Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

#ТРАМП (тут живе інформація про його черговий рух-чих-бздьох-тощо)

Что я должен шукать? Гугл отвечает в первой же строчке что в США 17 разведывательных агенств.
Это Коми их всех заставил сделать вывод что кацапы вмешивались в выборы???
Так ведь Трамп уволил Коми за 14 месяцев до саммита в Хельсинки.
За это время он не мог ознакомиться с выводом агенств "без Коми"?
17 агентсв говоришь? 17 агентств меня заинтересовали. Из 17 агентств только Коми, Клаппер и бреннан нашли русское вмешательство, остальные нет. Но это не остановило демократических журна шлюх и политиков выдавать на гора дерьмецо про 17 агентств. Вот и в вопросе твоего журна шлюха сразу содержится дерьмецо. Многие СМИ признали ошибку и извинились, может и тебе пора?
In stories published April 6, June 2, June 26 and June 29, The Associated Press reported that all 17 U.S. intelligence agencies have agreed that Russia tried to influence the 2016 election to benefit Donald Trump. That assessment was based on information collected by three agencies – the FBI, CIA and National Security Agency – and published by the Office of the Director of National Intelligence, which represents all U.S. intelligence agencies. Not all 17 intelligence agencies were involved in reaching the assessment.


Останнє редагування: 22 липня 2019 15:00:07 від gianni
   
Это был его ответ на вопрос:
REPORTER (Jonathan Lemire from AP): Thank you. A question for each president. President Trump, you first. Just now President Putin denied having anything to do with the election interference in 2016. Every US intelligence agency has concluded that Russia did.
My first question for you, sir, is who do you believe?

ты кажется сам себе выстрелил в ногу. во первых это был не вопрос, а левая заява. из 17 спецслужб, только коми, бреннан и клаппер раскопали русское вмешательство. во вторых, трамп не сказал, что не доверяет своим спецслужбам. в его ответе этого нет. не надо ему приписывать то, чего он не говорил...
   
17 агентсв говоришь? 17 агентств меня заинтересовали. Из 17 агентств только Коми, Клаппер и бреннан нашли русское вмешательство, остальные нет. Но это не остановило демократических журна шлюх и политиков выдавать на гора дерьмецо про 17 агентств. Вот и в вопросе твоего журна шлюха сразу содержится дерьмецо. Многие СМИ признали ошибку и извинились, может и тебе пора?
In stories published April 6, June 2, June 26 and June 29, The Associated Press reported that all 17 U.S. intelligence agencies have agreed that Russia tried to influence the 2016 election to benefit Donald Trump. That assessment was based on information collected by three agencies – the FBI, CIA and National Security Agency – and published by the Office of the Director of National Intelligence, which represents all U.S. intelligence agencies. Not all 17 intelligence agencies were involved in reaching the assessment.

Вы там уже определитесь наконец-то с методичками - было вмешательство кацапов или нет?
   
чем информации с домена ru
Не шановний ані разу, подивися спочатку на посилання! То ж сайт Радіо Свобода.

«Ра́дио Свобо́да» (полное название — «Радио Свободная Европа/Радио Свобода», РСЕ/РС[1]; англ. Radio Free Europe/Radio Liberty, RFE/RL) — международная некоммерческая радиовещательная организация, финансируемая Конгрессом США. Попечителем является Агентство США по глобальным медиа.
   
Не шановний ані разу, подивися спочатку на посилання! То ж сайт Радіо Свобода.


И это все? По сути есть что сказать? Я тебе привел и преревел цитату Трампа, как она соотносится с высером на который ты ссылаешся?
   
И это все? По сути есть что сказать? Я тебе привел и преревел цитату Трампа, как она соотносится с высером на который ты ссылаешся?
«Пірівйол»? З яких пір “they” стало «ти»?

А по суті що я не осилив? Він не закликає забиратися геть з Гамерики? От тобі й заперечення по суті.
 
На срач з тобою ані бажання, ані часу немає, тому вибачай, гризтися з тобою не буду. Якщо маєш на меті переконати мене, що поц і хам класний президент, то, про мене, маєш право на свою приватну думку. Але не намагайся змусити мене приєднатися до твого прагнення поцілувати його в дупу.

На все добре.


Останнє редагування: 22 липня 2019 20:28:16 від Гервасій
   
«Пірівйол»? З яких пір “they” стало «ти»?

А по суті що я не осилив? Він не закликає забиратися геть з Гамерики? От тобі й заперечення по суті.
 
На срач з тобою ані бажання, ані часу немає, тому вибачай, гризтися з тобою не буду. Якщо маєш на меті переконати мене, що поц і хам класний президент, то, про мене, маєш право на свою приватну думку. Але не намагайся змусити мене приєднатися до твого прагнення поцілувати його в дупу.

На все добре.

Он предлагает поехать взад и исправить разруху в стране рождения . А потом возвращаться и показать как это делается.

Но у таких как ты все расизм мерещится. Мол расист Трамп выгоняет несчастную чёрную мусульманку из страны.

Хотя откровенно говоря за все что она тут нагородила и за ее мутные похождения давно пора лишить гражданства и пинком под зад.

Но к сожалению, таким как ты это не понять.

Так что тоже будьте здоровы. Особенно сейчас оно вам понадобится. Когда цирк с клоуном будет вас иметь в хвост и в гриву.
   
Я просто представляю как демам хочется что бы эти четыре дуры хоть на день рот закрыли. Ну хоть на день. Каждый раз как Оказия откроет свой грязный рот и  брякнет что Америка дерьмо а не страна так холоп и минус процент к рейтингу.

Вот сегодня опять, сравнила пограничников с Аль-Кайдой   :facepalm1:
   
Вы там уже определитесь наконец-то с методичками - было вмешательство кацапов или нет?

мы давно определились. вы, друзья определитесь. а то таскаете на форум тухлятину. тяжело наверное, без свежих идей?
   
Tlaib вже хоче мінімум 20 дол на годину
Бо зубожіння.
   
Tlaib вже хоче мінімум 20 дол на годину
Бо зубожіння.

Серйозно? Вийнятково цинічна сучка.
   
А що там знов трампусик ляпнув? Що він за 10 днів виграв би війну в афгані?  Він йобнутий? 
   
Ти англійську розумієш?читай спіч і не задавай дурних питань.Слухати переспіви CNN може зруйнувани залишки твоїх мозкових клітин.
   
А що там знов трампусик ляпнув? Що він за 10 днів виграв би війну в афгані?  Він йобнутий? 

Трамп «може виграти» війну в Афганістані за тиждень, але «не хоче вбивати» мільйони людей

22 Липень 2019, 23:33

Президент США Дональд Трамп заявляє, що міг би виграти війну в Афганістані за тиждень, але не хоче вдаватися до цього плану через можливі значні жертви.

«Якби ми хотіли воювати у війні в Афганістані і виграти її, я міг би виграти таку війну за тиждень. Я просто не хочу вбивати 10 мільйонів людей… У мене є плани щодо Афганістану, і якби я захотів виграти війну, Афганістан був би стертий із лиця Землі. Його б не стало. Все б закінчилося буквально за 10 днів. Я не хочу цього робити. Я не хочу йти цим шляхом», – сказав президент США, не навівши при цьому подробиць свого плану.

Трамп заявив про це на зустрічі з прем’єр-міністром Пакистану Імраном Ханом 22 липня. Він також заявив, що Пакистан зараз «дуже допомагає» США знайти вихід із війни в Афганістані.

Раніше США неодноразово звинувачували Пакистан у створенні безпечних умов для екстремістів з Індії й Афганістану.

«Я не думаю, що Пакистан поважав США у минулому, – сказав Трамп у Білому домі на зустрічі з Імраном Ханом. – Але зараз вони дуже нам допомагають».

Він також допустив, що США можуть відновити надання фінансової допомоги Пакистанові.

Нинішній візит Хана до США – перший, відколи він виграв минулорічні вибори.

Він заявив, що «з нетерпінням чекає» переговорів із Трампом протягом наступних декількох днів, і сказав, що хоче забезпечити спільне «розуміння між двома країнами».

На початку минулого року Державний департамент США оголосив, що Вашингтон припиняє допомогу Пакистану з питань національної безпеки, доки Ісламабад не вживатиме належних заходів проти мережі «Хаккані» й афганських талібів.

Перед цим президент США Дональд Трамп пригрозив владі Пакистану припиненням надання фінансової допомоги, звинувативши Ісламабад у створенні безпечних умов для екстремістів.

У Міністерстві оборони Пакистану заявили, що Ісламабад сприяв США як союзник у знищенні екстремістів останні 16 років, а Сполучені Штати не дали Ісламабаду «нічого, крім образ і недовіри».
   
Мюллер: Трампу можна буде висунути звинувачення, коли він піде з посади президента США

24 Липень 2019, 19:42

Дональду Трампу можна буде висунути обвинувачення в перешкоджанні правосуддю після того, як він залишить посаду президента США, заявив на слуханнях у Палаті представників Конгресу колишній спецпрокурор США Роберт Мюллер, який розслідував російське втручання у вибори, на яких в 2016 році переміг Трамп.

Він наголосив, що поки Трамп займає посаду президента, його не можна притягнути до кримінальної відповідальності за перешкоджання правосуддю. Але двічі, відповідаючи на питання різних конгресменів, Мюллер заявив, що це можна буде зробити після того, як Трамп залишить цю посаду.

Мюллер додав, що його розслідування не виправдовує Трампа.

«Ні. Президент не був виправданий», – сказав Мюллер, коли його запитали, чи він «повністю» виправдав Трампа, як про це президент США кілька разів написав у твітері після оприлюднення висновків «російського розслідування» Мюллера в березні.


24 липня Мюллер виступив перед представниками юридичного комітету і комітету з розвідки і розповів, як представники Росії намагалися вплинути на хід і результати президентських виборів у США в 2016 році, на яких переміг республіканець Дональд Трамп, і про те, як він і його команда вели розслідування цієї справи. Телеканал «Настоящее время» (проект Радіо Свобода з участю «Голосу Америки») вів пряму трансляцію слухань.

Представники Демократичної партії в основному ставили Мюллеру питання, чи дійсно Трамп або інші співробітники Білого дому вимагали припинити «російське розслідування» щодо Трампа, а також чи чинився на слідство будь-який інший тиск. Мюллер у доповіді вказав на «десять інцидентів потенційного перешкоджання» розслідуванню з боку Трампа й інших представників Білого дому.

Дональд Трамп, який неодноразово називав розслідування «полюванням на відьом» і вимагав його припинити, реагуючи на виступ Мюллера, повторив свої заяви.

У березні 2019 року команда Мюллера завершила роботу над доповіддю про втручання Росії в президентські вибори 2016 року в США. Дворічне розслідування довело спроби Москви вплинути на американський виборчий процес. Але зв’язків між передвиборчим штабом президента США Дональда Трампа і Кремлем слідчі не знайшли. При цьому Мюллер не дійшов до однозначного висновку, чи намагався Трамп перешкоджати правосуддю.

Москва свою причетність до виборів в інших державах категорично відкидає.
   
Вторая часть слушаний с участием Роберта Мюллера, в комитете по разведке, была более интересной, чем первая. В целом происходило то же самое, что и в юридическом комитете - в основном демократы задавали вопросы, цитируя отчёт, и просили Мюллера подтвердить то, что там написано. Республиканцы стремились доказать, что расследование началось незаконно.
Интереснее было потому, что председатель комитета по разведке Адам Шифф и его коллеги-демократы подготовили более интересные вопросы.
Мюллер подтвердил, что не занимался расследованием сговора штаба Трампа с Россией, поскольку сговор не является юридическим термином. Достаточных доказательств наличия совместного заговора между штабом Трампа и российским правительством с целью вмешательства в выборы Мюллер не нашёл.
Из самого интересного, например такие вопросы-ответы.
- Вопрос: являлись ли утверждения Трампа, что у него нет никаких бизнес-связей с Россией, ложными?
Ответ: Да, являлись.
- Вопрос: может ли человек, баллотирующийся на высокую должность и публично врущий о своих бизнес-связях с иностранным государством стать объектом шантажа со стороны этого государства?
Ответ: Да, может.
- Вопрос: Помощь какому кандидату хотела оказать Россия вмешательством в выборы?
Ответ: Трампу.
- Вопрос: Являются ли контакты с представителями иностранного правительства с целью получения компромата на соперника на выборах неэтичными и непатриотичными?
Ответ: Да, являются.
- Вопрос: Было ли ваше расследование охотой на ведьм?
Ответ: Нет, не было.
- Вопрос: Является ли вмешательство России в выборы мистификацией?
Ответ: Нет, не является.
- Вопрос: Будет ли Россия вмешиваться в выборы в следующем году?
Ответ: Конечно, будет, она уже прямо сейчас вмешивается, пока мы с вами здесь сидим.
Мюллер снова сказал, что вмешательство России в выборы было одним из наибольших вызовов, с которыми он сталкивался на протяжении своей карьеры.

Отказался прокомментировать предположение Адама Шиффа, что проект Trump Tower Moscow всего лишь заморожен на период президентства Трампа (может быть, двух сроков президентства) и затем будет возобновлён, реализован и тот миллиард прибыли, который предполагалось получить, будет получен.
Ещё раз: очень важно, что Америка услышала об этом в прямом эфире и что все основные моменты слушаний будут повторены многократно по тв. Есть слишком много людей, для которых телевизор - единственный источник любой информации.
Обо всех наиболее значимых моментах слушаний напишу подробно в субботне-воскресном дайджесте.
   
Вторая часть слушаний с участием Роберта Мюллера, в комитете по разведке, была более интересной, чем первая. В целом происходило то же самое, что и в юридическом комитете - в основном демократы задавали вопросы, цитируя отчёт, и просили Мюллера подтвердить то, что там написано. Республиканцы стремились доказать, что расследование началось незаконно.
Интереснее было потому, что председатель комитета по разведке Адам Шифф и его коллеги-демократы подготовили более интересные вопросы.
Мюллер подтвердил, что не занимался расследованием сговора штаба Трампа с Россией, поскольку сговор не является юридическим термином. Достаточных доказательств наличия совместного заговора между штабом Трампа и российским правительством с целью вмешательства в выборы Мюллер не нашёл.
Из самого интересного, например такие вопросы-ответы.
- Вопрос: являлись ли утверждения Трампа, что у него нет никаких бизнес-связей с Россией, ложными?
Ответ: Да, являлись.
- Вопрос: может ли человек, баллотирующийся на высокую должность и публично врущий о своих бизнес-связях с иностранным государством стать объектом шантажа со стороны этого государства?
Ответ: Да, может.
- Вопрос: Помощь какому кандидату хотела оказать Россия вмешательством в выборы?
Ответ: Трампу.
- Вопрос: Являются ли контакты с представителями иностранного правительства с целью получения компромата на соперника на выборах неэтичными и непатриотичными?
Ответ: Да, являются.
- Вопрос: Было ли ваше расследование охотой на ведьм?
Ответ: Нет, не было.
- Вопрос: Является ли вмешательство России в выборы мистификацией?
Ответ: Нет, не является.
- Вопрос: Будет ли Россия вмешиваться в выборы в следующем году?
Ответ: Конечно, будет, она уже прямо сейчас вмешивается, пока мы с вами здесь сидим.
Мюллер снова сказал, что вмешательство России в выборы было одним из наибольших вызовов, с которыми он сталкивался на протяжении своей карьеры.

Отказался прокомментировать предположение Адама Шиффа, что проект Trump Tower Moscow всего лишь заморожен на период президентства Трампа (может быть, двух сроков президентства) и затем будет возобновлён, реализован и тот миллиард прибыли, который предполагалось получить, будет получен.
Ещё раз: очень важно, что Америка услышала об этом в прямом эфире и что все основные моменты слушаний будут повторены многократно по тв. Есть слишком много людей, для которых телевизор - единственный источник любой информации.
Обо всех наиболее значимых моментах слушаний напишу подробно в субботне-воскресном дайджесте.

оці переспіви у виконанні "Карузо" - це для бідних та тупих
кожна відповідь Маллера супроводжувалася перепитуваннями, якимось мямляням що його не могли зрозуміти, змінюванням варіантів відповіді і т.д.
жалюнідне враження старого чоловіка котрий впадає в старечий маразм
до речі - чому ви все постите російською? мізків перекласти з англ на українську не вистачає? IQ на рівні равлика?
бо ці переюріхування з рос преси  (td)
   
Синхрон москвинською
   
оці переспіви у виконанні "Карузо" - це для бідних та тупих
кожна відповідь Маллера супроводжувалася перепитуваннями, якимось мямляням що його не могли зрозуміти, змінюванням варіантів відповіді і т.д.
жалюнідне враження старого чоловіка котрий впадає в старечий маразм
до речі - чому ви все постите російською? мізків перекласти з англ на українську не вистачає? IQ на рівні равлика?
бо ці переюріхування з рос преси  (td)

Не плач...
   
Я просто представляю как демам хочется что бы эти четыре дуры хоть на день рот закрыли. Ну хоть на день. Каждый раз как Оказия откроет свой грязный рот и  брякнет что Америка дерьмо а не страна так холоп и минус процент к рейтингу.

Вот сегодня опять, сравнила пограничников с Аль-Кайдой   :facepalm1:

 Не вижу падения рейтингов демократов.
   
Поц і хам був наляканий цими слуханнями, судячи з його твітів.

І хоч, вочевидь, демократи не одержали великої перемоги, на яку сподівались, також реальністю є те, що Мюллер підтвердив, на словах, багато фактів, які президент не захотів визнати. Серед них: а) Росія втручалася в вибори, щоб допомогти Трампу і зашкодити Хіларі Клінтон; б) під час кампанії для Трампа це було вкрай приємно; в) Трамп мав ділові зв’язки з Росією (обговорення побудови башти Трампа в Москві). Жоден з них аніяк не є доброю новиною для президента, тому що в минулому він багато разів заперечував ці питання.
   
Показати зображення...

Якщо хтось не знає цього дєдулю, - Джек Кеворкян («Дохтор смерть»). :K

Джек Кеворкя́н (англ. Jack Kevorkian) ( *26 травня 1928 р., м. Понтіак, Мічиган — †3 червня 2011) — американський лікар-патологоанатом, прихильник «права на смерть». Завдяки популяризації евтаназії його прозвали «Дохтор смерть».

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B6%D0%B5%D0%BA_%D0%9A%D0%B5%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%BA%D1%8F%D0%BD
   
Сирога опять карузой ветку засирает. ты задрал, обормот. вера нажми на него доповидь за тупой флуд... :)
   
Не плач...

та я не плачу
це ти , кацапчику, тут розмазуєш коричневу субстанцію з зони ру , не покладаючи рук
своїх мізків немає щоб послухати і зрозуміти що там той Маллер блеяв , то доводиться тягати гімно зі сходу  (td)
   
Поц і хам був наляканий цими слуханнями, судячи з його твітів.

І хоч, вочевидь, демократи не одержали великої перемоги, на яку сподівались, також реальністю є те, що Мюллер підтвердив, на словах, багато фактів, які президент не захотів визнати. Серед них: а) Росія втручалася в вибори, щоб допомогти Трампу і зашкодити Хіларі Клінтон; б) під час кампанії для Трампа це було вкрай приємно; в) Трамп мав ділові зв’язки з Росією (обговорення побудови башти Трампа в Москві). Жоден з них аніяк не є доброю новиною для президента, тому що в минулому він багато разів заперечував ці питання.

ну ти ж брешеш   :lol:
   
Ха, мюллер не звинуватив трампусика тільки через те, що президента США заборонено звинувачувати. А не через те що трампусик невинуватий як п*изд*ів сам трампусик, його кишеньковий прокурорішка і купа трампоботів на кацапських грошах.
   
Татко мюллер практично бездоганно виконав свою роботу. Респи по вуха в лайні.
   
Прокурор по вуха в лайні
   
Ха, мюллер не звинуватив трампусика тільки через те, що президента США заборонено звинувачувати. А не через те що трампусик невинуватий як п*изд*ів сам трампусик, його кишеньковий прокурорішка і купа трампоботів на кацапських грошах.

мля ну ти і тупий  :lol:
   
Америка по вуха в лайні.
   
мля ну ти і тупий  :lol:

І ти по вуха в лайні. І пофіг що головку прямо тримаєш, всі бачать то лайно. І чують бо воно смердить на весь фуп
   
І ти по вуха в лайні. І пофіг що головку прямо тримаєш, всі бачать то лайно. І чують бо воно смердить на весь фуп

ага,
побачили вже свідчення того спец прокурора
стидисько і позорисько
спочатку дає одну відповідь котру тут кацап Серога цитує з зони сру
а потім після перерви заперечує її - чим просто дає по тетстикулам демам котрі так спродівалися на ці слухання
якщо хтось в лайні то лише Маллер і його шайка з демами в придачу
при чому самі ж деми це визнають , не всі, а лише ті в кого трохи залишилося сірої речовини
   
та я не плачу
це ти , кацапчику, тут розмазуєш коричневу субстанцію з зони ру , не покладаючи рук
своїх мізків немає щоб послухати і зрозуміти що там той Маллер блеяв , то доводиться тягати гімно зі сходу  (td)
Так, Айзенберг це по твоїм словам зі сходу тільки США...  :lol:  :weep:
   
Так, Айзенберг це по твоїм словам зі сходу тільки США...  :lol:  :weep:

а! ну якщо сам Айзенберг сказав - ну тоді звичайно  :lol:
всьо , задавив інтелектом  :laugh:

а хто такий Айзенберг?
   
Трамп злочинець . Я можу то стверджувати на основі інтерв'ю мюллера. А от мюллер то стверджувати не може . Бо то буде звинуваченням. А звинувачувати президента США не можна. Але мюллер сказав що після президентського терміну трампа будуть судити по 10 доведеним епізодам перешкоджання правосуддю. Що в штатах є злочином.
   
Так що трампусик сяде поруч з манафортом. Будуть в шахи грати. Або в доміно.
   
Показати зображення...
Trump speaks in front of fake presidential seal mysteriously manipulated to feature Russian eagles and golf clubs   :facepalm1: :gigi:


Трампа сделали посмешищем для всего мира  B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія