугундоні

а не голова правлячої партії
Ні!
Для аргументованого підходу у відмові позитивного вирішення питання, пропозицію для обговорення в суспільстві повинен був зробити саме такий рівень політика.
В даному випадку про Сивоху навіть не йдеться, у них різні вагові категорії.
   
Re: Версія ВОДИ.

А взагалі то звісно вкид. Але останнім часом зелені роблять такі вкиди щоб потім сотню раз повторивши видати їх за "глас народу"
Ну чому "видати"?.
Це може бути безкоштовне соціальне опитування зроблено методом провокаційного вкиду.
Я впевнений, що на Помийному каналі це будуть обговорювати і скавучати до неділі, включно.
   
Re: Версія ВОДИ.

Чому нема людини за воду? Всі за це..Хто формує думку проти? Блокади та таке інше? Купка тих самих маланських ботів..Конкурувати були спроби? Не? Віддамо Крим татарам і далі кричите? То їжте..Цементуйте Крим в Роісії до втрати державності України..
   
Re: Версія ВОДИ.

Причиною виникнення такої думки у Арахамії это той момент, что он пришелец и по большому счету не имеет права выражать за украинский народ свои мысли
(tu)
   
Re: Версія ВОДИ.

Чому нема людини за воду? Всі за це..Хто формує думку проти? Блокади та таке інше? Купка тих самих маланських ботів..Конкурувати були спроби? Не? Віддамо Крим татарам і далі кричите? То їжте..Цементуйте Крим в Роісії до втрати державності України..
Ці думки давно сформовані самостійно.
Ні,ну медведчуковці не рахуються.
   
Re: Версія ВОДИ.

(tu)
Ця тема про те, що йому, скоріш за все, доручено викласти пропозицію, а відповідні структури зберуть соціологію, і зекономлять гроші на опитуваннях.
   
если у нас цель, восстановление украинской государственности на Донбассе то это таким образом можно осуществить без потерь наших воинов
но я думаю что хуйло на это не пойдет

ну да ну да)) Не пойдет, ага.
Всунуть нам раковую опухоль
в виде расхераченного региона с нелояльным населением
в обмен на снятие санкций и стыренный у нас Крым.
А чего ж тогда Кремль добивается, если не этого?
   
Re: Чи варто подавати Дніпровську воду в Крим?

ну да ну да)) Не пойдет, ага.
Всунуть нам раковую опухоль
в виде расхераченного региона с нелояльным населением
в обмен на снятие санкций и стыренный у нас Крым.
А чего ж тогда Кремль добивается, если не этого?
добивается всунуть нам это на своих условиях
а я говорю граница без условий
   
Re: Чи варто подавати Дніпровську воду в Крим?

Горді кримчани самі відмовляться від фашистської води.
Краще вже камені з неба!
   
Re: Чи варто подавати Дніпровську воду в Крим?

можете меня бить, но я думаю что - да
только при передаче границы на Донбассе без всяких условий
при чем сначала граница, потом вода

А границя це скільки міліметрів завтовшки?
   
Re: Чи варто подавати Дніпровську воду в Крим?

А границя це скільки міліметрів завтовшки?
когда говорится - граница, имеется в виду - нахер за поребрик
   
Политолог Владимир Корнилов отреагировал на водный шантаж Украины в адрес Крыма напоминанием о том, как права на воду отстаивал Израиль.

Заявление о возобновлении поставок воды в Крым с территории Украины прозвучало накануне из уст Давида Арахамии, возглавляющего в Верховной раде фракцию "Слуга народа". По словам Арахамии, Киев готов обменять воду из Днепра для Крыма на уступки РФ в переговорах по кризису в Донбассе.


В данном контексте, полагает эксперт, у России полностью развязаны руки. Для оправдания самых жестких действий в отношении Украины Корнилов предлагает использовать следующий исторический прецедент. В апреле 1967 года Израиль нанес удары по строящимся в Сирии дамбам, с помощью которых Лига арабских государств хотела лишить его водоснабжения.

"Израиль оправдал это своим суверенным правом на воду. США тогда поддержали такой метод решения. Наверняка Америка и сейчас не будет против", - написал Корнилов в своем блоге.
   
Если вам скажут, что воду в Крым нужно подавать, значит воду будут подавать! И никого мнение 0,01% местных и колбасных патриётов не интересует.

Вот только судя по всему, Крыму ваша вода уже не особенно нужна. Сами в этой воде не захлебнитесь!

И кстати, Крым российский (навсегда). Запомните это, а ваш местный скулеж по поводу принадлежности Крыма уже просто смешон.
   
можете меня бить, но я думаю что - да
только при передаче границы на Донбассе без всяких условий
при чем сначала граница, потом вода

повністю погоджуюсь, після того як візьмем кордон під свій контроль перекрити воду знову.
гібридна війна вона така, односторонньою бути не може, пора би вже вам дурні це зрозуміти
   
Re: Чи варто подавати Дніпровську воду в Крим?

когда говорится - граница, имеется в виду - нахер за поребрик

Коли кажуть про контроль кордону, то згадується літо 2014.

Контроль кордону без контролю території - це або глупство, або шкідливий мислевірус.
   
Re: Чи варто подавати Дніпровську воду в Крим?

після того як візьмем кордон під свій контроль

Влітку 2014 вже брали.

Результат - більше тисячі одиниць втраченої бронетехніки і більше 3 тисяч полонених.
   
   
Влітку 2014 вже брали.

Результат - більше тисячі одиниць втраченої бронетехніки і більше 3 тисяч полонених.

тобто вчиняти певні дії щоб була змога взяти власний кордон під контроль нам не треба?
   
А потім вуаля. І водичка потекла окупантам для справи.

Шо, сама и потекла?..
А чичяс чяво не текёт?..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія