Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Що є криза середьнього віку - що очікує неофіта?

40 років умовна дата, така ж умовна як і те, що це середина життя

єдина відмінність у цій "половині"
починаєш зважувати, прикидати що ж дасть друга половина

це і накриває

багато хто спокушається почати "друге" життя так і не проживши повноцінно першого
то все фігня
друге життя можливе лише від початку і до кінця і лише в кішок та індусів

взагалі то можно. 

Два раза прийшлось починати все спочатку, оцей другий раз цілком з нуля-і матеріально і морально.  Люди просто дуже бояться змін у житті, якщо все боль-мень терпимо, і-- тягнуть важливи рішення до останнього.
   
так не розлучайся, а дружині розкажи правила "гри"
та й в планах нема, у нас чудови відносини.

але  я спостерігав вже двох, що колись казали те саме))
   
нет , просто то - что действительно хочеш сделать,  перестаеш откладывать в очень долгий бездонный ящик. так как уже в ящике чуток дно видно и видно предел своих возможностей.

согласен полностью
   
та й в планах нема, у нас чудови відносини.

але  я спостерігав вже двох, що колись казали те саме))


и что с ними ? развелись ?
   
та й в планах нема, у нас чудови відносини.

але  я спостерігав вже двох, що колись казали те саме))
та я ж не тобі писала
   
и что с ними ? развелись ?

ну да, один оставил жену, двое детей 8 и 12,  жена деваха отличная, как у них в семье не знаю, нос не совал, женился на курице 25 где-то ,  красивая, бодрая, но не боле.  хотя лет 5 назад на вылазке одной там рубаху рвал, был гдето как я щаз. Вот мне и интересно, шо у людей с мозгом происходит,в остальном адекватный чувак, при хороших средствах, ну гулял бы на стороне, пока дети растут.
  про второго  в принципе схожая ситуация, правда жена ему мозг ела,  его понять тоже можно
   
ну да, один оставил жену, двое детей 8 и 12,  жена деваха отличная, как у них в семье не знаю, нос не совал, женился на курице 25 где-то ,  красивая, бодрая, но не боле.  хотя лет 5 назад на вылазке одной там рубаху рвал, был гдето как я щаз. Вот мне и интересно, шо у людей с мозгом происходит,в остальном адекватный чувак, при хороших средствах, ну гулял бы на стороне, пока дети растут.
  про второго  в принципе схожая ситуация, правда жена ему мозг ела,  его понять тоже можно

не очень хочу подымать личные вопросы в этой ветке , но жена ему мозг ела одна из причин и у меня, но только одна из причин.




Останнє редагування: 26 січня 2017 15:49:33 від dmsnet
   
не очень хочу подымать личные вопросы в этой ветке , но жена ему мозг ела одна из причин и у меня, но только одна из причин.
дуже сумно це читати, спробуй поговорити відверто з дружиною. діти дуже страждають від розлучення, дуже(((
   
дуже сумно це читати, спробуй поговорити відверто з дружиною. діти дуже страждають від розлучення, дуже(((



Я знаю, что дети страдают, особенно сын. Поетому пока и не розвелся.



Останнє редагування: 26 січня 2017 16:26:04 від dmsnet
   
взагалі то можно. 

Два раза прийшлось починати все спочатку, оцей другий раз цілком з нуля-і матеріально і морально.  Люди просто дуже бояться змін у житті, якщо все боль-мень терпимо, і-- тягнуть важливи рішення до останнього.

все можна, але справа у приорітетах
мені вистачило підійти до межі, а комусь необхідно її перетнути, аби зрозуміти, що повернення назад не буде
фактично оті 40-річні розлучення породжують цілих 2 покоління покинутих дітей
але ж проблема у першу чергу в тому, що 40-річні не знають що з собою робити, а решта подій - похідні від цього
відбувається втрата віри у себе

мене накрило після "Сопрано", але я видряпався з новими силами
а сам Гандольфіні свою кризу не пережив
   
ну и если кратко, идет по стопах своей мамы разведенки. Все пытается из меня сделать удобного подкаблучника. А мне  уже надоело это противостояние изрядно оно у меня отнимает нервы и здоровье. Вплоть до того что и на работу влияет так как иногда в голове не работа и какието проекты а дебильные выяснения очевидных вещей и нервотрепка.  Уже и на пряму говорил что мне нужна не мама а жена, я от мамы в 16 ушел, хотя она прекрасно готовила , стирала, любила меня и пыталась мной управлять как ей удобно

Я знаю, что дети страдают, особенно сын. Поетому пока и не розвелся. но как только повзрослеет сын более менее и если мне хватит терпения ...
мені дуже прикро
   
То ти ще не знаєш, які гарні ми, Віси! :beee:
То ви ще не знаєте..що Сртільці, що водоліїв що Терезів( до речі ЮАР за Віси будеш  :lol: підвішений вісити блін)..на снінадок паходу їдять..
   
ну и если кратко, идет по стопах своей мамы разведенки. Все пытается из меня сделать удобного подкаблучника. А мне  уже надоело это противостояние изрядно оно у меня отнимает нервы и здоровье. Вплоть до того что и на работу влияет так как иногда в голове не работа и какието проекты а дебильные выяснения очевидных вещей и нервотрепка.  Уже и на пряму говорил что мне нужна не мама а жена, я от мамы в 16 ушел, хотя она прекрасно готовила , стирала, любила меня и пыталась мной управлять как ей удобно

Я знаю, что дети страдают, особенно сын. Поетому пока и не розвелся. но как только повзрослеет сын более менее и если мне хватит терпения ...


у меня нечто подобное было в первом браке, в смысле отношения резко испортились, и я  пробовал сохранить ради дочки  семью .
   
Мастіф..З днюхою тебе. Здоров*я. А все інше і тим більш води - на наш вік вистачить.
   
То ви ще не знаєте..що Сртільці, що водоліїв що Терезів( до речі ЮАР за Віси будеш  :lol: підвішений вісити блін)..на снінадок паходу їдять..
Водолії самі кращі (P)
   
То ви ще не знаєте..що Сртільці, що водоліїв що Терезів( до речі ЮАР за Віси будеш  :lol: підвішений вісити блін)..на снінадок паходу їдять..

хе-хе  ""Сртільці"  єто хто-стільці?   стулокентавр шолі??

такі і до сніданку не доживають, хоч на вкус так собі)
   
Мастіф..З днюхою тебе. Здоров*я. А все інше і тим більш води - на наш вік вистачить.

 :-B
   
хе-хе  ""Сртільці"  єто хто-стільці?   стулокентавр шолі??

такі і до сніданку не доживають, хоч на вкус так собі)
Стрільці звісно ж.. :weep: То просто не на ту клавишу натиснув бо якісь водолії перелили мені води..
   
Водолії самі кращі (P)
Угу. Але з гарніром.
   
Водолії самі кращі (P)

так!

   
ну и если кратко, идет по стопах своей мамы разведенки. Все пытается из меня сделать удобного подкаблучника. А мне  уже надоело это противостояние изрядно оно у меня отнимает нервы и здоровье. Вплоть до того что и на работу влияет так как иногда в голове не работа и какието проекты а дебильные выяснения очевидных вещей и нервотрепка.  Уже и на пряму говорил что мне нужна не мама а жена, я от мамы в 16 ушел, хотя она прекрасно готовила , стирала, любила меня и пыталась мной управлять как ей удобно

Я знаю, что дети страдают, особенно сын. Поетому пока и не розвелся. но как только повзрослеет сын более менее и если мне хватит терпения ...

якщо коротко, то майже всі (хоча я виключень не знаю) жінки намагаються каструвати чоловіків
вважай, що така їх природа
якщо будеш сильно авторитетним та з гарним пресом (грошей), то молода дружина просто мовчатиме до певного часу (поки не стане немолодою дружиною)
але це все одно що переїхати на інший край села лише тому, що часто йде дощ

вихід один - продемонструвати реальними справами, що ти достатньо любиш свої гениталії, аби розлучитися з ними
для жінок це серйозний виклик (бо природа ж), але якщо самець реально домінантний, то йому це пробачають
проблемка в тому, що ні матері, ні дружини не готові бачити домінантного самця у своєму синові (чоловікові), бо знають його слабкості
відповідно, необхідно довести, що слабкості це одне, а гениталії - інше
матерей переконати не вдасться :)

Останнє редагування: 26 січня 2017 16:28:15 від MakYury
   
очень возможно что я попаду в этот процент  :( так как много чего меня перестало устраивать в текущем положении

аналогічно, наче все було просто на відмінно але раптом перестало задовольняти
   
якщо коротко, то майже всі (хоча я виключень не знаю) жінки намагаються каструвати чоловіків
вважай, що така їх природа
якщо будеш сильно авторитетним та з гарним пресом (грошей), то молода дружина просто мовчатиме до певного часу (поки не стане немолодою дружиною)
але це все одно що переїхати на інший край села лише тому, що часто йде дощ

вихід один - продемонструвати реальними справами, що ти достатньо любиш свої гениталії, аби розлучитися з ними
для жінок це серйозний виклик (бо природа ж), але якщо самець реально домінантний, то йому це пробачають
проблемка в тому, що ні матері, ні дружини не готові бачити домінантного самця у своєму синові (чоловікові), бо знають його слабкості
відповідно, необхідно довести, що слабкості це одне, а гениталії - інше
матерей переконати не вдасться :)

да не буду я ничего доводить больше, мне мои нервыи здоровье дороже .   :gigi:
все что хотел показать , сказать , обяснить, уже сказал, показал, обяснил , мне стало все равно...

на том и закончим :)

   
аналогічно, наче все було просто на відмінно але раптом перестало задовольняти

дружина та ж?
значить це лише зміна поглядів і значить на 100% контролюється Вами
   
да не буду я ничего доводить больше, мне мои нервыи здоровье дороже .   :gigi:
все что хотел показать , сказать , обяснить, уже сказал, показал, обяснил , мне стало все равно...

на том и закончим :)

так собі ж треба доводити у першу чергу :)
   
дружина та ж?
значить це лише зміна поглядів і значить на 100% контролюється Вами

24 роки разом з 18и і все чудово вроде б але але... ця спокійна стабільність вбиває, немає страсті, хочеться шоб схопила і виібала де схопила, а йок(((, немає - "я тебе хочу"...
   
да не буду я ничего доводить больше, мне мои нервыи здоровье дороже .   :gigi:
все что хотел показать , сказать , обяснить, уже сказал, показал, обяснил , мне стало все равно...

на том и закончим :)

не зрозумів : у тебе вже проблеми із 2-ю дружиною ?
   
дружина та ж?
значить це лише зміна поглядів і значить на 100% контролюється Вами

я постоянно меняюсь с возростом , добавляется жизненный опыт, всегда стараюсь развиватся, профессионально и не только , чемто интересоватся новым, читать, смотреть шире , анализировать, открывать для себя новые вещи,  .. а человек рядом перестает развиватся а частями какбы даже деградирует ...

больно смотреть когда интересы человека помещаются в ежедневный просмотрр часами русских низкопробных серриалов на одну и туже тему

"провинциалка приехалда в москву, забеременнела от подлеца, работала в супермаркете и встретила олигарха у которого злая жена хочет отобрать бизнес и его убить, в конце она ему открывает глаза и все живут счастливо"   :lol:   и этот же сценарий в разных вариациях ...

 :lol:
   
не зрозумів : у тебе вже проблеми із 2-ю дружиною ?

нет проблемы нет :) я б не назвал это проблемой :)

Останнє редагування: 26 січня 2017 16:44:55 від dmsnet
   
так собі ж треба доводити у першу чергу :)

ну мне не 18 лет что надо чтото себе доказывать  :laugh:  все что нужно я вкурсе
   
24 роки разом з 18и і все чудово вроде б але але... ця спокійна стабільність вбиває, немає страсті, хочеться шоб схопила і виібала де схопила, а йок(((, немає - "я тебе хочу"...
ну для цього не обов'язково розлучатися, можна спробувати розворушити дружину або натякнути їй
ну як що не вийде, то маленький похід на сторону врятує шлюб
   
ну для цього не обов'язково розлучатися, можна спробувати розворушити дружину або натякнути їй
ну як що не вийде, то маленький похід на сторону врятує шлюб

+100500 это вообще не проблемы :) если у тебя только это , то у тя вооще проблем нет  :gigi:
   
24 роки разом з 18и і все чудово вроде б але але... ця спокійна стабільність вбиває, немає страсті, хочеться шоб схопила і виібала де схопила, а йок(((, немає - "я тебе хочу"...

та скоро попустить :)
коли побачиш, що молодій ти до дупи - так особливо
але півроку закоханості ще ніхто не відміняв :)
просто чи варто воно того?
   
та скоро попустить :)
коли побачиш, що молодій ти до дупи - так особливо
але півроку закоханості ще ніхто не відміняв :)
просто чи варто воно того?
розлучатися точно зза такого не варто
чоловічий маленький адюльтер не є загрозою сім'ї, на відміну від жіночого
   
я постоянно меняюсь с возростом , добавляется жизненный опыт, всегда стараюсь развиватся, профессионально и не только , чемто интересоватся новым, читать, смотреть шире , анализировать, открывать для себя новые вещи,  .. а человек рядом перестает развиватся а частями какбы даже деградирует ...

больно смотреть когда интересы человека помещаются в ежедневный просмотрр часами русских низкопробных серриалов на одну и туже тему

"провинциалка приехалда в москву, забеременнела от подлеца, работала в супермаркете и встретила олигарха у которого злая жена хочет отобрать бизнес и его убить, в конце она ему открывает глаза и все живут счастливо"   :lol:   и этот же сценарий в разных вариациях ...

 :lol:

якщо "людину поруч" не підмінили марсіани, то щось пішло не так вже дуже давно
це ж взаємний процес
може взаємне ігнорування особистих інтересів чи ще щось
без півлітри (психолога) тут не розібратися, бо справи вже інтимні і форум профнепридатний для цього
   
ну для цього не обов'язково розлучатися, можна спробувати розворушити дружину або натякнути їй
ну як що не вийде, то маленький похід на сторону врятує шлюб

асті, асті, от якраз цей похід на сторону і привів до думки, шо треба піти, бо раптом бачиш - ось воно щастя, яке тебе хоче, носить на руках, заглядає в очі, цемкає мільйон раз перед тим як побігти, і від твого постійного "хочу" ніхто не відморожується - секс, секс, секс, кожен день, годинами...і море кохання
   
асті, асті, от якраз цей похід на сторону і привів до думки, шо треба піти, бо раптом бачиш - ось воно щастя, яке тебе хоче, носить на руках, заглядає в очі, цемкає мільйон раз перед тим як побігти, і від твого постійного "хочу" ніхто не відморожується - секс, секс, секс, кожен день, годинами...і море кохання
не ведись, ти ж не хлопчик!
то все минає, дивись глибше.
сексом користуйся, але ж з часом побачиш і підводні каміння, дай собі час
звісно як що в шлюбі є діти.
   
+100500 это вообще не проблемы :) если у тебя только это , то у тя вооще проблем нет  :gigi:

думаєш?)))
   
ну мне не 18 лет что надо чтото себе доказывать  :laugh:  все что нужно я вкурсе

ти розчарований у власному виборі
люди ж майже не змінюються грунтовно
нові зморшки, нові книжки, новий сорт віскі це дуже поверхневі зміни
розумієш, не збігається приклад з розв"язком
   
асті, асті, от якраз цей похід на сторону і привів до думки, шо треба піти, бо раптом бачиш - ось воно щастя, яке тебе хоче, носить на руках, заглядає в очі, цемкає мільйон раз перед тим як побігти, і від твого постійного "хочу" ніхто не відморожується - секс, секс, секс, кожен день, годинами...і море кохання

плохая мысль, поверь. то что ты сейчас чуствуеш это замануха любовницы, такой себе режим демонстрации, наслаждайся и не ведись ... это все быстро пройдет как и появилось
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія