Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мені аж смішно- ЗЕлень по більшості богохульники.

Re: Мені аж смішно- ЗЕлень по більшості богохульники.

Волька, тобі просто везе що вони вихованіші і ти не читаєш епітетів, яких заслуговуєш.... бо ти їх вигризаєш
тому веди себе культурно.
=============================
Нанавиджу дурнів. Від них одне зло в Державі. Тому вигризав та буду вигризати. Це у Цукерберга на ФБ тре чомусь перед тупим та ще тупішим танці витанцьовувати, бо вони "невинні". А у нас винні, і ці дурні відповідають за тисячи загублених життів.
   
Нанавиджу дурнів.
від  дурнів  у  тебе є  гроші та конина кожного дня, а  ти їх  ненавидиш?
   
Вибачайте, але маразм- це применшувати важливість релігії і глузувати з віруючих людей

Особливо зараз, в Україні , коли віра може виявитись для людей останньою соломинкою
один  дякон упц мп (та сама рпц)  якось з  наріком ...
продовжувати?
   
Вибачайте, але маразм- це применшувати важливість релігії і глузувати з віруючих людей

Особливо зараз, в Україні , коли віра може виявитись для людей останньою соломинкою
ну от, глузує крокодил, він не прихильник Зеленського. А Вольтер чи то тупий, чи то розсіяний, якщо хто з іншим поглядом - значить прихильники певної політсили.
   
Re: Мені аж смішно- ЗЕлень по більшості богохульники.

ну от, глузує крокодил, він не прихильник Зеленського. А Вольтер чи то тупий, чи то розсіяний, якщо хто з іншим поглядом - значить Зе.
==============================
 Нишкни десь, дурнику.
   
==============================
 Нишкни десь, дурнику.
мабуть таки тупий , а під вечір ще й розсіяний.
   
Є один бог - ядерна зброя ,і просрав її точно не Зеленський.
   
Бо Зелупонь тупа та примітивна. Взяти хоча б того Вело... або суцільного дурника bart01, яке не розуміє: чого я був колись за Юлю, потім побачив її політичну деградацію, дуже сильно наїзжав на Петра, але "чомусь"   відчуваю презирство до зелені. Воно навіть не розуміє-чому так буває?  Я, навіть, пояснювати не буду, бо вони настільки тупі, що це безглуздо.
Іноді старість приходить одна.
   
ель гуйдер, зміни платівку, заїло!
   
Re: Мені аж смішно- ЗЕлень по більшості богохульники.
PAL

пили зелье в черепах,
ели бульники
танцевали на гробах,
богохульники! (с)
 :gigi:
   
один  дякон упц мп (та сама рпц)  якось з  наріком ...
продовжувати?

Можу хіба підтримати Вольтера- реально деградація у вас, зелені
   
ну от, глузує крокодил, він не прихильник Зеленського. А Вольтер чи то тупий, чи то розсіяний, якщо хто з іншим поглядом - значить Зе.

Так кроко ніби написав був - не для срачу

Хоча він у мене в авторитетах не значиться- я не планував його захищати
   
Re: Мені аж смішно- ЗЕлень по більшості богохульники.

Можу хіба підтримати Вольтера- реально деградація у вас, зелені
А у самого вольтера що? Скоро до абирвалга доеволюціонує
   
А у самого вольтера що? Скоро до абирвалга доеволюціонує

Я не адвокат Вольтера, не буду замість нього щось пояснювати

Але для цікавості зайдіть в гілку кроко з опитуванням про «вірунів», в продовження якої і була створена ця гілка

Там значно екзальтованіші, ніж Вольтер, «атеїсти»
   
Просто зелені справді розуміють, що ПЦУ це в значній мірі заслуга Пороха, і сходять на гівно, щоб цю тему вихолостити, і часто доходять в своїй ненависті до Пороха так далеко, що починають заганяти віруючих в якісь резервації неповноцінних
   
Re: Мені аж смішно- ЗЕлень по більшості богохульники.

Я не адвокат Вольтера, не буду замість нього щось пояснювати

Але для цікавості зайдіть в гілку кроко з опитуванням про «вірунів», в продовження якої і була створена ця гілка

Там значно екзальтованіші, ніж Вольтер, «атеїсти»
Я заходила. Там такий неекзальтований вукер звично почав кидатися за звук  :D навіть не зрозумівши значення того звуку. Просто втілення благості і чєловєколюбія. Як істинний віруючий, а не якийсь там богомєрзкій атеїст
   
Re: Мені аж смішно- ЗЕлень по більшості богохульники.

У зелені на фупі лише одна
Зацікавлень сфера
Хулить Петра
І гавкать на Вольтера!  :-G
   
Re: Мені аж смішно- ЗЕлень по більшості богохульники.

Просто зелені справді розуміють, що ПЦУ це в значній мірі заслуга Пороха, і сходять на гівно, щоб цю тему вихолостити, і часто доходять в своїй ненависті до Пороха так далеко, що починають заганяти віруючих в якісь резервації неповноцінних
Ну, так. Він навіть казав, що єпіфаній їздив з ним по томос :)
   
Волька і Петро - то сила!
   
Re: Мені аж смішно- ЗЕлень по більшості богохульники.

Волька і Петро - то сила!

 (tu)
   
Ну, так. Він навіть казав, що єпіфаній їздив з ним по томос :)

А з ким їздив - з Зе?

Чи у чому сарказм?
   
Волька і Петро - то сила!
галантерейник та кардинал?
   
галантерейник та кардинал?

Сильніші! З ними ж бог...
   
Так кроко ніби написав був - не для срачу

Хоча він у мене в авторитетах не значиться- я не планував його захищати
зайди в його профіль і почитай що він на Пасху понаписував.
   
Re: Мені аж смішно- ЗЕлень по більшості богохульники.

А з ким їздив - з Зе?

Чи у чому сарказм?
:D  Навіть сам петро потім зрозумів, що ляпнув, і виправився.  Він таки розумний, просто іноді втрачає контроль над підсвідомістю
   
Просто зелені справді розуміють, що ПЦУ це в значній мірі заслуга Пороха, і сходять на гівно, щоб цю тему вихолостити, і часто доходять в своїй ненависті до Пороха так далеко, що починають заганяти віруючих в якісь резервації неповноцінних
зелені можуть намагатися вихолостити заслугу Пороха. Але всі зараз за українську церкву. Той же зелений вкхавр - войовничий атеїст, але ясно що за ПЦУ.
   
:D  Навіть сам петро потім зрозумів, що ляпнув, і виправився.  Він таки розумний, просто іноді втрачає контроль над підсвідомістю

Він сказав те, що було правдою- Томос був політичним рішенням, і це реально було заслугою Пороха

Чи ви зараз про термос?
   
зелені можуть намагатися вихолостити заслугу Пороха. Але всі зараз за українську церкву. Той же зелений вкхавр - войовничий атеїст, але ясно що за ПЦУ.

Ясно кому і на основі чого?
   
Ясно кому і на основі чого?
мені ясно. От вийде з бану уточню.
 То ти почитав крокодила? Думаю Вольтер саме його мав на увазі, але переплутав що той не зелений.
   
Re: Мені аж смішно- ЗЕлень по більшості богохульники.

Він сказав те, що було правдою- Томос був політичним рішенням, і це реально було заслугою Пороха

Ви дійсно не розумієте, що виставляти єпіфанія як петрового молодшого партнера - то не дуже розумно?
Ну, тоді більше нічого не казатиму...
   
Вибачайте, але маразм- це применшувати важливість релігії і глузувати з віруючих людей

Особливо зараз, в Україні , коли віра може виявитись для людей останньою соломинкою

віра і релігія - суть різні речі
   
зайди в його профіль і почитай що він на Пасху понаписував.

Я в цій темі був активний і його там не помітив

І загалом, недурний кроко забагато часу витрачає на презентацію себе, як протестного мисливця за ачьками, я йому не доктор
   
віра і релігія - суть різні речі

Безперечно, але і те, і друге зараз для України є життєво важливим
   
мені ясно. От вийде з бану уточню.
 То ти почитав крокодила? Думаю Вольтер саме його мав на увазі, але переплутав що той не зелений.

Та хавра напевно- той когось там побив за проповідування  :)
   
Люди, ви серйозно?
ТС з цією гілкою і стартпостом просто жалюгідний.
І, судячи з решти дописів, уже не ладен це зрозуміти.
Навіщо ви йому потураєте?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія