Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

DiDUS - Ворожа пропаганда :S

Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S


Нічого ви мене не попереджали.
ну як же? у вас напевно амнезія, якщо забули як я доводила вам покинути справу проштовхування у ширнармаси ідеї називати паРашу *блівушкою, до того ж чи не більш красномовним за мене був той факт, що вас у цій вашій маньці не підтримав жоден з форумчан.
І зовсім не через те, що добре ставляться до паРаші, а через очевидну недолугість вашої вигадки.
Чи дослухалися ви порад? та фіг там...
DiDUS --- це єблівушка.
з якого переляку?
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S



DiDUS --- це єблівушка
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S



DiDUS --- це єблівушка
то ви так і не відповіли - на кого ви скаржилися модерам, хто і - головне! - кого тут називав *блівушко-п*здюком?
Знайти повну цитату чи пригадаєте сам?
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S


Ви вважаєте,  що він має право постійно за мною ходити і мене називати цим словом, яке я вже давно не вживаю до параші?
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S


Ви вважаєте,  що він має право постійно за мною ходити і мене називати цим словом, яке я вже давно не вживаю до параші?
а ви вважаєте, що він або хтось інший має вести хронологію, коли ви вживали це слово і коли перестали (якщо дійсно перестали) вживати?
мушу визнати : ви зробили все від вас залежне, і навіть більше, аби до вас намертво приліпилося це слово.
І то ще подякуйте, що просто "*блівушка", а не *блівушко-п*здюк як пропонували Бандерівець, Хома і хто там ще
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

а ви вважаєте, що він або хтось інший має вести хронологію, коли ви вживали це слово і коли перестали (якщо дійсно перестали) вживати?
мушу визнати : ви зробили все від вас залежне, і навіть більше, аби до вас намертво приліпилося це слово.
І то ще подякуйте, що просто "*блівушка", а не *блівушко-п*здюк як пропонували Бандерівець, Хома і хто там ще

Я вже давно перестав вживати це слово до параші, бо побачив, що багатьом це моє слово не подобається. І зовсім не важливо,  чому воно не подобається. Отже йому треба перестати цим словом називати мене.
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

*ворожа пропаганда чи ні?

Дійсно, промазав..
Я тричі вибачився в гілці, а ти дятел, дзьоба зламав..
Відпочивай, лікуй дзьоба......  :punish:
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

Юльківська потвора, ворог України, прихильник хі-хі з хуйлом піде в бан.
Дуже-дуже скоро.
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

ворог України, прихильник хі-хі з хуйлом
Павліку, вороги України зазвичай обкрадають її, інвестують вкрадене в економіку паРаші, будуючи там підприємства, створюючи нові робочі місця для парашників, і сплачуючи податки до парашного бюджету. Що з цього зробив ДІДУС?
А щодо "хі-хі" з досить нещодавно шанованим тобою хуйлом, то як ти вважаєш, що гірше - хі-хі з хуйлом на камеру чи таємне за спиною в українського народу жмурукання з тим же хуйлом, та ще й через два місяці після чергової спільної спецоперації?
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

Юльківська потвора, ворог України, прихильник хі-хі з хуйлом піде в бан.
Дуже-дуже скоро.

Синьожопій підхуйлячій потворі давно треба в бан на ніколи!

Що там ти про Бандеру писало, синьожопе?  :punish:

   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

За це треба в ніколи?

Цю потвору, ворога України!  :X

Хто вважає, що ця гнида перевиховалася?    :bueee: 

   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S
a49

Зрозумів - зрадникі та колаборанти зробили з ФУПа свою помийку
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

Юльківська потвора, ворог України, прихильник хі-хі з хуйлом піде в бан.
Дуже-дуже скоро.
юля двічі програвала вибори, в 2014 і 2019 в ситуації, коли за три місяці до виборів здавалось що перемога близько. І не влаштовувала істерику, в якій вже 5 років перебуває свинота.
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

Синьожопій підхуйлячій потворі давно треба в бан на ніколи!

Що там ти про Бандеру писало, синьожопе?  :punish:

Показати зображення...
Щойно вилізло з бану і одразу роззявило свою чорну халяву!
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

Щойно вилізло з бану і одразу роззявило свою чорну халяву!

Ти напевно підтримуєш, висер, що

Основна проблема це нелегітимність власті і ізвлєчєніє із нафталіна портретов Шухевича і Бандери?

Ти теж синьожопий, за Янука і ПР?

Одна свора?   :punish:  :bueee:



   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

Ти напевно підтримуєш, висер, що

Основна проблема це нелегітимність власті і ізвлєчєніє із нафталіна портретов Шухевича і Бандери?

Ти теж синьожопий, за Янука і ПР?

Одна свора?   :punish:  :bueee:
Ні, дєдушка! Але мені не подобається твоя чорноротість, хоча за сутьтю це і може здаватися справедливим. Я ж тебе не один рік знаю!
   
Re: DiDUS - Ворожа пропаганда  :S

Ні, дєдушка! Але мені не подобається твоя чорноротість, хоча за сутьтю це і може здаватися справедливим. Я ж тебе не один рік знаю!
Вибач, але про того павлв дідус ще толерантно відгукнувся.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія