Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Головною проблемою України є деградація народу, а все інше похідне". (Блаженнійший Любомир (Гузар)

                     Наше заробітчанство в Польщі. (2018р) (Про взаємовідносини наших там. Та, до речі, і дома...)
На роботі сухий закон (перевірити алкотестером можуть в будь-який момент) та от обстановка не дружня.
Звичне явище: Бригадир їде на автонавантажувачі, зупинився біля верстата й дивиться на працюючого. Той здивовано: - Що не так?
- Ножиці прибери з дороги, … твою мать!
Спочатку подібне дивує а потім звикаєш. Поляки дивляться на нашу поведінку й тільки головами хитають.
Зауважив: Вони жартують і сміються а ми підйобуємо один одного й регочемо. Якийсь незначний проступок, помилка, фізична вада й тобі ще не раз те глумливо пригадають. Таке враження, що ми якісь енергетичні вампіри – довів людину до сліз й цвіте від задоволення...
Бригадир помітив, що я пішов в туалет й в мій контейнер з алюмінієм підкинув стальний трос. Потім "випадково" знайшов й привселюдно відчитав мене за неуважність, як директор школи школяра… Значиться таки затаїв образу.
На помешканні я зайшов у туалет а він тим часом під двері вилив склянку води. Коли я вийшов, то він гнівно звинуватив мене що… то є моя сеча. (!) На шум прибігла хазяйка й, не розібравшись, обрушилася на мене. Принизив мене а сам в душі цвіте від задоволення… Через тиждень повторив процедуру. А що робити? Морду розбити на радість жильцям? Так звільнять же відразу. Хазяйка за нього старожила заступиться а на заводі шефова. В любимчиках він у неї – підганяє нас лайкою їй в угоду тому що… Вірно підмітив М.В.Гоголь нашу любов до підлості. "Нічого ж з того українець мати не буде але гидоту ближньому зробить із превеликим задоволенням"…
Наша домовласниця якось висловилась в тему: - Я 15 років по світах гроші заробляла, щоб побудувати собі цей будинок. Ми поляки тут та на чужині завжди дружні, тримаємося один одного, відстоюємо свої права, довідуємось про проблеми кожного співвітчизника й витягуємо із всякої ями. Грузини з нами працювали. У них подібне відношення один до одного. А от у вас…
У будинку нашої хозяйки постійно проживає 8-10 українців отож вона надивилася на поведіку нашого брата.
Якось спересердя так висловилася відносно нас: - Із усіх вас українців варто вибрати найкращих й із них наплодити націю добропорядних людей. Усіх же інших безжально спалити. Ось тоді у вас й буде справжня європейська держава!
Признаюсь, я був ошелешений почутим. Спалити людей! Вона що, мислить як Адольф Гітлер!?
Така добра, віруюча жінка, картини із сюжетами біблійних історій на стінах і…
І тут мене осінило: Віруюча жінка, картини із сюжетами біблійних історій… Стоп! Так вона ж мислить, як Господь Бог, Котрий переглянув перший гріховний світ й виявив праведниками лише сімейство Ноя! Грішників же винищив водами потопу й дав з неба веселку в знак заповіту між Ним та людьми, що потопу більше не буде а вдруге грішний світ буде знищений вогнем. І що Він вдруге збереже праведників, як колись сімейство Ноя…
Її співмешканець довідався, що я колись по приговору КДБ 5 років табори топтав й поцікавився моєю думкою про наше сьогодення.
- Та от, - кажу, - КДБ підіслало до мене сексота котрий чорнокнижником виявився. П’ять років в таборах за волю, за народ страждав а сьогодні від рідної України 1638 гривень пенсії отримую. (59$)
- А моя теща в ті часи в КДБ працювала. Сьогодні 17000 отримує!
І поглянув на мене іронічно – мовляв, ти за переконання у сибірських таборах сидів а вона таких як ти в ті табори відправляла і от в результаті...  :facepalm1:
   
Із усіх вас українців варто вибрати найкращих й із них наплодити націю добропорядних людей. Усіх же інших безжально спалити.

Антік, ти найкращий і добропорядний українець? А взагалі, вважаєш себе українцем?
   
Антік, ти найкращий і добропорядний українець? А взагалі, вважаєш себе українцем?
Вважаю. Я за свої переконання, за нашу та вашу свободу сибірські табори топтав в час коли більшості із вас навіть в проекті не було.
А Зе в ті роки ще під стіл пішки ходив.  ;)
   
Немає сечі терпіти ці пеккльні борошна!!!

Кацапи антіку нарешті заплатили (((
   
Немає сечі терпіти ці пеккльні борошна!!!

Кацапи антіку нарешті заплатили (((
І Блаженнійшому Любомиру (Гузару)?  ;)
   
Нормальні в Україні люди сміливі й добропорядні. я оце зараз виїхавши з України маю шанс порівняти з іншими народами особливо совку бувшого Українці - самі приємні. Саме гівно це оці кочєвніки Казахстан та інше... кацапи то суцільний алкоголь та агресія
   
І пішла інформаційна накачка під захоплення Бахмуту...
   
Кацапи антіку нарешті заплатили
похоже, так!
жжет сегодня глаголом :laugh:
   
І Блаженнійшому Любомиру (Гузару)?  ;)
отой твір а-ля Василь та Галя на панщині на заробітках- то Любомир Гузар написав?
   
І пішла інформаційна накачка під захоплення Бахмуту...
та да
Сдавайтесь и мир, выгодный Москве, заключайте
Видать так припекло, что уже и стесняться перестали :gigi:
   
Головною проблемою України є деграданти типу Антіка
   
Заробітчанин Олег.
В перші дні праці у колеги закінчилися пігулки від тиску.
Спекотного дня йому стало зле. Шефова (власниця підприємства) вмить принесла валідол та склянку води. Викликала карету невідкладної меддопомоги. "Швидка" прибула напрочуд швидко. Зміряли тиск, дали укол. Шефова повезла Олега до приватного кардіолога, оплатила обстеження а потім підвезла до поменкання.
Спека страшенна та ще й до того працюємо на сонці. Облився водою й намочену бейсболку на голову. Через 20 хвилин вона вже суха. Періодично мусили повторювати обливання. А інакше ж ніяк… І не присядеш – відеокамери скрізь. Декілька разів заходив в туалет, щоб дві-три хвилини перепочити на унітазі.
Олег є середньостатистични м представником нашого народу – в його вдачі всякого намішано…
Живемо в одній кімнаті, працюємо поряд. Лежимо в ліжках й колега час від часу зі словами "Ой, б***ь!" гучно псує повітря.   
    Випив пиво а банку пожбурив в кущі. З'їв шоколадний батончик а обгортку під ноги. В супермаркеті ховає за пояс то дезодорант, то станочок для гоління, то шоколадку. Заграє з касиркою, щоб цим самим відволікти її від підозри про крадіжку. "Вы таккая красссивая! Ай лав ю!"
Я зрозумів, що він намисно бере мене з собою в супермаркет – використовує як ширму проти відеокамер. Це ж у випадку провалу камери покажуть все і я при розборках піду як подільник! Навіщо мені той клопіт? Став вигадувати так, щоб ходити в супермаркети самому.
І при тому всьому у нього Біблія та іконки на тумбочці, хрестик на грудях.
Пішли в місто купити обновки. Перед тим Олег випив пива. Зайшли в магазин. Я купив собі джинси, Олег футболку.
Каже до мене довірливо: - Так хочу сцать, что п***а. Вот стоит бутылка, я её возьму и в примерочной в неё отолью.
Я ошелешено: - Та ти уху їв! Мо в магазині є туалет? Запитай.
Продавщині сказали, що немає. Олег при виході дав мені потримати покупку а сам кудись побіг. Повернувся й розповідає як оригінально в людному місті відлив: - Прислонился к авто и сделал вид что открываю дверцу а сам тем временем облегчился…
Я в магазині надягнув на себе обновку отож зараз шукав очима урну для сміття, щоб викинуті зношені джинси.
Олег до мене: - Дай сюда!
Взяв і швирнув у підворітню.
Йде назустріч дівчина. Олег загоплено: - п***а какая жопа!
  Дівчина у відповідь чемно відповіла на привітання. (Подумала, що це у нас так вітаються)
  Я уявив вираз її обличчя після того як знаючі нашу мову друзі перекладуть їй те вітання й засміявся.
  Постійно мова мого колеги пересипана прибутками: "Тишина, спит тюрьма!", "Ипанутца, кони гнутца!", "О, я ипу бабу Ягу!"
  Іноді філософствував: - Тяжело но главное что жив, здоров и на воле...
  Чомусь подумалося: Якби нас усіх поголовно переселити у Польщу а поляків до нас то… То через рік-два на заселеній нами території Польщі був би наш безлад, а на нашій заселеній поляками – процвітання.
  Спакували сумки й мій колега став перевіряти чи не забув чого. Не виявилося вишуканого дезодоранту, котрий він купив за 120зл.
       Підозра впала на мене отож я став розпаковувати сумку для доказу невинуватості. Тим часом Олег здогадався заглянути у свій пакет.
 Чую радісний голос: - О, я ипу бабу Ягу! Дезодорант в пакате!
 Ніяково вибачився.
Я на те: - Та ладно. Тишина спит тюрма.
В автобусі пили вино. При прощанні обнялися й розійшлися як друзі.
     
   
Василь і Галя на панщині 2. Блокбастер.
Антік.
Спонсорство Евгеній Прігожін.
Місце публікації - ФУП.
   
При всій повазі до Антіка, то мабуть є щось таке в його кармі, що до нього притягує таких бидло-людей.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія