Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

За 9 тижнів я провів більше 500 зустрічей… :weep:

За 9 тижнів я провів більше 500 зустрічей… :weep:

Кононенко розповів, чому програв "слузі народу"

П'ятниця, 26 липня 2019, 10:58

Народний депутат від БПП Ігор Кононенко заявляє, що програв вибори на 94-му окрузі на Київщині з двох причин: через чорний піар і бажання українців віддати всю владу в одні руки.

Пряма мова: "Причини поразки дві. По-перше, масив чорного піару проти мене, дуже інтенсивного. Один із відомих національних каналів на протязі двох місяців спочатку два рази на тиждень, а останні два тижні – кожен день присвячував мені у прайм-тайм мінімум 20 хвилин. І вся ця інформація була негативна".

"По-друге, чому я не виграв. Сприймайте це як напівжарт, але мені здається, що громадяни України вирішили віддати всю владу в одні руки, щоб потім ніхто не казав, що йому не вистачає повноважень. Це таке колективне рішення більшості громадян нашої країни".
 
 
Про кампанію і її вартість: "За 9 тижнів я провів більше 500 зустрічей… На них були присутні від 50 до 200 людей. Тобто я особисто поспілкувався з десятьма тисячами людей... Я зробив, що міг".

"Я перерахував на виборчий фонд мільйон гривень. І зараз людина, яка цим займається, ще не звітувала мені, то я не знаю, чи щось лишилось, чи може є якісь невеликі борги. Але загалом кампанія не коштувала більше мільйона гривень, бо я більше не перераховував".

Про свого опонента зі "Слуги народу" Олександра Дубінського: "Працював тренд "старе-нове", а конкретне прізвище кандидата не мало значення. Тому багато кандидатів, які пройшли від партії-лідера, могли навіть не вести кампанію на окрузі. Це були абсолютно нові, невідомі обличчя, але людей це не цікавило".

Про можливі переслідування: "Я за своє життя, як кажуть, уже відбоявся. Переслідування були у 2003-2004 роках, вони були у 2012-2013 роках… Маю надію, принаймні такі заяви робить новий президент, що правоохоронні органи будуть діяти не на замовлення, а згідно із законом. І в цьому сенсі у мені ніяких побоювань нема. Звичайно, якщо буде якийсь "беспредел", то від "беспредела" ніхто не застрахований".

Про те, чи залишиться у політиці: "У політиці я не бачу, що мені зараз робити. Є монобільшість у діючого президента, це вперше в історії. Тому будемо дивитись, що відбудеться. Я маю надію на краще".
   
Тобто я особисто поспілкувався з десятьма тисячами людей...   :pooh_lol:

А чому кінь вважає, що ті з ким він поспілкувався, 8-:  мають бути за нього...
   
Re: За 9 тижнів я провів більше 500 зустрічей… :weep:

Ах ти лиса залупа.
"Чорного піару" ще навіть не починалося.
Ще не розібрали твої кримінальні справи з привласненням ЦентрЕнерго та дерибан грошей на пару з шоко-свином.
   
Re: За 9 тижнів я провів більше 500 зустрічей… :weep:

Переслідування були у 2003-2004 роках

Хто щемил Петра и Кононенка в 2003-м?  :weep:
   
Передайте пану Кононенку щоб не порушував принцип Оккама. Є проста причина. Він заїпав народ України.
Як інші члени банди Порошенка.  Тому  навіть фотографи виграли у богуслаєвих.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія