Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
23 квітня 2024 17:48:08
А в лісі?

В лісі ... Я б подивився на того хлопа посеред степу але з вітерцем хоча б 10 м/с.  :laugh:
2
20 квітня 2024 11:12:36
До твоєї російськомовності. На фупі ти  граєшся в україномовність та робиш вигляд, що російської мови в Україні не існує. Чи якось по іншому?

Коли бракне аргументів в суперечці - переходять на особу опонента.
Моя "російськомовність" полягає тільки в тому, що російська була опанована першою, але рідною для мене не є.

Якщо ви так уважно слідкуєте за долею моєї "недвіги", то і цей факт мали б знати, я про нього неодноразово казав.

Крім того, це не має ніякого відношення до теми.

Те, що ви хочете заборонити власнику форума встановлювати мову форуму за його вибором - і є мовною дискримінацією з вашого боку. Вам у вашій хаті ніхто не вказує, яку мову в тій хаті ви маєте використовувати.
3
19 квітня 2024 22:30:17
Цікаво, що з вашою Маріупольською недвігою зараз. Там хтось мешкає, приглядає за житлом?
Цікаво, до чого це питання?
4
19 квітня 2024 21:54:18
Не бачиш різницю між володіти українською мовою і зобов'язанням використовувати виключно українську?
Не бачите різницю між "зобов'язанням використовувати виключно українську всюди і завжди" і "зобов'язанням використовувати виключно українську на форумі, який є приватною власністю"?
5
19 квітня 2024 21:45:54
цікаво як можна було до такого додуматись...
"Це ж було вже". Багатовекторність ®
6
19 квітня 2024 21:33:43
Голосування не за мовну політику (хоч так каже назва теми), а лише за пункт правил.

Я таких правил - про дублювання мови повідомлення - не зустрічав ніде в інеті. На форумах (а також по діскордах) правилами або встановлюють одну мову спілкування, або виділяють окремі підфоруми для спілкування іншими мовами.

Таке правило, яке запропоноване в стартпості - це дурість, яка не вирішить питання "мовної політики", а призведе лише до появи нечитабельних гілок та повідомлень.

Виконання цього правила буде однаково незручне всім. І тим, хто не хоче бачити російську взагалі. І тим, хто принципово хоче писати російською. І тим, хто буде читати форум, незалежно від точки зору на питанння "мовної політики".
7
18 квітня 2024 19:26:09
коли заходите верзти про мову

А пані/панянка Врода церкву відвідує? А руки там долоня до долоні і догори пальцями прикладає?  :)
8
18 квітня 2024 19:20:54
Для евтаназії - так)

Ну комусь і таке може бути потрібно. Самому страшно або нема як вкоротити собі віку, у близьких теж рука не піднімається.
9
18 квітня 2024 19:19:10
навіщо андроїди для сексу навіть теоретично???
Та бугога, оно в одному Китаї чоловіків на 40 мільйонів більше, аніж жінок. А віртуальним дівкам, створеним за допомогою AGI, через соцмережі пропонують шлюб, бо не вірять, що то не справжня людина.
10
18 квітня 2024 19:14:24
Дивлячись як тих роботів використовувати- якщо посилати в магазин за хлібом чи нажимати кнопку ліфта - то це марнотратство
Для догляду за пенсіонерами - саме те.
11
18 квітня 2024 18:07:49
Я про такі не чув і весь пошук в англомовному інтернеті мені нічого не дав. Все refurbished/remanufactured.
Бо нульцеві двигуни до ширнармасових моделей зазвичай беруть через офіційого дилера, які в свою чергу прайси в інет не світять. Ну а на розборках інша задача - продати те що вціліло. Відповідно і об'яв про used вагонами на ібеях та амазонах.
12
18 квітня 2024 17:42:10
ю
півсотні придурків зібралися (в яких навіть автівки немає, тобто це навіть не люмпен - це бомжі по американським міркам) й щось там кричать
якби дорогу не перекрили, то й ніхто б й не побачив

Машини сцикотно - по номеру пробити власника на раз-два. А отак, інкогніто, у натовпі, в отарі - почувають себе безпечно.
13
18 квітня 2024 17:01:09
Не розповідай мені казки діда Панаса. Можливо якісь виробники в світі в якись час пропонують якусь модель двигуна на заміну ділерам, але це частіше який повний recall як колись сталось з GM коли двигун був дефектний з заводу і було дешевше його поміняти ніж ремонтувати
А, ну ясно, звичайна кацапська мулька. Ваші аргументи не аргументи, ваші лінки не лінки. А двигуни робляться лише в єдиному екземлярі під одну машину - віримо, щопоробиш. На ту теслу, що проїхала два мільйони - ставили не нові двигуни, а знімали з розбитих - бо ніхто ж не робить та не продає нові двигуни просто так, за бажанням клієнта. За потреби ремонта беруть не новий двигун чи запчастину, а канібалять вже зібрану машину - інших варіантів у світі не існує.
14
18 квітня 2024 00:09:56
З якого хтось має шукати в США запчастини на європейські автомашини?

Яіпу? Я тобі кажу за те, що дістати можна все що хочеш. Але отримати саме те, що гарантовано підійде на певну машину - можна тільки через ВІН-код. Які в цьому плані приколи щодо вищезгаданого шевріка - мене не цікавить. Але шанс на те, шо без ВІН-коду ти на того шевріка отримаєш, наприклад, праворульну торпеду - ненульовий.
15
18 квітня 2024 00:07:23
Who the fuck is Korea Motors з офісами в Туреччині, Грузії та Україні і як вони отримали новий як вони пишуть двигун?

Я в такі казки не вірю.

Та мені похій, який fuck тебеїбе і який лінк тебе влаштує. Я тобі дав перше що попалося на очі, де прайс на нулячий  двигун виставлений в інет.
Я тобі надав лінк, модель двигуна тепер знаєш. Коли мені було цікаво, я запитав у локального ділера тойоти - чи можуть вони привезти нове двигло на мою машину. Той попросив VIN-код і сказав - ноль проблем. Ваші гроші - і за два-три тижні нульцевий двигун у вас. З доступністю певних моделей машин в певному кольорі та певній комплектації - набагато складніше, аніж з двигунами. Це було до 24/02, яле я не думаю, що щось принципово змінилося - бо тойота на цьому двиглі досі випускає автомобілі.
16
17 квітня 2024 23:46:08
Більшість онлайн магазинів запчастин в США працюють по запитам make-year-model-trim. Я ще не натрапив на жоден що вимагає VIN який тільки виробник та професійні автошопи знають як його читати та де-шифрувати.

Ага. Плавали, знаємо. купив - а далі читай дрібний шрифт під зірочкою. Якщо не підійде - самдурак, треба було шукати за VIN-ом. Бо за моделлю ти знайдеш задні блок-фари на машину на раз. Але не факт що вони будуть ті, що тобі потрібні - бо американки та європейки хоч і мають однаковий форм-фактор, але відрізняються кольорами поворотників.

І це лише очевидні моменти. А є ще купа інших.
17
17 квітня 2024 23:37:22
Надай Раrt Number нового двигуна в зборі від виробника на твою машину щоб замовити. Шмарклі «сам дурак» у відповідь не приймаються.

Тримай лопату, копай собі глибшу яму.
18
17 квітня 2024 23:26:25
Яким чином будувати запит на запчастину - модель-трім-рік чи VIN, немає принципової різниці.
Це ще раз доводить, що ти не в темі. Бо тих самих королл існує мінімум три модифікації - для європейського, американського та азіатського ринків. І як мінімум американки та європейки відрізняються двигунами.
19
17 квітня 2024 21:21:22
Це не голове. Цивілізований світ стає занадто дорогим для некваліфікованих працівників, їх доведеться чимось замінити, бо людина объективно не здатна виживати ну сучасні зарплати медсестер, прибиральниць, покоївок чи водіїв автобусів.

Грошей не вистачає на відновлення популяції , тому роботи

Цілком згодний, але корінь проблеми той самий - люди дуже довго ростуть. Поточного приросту просто не вистачає - і це ще лишаємо поза дужками, що людина може просто не захотіти робити потрібну роботу за певну платню. Плюс люди "в експлуатації" банально дорожчі. Їм треба певні кліматичні умови для ефективної праці, людину не вимкнеш як робота, аби вона нічого не "споживала". Людина втомлюється, 24/7 працювати нереально.
20
17 квітня 2024 20:57:08
То не пізди а дай PN двигуна в зборці що наприклад підійде до Chevy Silverado 1500 LT 2016 року.

У всьому світі запчастини шукають за VIN-кодом, а не назвою моделі та роком випуску.
Питання також в тому, чому ти про це не знаєш та вимагаєш інших знайти запчастину лише за моделлю та роком.
21
17 квітня 2024 20:48:54
Генетично обумовлене стирчання за компом та інші клерки :lol:

Без поправки на абсолютну кількість юнітів - це ніачом.
Бо може виявитися, що оті 60 відсотків фермерів у 1850 році це непринципово менше, ніж 5 відсотків зараз.
Ну і крім того, приводити США як базу для "генетичного" обгрунтування висновків це маячня - в Штати за ці роки пхався такий "генетичний" коктейль, що на ньому ніякі висновки взагалі не можливі.
22
17 квітня 2024 20:39:23
такий самий як був?
Такий самий як був і не треба. Достатньо того, щоб він став на місце старого і мав відповідні характеристики, аби вдало працювати з рештою обладнання.
23
17 квітня 2024 20:33:16
Занадто дорого. Люди дешевші
Люди до здатності використовувати калаш дуже довго ростуть.
24
17 квітня 2024 20:28:32
Гуманоідний робот то вже фейл - нахєра робота робити схожим на людину - що він зможе такого зробити корисного?

Бо енвайронмент пристосований під потреби хуманів. Сходи, двері, ліфти, ескалатори, вимикачі, розетки, предмети побуту, усілякі інструменти та прилади, кнопки на світлофорах, датчики руху перед дверима в супермаркетах, які не реагують на собак та малих дітей.
І дофіга інших речей, які заманаєшся перераховувати. Тому якщо стоїть питання створювати універсального робота - то він повинен більш-менш бути схожим на людину. інакше він не буде універсальним і енвайроонмент прийдеться пристосовувати до нього. А таке робити точно ніхто не буде
25
17 квітня 2024 20:14:07
8 тисяч ремонту двигуна на Тойота Секвоя в мого родича.
Без посилання на цифри - це теж ніачом.

Тут можна лише пофантазувати - раз у "дяді Васі", знач машина вже не на гарантії. Якщо це двигун - то це капіталка з заміною кілець, прокладок, можливо пістонів, можливо - цепа/ременя ГРМ. На тойотівських двигунах, тим більш на секвойї, це настає десь на півмільйоні км пробігу, якщо за двигуном нормально слідкували. 8 тисяч за такий пробіг - це ніачом. І точно дешевше за заміну двигуна та павербанку на теслі. Тойотівські мотори, які пройшли 3+ мільйони лише з однією капіталкою, я бачив на власні очі. На отих 3 мільйонах двигуну зробили другу капіталку і він чудово їздить досі.
Забув додати. Нових моторів ДВЗ на заміну немає.
Сам придумав чи хто сказав? На мою - є. На інші - не цікавився. Але вже й цього достатньо довести, що ти неправий.
26
16 квітня 2024 21:11:16
При використанні домашньої зарядки батарея може відслужити і мільйон.
Це умовно кажучи 2000 циклів для 100 кВт-годинного аккума, якщо брати середній рейт споживання електрокара 200 вт/км. Для літій-іонки це задофіга, віриться мало. Менша батарея відповідно проживе ще менше.
27
16 квітня 2024 20:45:23
Тому що вона зручніша у повсякденному використані, має кращі технічні характеристики за таку саму чи меншу ціну, вимагає суттєво менше витрат на планові та не планові ремонти.

Зручніша - питання смаку. Хто кожний день вертається додому до власної та недорогої зарядки - так.

Тех характеристики - про рейндж електрокарів п***а усі в більшій чи меншій мірі. Він також помітно залежить від температури за бортом.

Динаміка? Вона потрібна дуже малій кількості водіїв. А 90 відсоткам від тої малої кількості вистачить динаміки, яку дають гібриди.

Ціна? Нема про що говорити. За одну й ту ж ціну електричка щодо рейнджу програє ДВЗ/гібриду в рази - і підійде тільки тим, у кого нема потреби чарджитися на комерційних чарджерах - на яких ціна кілометру вже співставна з ціною кілометру у ДВЗ-гібрида.

Планові витрати та ремонти? Що там було щодо тесли, яка проїхала 2 мільйони і за той шлях поміняла 12 двигунів та 7 (чи скільки) разів аккуми? Тойота дивиться на цю теслу як на гівно. На дистанції ж заміна мастила раз на 10-15 тисяч у ДВЗ вийде чи не дешевше, ніж більш дорожча резина для електрокарів, яка до того ж у останніх швидше зношується. А решта - з серіі фільтрів, колодок, резинок на двірники та інших регулярних витратників у ДВЗ та електрокара відрізняються мало. А якщо розглядати такі загальні для всіх моменти, як обов'язкове страхування автотранспорту, то різниця в витратах стане взагалі непринциповою.
28
16 квітня 2024 18:56:38
що наприклад може не влаштовувати пересічного водія в Теслі

І машина як машина,
І бензину повний бак,
І іскра як горошина -
І не заводиться ніяк.

Питання інакше - чому пересічний має вибрати саме електричку (або Теслу), навіть якщо має всю інфраструктуру для комфортного та недорогого чарджу?
30
16 квітня 2024 18:44:27
Противники електромобілів не дають розвиватись цій галузі в своїх країнах
Фігня якась. Мені, наприклад, не подобаються айфони - як я цим можу зашкодити їх розвитку та виробництву?

Жодне місто та жодна країна не оголосила, що не пустить на свою територію та міста електрокари - навпаки, щосили затискають норми викидів ДВЗ та обмежують доступ у міста.

Може все таки щось в консерваторії не тойво?
31
15 квітня 2024 20:03:45
Сирського.
В часи АТО він вам не муляв?
Прізвище скоріш українського або польського походження.

Ну чесно, ваша братія б і Стуса обсирала, якби він отримав якусь високу посаду - бо вчився в Донецьку.
32
14 квітня 2024 19:10:24
Только одно не понятно. Почему вы мою точку зрения, мне же, как бы, в качестве аргументации приводите...
Дуже просто - я не бачив того вашого повідомлення.
33
14 квітня 2024 18:02:01
Вы очень гибкий человек. Запрет на форуме использовать один какой-либо язык не имеет никакого отношения к украинизации.
Я самий звичайний. Апелюйте до модератора, чому він так назвав тему і який саме сенс вкладав у свої слова. Його наступна тема щодо правил цілком показала, що ніякої чіткої стратегії і бачення щодо мовного питання у нього нема. Імітація діяльності та спосіб розвести срач. Запропоновані зміни до правил (дублювання дописів різними мовами) - якась дичина, яка ніде на просторах інету мені не траплялась. Людина, призначена модератором, або не розуміє, якими повинні бути правила форуму, або пропонує маячню спеціально з якихось тільки йому відомих причин.

Я ж веду мову не про заборону якоїсь конкретної мови, а про право власника встановити на форумі якусь одну ним обрану. Це право однаково рівне для всіх (в тому числі потенційних) власників форумів і саме тому ніякої дискримінації нема.
Ну, типа, как тех же штатах написать на кафе, что вход черным запрещен.
Невдале порівняння. Форум це не місце де відвідувачам щось продають чи надають послуги за гроші. Та й якщо так - куплений білет на футбольний матч не дає вам права вибігати на поле посеред гри.
Куплений стейк не надає вам права перефарбувати стіни в стейк-хаусі.
Я не могу купить свой собственный общественный транспорт, возить людей в нем и разрешить там пить и курить.
Кафе та бари на колесах - не така вже й дивина. Якщо воно позначене як з дозволом на паління - за умови що дим не буде виходити за межі - то ви нічого не порушите, як і відвідувачі такого закладу.
Я не могу создать собственную дорогу в городе,  с правосторонним движением, нарушениями скоростного режима и разрешить ездить по ней мотоциклистам без касок и водителям без тормозов.
Ви маєте право купити/орендувати землю та створити на ній автодром чи автотрек, де ПДР діяти не будуть. Прикладів такого - повно. І - звісно - вас не пустять на трек, допоки ви не затвердите згоду з правилами такого об'єкта, в чому б вони не полягали в контексті вашої безпеки. Аналогія з форумом, доречі, досить близька.
Так же точно я не могу создать собственный форум с запрещением постов на русском, узбекском и других языках.
Якщо буде заборонена якась конкретна одна мова чи мовна група, але дозволено використовувати більше одної - то так - можуть бути претензії. Якщо ж правилами дозволена лише одна - то вибачте, тут нема до чого приколупатися. Таких форумів в інеті - тотальна більшість. На них можуть бути підфоруми, де дозволено використання інших мов.

Але форум, де буде одна - росмова, чи беларуська, чи узбецька - ви створити цілком можете і маєте на те право.
34
14 квітня 2024 10:05:01
Да. Форум от меня материально не зависим и вообще никак независим. Но какой-нибудь сайт с детской порнографией тоже не использует мои налоги, но уголовно наказуем. Или форум по изготовлению взрывчатых веществ в домашних условиях.

Якби на ФУПі прописали в правила дозвіл на призови вбивати росмовних громадян України - так, це кримінал.

Но сомневаюсь, что дискриминация при выражении своих мыслей и общении может пройти безнаказанно.

Вам, наприклад, не заборонено законом палити тютюн та вживати алкогольні напої. Але знову ж - законом це дозволено тільки в певних місцях, а не там, де вам заманеться. Ви вважаєте це дискримінацією?

К тому же не совсем этично менять правила после длительного периода нормальной работы, которые нарушают права части пользователей, которые тут выражают свои мысли десятилетия.

Якщо власник землі вирішив знести базар та побудувати синагогу або мечеть - це його право. Етичність в данному випадку проходить під шістнадцятим номером. Відсутність дискримінаціїї полягає у тому, що ніхто вам не забороняє купити землю і побудувати на ній базар. От якби вам забороняли встановити на ВАШОМУ форумі правила про росмову як єдину мову спілкування - отоді б це була дискримінація і можна було б апелювати до Конституції. Якби вас не пускали в громадський транспорт на підставі того, що ви використовуєте росмову - це була б дискримінація. Але коли п'яного як чіп виводять з громадського транспорту - це дискримінацією не є.

І відповідно алаверди - забороняти власнику встановлювати на ФУПі єдину, обрану власником мову спілкування - якраз і є дискримінацією власника за мовною ознакою.
35
14 квітня 2024 08:42:23
Нет, не все, только то, что не запрещено законами нашей страны

Ті, хто хто хоче грати в м'яч руками, можуть скористатися баскетбольним або волейбольним майданчиком, а не вимагати пустити їх на футбольне поле.
36
14 квітня 2024 08:38:02
Собственник может устанавливать все, что угодно. Но если вы вернетесь на первую страницу, то убедитесь, что в опросе про украинский язык ВООБЩЕ НИЧЕГО не написано. А что там написано, вы сами достаточно грамотный, что бы квалифицировать.

Є ще назва теми, яка невіддільна від стартпосту. Можна шукати будь-які сенси в змісті стартпосту, але факт лишається фактом - встановити правилами певну мову коммунікації на форумі та покарання за порушення цих правил - це цілком в праві власника і нічиїх прав не порушує.
37
14 квітня 2024 08:06:08
Нормальные люди начинают думать (не путать с бредом), а такие, как ты - ложаться и ...
Якщо ті "нормальні" люди - після Маріка, Бучі, Ірпеня, Каховської дамби, етц - ще досі про щось "думають" чи тільки "починають" щодо максимальності ескалації - у мене для них хуйова новина.
38
13 квітня 2024 20:48:46
Но запрещать русскоязычные посты не дает Конституция.
Ви помиляєтеся. ФУП створений не за ваші гроші і утримується не за ваші податки.
Власник, встановивши єдину мову дописів на форумі - наприклад - на мові ассемблера MOS 6502 - нічиїх прав не порушить.
39
13 квітня 2024 20:44:54
Користування кацапоязіком є виразом неповаги.
Ваша думка, маєте на неї право.
Тобто, кацапоязікіх не варто поважати.
І це також ваша приватна думка, маєте на неї право.

Так само у власника ФУПу може бути приватна думка, і він має на те право.
40
13 квітня 2024 20:32:02
Альтернатива в тому що це все повна маячня. Київ не окупований і не передбачається. А тобі подобається альтернатива щоб над кацапом розпиляли пару сотень кг якогось гімна,і здохло пару сотень кацапів. А натомість по нас щоб йо.ли ЯЗ?
То апелюйте до ТСа. Ініціатива (в рівні конфлікту, чи в його завершенні чи продовженні) в цій війні не у України - я вже казав, що не ми це почали. Це хуйло може завершити війну миттєво, якщо виведе війска з України. А оскільки він те не робить - то хай тоді не ниє, коли на території рабсії трапиться якась хуйня.

Повна версія