Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Таке вже майже щодня

Re: Таке вже майже щодня

Нє в абідку, Гаррі дуже емоційний чел. Я пам'ятаю його репортер під час Юлиної пандемії- "Люди в шпиталях моляться та прощаються, бо щось страшне йде", приблизно так. Зараз туйко він, як зверхній до всіх не львівських, каже, що свині винні...)))

Щось я не зрозумів як ти це все пов'язав...
   
Re: Таке вже майже щодня

Народ, та пох  звідки вони приїхали
Говорити "йдіть нах зі своєю Україною"  може лише ватне бидло
   
Re: Таке вже майже щодня

Вы б***ь сука все тупые. Две бухии компании которые бухали вместе за что-то заципились.
Говно СМИ натянули сову на глобус.
А может там Малинкевичи с Бендеровцеми поспорили или Петлюровцы с Грушевскими

море репортажів з бидлячим хамством такого типу
   
Re: Таке вже майже щодня

Народ, та пох  звідки вони приїхали
Говорити "йдіть нах зі своєю Україною"  може лише ватне бидло
на 16 місяці війни :(
   
Re: Таке вже майже щодня

море репортажів з бидлячим хамством такого типу
Uki_  мы с вами тут не первый день(год) виртуально знакомы.
Меня можно во многом упрекать в нацизме, расизме, меня даже банили за то что я в день голодамора предложил не свечки зажигать а дома в БНР. Йожик привет  B-) Да как иногда бывает я предлагал БНР ще очегь много лет назад а теперь утебя бессоница. Йожик.

Но я могу назвать сто вариантов когда я скажу "ебал я ВАШУ Украину"
главное слово Вы надеюсь поняли.

   
Re: Таке вже майже щодня

Щось я не зрозумів як ти це все пов'язав...
----------------
Ну ти ж писав таке емоційне, шо люди, нам п и з д а?
Так й зараз, з однієї бухої сварки робити висновки?
   
Re: Таке вже майже щодня

----------------
Ну ти ж писав таке емоційне, шо люди, нам п***а?
Так й зараз, з однієї бухої сварки робити висновки?

Я ж написав, що таке майже щодня
 я бачив декілька десятків відео
Як не уїбани пробують тут свої права качати, то якась ватна тупа пізда відосік зніме, як їй тут не подобається, бо всьо на украінскам
   
Re: Таке вже майже щодня

Я ж написав, що таке майже щодня
 я бачив декілька десятків відео
Як не уїбани пробують тут свої права качати, то якась ватна тупа пізда відосік зніме, як їй тут не подобається, бо всьо на украінскам

что бы стать быдлом не нужно выучить какой-то язык. быдло это не знание или знание каких-то языков это состояние души.
   
Re: Таке вже майже щодня

Я ж написав, що таке майже щодня
 я бачив декілька десятків відео
Як не уїбани пробують тут свої права качати, то якась ватна тупа пізда відосік зніме, як їй тут не подобається, бо всьо на украінскам
-----------------------------
Ну тоді п и з д и т и, не зважаючи на області, звідки приїхали. Або офіційно адмінку через поліцію.
   
Re: Таке вже майже щодня

До речі, як ціни на аренду на Західній Україні, попадали.? Тож наші, українці рятувалися. Їм потрібнодопомагати. .. чи як там, в чергове піднімають?
   
Re: Таке вже майже щодня

Судячи з допису ТС Львів став особливим. Ніде такого нема, щоб кожен день подібне відбувалося. У Львові напевно якийсь особливий погляд на життя....
   
Re: Таке вже майже щодня

Судячи з допису ТС Львів став особливим. Ніде такого нема, щоб кожен день подібне відбувалося. У Львові напевно якийсь особливий погляд на життя....

багато узькомірної вати понаїхало, впо.  вони ж єпануті на всю голову і сидіти тихо не встані, аж поки кізди не отримають
   
Re: Таке вже майже щодня

Допоки в нас не буде стратегії як діяти з такими людьми то буде така проблема. При совку їх би швидко навчили "родіну любіть".
   
Re: Таке вже майже щодня

что бы стать быдлом не нужно выучить какой-то язык. быдло это не знание или знание каких-то языков это состояние души.
У тому є певний сенс, але в Україні  під час війни, коли кацапи кожного дня вбивають українців, нищать українську культуру, палять українські книжки, свідомо ведуть геноцид української нації,  розмовляти кацапською, то справді дебілізм!
   
Re: Таке вже майже щодня

У тому є певний сенс, але в Україні  під час війни, коли кацапи кожного дня вбивають українців, нищать українську культуру, палять українські книжки, свідомо ведуть геноцид української нації,  розмовляти кацапською, то справді дебілізм!
І показувати тим свою любов до мови окупанта і до його культури.
   
Re: Таке вже майже щодня

І показувати тим свою любов до мови окупанта і до його культури.

Яка любов???
Їх рідна мова російська. Будеш заставляти силою переходити? Постав себе на їхнє місце і задвй питання собі. Якби тебен заставляли силою відмовитися від рідної мови, що би ти робила? Все інше пафос. Бо мільйони російськомовних українців підримують Україну, а деякі ще більше чим ти.
   
Re: Таке вже майже щодня

Что тут обсуждать? Львовская и Харьковская быдлота что-то не поделили между собой и устроили драку. А тут уже всякие версии находят и врагов ищут. 
   
Re: Таке вже майже щодня

Что тут обсуждать? Львовская и Харьковская быдлота что-то не поделили между собой и устроили драку. А тут уже всякие версии находят и врагов ищут. 
Тут походу есть туго доходящие. Им нужно объяснить.
   
Re: Таке вже майже щодня

Коли хлопці почнуть повертатися, то говорити парускі у Львові буде так само небезпечно як і на фронті. Тут на звук русскава стріляють...а там будуть проломувати голови...
Якісь ,сцуко, лемінги без інстинкту самозбереження...(((
   
Re: Таке вже майже щодня

Что тут обсуждать? Львовская и Харьковская быдлота что-то не поделили между собой и устроили драку. А тут уже всякие версии находят и врагов ищут. 
:)
Схоже  що ви "пісатєль, а нє чітатєль"  ;)
Почитайте СТ, там ясно написано, що стало приводом бійки. Ви вважаєте  що треба було проковтнути і тихенько сидіти, чи львів'яни правильно зробили, що вломили харківській бидлоті?
   
Re: Таке вже майже щодня

Тут походу есть туго доходящие. Им нужно объяснить.
У вас також проблема з розумінням української мови? Теж СТ перекласти на єдинозрозумілий  для вас  кацапський неспроможні?
   
Re: Таке вже майже щодня

:)
Схоже  що ви "пісатєль, а нє чітатєль"  ;)
Почитайте СТ, там ясно написано, що стало приводом бійки. Ви вважаєте  що треба було проковтнути і тихенько сидіти, чи львів'яни правильно зробили, що вломили харківській бидлоті?
То есть, если бы я нажрался какого-нибудь шмурдяка и приставал к людям даже с патриотическим лозунгом, то это нормально? Кто-то хотел приключений после спиртного, доколупался до такого же быдла, судя по ответу, и получил сдачи, вероятнее всего бутылкой по голове.
Один мой знакомый отмечал в компании день пограничника в парке, по ходу дела повздорили с другой пьяной компанией в том же парке, которые тоже что-то отмечали и неприятно отозвались о погранцах, в результате чего все окончилось милицией. Он не понимал, за что его наказывают штрафом.
Я не совсем понимаю, что харьковчане делают во Львове сегодня, прямых военных действий в Харькове нет, давно пора бы уже и домой собираться. Я не думаю, что во время войны есть повод нажираться в чужом городе. Но отправлять из домой надо как-то более цивилизованно.   
   
Re: Таке вже майже щодня

В цій суперечці істина не переможе точно

В цій суперечці переможуть кацапи

Останнє редагування: 28 травня 2023 08:43:27 від WestNik
   
Re: Таке вже майже щодня

Коли хлопці почнуть повертатися, то говорити парускі у Львові буде так само небезпечно як і на фронті. Тут на звук русскава стріляють...а там будуть проломувати голови...
Якісь ,сцуко, лемінги без інстинкту самозбереження...(((
А ящо на руському кричатимуть - Слава Украине, що робитимуть " хлопці з фронту"???  Тре інший підхід. Щоб люди хтіли переходити на українську. Це ж тебе ідентифікує в першу чергу, як українця. Українцем бути престижно. А коли по пʼяні якись піяк виставляє претензії іншому алкоголіку в мовному питанні, це не конструктивно, скажемо так
   
Re: Таке вже майже щодня

Гаррі, не варто так про всіх харків'ян. У Франківську зараз живе численна 'діаспора' одного з нафтогазових підприємств. Працюють, регулярно донатять на армію. Була одна шалава, яка через кілька місяців почала репетувати, що ненавидить хохлов - реакція миттєва керівництва, звільнили. Доречі багато з харків'ян особливо середнього віку з дітьми, почали задумуватись про переїзд на пмж.
Я розумію, що бидло є всюди, але не треба узагальнювати. Не забувай, що російськомовний Харків створив знамениту кричалку, відбив антимайдан з кацапами в 2014, відбив повноцінну військову навалу в 2022.

у тебе розвинувся стокгольмський синдром щодо узкоязьіких украинцев
   
Re: Таке вже майже щодня

У тому є певний сенс, але в Україні  під час війни, коли кацапи кожного дня вбивають українців, нищать українську культуру, палять українські книжки, свідомо ведуть геноцид української нації,  розмовляти кацапською, то справді дебілізм!



Таких дебілів у Харкові  - океан!
У мене колектив десь до 20 людей. Україномовних дві. Всі інші язикаті. Тільки примус!

   
Re: Таке вже майже щодня

Яка любов???
Їх рідна мова російська. Будеш заставляти силою переходити? Постав себе на їхнє місце і задвй питання собі. Якби тебен заставляли силою відмовитися від рідної мови, що би ти робила? Все інше пафос. Бо мільйони російськомовних українців підримують Україну, а деякі ще більше чим ти.

демагогія, в кожного з них в селі є україномовні дід і баба, яка нафіг рідна  мова..

пафос інше  - вони не не підтримують Україну, вони підтримують узкоязьіку УкраИну

вони з українцями,  до "першого повороту".. а деякі, як видно по цим подіям, уже проїхали цей поворот

Останнє редагування: 28 травня 2023 08:57:53 від Гонсалес
   
Re: Таке вже майже щодня

что бы стать быдлом не нужно выучить какой-то язык. быдло это не знание или знание каких-то языков это состояние души.

ну це як в кого, для тебе виявилося достатньо упорото  узкоязьічити
   
Re: Таке вже майже щодня

Коли хлопці почнуть повертатися, то говорити парускі у Львові буде так само небезпечно як і на фронті. Тут на звук русскава стріляють...а там будуть проломувати голови...
Якісь ,сцуко, лемінги без інстинкту самозбереження...(((

Справа же не ізигу, а що саме ватну хєрню на ньому викрикають. От за це їм і дали пісти
   
Re: Таке вже майже щодня

Справа же не ізигу, а що саме ватну хєрню на ньому викрикають
(tu)
   
Re: Таке вже майже щодня
HSM

ну , купа моїх знайоми харківяна розмовляє рос
виїхали в хмельницьк , абсолютно проукраїнські
питаннь не є
у львові дійсно купа рос мовних завжи була , пороблено  :laugh:


   
Re: Таке вже майже щодня

Я так понимаю бухали две компании ухилянтів
И решили выяснить кто патриотичнее?
   
Re: Таке вже майже щодня

заради справедливості москальської у львові було багато завжди
нето слово,не то слово
была неприятно вражена лет 5 тому назад :D
   
Re: Таке вже майже щодня

Я так понимаю бухали две компании ухилянтів
И решили выяснить кто патриотичнее?
Питались одне одного чому не на фронті.
   
Re: Таке вже майже щодня

Питались одне одного чому не на фронті.
тягнули друг друга на фронт? :)
   
Re: Таке вже майже щодня

тягнули друг друга на фронт? :)

Приблизно як в темі про військомат на фупі
   
Re: Таке вже майже щодня
LVV

За добкіна в Харкові було 60% населення. Так що біомусору там овердохуя .
   
Re: Таке вже майже щодня

у львові дійсно купа рос мовних завжи була , пороблено  :laugh:

Львів столиця заходу України - тому не дивно що російськомовних багато.
Я вже мовчу про нащадків післявоєнних переселенців з івановскої області параші...
   
Re: Таке вже майже щодня

За добкіна в Харкові було 60% населення.
;o а остальные 40% где при Добкине были?

Так що біомусору там овердохуя
В Нью-Йорке тоже население всякое
ничего, живут
   
Re: Таке вже майже щодня

За добкіна в Харкові було 60% населення. Так що біомусору там овердохуя .
а за Гепу скільки?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія